Esileht Kodunurk Kerge vaevaga kodutehnikast lahti

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kerge vaevaga kodutehnikast lahti

Postitas:
Kägu

Plaan on teha köögis suuremat sorti remont ja see tähendab peaaegu kogu tehnika väljavahetamist, sest tahame seniste eraldi seisvate asjade asemel kõik integreerida. Esiteks suur väljaminek, aga kui sellega juba leppida suudame, siis tekib teine mure – kuidas ja kuhu kõige kergema vaevaga kasutatud tehnika ära müüa?

Muidugi proovin Facebooki müüki panna, aga näen juba, et seal näiteks pesumasinaid müügil mustmiljon ja tõesti ei tea, kui hästi äri õnnestub. Kas kellelgi on kogemusi mõne firmaga Tallinnas, mis kasutatud tehnikat kokku ostab, sellele ise järele tuleb ja ära tassib? Googeldades mõne sellise leidsin küll, kas oskab keegi konkreetselt oma kogemusest kiita/laiata mõnd firmat?  Saan aru, et ilmselt palju niimoodi ei teeni, aga midagi võiks tehnika eest siiski saada ka. Või on kellelgi olnud edukaid suurte asjade müüke Facebookis? Meil läheks müüki suur külmkapp, nõudepesumasin, pesumasin. Ise ei tahaks üldse tõsta, tassida ja kuhugile vedada.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Facebookist ei tea midagi, aga osta.ee pikaajalise kasutajana olen tähele pannud, et ükski kvaliteetne asi, millel normaalne hind, ei ole seal kunagi müümata jäänud. Kui Sa ei oska ise enam-vähem õiget turuhinda määrata, tee oksjon.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uuskasutuskeskus viib minema su kola. Raha ei saa, aga ega sa ise müüma hakates ka eriti ei teeniks, kui transporti ei paku. See sihtgrupp, kes kasutatud masinaid peab soetama uute asemel enamasti ei oma autot, mingist kaubikust rääkimata.

https://uuskasutus.ee/kaubik/

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fb-s võid proovida müüa. Aga hinnad kasutatud kodutehnikal üsna väikesed. Paljud annavad fb tasuta gruppides ära lihtsalt.

paku mõnele tuttavale, kui võõrale ei taha tasuta anda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kirjutasin sama jutu enne kogemata valesse teemasse, tegelikult oli mõeldud siia:
kui tahad raha saada ja et äravedu oleks ka ostja kulul ja rammul, siis proovi kuulutada nii FBs kui Ostas, aga kui kiireks läheb ja keegi ikka ei taha osta, siis säästa vaid oma rammu – pane FB tasuta äraandmise gruppidesse. Mu 4-aastane pesumasin (rikkis!) läks tunniga ja 10-aastane keraamiline pliit 2 tunniga. Kusjuures rikkis pesumasinat tahtsid lausa 3 inimest, sai sellele, kes esimesena helistas. Ja ma, loll, olin oma vana külmiku aasta tagasi ise jäätmejaama vedanud, transpordi ja mehed palganud…

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ma, loll, olin oma vana külmiku aasta tagasi ise jäätmejaama vedanud, transpordi ja mehed palganud…

Pesumasina saab vanarauaks lammutada, külmiku ära viimise eest peab alati peale maksma, sest nende lammutamine on külmutusaine lekkiimisohu pärast keelatud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesumasina saab vanarauaks lammutada, külmiku ära viimise eest peab alati peale maksma, sest nende lammutamine on külmutusaine lekkiimisohu pärast keelatud.

Mul viis pesumasina minema mees, kes müüs ja parandas kasutatud masinaid. Ja veel paar inimest helistas kohe. See, kes järele tuli esimesena, ütleski, et jälgib pidevalt selliseid kuulutusi. Ja me ei ela isegi linnas mitte, täiesti eraldatud maakohas.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ma, loll, olin oma vana külmiku aasta tagasi ise jäätmejaama vedanud, transpordi ja mehed palganud…

Külmkapid lähevad samuti remondifirmadele ja kasutatud masinate müüjatele, mitte vanarauaks. Pole seal miskit erilist metalligi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otsin just urkaina põgenikele  pesumasina ja külmkapi, 9 kuud vanad ja müüdis 70% alega.  Seega vanemaid külmkappe ja pesumasinaid ei ole mõtet isegi müüa, keegi neid nagunii ei osta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul viis pesumasina minema mees, kes müüs ja parandas kasutatud masinaid. Ja veel paar inimest helistas kohe. See, kes järele tuli esimesena, ütleski, et jälgib pidevalt selliseid kuulutusi. Ja me ei ela isegi linnas mitte, täiesti eraldatud maakohas.

me ostsime kunagi osta.ee-st kasutatud pesumasina, sest meil oli  täpselt sama marki pesumasin just rikki läinud (harjumus + et kui see ka otsad annab, saab kahest kokku kolmanda töötava). lisaks oli oluline masina täpne mõõt, sest köögikapid olid ehitatud just selle mudeli mõõtude järgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otsin just urkaina põgenikele pesumasina ja külmkapi, 9 kuud vanad ja müüdis 70% alega. Seega vanemaid külmkappe ja pesumasinaid ei ole mõtet isegi müüa, keegi neid nagunii ei osta.

Mina olen kõik kümne sendiga ostasse müüki pannud (klausliga, et tuleb ise ära viia) ja olen kõik müüdud saanud. Hind pole kõrge, nii saja euro ringis, mis pole nii halb midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

me ostsime kunagi osta.ee-st kasutatud pesumasina, sest meil oli täpselt sama marki pesumasin just rikki läinud (harjumus + et kui see ka otsad annab, saab kahest kokku kolmanda töötava). lisaks oli oluline masina täpne mõõt, sest köögikapid olid ehitatud just selle mudeli mõõtude järgi.

Enamik pesumasinaid on standardmõõdus, asendamine peaks olema üsna probleemivaba.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

FB Marketplace’is läheb küll kõik müügiks. Mul pole veel midagi seisma jäänud. Kellelegi mingit kümnist maksma ei pea ega hinnangute ja virisejatega jaurama (nii nagu Ostas). Ostat enam iial kasutada ei plaani.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellelegi mingit kümnist maksma ei pea ega hinnangute ja virisejatega jaurama (nii nagu Ostas).

Mul pole elus ühtki virisejat ega jaurajat olnud, hinnangud on head. Kui kaup on hea ja ausalt müüd, pole selliste asjadega probleemi.

+1
-2
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Kodunurk Kerge vaevaga kodutehnikast lahti