Esileht Ilu Kergvärv/poolpüsivärv, mis ei riku juukseid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kergvärv/poolpüsivärv, mis ei riku juukseid

Kas kergvärvid on ilma ammoniaagita? Tahaks värvida juukseid, aga teha seda kergvärviga, mis tasapisi maha kulub. Milline oleks kõige juukseidsäästvam värv?

Ühtlasi võite soovitada juuksurit Tartus, kus ise kergvärviga juukseid olete värvinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.04 16:24; 24.06 12:39; 28.06 10:21; 28.06 11:09; 27.07 12:11; 16.09 12:39; 06.09 16:16; 21.09 15:02; 07.10 21:29; 09.02 01:04; 10.02 15:55; 04.03 12:58; 30.03 19:09; 16.04 12:21; 16.07 10:34; 18.07 22:49;
To report this post you need to login first.

Midagi ei juhtu, kui sa ise oma juukseid õigesti hooldad. Värvitud juuksed ei tähenda automaatselt rikutud juukseid.

No ma püsivärvi ei taha niiehknii, ei ole huvitatud sellest, et pärast peab hakkama randiga möllama, kas seda värvima või siis mingitmoodi välja kasvatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 12:39; 24.06 16:45; 25.06 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kergvärvi ei pea sinu arust uuendama? See on ju samuti kuu ajaga maas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:10; 25.06 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutanud peaaegu kõiki, mis (toidu)poodides müügil. Kõige rohkem meeldib mulle üks vahu kujul olev kergvärv – ei pea nii palju mökerdama. Juukseid need ei riku ja u 1.5 kuuga on värv maa kulunud.Talvisel ajal värvingi umbes kaks korda kolme kuu jooksul, suvel lasen oma värvil olla. Väljakasvu nende värvidega sisuliselt ei teki. Värvin endal kodus ise, Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

püsivärv on heledaks värvimisel ja halli katmiseks.
muudel juhtudel kasutatakse kergvärvi, st toon-toonis värvimiseks, tumedaks värvimisel, mõne pigmendi katmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suurt värvimuutust tahad? Suurt erinevust kergvärviga ei saavuta (nt heledaks), samas kui soov toon paar (nt pruuni punakamaks pruuniks) muutda on mõtekam ehk tooniv palsam valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:51; 25.06 07:41;
To report this post you need to login first.

Ja kergvärvi ei pea sinu arust uuendama? See on ju samuti kuu ajaga maas.

Kergvärv püsib siiski kauem kui kuu aega. Ja ma ei tahagi pidevalt värvitud juustega ringi käia, praegu tahan pisut värskendust enne üht üritust. Pealegi värvin hästi sarnaseks enda tooniga, pigem selle mõttega, et juuksed näeks ühtlasemad ja läikivamad välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 12:39; 24.06 16:45; 25.06 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kergvärvi ei pea sinu arust uuendama? See on ju samuti kuu ajaga maas.

Kergvärv püsib siiski kauem kui kuu aega. Ja ma ei tahagi pidevalt värvitud juustega ringi käia, praegu tahan pisut värskendust enne üht üritust. Pealegi värvin hästi sarnaseks enda toonile, pigem selle mõttega, et juuksed näeks ühtlasemad ja läikivamad välja.

Siis sobib tooniv mask/palsam samuti, vaata tradehouse poole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:51; 25.06 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kergvärvi ei pea sinu arust uuendama? See on ju samuti kuu ajaga maas.

Kergvärv püsib siiski kauem kui kuu aega. Ja ma ei tahagi pidevalt värvitud juustega ringi käia, praegu tahan pisut värskendust enne üht üritust. Pealegi värvin hästi sarnaseks enda tooniga, pigem selle mõttega, et juuksed näeks ühtlasemad ja läikivamad välja.

Ainus kord, kui mul kergvärvi kasutati, tuli see maha pärast esimest pesu. Kolleegide peal näen, et nii 3 nädalat on enam-vähem.
Aga nagu siin soovitatud, siis tooniv mask.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:10; 25.06 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et kerevärv ei kahjusta juukseid. See oleneb juustest. Kui juustega probleeme pole ,siis ei kahjusta. Minul aga kahjustaks, sest mul kahjustab iga asi, nii õrnad on need kolm karva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutanud peaaegu kõiki, mis (toidu)poodides müügil. Kõige rohkem meeldib mulle üks vahu kujul olev kergvärv – ei pea nii palju mökerdama. Juukseid need ei riku ja u 1.5 kuuga on värv maa kulunud.Talvisel ajal värvingi umbes kaks korda kolme kuu jooksul, suvel lasen oma värvil olla. Väljakasvu nende värvidega sisuliselt ei teki. Värvin endal kodus ise, Tartus.

Mis firma värviga tegu ja kus müügil? Ise ka armastan vahuvärve, aga pole neid juba päis pikalt müügil näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Kergvärv/poolpüsivärv, mis ei riku juukseid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.