Esileht Ajaviite- ja muud jutud kellele ei meeldi homod?

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: kellele ei meeldi homod?

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on täiesti ükskõik, kes kellega seksib, kuidas seksib või millal seksib, kuid mind paluks selle infoga mitte ahistada! Kui hakatakse selle infoga ahistama, tekib vastumeelsus – minu pärast seksi või sibulaga, aga jäta mind sellest teabest puutumata!

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

C.

(Kas ainult mulle tundub, et B või C valinud võtavad rahulikult, aga A vastajad röögivad nagu ratta peal, aaaaaaaaaaaa!)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C.

(Kas ainult mulle tundub, et B või C valinud võtavad rahulikult, aga A vastajad röögivad nagu ratta peal, aaaaaaaaaaaa!)

hüüdja hääl…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sageli püütakse väita, et enamus inimesi on homode vastu.
Teeme lihtsa küsitluse. Palun valige üks variantidest, mida peate enda puhul kõige õigemaks:

A – Jah, mulle ei meeldi homod ega lesbid.
B – Mul on täiesti ükskõik, kas nad on olemas.
C – Toetan homoseksuaalseid inimesi ja mul pole nende vastu midagi.

Kahjuks ei saa valida sest puudub variant D: pole otseselt ühegi homo vastu aga ei salli neid fanaatikuid, kes üritavad homode kaitseingleid mängida ja justkui nende õigusi kaitsta, kuigi paljud homod ise taolist nö toetust ei vaja ega soovi.

Ma ei saa küll kuidagi aru, et vastusevariant C tähendaks paraadidel käimist, anaalseksist rääkimist ja end nahka riietamist, et homodega solidaarne olla.

Puuduvad vastusevariandid olekski homoparaadide korraldamine ja lastele detailselt homoseksist rääkimine ning see, et oled ise homo või bi (mis võib ühilduda iga teise vastusevariandiga, kasvõi, et homosid ei salli).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul pole homode vastu midagi aga tundub, et kohati homod kipuvad olemas liiga õelad, intrigandid, suskijad – liiga kergelt solvuma..

Jajah, nüüd hakake veel seda lolli juttu ka ajama, et seksuaalne suundumus muudab inimese iseloomu, isikuomadusi, juuste pikkust ning jalanumbrit.

Viimases “Eesti parim pagar” või mista täpselt oligi – hakkas üks noormehest meikar/stilist/lilleseadja/vms.kõva häälega tönnima, et peab saatest lahkuma..”lõdva randmega” meestel on ka kõige pisemat kaotust väga raske taluda, võtavad seda suure sovumisega. Lihtsalt selline väike ääremärkus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle siin küll sobivat vastust ei ole. Mul on mitu sõpra, kes on homod, aga nad elavad oma elu rahulikult ja ei käi jaanalinnusuled p-s paraadil ega ole mingil viisil võitlevad homoseksuaalid. Kui ühega neist kooseluseadusest rääkisin, siis hakkas ta naerma ja ütles, et kui asi rahvahääletusele läheks, siis ta hääletaks vastu. Kasvõi sellepärast, et see seadus on nii palju tüli ja pahandust toonud ning inimesi homode vastu häälestanud. Nii et jah, mul on poogen, kes keda armastab, aga mulle hakkab vastu see homopropaganda, mis igast torus tuleb viimasel ajal. Kusjuures huvitav on see, et homodele samade perekonnaõiguste andmise poolt on samad inimesed, kes on kahel käel valmis moslemitest immigrante vastu võtma. Nood omakorda on kõhklematult valmis kividega surnuks pilduma nii homod kui nende pooldajad. Mina ei saa aru, miks homoseksuaalsuse andunud eestvõitlejad pooldavad sama kirglikult neid, kes väga kirglikult vihkavad homosid, kui nad ainult on teist usku ja välismaalased, aga kodumaised homoabieluvastaseid vihkavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ei ole midagi homode vastu, aga homoseksuaalsuse praktiseerimine on minu meelest ebamoraalne ja vale ja loomulikut ka selle propageerimine. Ma ei poolda ka heteroseksuaalseid abieluväliseid seksuaalsuhteid ja homoseksuaalsed sookaaslasega loomulikult abielluda ei peaks saama.
Aga kui keegi lihtsalt homoseksuaalne on, siis olgu, olgu kasvõi mu sõber. Ja kui sõber on, siis ta mulle järelikult meeldib. Nii et homoseksuaalne inimene võib mulle meeldida, kuigi ma homoseksuaalset käitumist õigeks ei pea.

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Vot, vahe käes, mina ei vihka kedagi. Vähemalt mitte seni, kuni ta mulle ega mu lähedastele liiga ei tee. & ka siis ma ei yldista, et kõik ongi koledad kollid. Muidu peax ma vihkama eestlasi, venelasi, jalgrattureid, autojuhte, majaomanikke, yyrnikke, myyjaid, ostjaid, usklikke, ateiste, joodikuid, karsklasi, punapäid & puupäid. Ei jaxa mina nii palju vihata. Myts maha, kui keegi päriselt viitsib oma elu elamise asemel vihata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jajah, nüüd hakake veel seda lolli juttu ka ajama, et seksuaalne suundumus muudab inimese iseloomu, isikuomadusi, juuste pikkust ning jalanumbrit.

Kusjuures, osaliselt ilmselt muudabki. Või mõjutab. Keeruline teema aga ilmselt mingi mõju on.

Pigem on mõju vastupidine. Mingid iseloomuomadused ja traumad muudavad seksuaalset suundumust. Kindlasti kohe. Mees, kes naisi ei saa,võetakse varsti kogenud homode poolt üle. Seda on nähtud enam kui kord. Kasvatabki pikad juuksed ja käitub nagu plika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, miks homoseksuaalsuse andunud eestvõitlejad pooldavad sama kirglikult neid, kes väga kirglikult vihkavad homosid, kui nad ainult on teist usku ja välismaalased, aga kodumaised homoabieluvastaseid vihkavad.

Mulle tundub, et nad on lihtsalt lollid. Ausalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Variant D: meeldivad kohutavalt palju! Kellele siis ei meeldiks?
Kas suudaksite vastu panna sellele imelisele noormehele: https://pbs.twimg.com/media/DD0kk2cXkAAekAR.jpg

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle siin küll sobivat vastust ei ole. Mul on mitu sõpra, kes on homod, aga nad elavad oma elu rahulikult ja ei käi jaanalinnusuled p-s paraadil ega ole mingil viisil võitlevad homoseksuaalid. Kui ühega neist kooseluseadusest rääkisin, siis hakkas ta naerma ja ütles, et kui asi rahvahääletusele läheks, siis ta hääletaks vastu. Kasvõi sellepärast, et see seadus on nii palju tüli ja pahandust toonud ning inimesi homode vastu häälestanud. Nii et jah, mul on poogen, kes keda armastab, aga mulle hakkab vastu see homopropaganda, mis igast torus tuleb viimasel ajal. Kusjuures huvitav on see, et homodele samade perekonnaõiguste andmise poolt on samad inimesed, kes on kahel käel valmis moslemitest immigrante vastu võtma. Nood omakorda on kõhklematult valmis kividega surnuks pilduma nii homod kui nende pooldajad. Mina ei saa aru, miks homoseksuaalsuse andunud eestvõitlejad pooldavad sama kirglikult neid, kes väga kirglikult vihkavad homosid, kui nad ainult on teist usku ja välismaalased, aga kodumaised homoabieluvastaseid vihkavad.

Moslemist immigrante oleks mina valmis vastu võtma just sel põhjusel, et kui ise oleks seal sündinud, siis tahaks samuti inimõigusi ning normaalses riigis elada. Aga pagulased peaks ikka olema tõesti sellised, kellele kohalik elustiil ei sobi ja eelistavadki lääne ühiskonda. Sellised moslemid, kes tahavad šariaadi ja peavad lääne naisi l-tsideks või on isegi natuke leebemat sorti seksistid ja homovastased, võiks ehk ajutiselt sõja tõttu laagritesse paigutada ning pärast sõda tagasi saata. Või siis vanemad inimesed, kes üldse ei taha läände elama minna, aga oma riigis ei saa sõja ajal ka olla. Sel juhul oleks turvalisus tagatud, aga heaolu nimel keegi teise riiki tulema ei hakkaks. Päris pagulased peaksid olema ikkagi sellised, kellel on soov ühiskonda sulanduda. See ei tähenda usu vahetamist ega sealiha söömist, kuid eeldab teatud määral usuleigust, ilmalikku suhtumist (nt ei usuta, et jumal päriselt sekkub ja kedagi aidsiga karistab) ja teiste aktsepteerimist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uuel aastal uue hooga…. 🙂
Variant B ja C vahepealne, mul ei ole nende vastu midagi, aga isiklikult on mul neist üsna ükskõik, las inimesed elavad nagu ise tahavad. Kuni kõik asjaosalised on täisealised ja asjaga nõus, mida siis iniseda on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis selle teadmisega peale hakkad, saad teada ainult kägude enamuse, mitte inimeste enamuse

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi ka heterod, kes oma seksuaaelseid eelistusi avalikult eksponeerivad. Homode vastu, kes omaette magamistoas toimetavad, pole mul midagi. Nagu ka ühegi muu hälbega inimese vastu, kes ei ürita endale tähelepanu tõmmata ja mingeid eriõigusi välja kaubelda.

Nõus selle arvamusega!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

B. St pole minu probleem ja ma ei taha, et sellest tehtaks minu probleem.
Ei salli üldse seksi ja seksuaalsuse ülemäärast rõhutamist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu jaoks on homod inimesed nagu kõik teisedki.
Osad neist meeldivad inimestena, osad mitte.
See, kas neile meeldivad isikliku eelistusena samast soost inimesed, ei oma selles küsimuses küll mingit rolli, ikka see, milline inimene ta on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuskil B ja C vahel. hea meelega toetaks mõnda, aga seni pole ette tulnud.

Sama siin.
Kapilesbi pole ja paraadid/ “homoteavitus” ei meeldi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui sulle ei meeldi gei inimesed ja sulle ei meeldi gei kooselu- siis arva mis? Ära loo suhet gei inimesega! Muidu peaks igal inimesel pohhui olema. Kui sind ükski homo ei ahista siis ela lihtsalt üle.

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kellele ei meeldi homod?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.