Esileht Ajaviite- ja muud jutud kellele ei meeldi homod?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: kellele ei meeldi homod?

Postitas:
Kägu

Sageli püütakse väita, et enamus inimesi on homode vastu.
Teeme lihtsa küsitluse. Palun valige üks variantidest, mida peate enda puhul kõige õigemaks:

A – Jah, mulle ei meeldi homod ega lesbid.
B – Mul on täiesti ükskõik, kas nad on olemas.
C – Toetan homoseksuaalseid inimesi ja mul pole nende vastu midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuskil B ja C vahel. hea meelega toetaks mõnda, aga seni pole ette tulnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle ei meeldi rumalad inimesed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

homod ei meeldi enamjaolt kapihomodele, sellised arvavad vist, et mida rohkem sellel teemal kisavad, seda vähem tunduvad ise kahtlased.

ise kah B ja C vahepeal, lippudega lehvitama ei lähe, aga vaikimisi toetan

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

B

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind huvitab, kas homoaktivistid ja muidu liberaalsotsialistid on päriselt nii lollid või mängivad nad kogu aeg lolli?

Küsimus on valesti püstitatud, absoluutselt valesti. Ja ma ei saa aru, kas see on siiras ajukääbiklus või julm provokatsioon pidevalt.
Suudate vastata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teeme lihtsa küsitluse. Palun valige üks variantidest, mida peate enda puhul kõige õigemaks:

Kahjuks ei saa valida sest puudub variant D: pole otseselt ühegi homo vastu aga ei salli neid fanaatikuid, kes üritavad homode kaitseingleid mängida ja justkui nende õigusi kaitsta, kuigi paljud homod ise taolist nö toetust ei vaja ega soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

c
kui on tore ja hea inimene, siis olgu homo, hetero või misiganes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suudan vastata ja vastus on C.
Näiteks on väga sümpaatne Bert Pringi
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/naosaate-staar-bert-pringi-varskes-lp-intervjuus-ma-ei-habene-et-olen-gei-olen-liiga-vana-et-seda-varjata?id=79986688
olen ise 100% hetero ja minu traditsioonilist peret homod küll ei ähvarda, minu meest mehed ei huvita

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teeme lihtsa küsitluse

Kui sa ei oska isegi lihtsat küsitlust korraldada, siis ära tee seda.
Neutraalse küsitluse pealkiri oleks olnud: Kuidas suhtute homodesse?

Minu variandid:

D (kägu 18.01 variant) ja E – (=küsitleja on imbetsill)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule meeldivad. Teen hommikul silmad lahti ja mõtlen, oi kuidas mulle homod meeldivad! Ostan poest piima ja süda laulab sees, issand kui väga ma homosid armastan! Pesen hambaid ja ümisen õnnest, ma jumaldan homosid! Tühjendan nõudepesumasinat ja tunnen kuidas õnnis rahu hinge valitseb, milline rõõm, et homod on oma olemasoluga meie üksluist argipäeva rikastamas!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

F-Meeldivad lesbid aga ei kannata pedesid .Naiste sex on erinevalt meeste omast ilus ju!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi ka heterod, kes oma seksuaaelseid eelistusi avalikult eksponeerivad. Homode vastu, kes omaette magamistoas toimetavad, pole mul midagi. Nagu ka ühegi muu hälbega inimese vastu, kes ei ürita endale tähelepanu tõmmata ja mingeid eriõigusi välja kaubelda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi homoseksuaalsus. Homoseksuaalne inimene võib sellegipoolest meeldida. Enamus inimestel, kes mulle meeldivad, on mingi omadus, mis ei meeldi, inimene üldjoontes ikka meeldib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul pole homode vastu midagi aga tundub, et kohati homod kipuvad olemas liiga õelad, intrigandid, suskijad – liiga kergelt solvuma..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Homol ja homol nagu inimesel ja inimesel on suur erinevus. Üks homo, keda tundsin oli ebausaldusväärne tuulelipp, rahalaenaja, valetaja ja eputis, kes suhtles inimestega vaid siis, kui neilt mingit kasu oli loota. Teine, kes oli mu töökaaslane oli suure südamega, haritud, tark, andekas inimene.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C
Ma ei saa aru, mis mul peaks nende vastu olema. Kui 2 täiskasvanut oma vabal tahtel koos on, pole ju probleemi. Mõttetu problemaatika. Läbi aegade nad olemas olnud ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul pole homode vastu midagi aga tundub, et kohati homod kipuvad olemas liiga õelad, intrigandid, suskijad – liiga kergelt solvuma..

Jajah, nüüd hakake veel seda lolli juttu ka ajama, et seksuaalne suundumus muudab inimese iseloomu, isikuomadusi, juuste pikkust ning jalanumbrit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

B
Mul ükskõik kes keda paneb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jajah, nüüd hakake veel seda lolli juttu ka ajama, et seksuaalne suundumus muudab inimese iseloomu, isikuomadusi, juuste pikkust ning jalanumbrit.

Kusjuures, osaliselt ilmselt muudabki. Või mõjutab. Keeruline teema aga ilmselt mingi mõju on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kellele ei meeldi homod?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.