Esileht Pereelu ja suhted Kergemeelsed üksikud naised

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kergemeelsed üksikud naised

Postitas:

Teema suletud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+3
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul ükskõik, laske käia!

Mul on ka ükskõik.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teemaalgatajale vist uudis. Teiste pereelu vahele võib tulla ka mitte-l. Ja mees võib kellessegi armuda. Või naine. Nii et kui piirata oma vihkamine (no see “ükskõik” ei olnud ju päris – muidu ei postitaks) ainult üksikemadega, on täitsa risk mitte vihata seda, kelle osalusel pere lõhki läheb. Nii et jama kohe.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõrini teie suhtes ja abielus meestest, kes mind ära rääkida üritavad. See on masendavalt massiline, kui paljud abielumehed kõrvalsuhteid otsivad. Öäkk…

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 20:15; 18.11 09:27; 18.11 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles meie MILFID süüdi oleme, kui head välja näeme. Pärast jorsist lahkuminekut hakkavad naised särama. Äkki kaalud ka lahutust, saad endale ka mingi mehe, kes sind tahab. Aga mind sa ei pea kartma, mul on Eesti meeste vastu allergia. Voodis mõttetud. Ikka Vahemere verd tarvis.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõrini teie suhtes ja abielus meestest, kes mind ära rääkida üritavad. See on masendavalt massiline, kui paljud abielumehed kõrvalsuhteid otsivad. Öäkk…

Arusaadav.
Aga kas ehk suudad siia kirja panna mingigi “koondportree” sellest mehest?

Et need vihased mammid oma asju kuidagigi suudaks parandada…
Oma meestega nad rääkima nagunii mitte kunagi ei hakka.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 20:20; 17.11 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Vaba inimene ei saa kuidagi kellegi suhet lõhkuda. Suhet saab lõhkuda suhtes olija.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul ükskõik, laske käia!

Ma arvan, et neil ka nendest abielunaistest ükskõik, ega muidu abielumeestega ju ei suhtleks. Seega nende litside peale karjumine kuskile ei vii. Pead oma pahameele ikka oma mehe peale välja elama, tema on see petis. Võib-olla nendele litsidele endile tehti ka nii ja nüüd siis mõtlevad, et mis mulgi teiste suhetest, ega minu suhtest ka ju keegi ei hoolinud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetame asju ikka õigete nimedega. Laps las ütleb kaki ja piss.

Laps ütleks ju sellisel juhul, et sul on litsmees VÕI et meie issi on litsmees.

Seda tahtsidki?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 20:20; 17.11 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetame asju ikka õigete nimedega. Laps las ütleb kaki ja piss.

Laps ütleks ju sellisel juhul, et sul on litsmees VÕI et meie issi on litsmees.

Seda tahtsidki?

Seda, et issi leidis omale litsi. Kaks ühesugust said kokku. Palju õnne neile.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõrini teie suhtes ja abielus meestest, kes mind ära rääkida üritavad. See on masendavalt massiline, kui paljud abielumehed kõrvalsuhteid otsivad. Öäkk…

Nõustun, see on massiline ja öäkkk. Ei taha neist ühtegi, hoidke omale!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 23:35; 17.11 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõrini teie suhtes ja abielus meestest, kes mind ära rääkida üritavad. See on masendavalt massiline, kui paljud abielumehed kõrvalsuhteid otsivad. Öäkk…

Nõustun, see on massiline ja öäkkk. Ei taha neist ühtegi, hoidke omale!

Mul on kõrini teie suhtes ja abielus meestest, kes mind ära rääkida üritavad. See on masendavalt massiline, kui paljud abielumehed kõrvalsuhteid otsivad. Öäkk…

Nõustun, see on massiline ja öäkkk. Ei taha neist ühtegi, hoidke omale!

…ja ei saa aru, millest neil puudus on…instas ja fb’s ideaalsed big-love fotod reas?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 23:35; 17.11 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin mõni aeg tagasi ühte tutvumisportaali konto ning 10-st 8 olid abielus ja nad ei varjanudki seda! Uskumatu jah kuidas moosivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on vallalised naised süüdi, et sa elad tillipidi lohistatava ahviga.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsige omale vaba mees, krdi l..d!

Aga äkki võiks need rõngastatud mehed hoopis oma naisega asju ajada, mitte vabu naisi jahtida?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jälgim näide – mehel neli last, kõige noorem mingi kolmekuune, aga hirmsasti vaja armukest. Enda sõnul on kodune elu liiga stressirohke, vaja vaheldust jne. Täielik kaabakas. Nii vastik. Mul on nendest naistest ikka nii kahju. Miks selliste töllideg lapsi ometi tehakse?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 20:15; 18.11 09:27; 18.11 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jälgim näide – mehel neli last, kõige noorem mingi kolmekuune, aga hirmsasti vaja armukest. Enda sõnul on kodune elu liiga stressirohke, vaja vaheldust jne. Täielik kaabakas. Nii vastik. Mul on nendest naistest ikka nii kahju. Miks selliste töllideg lapsi ometi tehakse?

Inimesed ei näe teisi läbi, kui need teised ise oma olemust varjavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo jaa, minulgi möödus vallaliseaeg pidevalt suhtes meeste lähenemiskatseid tõrjudes. See oli ikka massiline! Tundsin ennast nagu mingi s…amagnet, raiskasid pidevalt mu aega oma moosimisega. Nüüdseks arvan et eesti suhtemaailm ongi selline, täiskasvanud mehelikud väärtused ja sügav sisemine vastutus on väga vähestel olemas. Minu väärtussüsteemi ei mahtunud olla kolmandaks ja sellise vastuse nad kõik said, lisaks loengule kuidas oma suhtes emotsionaalseid väärtusi rahuldada. Niiet virisevad abielunaised- kui teie mees ootamatult paremaks on muutunud, võite arvata, et ta proovis seigelda ja sattus mõne minusuguse loengupidaja juurde.

Aega võttis aga üles ma lõpuks leidsin oma vaba mehe kellel need väärtused olemas. Niiet ma pigem sooviks vabadele naistele jaksu ja kannatust sellest valesupist läbiujumisel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult, mis siin ikka rääkida, sageli on need petetavad naised mitmenda ringi omad ehk lasknud end kunagi mõnel pereisal ära rääkida ja siis temaga lapsi saanud. Nüüd, kui toredal mehel jälle sügeleb, on kiun lahti. Aga head ja tarka naist ei saa see mees kunagi, ikka just sellise, kes on nõus kellegi teise mehega sebima. Nii et, teemaalgataja, vaata peeglisse. Pajad ja kaaned…

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 20:15; 18.11 09:27; 18.11 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki te abielunaised ja pereinimesed prooviks kõigi peale viha ja pahameele väljaelamise asemel oma mehi hästi kohelda. Kuni kodus ainult mingi kiun ja seksi väljateenimise teema käib, tekib igal normaalsel mehel isu lahkema naisterahva järgi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku saavad ikka paar parajaid, naine, kes annab igasugustele, ja mees, kes oma pere kõrvalt teisi panema on valmis. Ei ole üks prillikivi ja teine lurjus.
Mul on ka üks “ideaalne abielumees” põlvili köögipõrandal anunud, et ma temaga magaks. Saatsin koju oma naise käest küsima. Aga kui mees nii kenasti palub, eks mõni ikka annab…
Abielunaine peaks selles asjas vaatama ikka kõigepealt OMA MEHE poole, kes teise naise otsast kätte saadi!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vallaline ilma lasteta naine, aga tõesti! Nagu mis toimub? Miks on neid abielumehi, kes kõrvalt otsivad nii nii palju? Ise hoian suure ringiga neist mõõda ning isegi mehed, kellel on juba eelmisest suhtest laps/lapsed ei paku mingit huvi. Samal ajal vallaline sõbranna, kes Tinderis toredat kaaslast otsib satub pidevalt nende abielumeeste otsa, kes tulevad süütu näoga deidile ja siis hiljem alles mainivad, et by the way mul tegelt kaks last ja naine kodus. Nagu WTF? Kas te naised ei suuda oma mehi ära rahuldada kodus, et need nii massiliselt kõrvalt otsivad?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Kergemeelsed üksikud naised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.