Esileht Beebi ja mitmikud Kelles ostnud Pillerpalli veebipoest nuku?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kelles ostnud Pillerpalli veebipoest nuku?

Postitas:

Lõpuks leidsin väga armsad nukud Pillerpalli veebipoest http://www.pillerpall.ee/beebinukk-lil-dream-white-42-cm.html. Plaan lapsele sünnipäevaks kinkida korralik beebinukuke, aga pole sobivat leidnud. Baby Born nuku kohta olen kuulnud, et need pidid nii rasked olema ja käed pidid katki minema (tüüpviga). See Pillerpalli nukuke tundub küll väga ilus ja korralik olevat. Kas keegi on sealt tellinud või on selle firma nukudega kokku puutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 08:25; 13.02 10:10; 13.02 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Pillerpalli veebipoest tellinud, küll mitte nukku, vaid hoopis auto poisile. Igatahes väga meeldiv ja kiire teenindus oli:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Link, mille panid ei tööta….vähemalt minul…
Aga
Mina ostsin sealt oma tütrele Götzi nuku ja väga väga rahul on minu laps.
Ostsisin ise ka kaubandusest ilusat nukk, sh kammitavate juustega ja et pool pead sealjuures kiilas poleks. Beebinukkudega mul kogemust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen uuesti lingi, ehk nüüd töötab. Mõtlengi, et kas need nukud on vastupidavad, võrreles Baby Borniga. http://www.pillerpall.ee/tydrukutele/beebinukud-doll-factory/beebinukk-lil-dream-white-42-cm.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 08:25; 13.02 10:10; 13.02 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll teemasse, aga minu arust on need ka väga väga armsad…http://www.laat.ee/?page=toode&id=3151&profiil=2199&section=tooted

vabandust, tahtsin linki panna, aga pisut juhm olen, et see ka aktiivne oleks…aga kui see kopida aadressi reale, siis näeb ka:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kõik teised pakkumised on teretulnud, aga jah, soov on just ilma juusteta beebinukku saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 08:25; 13.02 10:10; 13.02 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillerpalli kohta ei oska ma midagi öelda aga räägin oma kogemusest.Meil kodus Baby Born ja Baby Annabell.Laps oli 1,5 a kui ta need nukud sai.Born on tunduvalt kergem kui Annabell.Katki pole neist kumbki läinud ning Annabell on minu lapse absoluutne lemmik.See, et nukk on raske, meil probleemi olnud ei ole.Jõuab teda ilusti tassida ja see nukk on tal toas koguaeg kaenlas.Väga vastupidav minuarust.Igaljuhul mul pole nende kahe nuku kohta ainsatki halba sõna öelda, kui ei võibolla hind.Meie ostsime ta aga suure alega, nii et hind mind isegi ei häirinud.Tavahind oli tal kallis(Annabell), vanas rahas 1200 eeki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kelles ostnud Pillerpalli veebipoest nuku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.