Esileht Pereelu ja suhted kellel võrdlemisi hilja süütus läinud…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: kellel võrdlemisi hilja süütus läinud…

Postitas:

Tere

Küsiks kohe eelmisele teemaalgatusele vastu hoopis sellise küsimuse, et need, kelledel süütus võrdlemisi hilja läks, kuidas te ei tundnud kunagi varem tungivat vajadust jagada mehega voodit? Ma ei väida, et seda vajadust teil ei saanud tekkida, vaid ilmselt, just see väga suur vajadus polnud veel endast ehk märku andnud.

Huvitav, kas siis naiste seksuaalsuses on nii suured erinevused? Muidugi sõltub kasvatusest, vanematest, tõekspidamistest ja millest kõigest veel, et naine langetaks otsuse, millal ta end nö. mehele kingib (heas mõttes loomulikult), aga no siiski, kuidas te jaksasite niiviisi 25-nda eluaastani ja sealt edasi oodata?

Mul omal kunagine sõbranna 28 aastane, temagi pole algust teinud suure tõenäosusega, aga temal on jäänud see asi vist tegemata pigem madala enesehinnangu tõttu (tean, et veel kooliajal tal oli isiklikke muresid, mida kahjuks häbenes). Vahest mõtlen temagi peale sellise tundega, et kuidagi kahju hakkab…justkui pooled rõõmud jäävad kogemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes kuidas jaksate, ega naised mingis armukiimas kassid pole et ei jaksa ja kiheleb.
Inimesed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madala enesehinnangu tõttu ei jää küll ühelgi naisel seks tegemata. Pigem jääb see tegemata liiga kõrge enesehinnangu tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

On ju ka neid, kellel neitsinahk on terve, aga on juba rase. Kas see on süütus ;)? Mehega on väga lähedased oldud, ainult see korralik sissepanemine on veel toimumata. Kas see pole siis seks olnud? Õhu kaudu ju rasedaks ei jää. Ja kui nüüd mõelda, et kõik kiimlejad ei jää rasedaks, siis ma pakun, et päris süütuid on täiskasvanute hulgas ikka ülivähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne 24a saamist tõesti ei tundnud tungivat vajadust mehe järele – mul lihtsat ei olnud kedagi, ja ma eriti ei otsinud ka. Siis tuli esimene suur armumine ja nii ta lihtsalt läks.
Suguline küpsus tuleb ju varakult (alates 13-14.eluaastast juba), aga vaimne küpsus sageli hiljem. Mina hakkasin alles 21-22 aastaselt vastassugupoole vastu huvi tundma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaadata et suur osa naisi ei saa orgasmi mehega ja mingi osa pole üldse kunagi saanud, siis on ka selge et need naised pole seksist huvitatud. Abielluvad lõpuks suure surmaga, sest lapsi tahaks saada või siis lihtsalt et ei paistaks sugulaste hulgas silma nagu valge vares.
Kuidagi hädaga annavad mehe himule järgi kord või kaks kuus ja ülejäänud aja virisevad \”kiimaliste\” meeste üle…
Nuhtluseks on sellised naised nii endale kui teistele…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida rohkem muud tegevust, seda vähem kiheleb. Rohkem kiheleb tavalisest madalama hariduse ja hobideta tüdrukutel. Erinevalt loomast suudab inimene ka peaga mõelda ja mitte kihelusele järgi anda, kui puudub võimalus lapse kasvatamiseks. 100% kindlalt vahendit pole ju teatavasti olemas.
Samuti kiheleb vähem, kui pole veel alustanud – soovitav seda oma lastele õpetada.
Paljud tüdrukud ei kaotagi süütust selepärast, et nii hirmsasti kiheleb, vaid seetõttu, et teised on ju juba \”seda teinud\” või poiss ähvardab maha jätta, kui keppi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksivajadus ja vaimne tase on kindlasti pöördvõrdelises sõltuvuses. Enamasti. Erandid kinnitavad reeglit.

Mida lollim naine, seda varem hakkab ta seksima. Sest ta ei suuda aru anda tagajärgede üle, ta ei hinda adekvaatselt oma majanduslikku ja hariduslikku võimekust, ta ei suuda vaimselt vastu panna survele \”kõik juba on keppi saanud, miks sa siis pole\”.

Mis kuradi häda või vajadus peaks olema alaealisel kepi järele? Milles see siis tõesti väljendub? Tõesti kohe füüsiliselt kiheleb?
Kui see tõesti nii on, siis on see nende inimeste õnnetus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 12:04; 24.04 12:20; 24.04 15:07; 25.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitteatraktiivsetel naistel on vähem võimalusi meeste seas. Ja nende väheste seast soovivad nad leida parimat. Seega lükkub esimene kord väga kaugele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 12:10; 24.04 12:30; 24.04 12:46; 24.04 13:07; 24.04 15:17; 25.04 20:47; 25.04 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitteatraktiivsetel naistel on vähem võimalusi meeste seas. Ja nende väheste seast soovivad nad leida parimat. Seega lükkub esimene kord väga kaugele.[/tsitaat]

Võid ennast sellega lohutada, kuid tegelikkuses on asjad teistpidi. Mida kaunim naine (nii väljast kui SEES) seda ihaldusväärsem seksobjekt ta on. Ega mehed pole paljunemise suhtes ka päris lollid. Eks nemadki taha võimalikult tarku lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 12:04; 24.04 12:20; 24.04 15:07; 25.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi häda või vajadus peaks olema alaealisel kepi järele? Milles see siis tõesti väljendub? Tõesti kohe füüsiliselt kiheleb?
Kui see tõesti nii on, siis on see nende inimeste õnnetus.[/tsitaat]

Ega see polegi miski kuradi häda. Sa vaata, kuidas asjad põlvest põlve on läinud, vanasti mindi üldse esimesele peikale kohe mehele, abiellumiseiga saabus tütarlapsel 19 aastaselt. Aga see samane vanus või õigemini paar aastat varasem aeg isegi, 17-18 a vanune inimene on eas, kus hakkavad tekkima intiimsuhted, see on lihtsalt füsiloogia, psühholoogia ja muu eluosa. Ma mäletan isegi, kuidas meie väga tark psühholoogiaõppejõud arengupsühholoogias meile sellisest asjast rääkis. See pole häbiväärne, see on normaalne, kui selles eas juba väga igatsetakse vastassugupoole puudutusi, kallistusi ja enamatki. Ja pigem on erandlik, kui hilisteismeline sellist tähelepanu veel ei otsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Võid ennast sellega lohutada, kuid tegelikkuses on asjad teistpidi. Mida kaunim naine (nii väljast kui SEES) seda ihaldusväärsem seksobjekt ta on. Ega mehed pole paljunemise suhtes ka päris lollid. Eks nemadki taha võimalikult tarku lapsi.[/tsitaat]
Mida mul lohutada on? Ma ju räägimn sama, mida sina, et atraktiivsetel on rohkem võimalusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 12:10; 24.04 12:30; 24.04 12:46; 24.04 13:07; 24.04 15:17; 25.04 20:47; 25.04 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teemaalgataja oled asjast valesti aru saanud. Süütuse kaotamist pole võimalik planeerida. Samuti pole siin mingit pistmist koduse kasvatuse või muude tõekspidamistega. Kõik on kinni juhuses. Kas see juhus saabub 16aastaselt või 22aastaselt. Lõpuks nagunii tuleb esimene suur armumine inimesesse, keda saab reaalselt käega katusuda ja kes hakkab sind voodisse meelitama. Minul saabus see alles 22aastaselt.
Seksuaalsusega pole siin samuti midagi pistmist. 5aastaselt juba vahtisin poisse ja olin isegi ühte ilusasse vanemasse poissi veidi armunud. Armunud olin ka ühte klassivenda ja seda ikka mitu aastat. Tema muidugi sellest midagi ei teadnud. Olin hall hiireke, kes pidudel ei käinud, poistega tantsida ei julgenud. Olin tagasihoidlik. Hiljem said takistuseks juba raha ja linnast kaugel elamine. Samuti polnud selliseid sõbrannasid, kes mööda ööklubisid oleks ringi traavinud. Kõik olid korralikud ja õppisid koolis hästi. Peikasid polnud kellelgi. Need tekkisid mõnel alles keskkooli lõpus.
Samas orgasmid avastasin enda jaoks juba 15aastaselt. Vahepeal olin lausa sellest sõltuvuses. Ju siis ikka oli mingit seksuaalsust. Veidi hiljem olingi väga kurb, et mul kedagi pole. Mind hakati alles märkama, kui olin üle 18 aasta vana. Võõrad mehed tulid juurde ja sosistasid kõrva, et olen ilus tüdruk. Enesehinnang hakkas tõusma. Mind hakati märkama, aga seda tegid veidi vanemad mehed. Ülikool oli jälle nii, et kooli ja koju õppima. Seal tutvusi meeste hulgas ei tekkinud. Üks ujus küll küljealla, aga temast hoidsin ise eemale. Muutusin väga valivaks. Tööl olid ainult abielumehed, kellega sai ikka päris palju flirditud. Olin muutunud tegijaks, aga keegi ei teadnud, et mul kedagi pole ning olen süütu. Minu käitumisest see välja ei paistnud. Meeldisin peaaegu kõigile ja paaril korral üritati mind voodisse meelitada. See ei õnnestunud. No ja 22aastaselt ma libastusin. Armusin ära ja lasin sel juhtuda. Kaks kuud mind moositi. Mees tõenäoliselt ei saanud arugi, et ma süütu olen. Seks mehega ei pakkunud mulle midagi. Oskamatu mees oli, aga ma olin ju armunud.
Alles oma abikaasa avas mu silmad, et seks võib olla ikka väga rahuldustpakkuv. Naudin seksi ka 30ndates eluaastates. Minu abikaasa ei saa ka aru, kuidas mul õnnestus nii kaua süütu olla. Ta mõnikord kahtleb mu jutus. Aga veel kord. Kõik on juhuses kinni. Kui noor tüdruk on selline inetu pardipoeg enda meelest, natuke madala enesehinnanguga, siis poisid ei märka teda. Kui tüdrukust sirgub ilus tüdruk, siis muutub see enesehinnang juba nii kõrgeks, et meestele vaadatakse ülalt alla ja igasugune tolgus ei sobi. Seksuaalvajadused on näpuga rahuldatud. Nüüd otsitakse juba meest, kellega pere luua.
Nüüs siis said ammendava vastuse, miks näiteks mina hilja süütuse kaotasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vaadata et suur osa naisi ei saa orgasmi mehega ja mingi osa pole üldse kunagi saanud, siis on ka selge et need naised pole seksist huvitatud. Abielluvad lõpuks suure surmaga, sest lapsi tahaks saada või siis lihtsalt et ei paistaks sugulaste hulgas silma nagu valge vares.
Kuidagi hädaga annavad mehe himule järgi kord või kaks kuus ja ülejäänud aja virisevad \”kiimaliste\” meeste üle…
Nuhtluseks on sellised naised nii endale kui teistele…[/tsitaat]

issand küll, kas sa abiellusid orgasmi pärast v? ma ka ei saa orgasmi, aga armun ja aramastan ja abiellun ikka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:41; 24.04 12:57; 24.04 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

issand küll, kas sa abiellusid orgasmi pärast v? ma ka ei saa orgasmi, aga armun ja aramastan ja abiellun ikka[/tsitaat]
No ilmselt pole seks su jaoks ju väga oluline ka siis, kui sa ei saa. Kõik naised on võimelised saama. Ja kaua see meeski jaksab, suht alandav tema jaoks ju selline olukord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 12:10; 24.04 12:30; 24.04 12:46; 24.04 13:07; 24.04 15:17; 25.04 20:47; 25.04 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No ilmselt pole seks su jaoks ju väga oluline ka siis, kui sa ei saa. Kõik naised on võimelised saama. Ja kaua see meeski jaksab, suht alandav tema jaoks ju selline olukord.[/tsitaat]

mismoodi minu orgasmiprobleem mehe jaoks alandav peaks olema???
aga ei olegi seks eriti oluline, ja ega mees ka ei jaksa, väsib peale paari tõuget ära ja teeb endale ise käega edasi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:41; 24.04 12:57; 24.04 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

mismoodi minu orgasmiprobleem mehe jaoks alandav peaks olema???
aga ei olegi seks eriti oluline, ja ega mees ka ei jaksa, väsib peale paari tõuget ära ja teeb endale ise käega edasi[/tsitaat]
Mees tunneb end ürgmehena, kui ta saab naist rahuldada, see paitab egot.

No teil ju veab siis, kui 2 aseksuaali kokku on sattunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 12:10; 24.04 12:30; 24.04 12:46; 24.04 13:07; 24.04 15:17; 25.04 20:47; 25.04 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mismoodi minu orgasmiprobleem mehe jaoks alandav peaks olema???
aga ei olegi seks eriti oluline, ja ega mees ka ei jaksa, väsib peale paari tõuget ära ja teeb endale ise käega edasi[/tsitaat]
masendav kuidas inimesed elavad terve elu üksteise kõrval ega teagi kui suur osa nende suhtest on oi kui puudulik. Ju ma olen siis primaat (mis siis, et kõrgelt haritud) aga no kurat, kui seks omavahel ikka üldse ei klapi, siis ei ole nagu kooselul pointi mu arust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

masendav kuidas inimesed elavad terve elu üksteise kõrval ega teagi kui suur osa nende suhtest on oi kui puudulik. Ju ma olen siis primaat (mis siis, et kõrgelt haritud) aga no kurat, kui seks omavahel ikka üldse ei klapi, siis ei ole nagu kooselul pointi mu arust.[/tsitaat]

ja mismoodi sellel üksinda elamisel siis suurem point on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:41; 24.04 12:57; 24.04 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks elusid ja inimesi on ikka erinevaid. Minul jäi asi keskmisega võrreldes \”hiljapeale\”, sest 18-aastasena armusin tõsiselt ja kogu südamest ühte meesterahvasse, kes paraku otsustas minna õnne otsima võõrsile ning leidis endale ka teise ning ilmselt sobivama kaasa. Eks enne ja pärast oli ka silmarõõme, aga see tunne oli niivõrd ülim, et võtsin ta enda jaoks mõõdupuuks: kui tunnen veel midagi sarnast ja vastastikust, siis tuleb ka lähedasem suhe ja kõik muu kaasaskäiv. Ja nii need aastad läksid, aga tunnet ei tulnud. Ning kahekümnendate keskpaigaks jõudsin järeldusele, et miks ootan ma seda, mida ei pruugigi enam tulla. Peale seda otsust magasin esimesega, kellel oli julgust küsida. Väga, väga halb oli, nii füüsiliselt kui vaimselt. Aga süütusest ma lahti sain ja elu läks ka edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellepärast polegi läinud, et käsuta mis sa käsutad, ta sunnik ei taha ju ise ära minna:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida mul lohutada on? Ma ju räägimn sama, mida sina, et atraktiivsetel on rohkem võimalusi.[/tsitaat]
Sina räägid atraktiivsusest ja sellest, et need lähevad seksobjektidena kaubaks kiiremini. Mina räägin kaunidusest ja sellest, et tõeliselt kaunid (nb kaunidus, mis algab seest) ei anna ennast lihtsalt nii kiiresti kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 12:04; 24.04 12:20; 24.04 15:07; 25.04 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Sina räägid atraktiivsusest ja sellest, et need lähevad seksobjektidena kaubaks kiiremini. Mina räägin kaunidusest ja sellest, et tõeliselt kaunid (nb kaunidus, mis algab seest) ei anna ennast lihtsalt nii kiiresti kätte. [/tsitaat]
Ehk 28-aastased süütud naised on lihtsalt hingelt ja välimuselt nii kaunid olnud, et ei anna end nii kiiresti kätte? Ole normaalne.
Räägin, et atraktiivsed saavad ise valikuid teha-see ei tähenda loomulikult, et see alaealisena peaks juhtuma-nii 17, 18 oleks ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.04 12:10; 24.04 12:30; 24.04 12:46; 24.04 13:07; 24.04 15:17; 25.04 20:47; 25.04 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tungiv vajadus mehega voodit jagada tekkiski just 24selt, enne polnud lihtsalt kedagi sellist kohanud, kelle voodisse tahaks minna.
Ega ma sellepärast varem seksuaalselt rahuldamata polnud, milleks siis vibraator leiutatud on:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tekkinud puberteet, päevad kusuti hormoonraviga esile ja algasid 19 aastaselt. Ennem liiga palju õppisin ja käisin kahes koolis, (nagu tööl), ei jäänud aega. (Olin enne ka tõbine, kopsud haiged.) Seksuaalsus tekkis 21-22. 24 aastaselt olin juba nii püha viha täis, et tahan ja tehti tupe plastiline operatsioon– peale seda läksin proovima, siis jälle 4-5 aastat vahet jne, praegu üksi..hormoonravist loobunud

Ühed lihtsalt mõistuseinimesed ja teised tundeinimesed, arvan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ülikoolikaaslased olid enamik kuni ülikooli lõpuni seksuaalselt passiivsed – nii poisid kui tüdrukud. Elasime ühikas pead jalad segamini aga vaatamata sellele, et võimalusi oli küll ja jäi üle ka veel, ei tulnud seks üldse teemaks. Miks? Ei teagi. Lihtsalt oli nii. Me ei mõelnud sellele.
Meie kursusel oli 24-st tudengist kooli ajal lapsevanem vaid 1 tüdruk.
Järgmine sai lapse pärast ülikooli lõppu 24-aastasena ja suurem \”möll\” läks lahti aastake enne 30-ndat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu ülikoolikaaslased olid enamik kuni ülikooli lõpuni seksuaalselt passiivsed – nii poisid kui tüdrukud. Elasime ühikas pead jalad segamini aga vaatamata sellele, et võimalusi oli küll ja jäi üle ka veel, ei tulnud seks üldse teemaks. Miks? Ei teagi. Lihtsalt oli nii. Me ei mõelnud sellele.
Meie kursusel oli 24-st tudengist kooli ajal lapsevanem vaid 1 tüdruk.
Järgmine sai lapse pärast ülikooli lõppu 24-aastasena ja suurem \”möll\” läks lahti aastake enne 30-ndat. [/tsitaat]

Naljakas, kui palju on ajad muutunud. Meil oli magistriõppes valdav enamus tüdrukutest juba kooselus või abielus, mitmel lapsed saadud, mitu parajasti planeerisid. Bakas olid lastest vähesed, aga üsna palju oli neid, kes üürisid kas boyfriendiga kahekesi korterit või jagasid ühikatuba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võid ennast sellega lohutada, kuid tegelikkuses on asjad teistpidi. Mida kaunim naine (nii väljast kui SEES) seda ihaldusväärsem seksobjekt ta on. Ega mehed pole paljunemise suhtes ka päris lollid. Eks nemadki taha võimalikult tarku lapsi.[/tsitaat]
huvitav, et veel 21. sajandil mõtlevad mõned naised endast kui seksiOBJEKTIST. teemaalgataja räägib ka enda kinkimisest…
vist tõesti madala enesehinnanguga seotud see teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 18:50; 25.04 22:52; 25.04 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu ülikoolikaaslased olid enamik kuni ülikooli lõpuni seksuaalselt passiivsed – nii poisid kui tüdrukud. Elasime ühikas pead jalad segamini aga vaatamata sellele, et võimalusi oli küll ja jäi üle ka veel, ei tulnud seks üldse teemaks. Miks? Ei teagi. Lihtsalt oli nii. Me ei mõelnud sellele.
Meie kursusel oli 24-st tudengist kooli ajal lapsevanem vaid 1 tüdruk.
Järgmine sai lapse pärast ülikooli lõppu 24-aastasena ja suurem \”möll\” läks lahti aastake enne 30-ndat. [/tsitaat]

Sama siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 21:18; 25.04 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu ülikoolikaaslased olid enamik kuni ülikooli lõpuni seksuaalselt passiivsed – nii poisid kui tüdrukud. Elasime ühikas pead jalad segamini aga vaatamata sellele, et võimalusi oli küll ja jäi üle ka veel, ei tulnud seks üldse teemaks. Miks? Ei teagi. Lihtsalt oli nii. Me ei mõelnud sellele.
Meie kursusel oli 24-st tudengist kooli ajal lapsevanem vaid 1 tüdruk.
Järgmine sai lapse pärast ülikooli lõppu 24-aastasena ja suurem \”möll\” läks lahti aastake enne 30-ndat. [/tsitaat]

Meil muuseas sama lugu, magati küll suvepraksides koos samades telkides, vahel jagati magamiskottegi aga seksini asi ei läinud, oli lihtsalt äärmiselt mõnus ja nauditav aeg sõprade seltsis. Orgasmi sain mastrubeerimisest, ja kuna nauding oli täielik, siis ei olnud mul kiiret mehe leidmisega. Minu jaoks venitas süütuna veedetud aja pikemaks see, et minule, erinevalt paljudest, ei tundu kõik mehed seksuaalselt atraktiivsed, mina pean seda meest tõesti armastama iga ihu karvaga – tema lõhna-käsi-puudutust, et ma oleksin nõus teda enda kallale lubama, ainult sel juhul ma naudin seksi, vastasel korral ei saa üldse orgasmist rääkidagi. Ja selliseid, minu kriteeriumitele vastavaid mehi olen leidnud vaid paar-kolm oma elus. Samuti ei tahtnud ma mõnda meest lihtsalt süütuse kaotamise nimel ära kasutada, oleksin piinlikust tundnud, seks aga peab minu arvates olema kõikvõimas ja tõeliselt nauditav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted kellel võrdlemisi hilja süütus läinud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.