Esileht Väikelaps kergkäru reisile

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: kergkäru reisile

Postitas:

Siiani on meil olnud ainult EJ City Cross ja sellega oleme kenasti hakkama saanud. Nüüd aga plaan kaugemale reisile minna ja ostaks mõnusa kergkäru poisile, mida siis Eestis suvel ka kasutada saaks. Olen poodides ringi vaadanud, aga minu meleest on nende kergkärude valik nii suur, et kohe kuidagi ei oska otsustada. Mõtlesin, et keegi võibolla oskab soovitada, mis on head olnud kasutada. Soov on, et oleks mugav lapsele, kvaliteetne ja mida võimaluse korral võimalikult pikalt kasutada saab. Hind ei ole oluline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:53; 18.01 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bugaboo Bee Plus on kõige mõnusam kergkäru, mida ma tean. Rattad on suurepärased ning sõiduomadustelt annab silmad ette nii mõnelegi suurele kärule. Isteosa ja seljatugi on pikendatavad, kogupikkuses 94 cm. Isteosa on ümberpööratav ning käib täislamavasse. Kokku-lahti käib ühe lükkega. 7,5 kg ja käib väga pisikeseks.
Olen käinud 4 reisil selle käruga ja igati rahul. Ning kui auto on pagasit ja inimesi täis tuubitud, siis kuskile prakku see käru ikka ära mahub.
Värvivalik on väga hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 14:30; 18.01 14:51; 19.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no miks siis CityCross reisile kaasa võtta ei kõlba? Kui põhiliselt magamiseks kasutate siis võrdväärset kergkäru kindlasti ei leia. Meie 2,6-aastane on kõik oma elu lõunauned seal maganud ja seda siis ka kõigil reisidel nii kaugele kui lähedale (praegugi magab seal lumehangede vahel). Vahepeal ostsime ka Scootri aga seal magamine ikka nii mugav ja avar ei ole. Teine alternatiiv (kui kergkärusid uurisin) oleks Mclaren, mis täislamavasse käib aga see ikka hädavariant olematu vedrustuse ja väikeste ratastega, millega enamikes lõunamaa maades tänavetel ei sõida. Ringi liikumiseks soovitaks korralikku kõhukotti ja kui reisil ka matkamist ette tuleb, siis sellist, millega saab ka seljas kanda (omal Manduca)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen- eelmisele vastuseks: ei kasuta põhiliselt magamiseks, me ka ikka kärutame ringi sellega korralikult. Laps istub kärus täitsa rõõmsasti, kui midagi vaadata on. Mõtlen just sellele, et ega ta ju pikki vahemaid käia ei jaksa veel, sellep oleks kergkäru hea kaasa võtta reisile. Magab ta peamiselt toas hoopiski praegu, mitte kärus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:53; 18.01 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tipsu223 kirjutas:[/small]
[tsitaat]no miks siis CityCross reisile kaasa võtta ei kõlba? Kui põhiliselt magamiseks kasutate siis võrdväärset kergkäru kindlasti ei leia. Meie 2,6-aastane on kõik oma elu lõunauned seal maganud ja seda siis ka kõigil reisidel nii kaugele kui lähedale (praegugi magab seal lumehangede vahel). Vahepeal ostsime ka Scootri aga seal magamine ikka nii mugav ja avar ei ole. Teine alternatiiv (kui kergkärusid uurisin) oleks Mclaren, mis täislamavasse käib aga see ikka hädavariant olematu vedrustuse ja väikeste ratastega, millega enamikes lõunamaa maades tänavetel ei sõida. Ringi liikumiseks soovitaks korralikku kõhukotti ja kui reisil ka matkamist ette tuleb, siis sellist, millega saab ka seljas kanda (omal Manduca)[/tsitaat]

Mida sa lõunamaaks nimetad? Lõunapoolsemad riigid, kus mina olen käinud, on Maclaren enimlevinud käru tänavapildis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 14:30; 18.01 14:51; 19.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa lõunamaaks nimetad? Lõunapoolsemad riigid, kus mina olen käinud, on Maclaren enimlevinud käru tänavapildis.

jah, Maclaren on hea käru ja turismipiirkondades palju levinud (seal ka Britte palju tavaliselt..) aga no Taimaa kõnniteed, kus kohati poolemeetrised servad, kohati kaob kõnnitee üldse või mägine Madeira, kus käru enamasti vaid mööda treppe ja järske kaldteid tuleks vedada… vaevalt, et teemaalgataja keset talve Vahemere äärde Lõuna-Euroopasse plaanib minna, Kanaarid ka suht mägised kuigi kuurortpiirkonnas muidugi väga korras ja sõidetavad teed.. no kõhukott tuleks kindlasti kasuks aga ka käru võib kaasas olla, see ju pagasiarvestusest väljas (no tasuta ma mõtlen)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maclaren on väga hea käru. XT on näiteks suuremad rattad, kui Questil. Triumph on nende mõlema kõrval tõeline nikats. XT on nö vedrustus täitsa olemas, lisaks on tal pikendatav jalaosa, käib täislamavasse ning päikesevari, mis ulatub sisuliselt varvasteni. Panipaigad ning kaubakorv on ka täitsa head. Mis puudutab pinnast,siis sellega saab edukalt ka mittetasasel pinnal nt metsas liigelda. Oman kogemust. Kohe kindlasti ei jää sellega Phuketi ega Bangkoki tänavatel hätta. Ja kui peaks jäämagi siis on hea kerge tõsta!Samuti oleme reisinud sellega Madeiral ei, tegelikult Madeiral käisime Questiga ning saime edukalt hakkama. Sõitsime terve saare läbi. Ilmselgelt ei lähe käruga lapsevanem matkama! Mul on kahju, et ma käru ostes Bugaboo Beega lähemat tutvust ei teinud. Igastahes olen mina oma Maclarenitega rahule jäänud. Kuigi soovitan soojalt XT Questile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljud käivad suurte vankritega reisil ja kiidavad selle heaks. Siis mina seda ikkagi ette ei kujutaks, sest on ikka väga palju olukordi, kus vanker peaks kiiresti ja väikeseks kokku käima. Näit mõnes kohas peab vankri turvakaalutustel ära andma (Pekingis-mauselomis, Dubais- maailma kõrgemas tornis). No ma ei kujuta ette kuhu see suur vanker sinna pannakse. Igal juhul on meil reisimiseks Maclaren XT. Sõidumugavusega olen väga rahul. Eriti rahul olen nn. kärukatusega, mille saab tõepoolest tõmmata peaaegu lapse varvasteni, kui ta magab. Muidugi nüüd kui laps on 2,5a ja 94 cm pikk. Siis ta jalad jäid magades rippu. Kuid tundus, et magada oli tal sellegipoolest mugav. Ostsime ka eraldi turvakaare.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui hind pole oluline siis iga kell bogaboo bee!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli valida kas uppababy g-lux või maclaren triumph. esimene oleks kvaliteetsem olnud aga teine oli kergem ja seda peab igalpool reisides väga arvesse võtma – kiiresti kokku-lahti, kergesti selga jne on olulised asjad kergkärude juures. mina olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ostsime reisile Babywelt Moon Kiss käru, külgekruvitava päikesevarju ja hiljem ka Emma beebitarvete võrgu (hea asi, parem kui kott sanga küljes). see jäigi nö autoga reisimise käruks. seisab praegugi autos.

http://www.perekool.ee/index.php?id=43747&class=forum&action=post&post=7075798&x=1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybex Callisto 😀 käib tõepoolest ühe käega kokku, on täislamav variant, vedrustusega ja mitte
kõige väiksemad rattad, suur pakikorv ja 1käega juhitav!
http://cybex-online.com/ee/pushchairs/callisto0.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me ostsime ka callisto reisimise tarbeks. Päikeselistes riikides on väga abiks et kattevari käib väga pikaks ette, lisaks saab vastavalt lapse pikkusele seda kõrgemaks-madalamaks tõmmata. Suht kerge käru ja saime hakkama ka väga kehvadel kõnniteedel, ehkki jah, lihtsam on olematutel kõnnitedel üldse ilma käruta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tipsu223 kirjutas:[/small]
[tsitaat]no miks siis CityCross reisile kaasa võtta ei kõlba? Kui põhiliselt magamiseks kasutate siis võrdväärset kergkäru kindlasti ei leia. Meie 2,6-aastane on kõik oma elu lõunauned seal maganud ja seda siis ka kõigil reisidel nii kaugele kui lähedale (praegugi magab seal lumehangede vahel). Vahepeal ostsime ka Scootri aga seal magamine ikka nii mugav ja avar ei ole. Teine alternatiiv (kui kergkärusid uurisin) oleks Mclaren, mis täislamavasse käib aga see ikka hädavariant olematu vedrustuse ja väikeste ratastega, millega enamikes lõunamaa maades tänavetel ei sõida. Ringi liikumiseks soovitaks korralikku kõhukotti ja kui reisil ka matkamist ette tuleb, siis sellist, millega saab ka seljas kanda (omal Manduca)[/tsitaat]

Ma elan Eestist väljaspool. Tuttavad olid parasjagu oma reisi sihtkohaks valinud linna, kus ma elan ning seega sai kokku lepitud, et nad elavad minu pool.
Läksin neile lennujaama vastu ja neil ka suur kärukolakas kaasa veetud, et lapsel oleks hea magada. Ja siis tuli välja, et see kärukolakas + nende pagas + nad ise ei mahugi kuidagi minu autosse ära. Auto mul pole ka mingi pisike nikats, aga no ei mahu. No mees ja käru tulid taksoga järele.
Teine asi, terve see nädal ummistas see käru elamist. Ma ei kujuta ette, mis siis veel oleks, kui hotellitoas peaks elama.
Kolmas asi, igale poole minek võttis lisaaega, et see raske käru autost välja-sisse-kokku saada. Kergkärudega käib kõik palju kergemini.
Neljas asi, igale poole ei laste sissegi suure käruga ja kui sisse saad, ei pruugi sul ruumi olla seal käru parkimiseks.

Igavene jama oli igatahes selle käruga. Kui nii rikas olla, et endale suurt autot ja elamist reisimisel saab lubada, siis võiks seda raha juba korraliku kergkäru ostmiseks kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 14:30; 18.01 14:51; 19.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps kergkäru reisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.