Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellele meie TV suunatud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kellele meie TV suunatud on?

Postitas:
Kägu

Kodus ma vaatan televiisorit minimaalselt, ei ole kursis eesti telesarjadega ja meelelahutussaadetega.
Nüüd aastavahetusel sugulaste juures sain ühe õhtu jooksul kohustuslikus korras läbilõike sellest, mida eesti rahvas õhtust õhtusse vaatab, naudib ja mille üle seltskonnas arutleb.
Mul tekkis päris aus küsimus – kes kurat neid saateid lahedaks ja heaks peab? Ja miks? Ma ei näinud selle õhtu jooksul muud kui lamedaid ettearvatavaid nalju ja lihtsakoelist dialoogi.
Kelle arvates on Heeringas veenuse õlal hea nali? Kelle arvates oli Raski ja co standup comedy naermaajav? Kes naudib Getter Jaani laulu? Jne, jne.
Õhtu jooksul olid ainsad vaadatavad asjad Ärapanija ja eelmise aasta Aastavahetus kinoteatriga.
Jube kahju, et Tujurikkuja lõpetas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ma nt saateid ei vaatagi. ainult filme.
nt eile õhtul vaatasin hoopis mingitelt vene kanalitelt telia järelvaatamisest jõulupühade ajal näidatud vanu filme: parent trap ja moskva pisaraid ei usu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul pole isegi telekat, aga millest selline hüsteeria? täiesti haip ühiskond on meil, ikka kõik peab olema kõige parem ja kui ei ole, siis on kõik koledamal kombel pettunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Igihaljas vaatemäng” (Ever, Krjukov, Kibuspuu, Paluver jt) oli mingil öisel hetkel, ETV või ETV2. See oli väga nauditav. Siis meeldis veel “Ärapanija”, aga .. rohkem tõesti midagi polnud. Ei meeldinud, et ETV oli kaasanud eesti keelt mittevaldava venelase, seda oli kurb kuulata.
Nendest Eesti popstaarikestest on aga NII kõrimulguni, et kohe kindlasti ei soovi näha/kuulda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellele meie TV suunatud on?

enamus eestlasi ei oska piisaval tasemel võõrkeeli ja ei tunne piisaval tasemel arvutit. mis sa ikka siis hädaga teed

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul samad mõtted nagu teemaalgatajal. Mõttetud artistid, sätendvates hõlstides kepsutamine ja mõttetu ilma meloodiata muusika, olematu häälematerjal, meie pisikesed kodukootud ‘staarid’, üks igavam kui teine.
Ja heeringas…no jah. OnuHeino naljakesed.
Aga praegu algas Tallinna TV-s Nukitsamees! Seda vaatan!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ilmselt. Vaatasin ETV-d, meeldis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Klõpsisime Eesti kanaleid ka, aga ega vaadata sealt midagi ei olnud, naljad olid magedad, esinejad samuti, nii et sai eile koduse päeva jooksul ära vaadatud nõukaaegne filmivalik vene kanalitest, “Ivan Vassiljevitš vahetab ametit”, “Armastus tööpostil”, “Saatuse iroonia ehk hüva leili”. ETV programm oli selline, mida ka korraks sai vaatama jääda, aga TV3 ja Kanal2 olid piinlikud lihtsalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eks nende jaoks, kes Lätist odavat alkoholi toovad või nende jaoks, keda eile vabaduse platsile ei lastud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea, kui vanad need “Igihalja vaatemängu” ja vene filmide vaatajad küll on, mina vaatasin küll kanal 2 aastalõpu pidu ja meeldis küll, vahepeal klõpsasin ka etv peale. Kanal 2 Teet Margna, Kristjan Jõekalda, Merle Palmiste jt. meeldisid küll, mõned muidugi olid igavamad sketšid. Meeldisid ka intervjuud erinevate inimestega, väga tore oli. Tavaliselt vaatan ja kuulan rohkem päevapoliitilisi saateid. Eilset programmi vaatasin huviga ja labasust ei leidnud.”Pealtnägija” kiskus küll labaseks ja ei meeldinud, et seda rahva raha eest näidatakse. Samamoodi arvasin “Tujurikkujast”.

0
0
Please wait...

Postitas:
amatöör

oleme vana-aasta õhtuks alati midagi põnevat planeerinud, seega vaatan neid saateid järgmisel päeval kordusena ja avastasin, et parim oli Tootsie, mida sai noorena vaadatud kinos korduvalt ning nüüdki osutus väga heaks filmiks väga heade näitlejatega. Meeldis ka Oja patukahetsuse laul ja Normann- kuid viimase puhul on vaja teatavat tausta nendele saadetele, mida ta parodeerib (olen kehv telekavaataja)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea, kui vanad need “Igihalja vaatemängu” ja vene filmide vaatajad küll on, mina vaatasin küll kanal 2 aastalõpu pidu ja meeldis küll, vahepeal klõpsasin ka etv peale. Kanal 2 Teet Margna, Kristjan Jõekalda, Merle Palmiste jt. meeldisid küll, mõned muidugi olid igavamad sketšid. Meeldisid ka intervjuud erinevate inimestega, väga tore oli. Tavaliselt vaatan ja kuulan rohkem päevapoliitilisi saateid. Eilset programmi vaatasin huviga ja labasust ei leidnud.”Pealtnägija” kiskus küll labaseks ja ei meeldinud, et seda rahva raha eest näidatakse. Samamoodi arvasin “Tujurikkujast”.

Mis saates Margna, Jõekalda, Palmist sketšid olid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

”Pealtnägija” kiskus küll labaseks ja ei meeldinud, et seda rahva raha eest näidatakse.

Mis kellaajal ja kus see Pealtnägija veel oli?

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Kõik muu oli aastavahetus nagu ikka, aga KUHU JÄI HYMN? Juubeliaasta, jee.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik muu oli aastavahetus nagu ikka, aga KUHU JÄI HYMN? Juubeliaasta, jee.

Mõni aasta veel ja keskmine eestlane enam ilmselt ei teagi, misasi hümn on…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

…TV3 ja Kanal2 olid piinlikud lihtsalt.

Minu aravates on see murettekitav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa kanal 2 aastalõppu ei vaadanud, siis sa ei näinud Margnat, Jõekaldat ja Palmistet. Eksisin täiesti saate pealkirjaga ja tegin heale saatele “Pealtnägija” liiga, pidasin silmas “Ärapanijat”. Eksimine on inimlik. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle küll väga meeldisid aastavahetuse programmid. Ma ei viitsi mingeid vanu nähtud filme üle vaadata, ammugi siis veel mingeid vene filme – ei mõista, kes te sellised olete – väga vanad inimesed?
Mis teil on vene rahvusest inimeste vastu, kes räägivad korralikku eesti keelt mõnede vigade või aktsendiga? Minu arst väga tublid, on keele ära õppinud.
Mis vihased vingatsid te siin olete küll kõik koos!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle küll väga meeldisid aastavahetuse programmid. Ma ei viitsi mingeid vanu nähtud filme üle vaadata, ammugi siis veel mingeid vene filme – ei mõista, kes te sellised olete – väga vanad inimesed?
Mis teil on vene rahvusest inimeste vastu, kes räägivad korralikku eesti keelt mõnede vigade või aktsendiga? Minu arst väga tublid, on keele ära õppinud.
Mis vihased vingatsid te siin olete küll kõik koos!

Ma olen 37. Vaatasin 2x “Armastust tööpostil” ja pärast kuulasin netist 100x selle filmi laule. 🙂

Kui oleks ise TV pidudel osalenud, oleks ilmselt tore olnud, aga telekast vaadates oli veits igav teiste prallet vaadata.

Edekabelit vaatasin ka, sest mulle H.N meeldib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle küll väga meeldisid aastavahetuse programmid.

Päris huvitav. Mis sulle neis programmides meeldis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siiri Sisask soovitas kanalid nimetada õigete nimedega: Palat1, Palat2 jne. Või oli see keegi teine? Ma olen ka nõus, väga haledad asjad olid, ainuke oli tõesti Ärapanija, mida võis vaadata. Getter Jaanit kuulavad kinnisilmi vist ainult väiksed tüdrukud. Minu meelest isikupäratu, teesklev, ebasiiras, liiga lihtne, ei haara millegagi, kuigi hõikab, kas kõik on valmis, tõstke nüüd käekesed ilusasti üles. Anne Veski, Marju Länik – kes neid hea meelega kuulab? Venelased? ETV saatejuhid ise olid OK, kontsert EV juubeliaastasse jube.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reklaamiturundusfirmadele, et saada neile võimalikult rohkem ja soodsamalt reklaamiaega müüa. Eduka televisiooniäri jaoks on vaja tabada reklaamiagentuuride juhtide isiklikku maitset, kahjuks on nende maitse tavainimese omast väga erinev.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Heeringas Veenuse õlal” on vägagi hea sketšisaade.
Mina vaatasin ETV-d ja tuleb tunnistada, et mulle väga meeldis. Kontsert oli teine teema, ma vist isegi tukastasin, kui Getter laulis 😀 Armas laps, aga sellise sunitlusega kontsert peaks minu arvates vähe teistsugune olema.
Puldiga klõpsida ei viitsinud, seega ei tea hetkel ka, mis teised kanalid pakkusid, aga on aega veel vaadata neid ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heeringas Veenuse õlal on ainuke saade mida Kanal 2st vaadata kõlbab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellele, kellele…
Ikka perekooli keskmisele kanale, tema mõttetule ämmale, kes kinke valida ei oska, tema ületöötanud jobust lapse isale ja tema armukesele, käo kolleegile, lollakale ülemusele ja kõikidele kaubandus-kassiiridele jms

Sina, teemaalgataja, oled meil muidugi eliit ja arusaadav, et keskmine teleprogramm keskmisele inimesele sind ehmatas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule näiteks ETV saated meeldisid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on hea meel, et programmi on kaasatud ka vene rahvuskeelega inimesed. Üksteist vihates mingit koos toimivat ühiskonda ei loo, ikka üksteist aktsepteerides ja üksteist kuulates.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul pole isegi telekat, aga millest selline hüsteeria? täiesti haip ühiskond on meil, ikka kõik peab olema kõige parem ja kui ei ole, siis on kõik koledamal kombel pettunud.

just minu tähelepanekud, väga vinguvad inimesed, kõik on väga paha ja endiselt on eestlase “toiduks” teine eeslane

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kodus ma vaatan televiisorit minimaalselt, ei ole kursis eesti telesarjadega ja meelelahutussaadetega.
Nüüd aastavahetusel sugulaste juures sain ühe õhtu jooksul kohustuslikus korras läbilõike sellest, mida eesti rahvas õhtust õhtusse vaatab, naudib ja mille üle seltskonnas arutleb.
Mul tekkis päris aus küsimus – kes kurat neid saateid lahedaks ja heaks peab? Ja miks? Ma ei näinud selle õhtu jooksul muud kui lamedaid ettearvatavaid nalju ja lihtsakoelist dialoogi.
Kelle arvates on Heeringas veenuse õlal hea nali? Kelle arvates oli Raski ja co standup comedy naermaajav? Kes naudib Getter Jaani laulu? Jne, jne.
Õhtu jooksul olid ainsad vaadatavad asjad Ärapanija ja eelmise aasta Aastavahetus kinoteatriga.
Jube kahju, et Tujurikkuja lõpetas.

vastus sinu küsimuses, üheks vaatajaks näit. sinu enda sugulased, kui isegi aastavahetuse seltskonnas on kohustuseks teleka vaatamine. Mina vaatan küll telekat, aga aastavahetus seltskonnas möödub paraku teisiti, kus telekas on kõigest taustaks ja keegi ei jälgi seda kohustuslikus koras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Heeringas Veenuse õlal” on vägagi hea sketšisaade.

Kas see on muudel päevadel teistsugune, vaimukas ja teravmeelne saade?
Sest ma ei saa kuidagi nõustuda, et need “10 asja mida mitte teha…” sketšid olid head. Need ei olnud isegi mitte keskpärased. Need olid väga kehvad, äraleierdatud lamedad “naljad”, mida vaadates tekkis paratamatult tunne, et saatetegijad näevad oma sihtgrupina madalalaubalist õllevines mörisevat ossiseltskonda, aga mitte intelligentset perekonda.
Või tahab keegi väita, et nali stiilis “kallis, mis viga, sa liigutasid [seksi ajal]” või “kus siin si**uda saab [restoranis]” ajab kedagi arenenumat tõesti naerma?

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellele meie TV suunatud on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.