Esileht Koolilaps Kellelgi I Love English 1-5 õpikuid-töövihikuid ära anda/müüa?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kellelgi I Love English 1-5 õpikuid-töövihikuid ära anda/müüa?

Postitas:

Soovin osta kasutatud I Love English töövihikuid ja õpikuid? (1-5) Tean, et saab poest või kirjastusest ka uuena (päris kallid, uh), kuid ehk on keegi omale koju ostnud ning nüüd on juba üleliigseks osutunud. Me peame kodus keelt pisut tagant järele aitama ja kuluksid väga ära.
Kirjutage siia alla, kui on miskit pakkuda. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 1. töövihik (täidetud, enamasti kustutatava tintekaga), 2.osa õpik ja töövihik (osaliselt täidetud). On huvi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 20:18; 14.06 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 1. töövihik (täidetud, enamasti kustutatava tintekaga), 2.osa õpik ja töövihik (osaliselt täidetud). On huvi?

Lisaks on 1 ja 2 osa testid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 20:18; 14.06 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul oleks kohe müüa 2., 3., 4., ôpik, 3. töövihik

Olen Tallinnas.

Teisipäeva ôhtuks oleks ka 4. töövihik. Aga praegu oleks kohe tasuta anda vanema aastakäigu 4.töövihik, mis on päevinäinud ja kuhu on kirjutatud osaliselt (kôik ei kattu uue versiooniga).

Kui on huvi, kirjutage anuc@kontsertkoor.ee

Täitsa tasuta ei taha ära anda, aga näiteks ôpikud 3 eurot ja töövihikud 2 eurot vôiksin müüa. Eks neist ole näha, et neid on käes hoitud ja ôpitud, aga kapsad pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Kellelgi I Love English 1-5 õpikuid-töövihikuid ära anda/müüa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.