Esileht Ilu ja tervis Kepikõnni kepid ja hularõngas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kepikõnni kepid ja hularõngas

Postitas:

Tahan osta läbi interneti kepid..aga kui pikad peaksin ostma? olen 165cm pikk. Hetkel on valikus reguleeritavad 86-135cm- kas need norm?

Kas keegi on muretsenud \”mummudega\” hularõnga. kas keegi on nt kõhupekist hulatamisega lahti saanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 18:37; 15.03 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen 165 ja mul on 110 cm. Spordipoe müüja poolt välja mõõdetud.

Hularõngast pole proovinud aga kaalukate foorumis on seda palju kiidetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reguleeritavad kepid ei ole kõige parem valik.Nagu mulle spordipoest öeldi, on reguleeritavad siiski siuke nn.varuvariant.Kõikse õigem oma pikkusele vastavalt kepid osta.
Tabel sobiva kepipikkuse leidmiseks: http://www.a2k.ee/tooted.php?cat=727

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mõlemad asjad olemas. Kepid on reguleeritavad, teistsuguseid pole proovinud, seega ei oska võrrelda. Igal õhtul 1,5-2 tundi käimist annab mõnusa tunde. Mummudega rõngas on ka, iga päev keerutan pool tundi. Alguses tegin ikka tund, kuid mingeid tulemusi küll polnud. No ega poole tunniga ka ei ole, aga ikka parem, kui teleka ees saiakest mugida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka hularõngas kodus Casalli oma ja 1,5 kg-ne.
Ma olen nädal teinud, ha kõhulihased tunnevad ennast küll paremini ja pisut rohkem trimmi läinud. Ma ei tee sugugi tundi aega järjest. Pigem ikka 10 min. Alguses ei saanud kauem kui 10 min teha, sest see on ju valus, kui ei ole harjunud. Nüüd pikendan vaikselt aega.
Kuidas te kohe alguses tunni saate teha??? Ja kui tunni teete, siis kuidas ometi mõju ei ole??
Ma teen seda ka selleks, et laste kandmisest välja veninud lihaseid trimmi saada, mitte nii võrd kaalust alla võtta.
Kaalust alla võtmiseks püüan kepikõndi teha ja ikka vähemalt 3 x nädalas. Nii kui vahele jätan läheb rutiin sassi ja pole enam seda kerget tunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastamast! olen igastahes positiivselt häälestatud ja muretsen need kodused treenimisvahendid. kevad ka tulemas, energiat vaja 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 18:37; 15.03 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin alguses tavalised kepid aga hiljem reguleeritavad juurde. Käin mägisel alal ning ülesmäge on kepp teise pikkusega kui allamäge. Teine asi, et kui kepitada ei viitsi, saan kepid lühikeseks teha ja seljakoti külge kinnitada.
Eestis pole vast nii hull selle mägise alaga, lihtsalt tõin ära 2 head külge reguleeritavate keppide juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasin suvel 1000 pööret rõngaga ja pekk läks peale sünnitust küll natuke väiksemaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kepikõnni kepid ja hularõngas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.