Esileht Lapse ootamine Kerge kõhuvalu ja iiveldus kadunud- kas muretseda vaja?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kerge kõhuvalu ja iiveldus kadunud- kas muretseda vaja?

Postitas:
Kägu

Mul 5 näsalat rasedust- eile kadus iiveldus, enne seda mitu päeva keeras sees. Eile sain süüa normilt, polnud pm üldse paha.
Täna hommikul ka ei iivelda, aga kõhus selline kerge tuim valu, kõht nagu veidi pinges u nagu enne eksamist muretsedes ja tuikab kergelt valutada. Ei määri. Kas.peaksin muretsema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga raske öelda niimoodi.
See on sedavõrd algusjärgus rasedus, et see võib tähendada, et kõik on korras ja ka midagi muud.
Kahjuks ei aita sind ka UH tõenäoliselt ja tuleb lihtsalt oodata. Nii raske, kui see sulle ka hetkel ei tundu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, tean seda tunnet. Mul 9. nädal ja praegu nagu pole enam mingit tunnet, ainult väike väsimus, rinnad ka enam ei valuta. Mul UH alles juuli lõpus, samas vereproov reedel. Tobe olukord, et siin on halb, kui kõik sümptomid käivad täie auruga peal ja siis on kohe paanika, kui ei käi 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, tean seda tunnet. Mul 9. nädal ja praegu nagu pole enam mingit tunnet, ainult väike väsimus, rinnad ka enam ei valuta. Mul UH alles juuli lõpus, samas vereproov reedel. Tobe olukord, et siin on halb, kui kõik sümptomid käivad täie auruga peal ja siis on kohe paanika, kui ei käi 😀

Oi kui lohutav on seda lugeda, sest mul ka täna täpselt 9+0 ja rinnad ei ole enam niimoodi valusad nagu olid ja iiveldus on ka veidi taandunud. Olen samuti natukene mures, kuid mitte liiast, et kas ikka kõik on hästi. Aga ega midagi muud teha ei olegi kui usaldada oma keha ja beebit, et kõik on hästi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunnused tulevad ja lähevad, ning selle järgi ei saa midagi öelda. Ole rahulikult ja oota UHd. 🙂

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Minul hetkel arvutuslikult 6+0 nädalat ja samuti on nii, et ükspäev täiega iiveldab, teine päev on alakõhus valud kuid kolmas päev pole midagi. Ainuke mis hetkel püsivalt on on rindade hellus. Natuke muretsen ka, aga siiski nii palju kui olen lugenud siis võib see normaalne olla.

Järgmine esmaspäev esimene UH ja loodetavasti on kõik hästi. Ega praegu ei saagi ju muud midagi teha kui loota parimat ja ise ennast hoida.

Päikest!

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Kerge kõhuvalu ja iiveldus kadunud- kas muretseda vaja?