Esileht Koolilaps Kendama(5-70€) mis mänguasi see on?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kendama(5-70€) mis mänguasi see on?

Postitas:

Palun aidake mõista, täiesti segadusse ajab 🙂
Kolmanda klassi poiss terve nädal juba soovib enda taskurahast osta ühte seda https://www.1a.ee/search/kendama/opened/1
Kuna täna on aega minna poodidesse siis mõtlesin uurida mis see asi on.
Kuidas saab samasugune mänguasi hinnalt nii erineda?
Millist teie soovitate? Nagunii mingi paarikuine hullus, aga palun siiski nõu 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on poisid 5.kl ja 1.kl. Jah, eelmine nädal tuli suurem poiss sooviga, et tal vaja seda mänguasja. Kuna sünnipäev kohe tulemas, siis kaalusin seda mõtet.
Eile tuli koolist koju ja laenas sõbra Kendama. Iseenesest süütu puidust mänguasi, millega tehakse trikke (vt.Youtube).
Ma ise pole seda kõige odavamat usku, vaatasin Ahha e-poest neid. Muidugi uurisin ka mujalt.
Ja kuna meil väikelinnas kohapeal on kõik norm mudelid otsas, siis tellisin Rahva Raamatust (postikulu 0).
Sain aru, et neid on 3 erinevat suurust, Mini, Midi ja vist ka norm suurus 🙂 (võibolla ma eksin). Siis mingid erinevad mudelid(USA, KROM jms). Poisil oma kindel soov olemas, milline peaks olema ja õnneks maksis soodukaga 16.- millegagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse koolis ka!!!! Kus neid müüakse Tallinnas? Kesklinnas ka kuskil?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on traditsiooniline jaapani mänguasi, youtubes on selle kohta päris palju erinevaid videosid.

Näiteks: https://www.youtube.com/watch?v=MkkuCJ1l2K8

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie omadel ka see hullus. Ma ostsin Rahva Raamatust, 26.50 vist oli. Selline
https://www.rahvaraamat.ee/p/krom-kendama-pop-kollane/1284038/et?ean=5711898901182#
Need 70 eurised pidid olema kummisemad laste sõnul. Ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka laste hulgas neid päris palju täheldanud, aga mina väga kallist ei ostaks, sest tundub olevat selline moevidin mis varsti nurka lendab (nagu näpuspinnerid ja need heitjatega spinnerivärgendused). Hinnavahemik peaks tulema mingisugusest raskuseerinevusest, mis peaks siis aitama sellega paremini toimetada vms. Aga ma usun, et laps nagunii vahet ei tee, kõlbab odavam ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tõesti see kallim on kummisem, siis pärast mõnda päeva koos mängijaga on iga kõrvalseisja vist ise oma raha eest valmis kallima variandi ostma 😉 sõitsin hiljuti 2,5 tundi laevaga soome ja minu kõrvallauas mängis üks poiss terve sõidu aja selle vidinaga ja olgem ausad, päris häiriv oli.

aga muidu paistab erinevalt paljudest moemänguasjadest vähemalt arendav asi olevat. nagu meie lapsepõlves olnud sarnane mäng, kus nööri otsas kuul tuli august läbi saada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps just ostis u 19€ rahvaraamatust. Pidi neil koolis väga pop olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma palvetes Jumalat tänanud korduvalt selle vidina moodi tuleku eest. Võrreldes beyblade jms on Kendama lausa imeliselt vaikne, mõistlik ja arendav mäguasi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poeg just täna itsitas, et naabripoisile osteti 50€ vidin. Guugeldasin ja vaatasin Alisse…

Ilmselt on see parem kui nutitelefon, aga 50€ ma ausõna seda ei ostaks. Laps on kooner, arvas et see on ikka eriti suur raha raiskamine.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8-12aastaste hulgas väga popp vidin
tegelikult tundub väga hea asi olema, sest harjutab lapses püsivust ja motoorikat. lahe on vaadata, milliseid trikke lapsed teevad ja neid tundide viisi harjutavad ja pusivad, et selgeks saada 🙂
50+ eurost ei ostaks, odavama küll. mingil ajal tüütab kindlasti ära, aga ega ükski mänguasi aastateks huvi pakkuma ei jää

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit saab neid eriti soodsalt.
ARENDAV MÄNG LASTELE “Kendama”
SOODUSHINNAGA 2,49€/tk
Tavahind 5,90€/tk
Kohe olemas
https://www.facebook.com/TiinaKaubandus/photos/a.342648536310404/527420787833177/?type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need eriti soodsad kipuvad katki minema.
Kui on osavust vaja treenida, siis kõige odavam ja mõnusam on otsida välja Harri Jõgisalu raamat “Maaleib”, leida 5 näpuotsasuurust kivikest ja mängida läbi raamatus kirjeldatud nipsumäng. Käigud on kohati päris keerulised (nt 5 kivi peost õhku visata ja korraga käeseljale püüda). Meil oli suvel lõbu laialt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 19:25; 13.10 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS Muide, kas need kendama pallid peavadki kohe esimeste visetega niimoodi täkkeliseks minema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 19:25; 13.10 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS Muide, kas need kendama pallid peavadki kohe esimeste visetega niimoodi täkkeliseks minema?

Et 100%-liselt on võimatu seda palli soovitud sihtpunkti alati saada siis vastu pesade serva või orgi otsaga läheb jah täkkeliseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 6kl tüdruk ja 3kl tüdruk. Vanem väga mängib Kendamaga, aga väike ei näe selles midagi huvitavat 😉 Suurem osav ja teeb trikke. Mida kallim,seda paremon sellega trikke õigesti sooritada ja vastupidavam ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin kõigepealt Karupoeg Puhhi. Hind 50 euri. Uurisin ka müüjalt, miks nii kallis. Ta kehitas õlgu. Lahkusin, sest idiootsus oleks sellist hinda maksta.

Kodus guugeldasin ja leidsin hea valiku K-Rauta kodulehelt. 19 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Kendama(5-70€) mis mänguasi see on?