Esileht Ilu Kellelgi kogemusi igemete plastilise kirurgiaga?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kellelgi kogemusi igemete plastilise kirurgiaga?

Postitas:
Kägu

Käisin ortodondid juures konsultatsioonil. Ta muuseas mainis, et mul paistavad naeratades igemed (mitte palju, aga veidi), et on võimalik seda muuta. Ja tegelikult olen ma seda ka ise kaalunud.

Ma sain aru, et ta soovitas seda enne kapesid teha, aga nüüd mõtlen, kas on võimalik ka peale kapede ravi teha seda? Uus aeg on mul 12 oktoober ja muidugi saan ka siis küsida, aga ma tahaks seda juba nüüd teada.

Ja kas sellist protseduuri saab ka ainult ülemisele hambakaarele teha? Minu loogika ütleb, et tuleks juba terve hambakaar teha või saab ka ainult need hambad teha, mis naeratades paistavad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada peaks paljudel juhtudel ainuüksi Botoxi süstist piisama – kui ülahuul on liiga aktiivne ning naeratades kõrgele üles liigub, saab huule ja nina vahele süsti teha, et sealset lihast või lihaseid ajutiselt halvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada peaks paljudel juhtudel ainuüksi Botoxi süstist piisama – kui ülahuul on liiga aktiivne ning naeratades kõrgele üles liigub, saab huule ja nina vahele süsti teha, et sealset lihast või lihaseid ajutiselt halvata.

Siis peabki ju süstima jääma, tulemus pole püsiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada peaks paljudel juhtudel ainuüksi Botoxi süstist piisama – kui ülahuul on liiga aktiivne ning naeratades kõrgele üles liigub, saab huule ja nina vahele süsti teha, et sealset lihast või lihaseid ajutiselt halvata.

Botoxit kindlasti soovi????

Mind igemed nii otseselt ei häiri, aga hambad on mul üsna väiksed ja selle protseduurigaoleks hambad kindlasti ilusamad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis peabki ju süstima jääma, tulemus pole püsiv.

No see olekski ajutine lahendus seni kuni breketiravi kestab vms.

Mind igemed nii otseselt ei häiri, aga hambad on mul üsna väiksed ja selle protseduurigaoleks hambad kindlasti ilusamad

Aa, kas mõtlesid seda protseduuri, kus igemeid lõigatakse ja saab hambaid visuaalselt suuremaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada korrigeeritakse sellist probleemi just ortodontiaga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti kirurgiliselt. Seda tehakse just sel juhul, kui ige on liialt hamba peal. Tulemus jääb kena. Otsi googlest gummy smile.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti kirurgiliselt. Seda tehakse just sel juhul, kui ige on liialt hamba peal. Tulemus jääb kena. Otsi googlest gummy smile.

Mul tegi ortodont asja korda, polnud mingit kirurgiat vaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti kirurgiliselt. Seda tehakse just sel juhul, kui ige on liialt hamba peal. Tulemus jääb kena. Otsi googlest gummy smile.

Mul tegi ortodont asja korda, polnud mingit kirurgiat vaja.

Mismoodi ortodont breketitega hambaid pikemaks venitab?????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismoodi ortodont breketitega hambaid pikemaks venitab?????

Kui hambad on tunduvalt ettepoole, siis võib tõesti olla, et kui tõmbad nad õigesse kohta, siis on nad rohkem igemest väljas. Aga naljakas jah, et igaüks arvab, et kui tal tehti nii või naa, siis see on mingi üldine reegel, kuidas asju korda tehakse. Samas arvestamata, et olukorrad on erinevad. Kui hambad paiknevad õigesti, aga ige on liiga hammaste peal, pole ortodondil ju miadgi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks veel, et kui hambad ongi päriselt väikesed ja ige ei ole liiga hamba peal, siis ei aita ka igemete lõikus. Siis pead hambad ümber kujundama, kroonid panema vms. Aga isegi tavaline hambaarst peaks ju nägema, milles asi on ja edasisi soovitusi andma, kelle poole oleks õige pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks veel, et kui hambad ongi päriselt väikesed ja ige ei ole liiga hamba peal, siis ei aita ka igemete lõikus. Siis pead hambad ümber kujundama, kroonid panema vms. Aga isegi tavaline hambaarst peaks ju nägema, milles asi on ja edasisi soovitusi andma, kelle poole oleks õige pöörduda.

Minu hambaarst ei soovitanud seda kuna ütles, et kroonidega saab teha paar mm suuremaks hambaid. Aga ortodont tegi sellest juttu.

Muidugi ma ei ela Eestis ja siin pole nii päedavaid hambaarst kahjuks, kes head nõu annaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temal on botoxiga tehtud.

https://pbs.twimg.com/media/Cqy0rpWXgAAmUDl.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Kellelgi kogemusi igemete plastilise kirurgiaga?