Esileht Kodunurk Keraamiline marmorkattega pann?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Keraamiline marmorkattega pann?

Postitas:

Kellel on kogemusi sellega? Vist rahvasuus veel kivipanni nime all. Kas on sama mõttetu, kui teflon? Või on mõnus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 19:07; 18.06 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ilusti vastu pidanud aastake või isegi kaks, kuigi on mõnikord tühjana korralikult kuumutada saanud jne. Teflonist viletsam ta küll ei ole, pigem ikka parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 09:49; 18.06 10:14; 18.06 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks ütlen, et mu teada induktsioon pliidile see pann ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, kasutan juba mitmeid aastaid. Parem kui teflon, tervise mõttes ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 22:23; 20.06 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga puupliidile? Krt, ükski tootja ei anna garantiid – jube pahaseks teeb????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puupliidile sobib küll, aga selle garantii kohta- no kuna puupliidil puudub igasugune standard (kas sussutad vaiksel kuumusel või on pliidiplaat punane ja sületäie saarepuuga lõhki k6etud, kust tootja seda kontrollima tuleb?)
Mul on mingid Konsumi 19.90 pannid, peavad vastu juba tükimat aega (ühe suutsin varem ka mustaks kõrvetada, ununes tühjana kiirplaadile ja viskasin ära, aga põhimõtteliselt see ka oli veel kasutuskõlblik, ei hakanud koorduma ega külge võtma, lihtsalt kole oli (ja mine tea, mis see materjal ülekuumenenuna eritama hakkab).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 09:49; 18.06 10:14; 18.06 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sobib keraamilisele pliidile? Kas masinas pesta tohib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 19:07; 18.06 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keraamilisele sobib, induktsioonile siis väidetavalt ei sobi- igal pannil on poes märgistus pakendil ja põhja all olemas, kuhu sobib ja kuhu mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 09:49; 18.06 10:14; 18.06 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keraamilisele sobib, induktsioonile siis väidetavalt ei sobi- igal pannil on poes märgistus pakendil ja põhja all olemas, kuhu sobib ja kuhu mitte.

Tänapäeval on igale pliiditüübile oma vastav pann. Induktsioonile mõeldud pann hakkab gaasi peal pipardama ja vastupidi. (põhja ehitus on neil erinev)
Seetõttu tuleb neid üsna hoolikalt valida, et mitte valet osta.
Kivipanne tehakse samuti kõikidele pliiditüüpidele, k.a. induktsioonile. Kõige esimene näide Kaubamajast: kivipann induktsioonile
Ja nagu kõikide asjadega kehtib reegel, et odav asi ei ole hea asi, täpselt nii on ka pannidega.
Kivipanni peetakse praegu kõige puhatmaks non-stick pannide maailmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan oma keraamilisi panne nii keraamilisel kui puupliidil, toimivad. Minu meelest on vähemalt ühel pannidest induktsioonpliidi märk ka peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 22:23; 20.06 18:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Keraamiline marmorkattega pann?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.