Esileht Pereelu ja suhted Kellel veel mees koju ei saa hetkel töö tõttu?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kellel veel mees koju ei saa hetkel töö tõttu?

Postitas:
Kägu

Minul mees Soomes ja väga raske on. Lapsed, kodukontor, kool. Kuidas toime tulete?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

peale seda kui mees mu juurest peale kolmanda lapse sündi minema jalutas ja mu väikelastega üksi ja ilma rahata jättis, pole mitte miski raske, mitte kunagi.
sa pole lihtsalt elus raskusi näinud kui selline asi su jalust maha võtab, nii lihtne ongi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta armuke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ühel lastest nii, et on vastupidi. Poeg jäi välismaalt koju, otsustas mitte tagasi minna ja nüüd on üldse ilma tööta. Nii et see pole ju ka hea variant.

Please wait...
Postitas:
Kägu

wtf, kuniks mees raha saadab: ÄRA VIRISE! ei saa nüüd mingi kuu või paar hakkama, kas töötu mees kodus diivani peal oleks parem variant? aitab lastel õppida ja triigib pesu äkki? milles probleem kutsu siis mees koju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul mees Soomes ja väga raske on. Lapsed, kodukontor, kool. Kuidas toime tulete?

Tegelikult on sul ju tõeliselt vedanud. Sul on töö alles ja mees ka veel töötab. Peaksid iga päev õnnelik olema. Saad aru, sul on TÖÖ!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

wtf, kuniks mees raha saadab: ÄRA VIRISE! ei saa nüüd mingi kuu või paar hakkama, kas töötu mees kodus diivani peal oleks parem variant? aitab lastel õppida ja triigib pesu äkki? milles probleem kutsu siis mees koju.

Kuu või paar? Millest sa räägid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mees koroonaviiruse tõttu iga päev, kaasa arvatud nädalavahetused, tööl vähemalt 12 tundi päevas. Ja ma ise olen tööl tööpäeviti 8 h + 24 h valved. 3 tk viimase 2 nädala jooksul – vot siis on tõesti mees kodus olnud.
Minu lapsed (algklasside- ja lasteaiaealine) peavad praktiliselt ise hakkama saama. Oi, kuidas ma tahaks ka kodukontorit saada…

Meedik

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mees koroonaviiruse tõttu iga päev, kaasa arvatud nädalavahetused, tööl vähemalt 12 tundi päevas. Ja ma ise olen tööl tööpäeviti 8 h + 24 h valved. 3 tk viimase 2 nädala jooksul – vot siis on tõesti mees kodus olnud.

Minu lapsed (algklasside- ja lasteaiaealine) peavad praktiliselt ise hakkama saama. Oi, kuidas ma tahaks ka kodukontorit saada…

Meedik

Tere Meedik!
Mul on Sulle üks küsimus.
Elan mõtetes kõigile meedikutele ja politseinikele ja piirivalvuritele jne kaasa! Tahaks kangesti neid kuidagi tänada ja meeles pidada (kasvõi enda kodukohas), no ma ei tea – nägin internetis, et keegi küpsetas midagi ja viis nendele, kuid mul tekib küsimus – kas ja mida oleks mõistlik teha? Kui midagi küpsetada ja neile viia siis kas seda üldse tohib? Äkki olen enda teadmata viirusekandja ja äkki kandub toiduga edasi? Või osta neile mingi puuviljakorv, kommi-šokolaadi vms? Äkki on Sul häid soovitusi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mees koroonaviiruse tõttu iga päev, kaasa arvatud nädalavahetused, tööl vähemalt 12 tundi päevas

See on ju nii ebatervislik. Kas tõesti nii pikad päevad ja ühtki puhkepäeva pole? Tundub väga tervist kahjustav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna on märtsiküüditamise aastapäev. Hale on lugeda neid postitusi, kuidas hakkama saate. Mees pole vangis, on tööl. Inimesed ei näinud üksteist aastaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mees koroonaviiruse tõttu iga päev, kaasa arvatud nädalavahetused, tööl vähemalt 12 tundi päevas

See on ju nii ebatervislik. Kas tõesti nii pikad päevad ja ühtki puhkepäeva pole? Tundub väga tervist kahjustav.

Hahh. Kes sul praegu tervislikkust silmas peab? Praegu on nii, et kui oled meedik ja ise selili voodis ei ole , siis oled praktiliselt non-stop tööl. Mul oli täna vaba päev, ei jõua ära imestada, et välja ei kutsustud. Ma arvan, et me kõik oleme üsna arvestanud, et vaba aega kui sellist meil hetkel ei ole. Välja magada peab lihtsalt vahepeal saama, muidu ei suudaks enam. Aga ma kuulsin, et meile tekitatakse mingeid magamise ruume juurde, hea seegi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga las tuleb ära siis. Sina ju tööl käid, ta saab siin niisama siis passida ja lastega tegeleda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea rahulik on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mõtle naistele, kelle mehed on lihtsalt pere maha jätnyd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahh. Kes sul praegu tervislikkust silmas peab? Praegu on nii, et kui oled meedik ja ise selili voodis ei ole , siis oled praktiliselt non-stop tööl. Mul oli täna vaba päev, ei jõua ära imestada, et välja ei kutsustud. Ma arvan, et me kõik oleme üsna arvestanud, et vaba aega kui sellist meil hetkel ei ole. Välja magada peab lihtsalt vahepeal saama, muidu ei suudaks enam. Aga ma kuulsin, et meile tekitatakse mingeid magamise ruume juurde, hea seegi!

Inimesed peavad oskama öelda ei.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabalt saab hakkama. 1 laps, mees aastaid välismaal tööl käinud. Endal nüüd tööd pole seega pole ka kodukontorit. Vähemalt on mingigi sissetulek peres olemas, elame üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida te seal haiglas kõik teete siis? Praegu on ju haiglates oluliselt vähem patsiente kui tavaliselt. Meil ei ole ju veel sadades hospitaliseerituid. Kuskil on midagi väga valesti, kui kõik meedikud on 24/7 tööl, mega suure koormuse all, täna, sinu postitusest 5 päeva hiljem on koroona tõttu hospitaliseeritud 79 inimest üle terve Eesti + muud haigused, samas kogu plaaniline ravi on katkestatud. Mida te seal sisi teete hommikust õhtuni, et nii pikad vahetused?

Midagi on väga valesti korraldatud ja toimub ressurssi raiskamine – selleks ajaks, kui haiglad on ülekoormatud, on töötajad juba enne läbipõlenud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida te seal haiglas kõik teete siis? Praegu on ju haiglates oluliselt vähem patsiente kui tavaliselt. Meil ei ole ju veel sadades hospitaliseerituid. Kuskil on midagi väga valesti, kui kõik meedikud on 24/7 tööl, mega suure koormuse all, täna, sinu postitusest 5 päeva hiljem on koroona tõttu hospitaliseeritud 79 inimest üle terve Eesti + muud haigused, samas kogu plaaniline ravi on katkestatud. Mida te seal sisi teete hommikust õhtuni, et nii pikad vahetused?

Midagi on väga valesti korraldatud ja toimub ressurssi raiskamine – selleks ajaks, kui haiglad on ülekoormatud, on töötajad juba enne läbipõlenud

Kui mina olin viimati intensiivis (PERH), siis oli meid seal lebamas ja hinge vaakumas 7 inimest ja meie peale oli üks õde. Ülejäänud osakonna peale oli ka 1 õde öösel.

Nüüd on seda personali nakkushaigete juures seal ju palju rohkem, sest kui sul keegi kõõksuma hakkab öösel kell 4, siis pole aega oodata, et kle, ma toimetan need eelmised 5 ära ja siis tulen vaatan mis sinuga lahti.

Intensiividest on puudu vaid plaaniliste operatsioonide järgsed. Kõik teised trepist alla kukkunud, infarkti saanud ja keeva vee kaela tõmmanud inimesed lebavad seal ju ikka. SELLES mõttes pole midagi muutunud.

Mul on kaks pereliikmest arsti, kumbki ei tegele nakkushaigustega, aga ega siis keerulisi öiseid sünnitusi või kriitilisi pimesoolelõhkemisi pole koroona ajal vähemaks jäänud. Neil on lihtsalt veel vähem õdesid – osa õdesid on vabatahtlikult kriitilisemates punktides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul mees Soomes ja väga raske on.

Kus kandis asud?

Vajadusel tulen appi, kirjuta asendusmees@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

No Soomes pikendati eriolukorda veel kuuks. Nüüd üldse ei saa tulla, isegi, kui Eesti 01.05 piirangu maha võtab, siis tagasi ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mina olin viimati intensiivis (PERH), siis oli meid seal lebamas ja hinge vaakumas 7 inimest ja meie peale oli üks õde. Ülejäänud osakonna peale oli ka 1 õde öösel.

Nüüd on seda personali nakkushaigete juures seal ju palju rohkem, sest kui sul keegi kõõksuma hakkab öösel kell 4, siis pole aega oodata, et kle, ma toimetan need eelmised 5 ära ja siis tulen vaatan mis sinuga lahti.

Intensiividest on puudu vaid plaaniliste operatsioonide järgsed. Kõik teised trepist alla kukkunud, infarkti saanud ja keeva vee kaela tõmmanud inimesed lebavad seal ju ikka. SELLES mõttes pole midagi muutunud.

Mul on kaks pereliikmest arsti, kumbki ei tegele nakkushaigustega, aga ega siis keerulisi öiseid sünnitusi või kriitilisi pimesoolelõhkemisi pole koroona ajal vähemaks jäänud. Neil on lihtsalt veel vähem õdesid – osa õdesid on vabatahtlikult kriitilisemates punktides.

Vabandust, aga mina ka ei saa aru, sestap küsin. Meil on 13 koroonahaiget intensiivis kogu vabariigi peale. Lisaks u 80 koroonahaiget, kes ei vaja intensiivravi, seega siis neile kohandatud tavapalatites, ja seda samuti kogu vabariigi peale (st mitte ühes haiglas või ühes linnas, eksju).
Kus on need ‘kriitilisemad punktid’, kuhu kõik need õed ja arstid peavad kokku jooksma?
Või võtavad siin sõna ainult saarlased?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mina ka ei saa aru, sestap küsin. Meil on 13 koroonahaiget intensiivis kogu vabariigi peale. Lisaks u 80 koroonahaiget, kes ei vaja intensiivravi, seega siis neile kohandatud tavapalatites, ja seda samuti kogu vabariigi peale (st mitte ühes haiglas või ühes linnas, eksju).

Kus on need ‘kriitilisemad punktid’, kuhu kõik need õed ja arstid peavad kokku jooksma?

Või võtavad siin sõna ainult saarlased?

Need 80 on ka intensiivravis. Tõsi, küll mitte III astmes juhitaval hingamisel, aga I-II astme intensiivravis.

/õde

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske oleks siis, kui ta tagasi tuleks. Ja Soome enne augustit nt tagasi ei saaks.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Pereelu ja suhted Kellel veel mees koju ei saa hetkel töö tõttu?