Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kellel veel kahesarveline emakas?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kellel veel kahesarveline emakas?

Postitas:

Asi nii, et olen hetkel 7 nädalat rase ja täna nägin UH-s ära südametöö. Probleem on selles, et ma mäletan, et kunagi ammu mu günekoloog ütles, et mul on kahesarveline emakas, siis ma ei osanud sellest midagi arvata. Nüüd googeldasin seda ja tulemused hirmutasid päris ära. Minu praegune arst ei öelnud mu emaka kuju kohta ühtegi sõna, kas on võimalik, et ta ei märganud? Olen väga mures

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arvati ka kunagi, et kahesarveline emakas siis uuriti täpsemalt ja siis öeldi et ikka ei ole. Sa küsi selle arsti käest kindlasti järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusega emakas kasvab ning pole võimatu, et kuju muutab. Mul on tahapoole kaldu emakas (tüüpilisem on ettepoole kaldu), aga raseduse ajal pole sellest kuidagi aru saada. Küsi järgmises ultrahelis selle kohta konkreetselt, kuskil 12n kandis ilmselt tehakse kv.

Aga ka kahesarvelise emakaga saab edukalt last kanda ning sünnitada. Mõnedel naistel läheb täiesti normaalselt kõik. Ära asjata paanitse, kanna rahulikult oma last 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kahesarveline emakas. Avastati nüüd alles teise raseduse ajal, kui läksin määrimisega arstile(7-8n). Esimese raseduse ajal määris samal ajal ainult mõni päev, seekord 2,5 nädalat. Esimene laps sündis 1 päev enne tähtaega:), loodan, et seekord läheb samamoodi.
Arstile peaks kindlati sellest mainima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kellel veel kahesarveline emakas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.