Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kellena kui vana?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kellena kui vana?

Postitas:

Kui vanad Te olete ja kellena töötate. Kas olete ülkoolis õppinud ja sama erialale jäänud? Mõte minna ülikooli, aga ei tea küll kuidas, elan Tallinnas soov minna Tartu, pisike septembriks 9 kuune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 21:30; 16.05 15:46; 16.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanust 28. 2 last. abielus. õppinud filoloogiks. töötan sekretärina, kuna ei tahtnud tõlgiks ega õpetajaks minna. aga sekretäri ametil on päris ok palk. aga õppida pole kunagi hilja. ise tahaks õppida hoopis juuksuriks….ehk kunagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on SINU õppimaminekuks vaja MEIE vanust ja töökohta?
Mida ühist on minu vanusel, haridusel ja ametinimetusel sinu mõttega minna ülikooli õppima?!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele;
Paar lauset andis Sinu iseloomu juba teada. Ma ei sunni Sind siin vastama, kui ei soovi vastata siis àra tee seda!
Vanust teada ega õppimisega pole liiga hilja alustada ja ametinime, tõest huvi oli suur teada saada, mis ametil inimesed siin töötavad.Ja hariduse kohta, kui paljud reaalselt tòötavad oma erialal. Miinusta, kui soovid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oman kõrgharidust ja töötan õpitud erialal juba 15a.
aga mis see laps siia puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 23 ja ootan teist last. Kui veel tööl käisin siis õpitud erialal mida ei viitsi hakata siin seletama. Ei läinud ülikooli sest ei ole lihtsalt minule. Nii kaua kui olen teadnud ei ole olnud tahtmist minna ülikooli ja ei kahetse seda üleüldse.
Mul on hetkel kõik mida ma tahta võiks olemas ja pärast teise lapse sündi kui lasteaia koht olemas lähen eriala peale tagasi tööle sest see on just see töö mida tehes olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Blonts kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vanus 23 ja ootan teist last. Kui veel tööl käisin siis õpitud erialal mida ei viitsi hakata siin seletama. Ei läinud ülikooli sest ei ole lihtsalt minule. Nii kaua kui olen teadnud ei ole olnud tahtmist minna ülikooli ja ei kahetse seda üleüldse.
Mul on hetkel kõik mida ma tahta võiks olemas ja pärast teise lapse sündi kui lasteaia koht olemas lähen eriala peale tagasi tööle sest see on just see töö mida tehes olen rahul.
[/tsitaat]

Huvitav, mis eriala see sul olla saab, kui sa pole grammi ka kusagil eriala omandamas käinud. Pakun, et sa oled saanud siis nö. õpipoisi näol väljaõppe, näiteks kondiitri või pagari ameti puhul see käib, kui just koolis ei õpi, vbl mingi logistika -või müügitöö, mida teed ajaga järjest paremini, kui oled juba töökohal mitmed asjad kätte õppinud, aga ka sealgi on ilmselt juhendajaid olnud.

Seega, ära ütle, et sa pole sisuliselt üldse õppinud, ega kahetse – ssegi on piisav õppimine teinekord. Aga nagu teemaalagataja ilmselt mõtleb, siis lihtsalt on erialasid, kuhu üldse ei saagi praktikakohta ka enne kuhugi firmasse, kui pole baasteadmisi ülikoolis omandanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 23 ja laps oli 10k kui asusin õppima informaatikat. Praeguseks olen 30 ja töötan programmeerijana. Minu jaoks oli see kahtlemata parim valik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35-aastane. Õppisin ülikoolis eesti keelt, töötan toimetajana. Ülikooli läksin mõned aastad pärast keskkooli lõpetamist. Ei kahetse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei olegi öelnud, et ma ei ole enda eriala õppinud. Kirjas on, et töötasin õpitud erialal. Käisin 3 aastat õppimas seda aga lihtsalt ülikooli ei läinud ega lähe ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

29aastane, õppisin ülikoolis eesti keelt võõrkeelena, ei tööta koolis palga tõttu. Töötan klienditeeninduses, teenin samasugust palka nagu õpetajad ja vaeva ei näe. Kui tööpäev lõpeb ei mõtle töö peale, ei valmista mittemidagi ette, tasuta ja oma vaba ajal. Kui riik tõstab pedagoogide palgad, siis mõtlen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise õigekirja oskusega ei tasu küll ülikooli uksi kulutama minna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 35, lõpetasin kõrgkooli siis kui kolmas laps oli poole aastane, erialaks haldusjurist ja töötan ametikohal, mis nõuab sellist haridust. Laste kõrvalt ülikooli lõpetamine tuli vägagi kasuks, sest tööle tagasi minnes olen päris märgatava tõusu karjääriredelil teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanus 27, 2 last, töötan juba algusest peale ühe ja sam koha peal ehk siis ettevõtte juhi assistendina. Olen ülikoolis õpinud oma eriala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise õigekirja oskusega ei tasu küll ülikooli uksi kulutama minna…[/tsitaat]

Jh, issanda loomaaed on kirju. Miks nii väga häiris Sind teemaalgataja kirjavead, et pead kohe maha tegema? Tore, et mõni püüab elus edasi pürgida, ei pea kohe kade olema, kui ise hakkama ei saa. Kus sa võtad, et eesti keel on Tema emakeel? Kole kahju on nendest kahjuridest siin PK, kes on siia siginenud, halvustades teisi enda lõbuks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 21:30; 16.05 15:46; 16.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise õigekirja oskusega ei tasu küll ülikooli uksi kulutama minna…[/tsitaat]

Jh, issanda loomaaed on kirju. Miks Sind häirib teemaalgataja kirjapilt? Tore, kui mõned püüavad oma elus midagi saavutada, mitte ei ole kadedad ja salgavad. Kole kahju on nendest kahjuritest siin PK, kes püüavad teiste solvamisega enda päeva lõbusaks teha. Kus sa võtada, et eesti keel on Tema emakeel? Miks on vaja siin vigu kommenteerida, mitte teemat? Pritsi kuskil mujal oma mürki, mitte siin! Mul tuleb ka vigu sisse, kas kiiruga kirjutades või sellest, et eesti keel on teine keel mul ja ma olen väga uhke, et olen nii palju selgeks õppinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 21:30; 16.05 15:46; 16.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 28, hetkel 2,8a lapsega kodus. Enne töötasin müügisekretärina (omandatud sekretäri kutsetunnistus). Tahaks veel midagi omandada, aga ikka ei tea mis see eriala olla võiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 32, laste kõrvalt lõpetasin ülikooli IT-alal, töötan juba aastaid IT-alal ja olen väga-väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 23, õppisin ülikoolis ja töötan omandatud erialal juba mitu aastat (sh kooli kõrvalt). Siiamaani väga rahul. Ootan esimest põnni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 31a, 1 laps (kohe 3a) ja 7a abielu. Oman keskeriharidust raamatupidaja erialal ja olen oma ettevõtte omanik. Ettevõte pakub raamatupidamisteenust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

43a, õpetaja, töötan õpitud erialal. Vahepeal ca 15 aastat oli see mulle vaid lisatöö, põhitöökoht oli äriettevõttes. Aga siis jäin lastega koju ja ühtlasi tegin ära magistrikraadi (paberi pärast poleks vaja olnud, minu kunagine kõrgharidus võrdsustati nagunii magistriga, aga tundsin vajadust ajusid liigutada). Tööle naastes tegin siis kannapöörde – ettevõttest, kust lhp-le jäin, tulin ära ja asusin täiskohaga õpetama. Nüüd juba 3 a, meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:59; 18.05 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääb mulje ,et kõik on kõrgharidusega…kas keegi enam lihttööd ei teegi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 20:06; 19.05 17:04;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jääb mulje ,et kõik on kõrgharidusega…kas keegi enam lihttööd ei teegi?[/tsitaat]

no mulle tundub, et teemaalgataja küsimus nagu natuke suunas vastama neid, kes ON ülikoolis käinud ja saavad siis vastavalt öelda, kas töötavad seal õpitud alal või mitte 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:59; 18.05 21:50;
To report this post you need to login first.

Ka väga paljud müüjad ja muu teenindav personal on kõrgharidusega. Kõrgharidus on väga elementaarne tänapäeval, kuid kindlasti väärtustatakse ühe enam ka kutseharidust 🙂

Ise kõrgharidusega (omandasin lapse kõrvalt), kuid alal töötasin enne õppima asumist mitmeid aastaid. Peale kõrghariduse saamist tulin töölt ära ja jäin vabakutseliseks. Lisaks asutasin oma esimese ettevõtte.

Usun, et ülikool avardab väga palju silmaringi, saab ka uusi tutvusi, tekivad uued ideed ja uus hingamine. Ise soovitaks kindlasti selle tee ette võtta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja tühjendab ka kenasti rahakotti,võiks öelda ,et lausa jõhkralr-seega peab enne tööd tegema ja raha koguma -mis sellest järeldada?peab tegema ka lihttööd kõrgharidust omamata:))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 20:06; 19.05 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 32, töötan eraettevõttes keskastme juhina. Kõrghariduse omandasin Sisekaitseakadeemias Tolli eriala õppides. Nii, et töötan totaalselst erinevas valdkonnas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kellena kui vana?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.