Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kerge paanika. Liigutusi ei tunne veel

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kerge paanika. Liigutusi ei tunne veel

Postitas:

Mul kergelt juba paanika majas. Olen esmarase ja nädalaid täis tänasega 21 täpselt. Ja siiamaani pole ma beebi liigutusi tundnud…
Palun öelge, et see võibki nii olla ja et muretsemiseks pole põhjust. Ja millal on siis õige aeg tundma hakata.

PS! Palun ette ära, et ei hakataks sõimama, et kuidas ma nii rumal saan olla ja küsida midagi sellist või sellise asja pärast muretseda (A)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 11:24; 06.02 11:32; 06.02 11:49; 09.02 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad hakkavadki hiljem tundma, eriti siis kui platsenta on eesseinas. Kas LA UH tehtud? Nägid last liikumas? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ongi platsenta eesseinas. Ja kõik on seni korras olnud. Ja olen ka beebit liikumas näinud, aga ikka hakkab vaikselt juba kõhe.

Vb olen tõesti veidi liiga mures (ei tea), aga süda ei anna rahu 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 11:24; 06.02 11:32; 06.02 11:49; 09.02 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paanika on nüüd küll viimane asi, mida sa vajad. Ma lihtsalt pakuks välja, et su pisi küll liigutab ja hoolega, aga sa esmarasedana ei oska seda tähele panna. Mina sain esmarasedana asjast aru siis, kui mu mees tõi koju uued kõlarid ja nende täisvõimsust proovis – heliärritus oli pisikese jaoks nii tugev, et ta lausa virutas mulle, viimase lapseootuse ajal näitas tüdruk oma olemasolu Estonia kontserdi aeg, kui ooperi aariaid lauldi – ehk siis kui väga muretsed, aitab ehk mingi väline tugev heliärritaja, ehk siis pigem ära katseta võimendi võimsust vaid katseta muusikat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul kergelt juba paanika majas. Olen esmarase ja nädalaid täis tänasega 21 täpselt. Ja siiamaani pole ma beebi liigutusi tundnud…
Palun öelge, et see võibki nii olla ja et muretsemiseks pole põhjust. Ja millal on siis õige aeg tundma hakata.

PS! Palun ette ära, et ei hakataks sõimama, et kuidas ma nii rumal saan olla ja küsida midagi sellist või sellise asja pärast muretseda (A)[/tsitaat]

Palun joo klaas külma vett:)see pidi ka aitama kaasa.Raputab nii öeldes ülesse lapse ja hakkab ennast ilusti liigutama proovi:)Kui väga paanikas oled helista ämmakale ja uuri järgi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu muretseda 🙂
Ma hakkasin tundma alles 23+. Teglt tundsin juba ennem aga ei saanud aru. Lõppuks oli nii, et panin korra läpaka kõhu peale (mees tahtis mööda aga juhe segas) Ja siis tundsin esimest korda sellist põntsu et… oioioi. Ehmatasin nii ära. Hiljem sain aru mis oli. 😀

Nii, et ära muretse palun. Aega on veel. Kannata paar nädalat. Kui siis ka ei tunne räägi oma probleemist ämmakale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin liigutusi tundma alles 24.nädalal. Esmarase ja platsenta oli eesseinas. Arsti arvates täitsa normaalne aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea on kõike seda lugeda 🙂 Proovin õhtul kindlasti ka seda muusika variant ja vett joon ka kui tööl mahti saan 😀

Suur suur aitäh et suutsite mu maha rahustada 🙂 Eriti hea on teadmine, et mõni nii hilja alles esimest korda tundis 😛 Seega mul aega veel küll 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 11:24; 06.02 11:32; 06.02 11:49; 09.02 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tundsin esimest last oodates liigutusi 23+ nädalal. Jõin hommikukohvi ja siis ühtäkki sain päris hea obaduse, mille peale lausa ehmatades püsti kargasin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli platsenta tagaseinas, aga siiski hakkasin tundma alles 22. nädalal…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan sulle, et kui õhtul kuskil rahulikumalt lamama jääd, pane käed kõhu peale, sinna kus beebi asuma peaks. Mina tunnen paljusid liigutusi just läbi käte, mida niisama tunda ei ole. Ise ka küll esmarase, platsenta eesseinas aga liigutusi hakkasin juba enne 18ndat nädalat tundma. Suur vahe on ka, kas laps sipleb käte-jalgadega siia ette kõhu poole (hästi tunda) või kuskile sissepoole (aimatav-hoopis õrnemalt tunda). Usun, et muretsemiseks põhjust ei ole – ja see rõõm kui tuvastad lapse liigutused, saab kindlasti suur olema:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vee joomine ei aita midagi, kui liigutusi ei tunne-oska tähele panna. See aitab, kui muidu tunned, aga pole tükk aega tundnud. Külm vesi äratab lapse üles ja ta hakkab liigutama. Sul pole ju probleem selles, et laps ei liigutaks. Probleem selles, et sa ei oska seda märga või lihtsalt on tundlikkus väiksem.

Proovi õhtul veidi rahmeldada 10-15 min (kiirkõnd, võimlemine, tantsimine vms aktiivne tegevus). Kui oled kergelt hingeldav juba (ära üle ka pinguta!!), siis viska ennast pikali ja keskendu kõhu peale mõtlemisele. Võid kõhu ka paljaks võtta, et kas midagi paistab. Laps hakkab sellise rahmeldamise peale peaaegu alati aktiivselt liigutama ja kui jääd ise paigale ja vaikseks, siis on lootust seda tunda ka.

Kui paanika ei anna rahu, siis käi kontrollis (helista oma ämmakale või mine erakorralisse). Kuulatakse dopleriga lapse südametööd või tehakse uh ja saad rahu majja, et kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli platsenta tagaseinas ja ikkagi hakkasin tundma täpselt 22 ndl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tundsime siis esimest korda oma beebit liigutamas 😀 Nii supper tunne 🙂 Arvan ise, et olen ikkagi veidi ennem ka juba tundunud, aga arvasin, et äkki on tõesti gaasid 😛 Aga täna siis veidi aega tagasi tundsin tugevamat lööki ja isegi tulevane papa tundis kuidas punn liigutas ja mampsi togis 😀

Supper tunne ikkagi 🙂

Ja suur suur aitäh Teile kõigile, et lohutasite ja andiste nõu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 11:24; 06.02 11:32; 06.02 11:49; 09.02 23:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kerge paanika. Liigutusi ei tunne veel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.