Esileht Beebi ja mitmikud Kergkäru otsingul

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kergkäru otsingul

Postitas:

peaks olema suure ostukorviga ja võimalikult kerge,millist soovitate?ja millised rattad on head,kas need ka erinevast materjalist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergkärudel on rattad kõik kummi-plastiku segust minu teada.
Kergkärusid on nii miljon, et ei oska välja tuua. Võin näidata käru mille ise ilmselt ostan paari nädala pärast http://www.turvatoolid.com/veebipood/product.php?id_product=141
hauck city

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 10:23; 20.02 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34
Mina ostsin eile selle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Vixen kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34
Mina ostsin eile selle :)[/tsitaat]

kus neid müüakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:20; 20.02 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Vixen kirjutas:[/small]
kus neid müüakse?[/tsitaat]

Ei ela Eestis ja ostsin Ebay’st. Mulle meeldib selle karu juures koik- disain, varvide valik, vedrustus, korvi suurus ning et laps saab istuda naoga soidusuunas ja vastupidi. Olen vaga suur Bugaboo fan:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Vixen kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ela Eestis ja ostsin Ebay’st. Mulle meeldib selle karu juures koik- disain, varvide valik, vedrustus, korvi suurus ning et laps saab istuda naoga soidusuunas ja vastupidi. Olen vaga suur Bugaboo fan:). [/tsitaat]

Vaatasin ka selle video ära ja see on ülisuur pluss, et rattad nii liiguvad nagu sellel ja see ka, et saab tõsta kahte sõidusuunda.
Paistab jah selline pisike ja asjalik.
Mõtlen ise ka selle ostule. Tea, kas soomes neid on?
Või tellin siiski ka välismaalt.
Mulle hakkas ka meeldima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]edhardy kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Vixen kirjutas:[/small]
Vaatasin ka selle video ära ja see on ülisuur pluss, et rattad nii liiguvad nagu sellel ja see ka, et saab tõsta kahte sõidusuunda.
Paistab jah selline pisike ja asjalik.
Mõtlen ise ka selle ostule. Tea, kas soomes neid on?
Või tellin siiski ka välismaalt.
Mulle hakkas ka meeldima :)[/tsitaat]
Kahjuks ei oska oelda, kas neid Soomes on voi ei. Ise tegin ara usna suure too ja uurisin ja puurisin igasuguseid karusid kuid kui ma saan kasutatud Bugaboo 200 euriga ja sama palju maksavad ka uued kahtlased mudelid, siis pikalt ei otsustanud. Samas tundub, et kuigi ta on Inglismaal koige popim karu, ei ole temaga mitte koik rahul. Aga sama on iga muu asjaga.
Kui viitsite lugeda…
http://www.mumsnet.com/Reviews/buggies-and-strollers

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]grit29 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostsin Soomest aga tean, et Riias müüakse ka (valik natukene väiksem). Kui aega tasuks Soomes kõik poed kes bugabood müüvad läbi käija, hinnad väga erinevad. Mina alguses otsisin ebays`t, kuid ükski müüa polnud eestisse nõus saatma. [/tsitaat]
Kas oled oma karuga rahul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vahva käru, on just selline nagu mulle ka vaja oleks. Palju sellised uuena maksavad?Kasutatuna ilmselt võimatu leida.
Ma tahan, et käru oleks kena erksat värvi ka, Eestis on normaalsed kärus puha kahvatut värvi, beez, hall jms, healjuhul sinine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi mis fenomen siin on lahti läinud. Ma kui vankrikomplekti eest maksin 600¤, siis pisardasin et nii suur summa. Aga kergkäru eest sellised summad. Minu arust ei ole sellel küll nüüd mingeid erilisi funktsioone mille pärast 300¤ rohkem maksta. Ulme.
Aga muidugi igaühe enda valik. Ma üldse ei ütle paha pärast.
Tundub et uus staatuse sümbol on kerkimas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 10:23; 20.02 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Appi mis fenomen siin on lahti läinud. Ma kui vankrikomplekti eest maksin 600¤, siis pisardasin et nii suur summa. Aga kergkäru eest sellised summad. Minu arust ei ole sellel küll nüüd mingeid erilisi funktsioone mille pärast 300¤ rohkem maksta. Ulme.
Aga muidugi igaühe enda valik. Ma üldse ei ütle paha pärast.
Tundub et uus staatuse sümbol on kerkimas :)[/tsitaat]

Milles probleem ma ei saanud nüüd hästi aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:20; 20.02 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on ka Bugaboo hind usna soolane kuid jarelturg on vaga hea. Nagu oeldud, ostsin kasutatud, maksin 200 euri ja olen kindel, et saan selle 100ga kindlasti muudud. Seega 50- 100 sellise karu eest pole palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule see Bugaboo kohe üldse ei meeldi. Ilmselt tekib samasugune hullus nagu Emmaljungal. Aga eks igaüks muidugi ise teab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati mõelnud, et kui osta mõttega, et \”pärast müün kindlasti hea hinnaga maha\” – kas see lisastressi ei tekita? Et peab äärmiselt hoolikas olema vältimaks igasuguste jamade teket. Muidugi ma hoian enda käru, aga on ju vahe, kas tahan pärast lihtsalt lahti saada v kindlasti head hinda, et mitte nn kahjumisse jääda.
Meil kärud alati hästi aktiivselt kasutuses olnud, reisid, pikad jalutuskäigud, igasugust ilma saanud jne jne jne ja kui ma peaks kogu aeg arvestama sellega, et pärast müümiseks peab käru ideaalne välja nägema – kas ei tekita see pinget?
Täitsa hea pärast küsin, vb isegi ostaks siis kallima asja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kergkäru otsingul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.