Esileht Väikelaps Kerge jalgratas?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kerge jalgratas?

Postitas:

Tahaks osta kevadel pojale uue 14\” jalgratta. Vana 12\” sai ostetud hinna järgi. Poiss ütleb, et raske ja ei jõua vändata. Kas mõni jalgratas on kergem, millega ka väga sale laps saaks vaevata sõidetud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kvaliteetrattad on head:) ja laps peaks nendega suutma sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kõik kvaliteetrattad head. Mu lapsel on Merida Leon \”12\”- kõik kiidavad, et maru hea ratas, aga ei ole, kuna on jube raske väntamisega ja laps ei saa sõidetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta ei jaksa või ei viitsi?

Meil on Scwinn, tundus kerge ja tüdruk sõidab sellega hea meelega üsna pikki maid. On kerge jooksuga ratas, seda sai juba poes vaadatud-proovitud.
Naabri lastel (kaksikud) on erineva firma rattad, üks suvaline ja teine korralik. Tüdruk lihtsalt tahtis omale roosa-tilu-lilu-ratast ja sai oma tahtmise. Ratas ise on aga hunnik rauda ja litreid ning kaklus käib ikkagi venna ratta pärast. Vennal on GT, väikse ja kerge raamiga.

Kui ise näed, et ostetud ratas on jama, siis soovitan küll uue ja korraliku osta (äkki juba 16\”, et mitu aastat kasutada). Kui ratas ise on ok, siis pane laps trenni tegema:)
Mul mees teeb iga õhtu lapsega kükke ja kätekõverdusi, lihtsalt neil on fun!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Merida Lion on rauast raamiga, poest soovitati meile pigem Merida Dakar’i, mis on alumiiniumraamiga ja märgatavalt kergem.

Samuti on Trek firma rattad kvaliteetsed, aga meeletult rasked. Aga tuttava lapsed sõidavad, ega kurda. Ise aitasin 4-aastasel lapsel 12\” Trekki trepist üles vedada ja olin lõpuks täiesti võhmal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kas ratas on raske raamiga või raske jooksuga, on ju erinevad asjad. Enamus spordipoodide 12`rattaid on raske raamiga, et abikatega sõites kurvis ratas ümber ei lendaks. Sellegipoolest võib selline ratas olla kerge jooksuga ehk kerge vändata.

Meie kõhna laps väntas 12`Shwinni alates 2,5a ilma probleemideta. Eelmine aasta (4a) ostsime alumiiniumraamiga 16` Merida Dakari, sest hakkas sõitma ilma abikateta ja kergemast rattast käib jõud paremini üle (püsti hoidmine, kohalt ära sõitmine jne).

Seega- kui last rattasõit eriti ei huvita ning vändata ei taha/viitsi, siis pole kergemast rattast ka abi. Eks sa ise näed ja tead ju oma last kõige paremini- kui tõesti ratas jama, siis ostke korraliku firma ratas (Trek, Scwinn, Merida näiteks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli Merida Leon poes viletsasti kokku pandud, oli väga raske jooksuga. Enne ostmist palusin korda teha. Mehhaanikul oli natuke pusimist aga pärast 20 min tööd oli ratas 5+. Jah, ratas on raske raamiga aga vändata on kerge.

Järgmiseks ostsime juba 18-tollise ning selle puhul tõesti jälgisime, et raam oleks kerge. Otsustasime Puky ZL 18-1 Alu kasuks. Samasugust on ka 16-tollist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps väntas juba 2-aastaselt classicu Mõmmi rattaga. samas ratas ise on raske aga väga hea kerge jooksuga. minu laps on juba 4. laps kes selllega sõidab peale väikest remonti.
mul on ka kogemus, et spordipoe kvaliteetrattaga on lapsel parem sõita kui nt maximast ostetud rattaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meiegi Merida, küll 2005a ostetud Cobra oli siis selle nimi, on raske vändata, laps lihtsalt ei jõua, lükkad hoo sisse, vajutab kuis jaksab iga tiiruga jääb hoog vähemaks ja vähemaks. Mees mul kuldsete kätega, pusis ja tegi aga tolku ei olnud. Plika 5ne ja no ei saa selgeks kahe rattaga sõidu, sest vändata ei jõua. Üks asi, mis on raskeks tegev, et kumm on liiga lai.
Ma arvan, et ühtegi Meridat me enam majja ei muretse ja sellegi vahetame välja, kui 9k kord nii suureks saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Kerge jalgratas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.