Esileht Väikelaps Kellel veel praegu see viirus- okse, köha, palavik, silmapõletik koos?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kellel veel praegu see viirus- okse, köha, palavik, silmapõletik koos?

Postitas:

Kellel on hetkel või põdes juba läbi- mitmes päev või mitu päeva oli? Meil algas reedel oksega üks päev, siis esmaspäeva öösel 4.30 jube haukuv-paukuv köha ja palavik 38, nüüd kolmas päev 18 ajal oli 39.5 palavik ja värises edasi nagu tõuseks veel, andsin panadoli, läks õnneks 38.5 peale aga nüüd jälle väriseb, silmad on punased, hommikul olid ripsmed rähma-mäda täis, köhinud on nüüd 2 päeva iga 20-30 sekundi järel, öösel oli 1 tund vaikne. Köhib \”saagivalt\” lausa, kohutav kuulata, midagi ei aita. Väga kuiv köha. Eile tegin sinepijalavanni ja määrisin Vietnami salviga, aga tegin hullemaks, kuna palaviku ajal ei tohi, aga tal tõusis peale vanni. Keetsin islandi samblikust-kibuvitsast teed, sibula-mee segu, Islameli, zyrtecit, Isla cassist, abisani. Enam ei tea mida teha, ma ei suuda seda köhimist kuulata, mul veel 5 kuune beebi ja täiesti magamata mitu kuud, nüüd lihtsalt terved ööd üleval. Palun aidake. Nüüd jälle väriseb, 38.5 ja tõuseb, jääb ülse vist viinaga määrida, järgimne panadol alles 22.00

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 21:00; 12.01 22:06; 13.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil tugevat köha pole ja nohu ka mitte aga palavik on. Niikui panadoli mõju kaob siis lapsel kohe üle 39 palavik :S homme läheme arstile, sest varem pole nii tihedalt küll palavik koguaeg tagasi tulnud.
Ära külmavärinate ajal küll ülehõõrumist tee, kata laps tekiga ja oota kuni värisemine lõpeb ja siis tee. Muidugi juhul kui käed-jalad soojad on, muidu ei tohi.
Mina olen näiteks üritanud teha tavalise käesooja veega mähiseid ja pannud jaheda lapi otsmikule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 21:49; 13.01 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil tugevat köha pole ja nohu ka mitte aga palavik on. Niikui panadoli mõju kaob siis lapsel kohe üle 39 palavik :S homme läheme arstile, sest varem pole nii tihedalt küll palavik koguaeg tagasi tulnud.
Ära külmavärinate ajal küll ülehõõrumist tee, kata laps tekiga ja oota kuni värisemine lõpeb ja siis tee. Muidugi juhul kui käed-jalad soojad on, muidu ei tohi.
Mina olen näiteks üritanud teha tavalise käesooja veega mähiseid ja pannud jaheda lapi otsmikule.[/tsitaat]

Aga kas teil väikse köha on või lihtsalt vaid palavik, kui ainult palavik siis ei pruugigi viirus olla, võib hoopis mingi põletik olla. Meil kindlasti mingi vinge kompleksviirus, kõik korraga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 21:00; 12.01 22:06; 13.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kartuliauru lapsele selle köha puhul. kiirabi soovitas, et kui inhalaatorit ei ole, siis kartul viiludeks ja keema ja istud lapsega lihtsalt pliidi kõrval
kui võimalik, du¨id jooksma, et ruumid niiskeks läheks. mida külmem aur, seda parem! (larüngiidioht)

kui väga halb värk, ma helistaksin
6977 146 – Tallinna Lastehaigla vastuvõtt
1220 – perearsti nõuandetelefon, 24h
1599 – Lastearst kuuleb, kell 8-24 (tasuline,1 eur minut)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga kas teil väikse köha on või lihtsalt vaid palavik, kui ainult palavik siis ei pruugigi viirus olla, võib hoopis mingi põletik olla. Meil kindlasti mingi vinge kompleksviirus, kõik korraga.[/tsitaat]
Väike köha on aga mitte tugev. Nina nagu löriseb aga tatti ei tule. Üleeile oksendas ka 2x aga ma ei tea kas see oli arbuusi pärast mida ta sõi või mingi viirus. Ahjaa, ja tohutult palju puuksutab ka. Tavaliselt sellist asja pole, koguaeg tagumik ainult paugub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 21:49; 13.01 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja, öösel käis ka kiirabi.
Meil äge angiin, mandlid mäda täis + silmapõletik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 21:00; 12.01 22:06; 13.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kellel veel praegu see viirus- okse, köha, palavik, silmapõletik koos?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.