Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellele meie TV suunatud on?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kellele meie TV suunatud on?

Postitas:
Kägu

vastus sinu küsimuses, üheks vaatajaks näit. sinu enda sugulased, kui isegi aastavahetuse seltskonnas on kohustuseks teleka vaatamine. Mina vaatan küll telekat, aga aastavahetus seltskonnas möödub paraku teisiti, kus telekas on kõigest taustaks ja keegi ei jälgi seda kohustuslikus koras.

Just nimelt sellest “taustaks käimisest” ma ju räägingi, keegi loomulikult ei istunud haudvaikuses ja ei neelanud iga sõna. Aga sellest “taustast” pika õhtu jooksul piisas minusugusele täiesti saamaks ülevaate nende saadete olemusest.
Minu kodus ei käi sellised lamedad sita- ja seksinaljad ka mitte taustaks, sest minu jaoks on need häirivad. Taustaks, kui seda just vaja on, sobib näiteks muusika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ETV-s oli aastavahetusel kell 00:25 “Nuta või naera”, kus Sepp ja Avandi tegid lahedaid paroodiaid, sealt sai paraja laksu head huumorit kätte 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vastus sinu küsimuses, üheks vaatajaks näit. sinu enda sugulased, kui isegi aastavahetuse seltskonnas on kohustuseks teleka vaatamine. Mina vaatan küll telekat, aga aastavahetus seltskonnas möödub paraku teisiti, kus telekas on kõigest taustaks ja keegi ei jälgi seda kohustuslikus koras.

Just nimelt sellest “taustaks käimisest” ma ju räägingi, keegi loomulikult ei istunud haudvaikuses ja ei neelanud iga sõna. Aga sellest “taustast” pika õhtu jooksul piisas minusugusele täiesti saamaks ülevaate nende saadete olemusest.
Minu kodus ei käi sellised lamedad sita- ja seksinaljad ka mitte taustaks, sest minu jaoks on need häirivad. Taustaks, kui seda just vaja on, sobib näiteks muusika.

järelikult väga igav isumine teil seal, kui õhtu nii pikk oli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kellele meie TV suunatud on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.