Esileht Tasuta teated Kelm Annely Brezovskaja liltipsu@mail.ru

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kelm Annely Brezovskaja liltipsu@mail.ru

Postitas:
Kägu

üritab helistada ostukuulutuste peale ja oma olematud kaupa müüa, viimasel nädalal on mind kümneid kordi telefoni teel tüüdanud ja kõik kaubad mida mina soovin, on tal kohe olemas, õnneks oli buduaaris teema kus hoiatati inimesi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rattamüük

Täna võttis Annely Brezovskaja ühendust ka minu maastikuratta ostusoovi kuulutuse peale.Pakkus jutujärgi maastikuratast, aga pildil oli maanteeratas. Juhtisin sellele ta tähelepanu, ja järgnes kiire vabanduskiri ” müügis mitu ratast, kogemata saatis valed pildid” ja lisana pildid “müüdavast” maastikurattast. Kuna hind oli kahtlaselt odav pakutava ratta kohta, kasutasin pildiotsingut, ja voilaa, mõlema ratta pildid oli ta pätsanud Kurmo Rattaäri OÜ facebooki lehelt. Seal maanteeratta hind 3000€ ja maastiku oma 3500€… Googeldasin ka teda ja voilaa…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna võttis Annely Brezovskaja ühendust ka minu maastikuratta ostusoovi kuulutuse peale.Pakkus jutujärgi maastikuratast, aga pildil oli maanteeratas. Juhtisin sellele ta tähelepanu, ja järgnes kiire vabanduskiri ” müügis mitu ratast, kogemata saatis valed pildid” ja lisana pildid “müüdavast” maastikurattast. Kuna hind oli kahtlaselt odav pakutava ratta kohta, kasutasin pildiotsingut, ja voilaa, mõlema ratta pildid oli ta pätsanud Kurmo Rattaäri OÜ facebooki lehelt. Seal maanteeratta hind 3000€ ja maastiku oma 3500€… Googeldasin ka teda ja voilaa…

Voilaa on mingi margariin.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Tasuta teated Kelm Annely Brezovskaja liltipsu@mail.ru