Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kellele on tehtud tableti puhastust,palun vastake.Kardan meeletult:(

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kellele on tehtud tableti puhastust,palun vastake.Kardan meeletult:(

Postitas:

Minul on vaja võta laupäeval esimene ja teisele lähen esmaspäeval järgi.Mul tehti esimene kui mul peetus kirurgiline puhastus.Mis see esimene tablet teeb siis kui ma kodus olen.Kardan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

to sun777 –
palun ära igaks juhuks võta veel tabletti. Võta aega veel oodata. Palun tee veretest kaks korda, üle päevase vahega. Kui siis näit kahekordistub, siis on norm.rasedus, kui näit täuseb aeglasemalt või langeb, siis on peetumine.

Lisaks copy-paste ühe teise postitaja kirjast, loodan et ta ei pahanda:

Noo mul oli see algus üldse keeruline… Algul arvati, et katkemine. Test oli positiivne aga UH näha ei olnud midagi. Ja nii 2 nädalat järjest. Lõpuks võeti HCG proovid ja see näitas ilusti rasedust. Ja 6+5 oli äkki lootekott näha 🙂 Kutsuti tagasi 8+0. Siis oli ka südametööd näha.

Esimese lapsega käisin arsti juures 7+ ja siis ka ei olnud südametööd näha. Siis ta hakkas mulle katkestamise juttu rääkima. Aga ma ei olnud nõus. Tahtsin oodata veel. 9+ oli alles südametöö näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin oma neljanda peetumise järgselt tabletipuhastusel oktoobris. Kartsin ka hirmsasti. Emotsionaalsest seisundist ma siinkohal ei räägi…
Aga tabletipuhastusest nii palju, et peetumine tuvastati valvearstil esmaspäeva õhtul, sealsamas anti ka esimene tablett, mis ei mõjunud mitte kuidagi, st ei mingeid valusid ega verejooksu. Järgmisel hommikul kella üheksaks läksin haiglasse. Kusagil 11 paiku pandi tuppe 4 tabletti. Mingeid valusid mul polnud kuni lõpuni. Ühel hetkel kella kolme ajal väljus loode ja seejärel platsenta. Oligi kõik. Kell viis sain koju, enne tehti veel ultraheli, et olla kindel,et mingit kudet polnud sisse jäänud. Kuna midagi ei nähtud, siis kirirgilist lisaks teha polnud vaja. Kahe nädala pärast kontrolliti uuesti ultraheliga. Minul veritses pärast puhastust päris pikalt, kaks nädalat kindlasti. Kuna mul juba neljas katkemine kokku ja kolmas järjest, siis andsin hiljem hulga analüüse, mille tulemusena sain teada, et pole tervemat inimest kui mina. Niiet minu jaoks on põhjus siiani selgusetu. Igatahes mõistan su hirmu, aga siiski pole see füüsiliselt nii raske üle elada kui emotsionaalselt ja psüühiliselt. Usun, et olete perega üksteisele toeks. Kallistused sulle minu poolt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sun777- ehk sa peaksid tõesti ootama- sinu puhul on tõepoolest ju vara otsust vastu võtta?!
Küsiks siis targematelt ka arvamust: nimelt minul peale kirurgilist puhastust justkui vereeritust ei olnudki, vaid esimesel päeval. Edasi hakkas vaid pruunilt määrima ja seda ka üsna vähe. Kas see ongi normaalne, ehk puhastati nii kenast ära, või just vastupidi? Mis arvate? Täna mul saigi kaks nädalat- ehk saan uueks nädalaks kontrolli aja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle. Mul neljast puhastusest olnud kolm kirurgilised ja peale kirurgilist pole ka olnud mingit veritsust, ainult pruunikas määrimine. Esimesel korral ütles arst ka, et see peabki nii olema, teevad protseduuri käigus kõik puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti ka pärast peetumist tabletipuhastus. EMO-s tuvastati peetumine (pidi olema 11. nädal, aga oli 8+3), siis võisin kodust läbi käia ja õhtuks läksin haiglasse. Algul võtsin 2 tabletti sisse. Juba kuskil poole tunni pärast hakkas kõht valutama. Kolm tundi kannatasin valu, aga siis palusin valuvaigistavat süsti. Ma arvan, et füüsiline valu üksi polnudki nii suur, aga ma olin nagu täielik õnnetusehunnik, nii et püsti tõustes ja WC-sse minnes tahtis pilt korduvalt tasku minna. Igatahes pärast süsti läks olemine paremaks. Samas verd tuli kogu selle aja jooksul minimaalselt. Pärast süsti vaatas arst mind üle ja pani tuppe veel 4 tabletti, kuna eelmiste toime oli liiga nõrk. Sellele järgnes mu elu pikim öö. Und loomulikult ei tulnud ja iga natukese aja tagant käisin wc-s vaatamas, kas on midagi välja tulnud. Verd tuli jätkuvalt minimaalselt. Hommikul vaatas uuesti arst mind üle. Emakakaelale oli mingi tükk kinni jäänud (vabandust nõrganärvilite ees nii detailse selgituse pärast) – arst arvas, et see oli platsenta. Ta sai selle puhastatud ja siis UH-ga üle vaadates arvas, et kõik on puhas. Võisin koju minna. Kaasa sain tabletid, mida pidin 3 päeva järjest võtma ja mis pidid emakat kokkutõmbuma panema.

2 järgmist päeva oli enesetunne okei, aga kolmandal läks olemine kehvaks. Selline tunne oli, nagu mu sisemus oleks kõik paistes ja puhevil. Õhtul sain ka põhjuse teada – loode tuli alles siis välja. Sain kohe aru, mis see on, kui verist tompu sidemel nägin. Emotsionaalselt oli see üks mu elu kõige kurvemaid hetki, aga enesetunne läks pärast seda momentaalselt paremaks. Ilmselt oli mu keha terve selle päeva võidelnud, et see peamine tükk ka ikka välja tuleks. Igatahes edasi paranes füüsiline tervis iga päevaga. Esimestel päevadel tuli verd umbes nagu päevade ajal, aga edasi ainult määris. Kõik kokku kestis see veidi üle nädala. Kahe nädala pärast käisin kontrollis: õnneks oli kõik siiski puhastunud ning emakas ilusti kokku tõmbunud.

Ole vapper! See kõlab küll banaalselt ja tõenäoliselt praegu sind ei lohuta, aga aja möödudes läheb valu vähemaks ja sa saad sellest üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mariska kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sun777- ehk sa peaksid tõesti ootama- sinu puhul on tõepoolest ju vara otsust vastu võtta?!
Küsiks siis targematelt ka arvamust: nimelt minul peale kirurgilist puhastust justkui vereeritust ei olnudki, vaid esimesel päeval. Edasi hakkas vaid pruunilt määrima ja seda ka üsna vähe. Kas see ongi normaalne, ehk puhastati nii kenast ära, või just vastupidi? Mis arvate? Täna mul saigi kaks nädalat- ehk saan uueks nädalaks kontrolli aja…[/tsitaat]

kui valusid ei ole, siis normaalne. Mul olnud mitu kirugrilist puhastust. Kahel korral ka alates teisest päevast ainult kerge määrimine seetõttu, et nii puhtaks saanud kõik. Korra juhtus ka nii, et emakakael sulgus liiga kiiresti ja veri ei pääsenud enam välja. Praktiliselt polnud ka mingit määrimist, kuid teisel päeval algasid üpris tugevad valud, läksin erakorralisse ja saadeti kohe uuesti protseduurile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti palun oota natuke ! Sul ei ole kiiret. (Mina olen see keda copy-pastety 😀 Ei pahanda:))
Noo mulle konkreetselt öeldi, et siin ei ole enam midagi… tuleb teha puastus 7+. (ITK’s).
Olin väga selle vastu ja ütlesin, et tahan veel oodata. Noo ja hiljem oli kõik on. Nüüd kodus 1a7k poiss. Hirmuga mõtlen selle peale, et kui oleksingi teinud puhastuse.
Palun oota. Tee HCG veretest. Ja siis juba otsusta.
Vahest arstid ise ka ei viici vaeva näha ja kohe saadavad puhastusele.
Loodan, et kõik saab korda. Pai sulle !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui käisin arstil siis oli lootekott tühi loodet ei olenud sees arst uuris päris pikkalt.Nädalaid oleks pidanud olema 8+ aga vastas ainult 6+2.Ja ma ei usu et sinna juba midagi tekkib.Ma olen nii masenduses ja kurb:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga oli eelmisel kuul sama asi..Läksin EMOsse eneserahustuseks kontrolli,aga siis selgus hoopis,et mu rasedus peetunud :(.See oli mu teine rasedus.Esimene peetus 9+6,teine siis nüüd 7+6,kuigi arvasin,et nädalaid 8+ millegiga kui emosse läksin.Kohe andis arst mulle 1 tableti ja saatis koju.Kaks päeva hiljem läksin hommikul haiglasse ja pandi 4 tabletti tuppe,et loode välja tuleks.Vaevlesin 4 tundi tugevates valudes ja verd tuli ka päris palju.Nüüd siis ootan,millal päevad hakkavad ja siis peale seda hakatakse meid mehega uurima,miks on 2 korral niimoodi läinud.
Sinule teemaalgataja soovin vastupidamist ja palju jõudu!See ei ole kerge,ei vaimselt kui ka füüsiliselt.
Kallid Sulle!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kellele on tehtud tableti puhastust,palun vastake.Kardan meeletult:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.