Esileht Hobinurk Kersna uus saade Nõmmikust

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: Kersna uus saade Nõmmikust

Postitas:

Väga head komöödiad olid need. See, et komöödiat nii suureks kunstiks ei peeta, on juba antiikajast paratamatu, aga see ei tähenda, et komöödiaid vaja ei oleks, sellest saadi isegi antiikajal aru.

Vastupidi! Halb komöödia. Komöödia saab olla ka hea.

Mõnele meeldivad ka “jalaga tagumikku” naljad. Et kui ajab kedagi naerma, siis kohe on HEA?

+1
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 11:09; 02.01 13:13; 02.01 13:16; 02.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, ja mina arvasin, et kunsti väärtus seisnebki ikka eelkõige selles, kuidas see publiku poolt vastu võetakse.

Arvasid valesti. Labane massikultuur ei ole kunst. Kunsti väärtust oskavad hinnata eksperdid, mitte suvaline tädi Maali ega onu Stjopa.

Nõmmiku huumorit pean mina heaks. Täpselt meie rahvale sobivaks. Mitte üldse labaseks. Tol ajal  karmi kriitikat jagati paljuski nsvl gostide järgi, mis oli paigas. Oma zanrit valdad Nõmmik väga hästi. Mida oskas ka sõnadeta edasi anda. Ja et see pole üleilmne jalaga tagumikku stiil, vaid ainult meile mõistetav. Mida näitab see, et ütlemine justkui polegi huumor ega nali. Aga iga moment ja lause on tabav ja tegelikult naljakas. Võta, milline tahad.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 09:43; 02.01 13:20; 02.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, ja mina arvasin, et kunsti väärtus seisnebki ikka eelkõige selles, kuidas see publiku poolt vastu võetakse.

Arvasid valesti. Labane massikultuur ei ole kunst. Kunsti väärtust oskavad hinnata eksperdid, mitte suvaline tädi Maali ega onu Stjopa.

Kui me räägime Nõmmiku filmidest – siis selle väärtus on nende filmide kullaproov ehk see, et neid filme  vaadatakse aastakümneid ja neid filme vaatavad nii tädi, kui prouad. Labane kunst  ei  pea sellisele ajaproovile vastu.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Labane kunst  ei  pea sellisele ajaproovile vastu.

Labane kunst on nagu vähkkasvaja. Võtame näiteks filmid “Üksinda kodus”, Prints Zamundast ja Politseiakadeemia. Neid filme näidatakse igal aastal korduvalt. Kas tõesti on tegemist kunstiga?

+4
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 11:09; 02.01 13:13; 02.01 13:16; 02.01 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, ja mina arvasin, et kunsti väärtus seisnebki ikka eelkõige selles, kuidas see publiku poolt vastu võetakse.

Arvasid valesti. Labane massikultuur ei ole kunst. Kunsti väärtust oskavad hinnata eksperdid, mitte suvaline tädi Maali ega onu Stjopa.

Nõmmiku huumorit pean mina heaks. Täpselt meie rahvale sobivaks. Mitte üldse labaseks. Tol ajal karmi kriitikat jagati paljuski nsvl gostide järgi, mis oli paigas. Oma zanrit valdad Nõmmik väga hästi. Mida oskas ka sõnadeta edasi anda. Ja et see pole üleilmne jalaga tagumikku stiil, vaid ainult meile mõistetav. Mida näitab see, et ütlemine justkui polegi huumor ega nali. Aga iga moment ja lause on tabav ja tegelikult naljakas. Võta, milline tahad.

Ka mina ei pea Nõmmiku huumorit labaseks. Ma ei oska küll paika panna, kas seda saab kunstiks nimetada või on see meelelahutus, aga piinlikult labane see minu jaoks ei ole.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:51; 02.01 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Politseiakadeemiat näidatakse…aga kas ka vaadatakse? Mehed ei nuta vaatasin taas otsast lõpuni ära, sinu poolt mainitud filmide pärast ei tõsta käsi pultigi laualt.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Labane kunst ei pea sellisele ajaproovile vastu.

Labane kunst on nagu vähkkasvaja. Võtame näiteks filmid “Üksinda kodus”, Prints Zamundast ja Politseiakadeemia. Neid filme näidatakse igal aastal korduvalt. Kas tõesti on tegemist kunstiga?

Aga sa nimeta siis parem mõni hea komöödia. Mu meelest nt need Nõmmiku omad on head. Ja lisaks nt “Vigased pruudid”. Ja üksinda kodus on ka kohati ikka väga hea, mis sest et ebaloogiline ja julm ka, aga seal on ka väga häid koomilisi leide, nt see, kui poiss hambaharja varastades poest põgeneb või see kitsi onu sealt.  Pole jah selline kõrge kunst nagu “Hamlet”, aga oma žanris ikka päris hea teos.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:43; 02.01 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saade oli hea, tütar väga sümpaatne. Helgi Sallo ja Voldemar Kuslap on alati tasemel. Meeldiv oli näha Mati Elistet, seda meest ju ka enam ei ole.

Häirisid kirjavead – Vello Viisimaa nimi oli ühes kohas väikese algustähega, “Krahv Luxemburg” valesti kirjutatud. Jäi mulje, et kokkupanemisega on kiirustatud.

EDIT: Nõmmik võis ju olla see noore tüdruku eluarmastus, aga mitte tingimata vastupidi.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Labane kunst ei pea sellisele ajaproovile vastu.

Labane kunst on nagu vähkkasvaja. Võtame näiteks filmid “Üksinda kodus”, Prints Zamundast ja Politseiakadeemia. Neid filme näidatakse igal aastal korduvalt. Kas tõesti on tegemist kunstiga?
Need on tehtud kogu maailma jaoks.

Muide, kas siis sulle ei tundu lahedad need Nõmmiku asjad? Kui võtta “Mehed ei nuta”, siis seal minu arust pole ühtegiläbimõtlemata nn vahelauset. Iga ütlemine on omaette asi. Nii näen seda mina. Olgu see – jällegi seesama sara, või – aga kes siis minu märjaks tegi.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 09:43; 02.01 13:20; 02.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasid valesti. Labane massikultuur ei ole kunst. Kunsti väärtust oskavad hinnata eksperdid, mitte suvaline tädi Maali ega onu Stjopa.

Labane kunst on nagu vähkkasvaja. Võtame näiteks filmid “Üksinda kodus”, Prints Zamundast ja Politseiakadeemia. Neid filme näidatakse igal aastal korduvalt. Kas tõesti on tegemist kunstiga?

Seltsimees kunstiteadlast muidugi kuulaks tunde ja tunde, aga tegelikult on ikkagi nii, et komöödia kui kunstiliigi eesmärgiks on midagi tögada, millegi üle naerda ning see ongi komöödia eesmärk, kogu lugu. Seega kui sihtgrupp (olgu selleks siis lai rahvamass või kitsas eliit) naerab komöödiat vaadates, siis on eesmärk saavutatud. Teine ja olulisem nüanss on, et üldiselt naljad vananevad väga ruttu, seega teost, filmi, komöödiat, mida sihtgrupp naerab veel pool sajandit peale selle loomistki võib pidada küll äärmiselt õnnestunuks. Järelikult on tabatud ajas vähe muutuvaid kategooriaid, tüüpe, olukordi, käitumisi ning pole nende tõlgendamises stampidesse laskutud.

+31
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 10:09; 02.01 11:40; 02.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas oli Sulev  Nõmmik väga andekas lavastaja ja režisöör.  Ja selle kohapealt oli saade  väga hea- see on nii teatri, kui filmiajalugu käsitlev ning kindlasti väga hariv.   Et Nõmmik ei olnud ainult naljavend, vaid tegi väga häid lavastusi Estonias (Mees La Manchast, Pipi Pikksukk jne). Just sellepärast  jään selle juurde, et ETV on ikka tasemel telekanal.

Mina arvan Sulev Nõmmikust igati hästi ja ei alahinda tema saavutusi. Seda enam olekski võinud tööelu juurde jääda, mitte mingi armukese ema jutukesi hakata seal lahkama ja seda tütrele näkku toppima. Kuidas Kersnale endale meeldiks, kui tema pojale kunagi hakkaks näiteks Vahuri eksnaine kuskil telesaates nina peale viskama, kuidas ta ema ja isa suhe alguse sai ja milline aastaid oli. See oleks ju väga nõme ja oli ka selles saates nõme. Et ETV sellele teele läks, selles osas ta ikka tasemel ei ole.

+25
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.01 00:35; 02.01 01:07; 02.01 11:16; 02.01 15:48; 02.01 21:18; 02.01 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tundus ka kuidagi tütre poolt kummaline, hakata rääkima kui rahatu isa lõpus oli.

Miks pidi ta tõde varjama?

Eks oma elu tipphetkedel oli Nõmmikul kuulsust, raha, naisi ja suhteid ja võimalik, et tütar ja naine olid tema jaoks  kõrvale jäetud. Ja elu lõpu poole, kui raha vähe ja alkoholiprobleem tugev,  vaatasid Sulevi tuttavad just  tütre poole – miks ei reageeri, miks ei aita ja miks midagi ette ei võta.

Tütar ei rääkinud ju oma isast halba, ta rääkis nii, nagu oli.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 16:12; 03.01 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mati Elistet oli kuidagi noh … valus vaadata. On ju näha, et intervjuu on väga hiljuti tehtud, aga nüüd on siis nii…

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 16:19; 02.01 16:26; 03.01 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmmik on minu lapsepõlve humorist. Eelkõige mäletan tema sketše Reklaamiklubist. Aga muidugi ka muud estraadikavad. Minu jaoks (olin laps 70-80ndatel) oli ta küll väga naljakas. Ja tundus, et rahva poolt ka väga armastatud.

Nüüd, täiskasvanuna muidugi vaatad sedalaadsele huumorile teistmoodi 🙂 Esiteks sellepärast, et täiskasvanuna mõistad asju teistmoodi. Teiseks muidugi sellepärast, et ajad on väga palju muutunud. Ja see, mis tol ajal oli aktuaalne ja tohutult naljakas, täna enam ei ole. Aga mis siis! Omal ajal, oli see huumor väga omal kohal. Samamoodi ju ka Elisabeth Jõhvi, Kibuspuu ja Krjukovi tandem jne.

Aga Mehed ei nuta ja Siin me oleme on täiesti aegumatud filmid. Kui ma muidu ei taha üht filmi mitu korda vaadata, siis neid (ja veel mõnda Eesti klassikat) vaatan alati uuesti, kui peale satun. Võib-olla seal tõesti ei ole suurt kunsti või sisu, aga minu jaoks on seal võrratud näitlejad, võrratu näitlejatöö ja loomulikult need vaimukad killud, mis vist igale eestlasele pähe kulunud.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 16:19; 02.01 16:26; 03.01 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt saade meeldis, kuigi jäi kuidagi pinnapealseks. Kogu aur läks vist oma saate peale. Väga tore, et nad tütre nõusse said, sest varasemalt on ta alati intervjuudest keeldunud. Ja tühja sellest armukese-teemast. No selgus, et ei olnudki ainult vananev rahvakunstnik, vaid kellegi noore näitsiku eluarmastus, mis siis? Mis siin ikka vuih ja vastik öelda.

Vastik oli, et isa tiivaripsutamine visati täiesti teadmatuses olnud tütrele kaamerate ees näkku ja siis jäädi põnevil silmil ootama: mis nüüd saama hakkab?!

Kui sulle sobib, et sinu ema või isa varjul olnud minevikku sedasi kogu eesti ees ootamatult nina peale viskatakse, siis muidugi ei ole mingit vuihhi ja vastikust. Aga ainult sinu jaoks.

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kersna on väga ebameeldiv. Täna juhtusin “Eesti mängu” vaatama ja seal kukkus ka klatšima, kuidas üks tuntud tegelane (ei hakka nime nimetama) tuli ükskord purjus peaga telemajja. Ei olnud üldse teemakohane jutt, lihtsalt tal oli vaja seda kuulutada. Väga sapine inimene.

+25
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Nõmmik meeles heatahtliku muheda huumoriga, see oli lühike ja tabav. Siin ütlen küll perekoolikate lemmikväite, et  ilmselt on Kersna  lihtsalt kade.  Tema võõrastes eludes tuhnimine ja sellest saadete kokku klopsimine ei ole siiski mingi geniaale looming. Vanasti öeldi, et surnust halba ei räägita, sest tema ei saa enam selgitada, põhjendada, ennast kaitsta. See võiks ikka kehtida!

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 18:53; 03.01 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Labane kunst ei pea sellisele ajaproovile vastu.

Labane kunst on nagu vähkkasvaja. Võtame näiteks filmid “Üksinda kodus”, Prints Zamundast ja Politseiakadeemia. Neid filme näidatakse igal aastal korduvalt. Kas tõesti on tegemist kunstiga?

Vaatajaskond on ka ju erinev. Nõmmiku filmid, mis siin jutuks oli suunatud täiskasvanud inimesele sinu poolt mainitud aga lastefilmid. See, et telekanal neid koguperefilmina presenteerib ei tähenda, et see on nii.
Kõlbaks võrrelda “4 pulma ja 1 matus”, ” Pretty Women”, ” Pulp Fiction”.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 10:44; 02.01 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kersna on väga ebameeldiv. Täna juhtusin “Eesti mängu” vaatama ja seal kukkus ka klatšima, kuidas üks tuntud tegelane (ei hakka nime nimetama) tuli ükskord purjus peaga telemajja. Ei olnud üldse teemakohane jutt, lihtsalt tal oli vaja seda kuulutada. Väga sapine inimene.

Jäi see sama asi silma ja kõrva kriipima, ja millise vastiku üleolekuga veel rääkis. Aunaste kõrval küll keelas, aga kus tema. Siis minu jaoks saigi selgeks, et Kersna tahab kõik sopaga üle valada ja ise üksi särama jääda. Saadegi selleks valmis treitud rahva raha eest ja Killandi heakskiidul.

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EDIT: Nõmmik võis ju olla see noore tüdruku eluarmastus, aga mitte tingimata vastupidi.

Kui tüdruk lahkus Aafrikasse, siis Nõmmik oli ju nutnud pea käte vahel.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 21:11; 02.01 21:32; 03.01 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tüdruk lahkus Aafrikasse, siis Nõmmik oli ju nutnud pea käte vahel.

See on tüdruku ema jutt, kes ei tundu eriti normaalne inimene. Mis normaalne ema oleks uhke tütre armukesestaatuse üle ja hakkaks sellest aastaid hiljem telesaatesse kirjutama. See armuke ise ka väga stabiilne isik ei tundu, küll sõitis Aafrikasse, siis Saksamaale, tundub, et kuskil ei suuda endaga silmitsi seista. Loodan, et ta ise ikka teab, mida ta memmeke kokku kirjutab jumal teab kuhu. Mina eriti uhke ei oleks sellise suhte üle.

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.01 00:35; 02.01 01:07; 02.01 11:16; 02.01 15:48; 02.01 21:18; 02.01 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Evald Hermaküla tehtud dokfilm Sulev Nõmmikust 1987.a

https://arhiiv.err.ee/vaata/sulev-nommik

Muusika paroodiasaade 15 Nõmmiku rolliga Issanda Aastast 1981, esietendus 2.jaanuaril 1982 ehk täna 39 aastat tagasi: https://arhiiv.err.ee/vaata/harilik-kontsert-122

Nõmmiku filmid:

1968 “Mehed ei nuta” (telemängufilm), režissöör, kaasstsenarist, näitleja – professor
1970 “Varastati Vana Toomas” (mängufilm, muusikafilm), stsenarist
1972 “Noor pensionär” (telemängufilm), režissöör, stsenarist
1978 “Siin me oleme” (telemängufilm), režissöör, näitleja – Aadu

Eesti(NSV) komöödiafilmi ilma Nõmmikuta poleks lihtsalt olemaski, meil pole ju teisi rezissööre, kes oleks teinud nalja, Laius jt olid väga head, aga need komöödiad oleks Nõmmikuta olemata.

Aga Kersna saade miinus mõned kaheldava väärtusega kõmulised stseenid, on tegelikult hea ja ülevaatlik, noh ülejäänud 80% saadet oli ju hea, see oli pikast saatest üks väike lõik, mis oleks võinud olemata olla. Ja tütar ei rääkinud midagi halba, ta rääkis nii kuidas asi oli (ja ega 1992, kui Nõmmik suri, olid suht kõik vaesed), aus, sümpaatne.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 10:33; 02.01 11:24; 02.01 21:32; 03.01 17:11; 03.01 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik oli, et isa tiivaripsutamine visati täiesti teadmatuses olnud tütrele kaamerate ees näkku ja siis jäädi põnevil silmil ootama: mis nüüd saama hakkab?!

Kust kohast sa võtad, et see tütrele seal kaamerate ees näkku visati???

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 21:11; 02.01 21:32; 03.01 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kohast sa võtad, et see tütrele seal kaamerate ees näkku visati???

Ja kust kohast sa võtad, et ei visatud? Minu arust saade sellele vastust ei andnud, kas tütar tõesti kuulis sellest esimest korda või oli see asi talle teada ja kiitis teema saates käsitlemise heaks. Kui see temaga kooskõlastatud ei olnud, siis soovitaks küll kohtusse pöörduda.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.01 00:35; 02.01 01:07; 02.01 11:16; 02.01 15:48; 02.01 21:18; 02.01 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kohast sa võtad, et see tütrele seal kaamerate ees näkku visati???

Ja kust kohast sa võtad, et ei visatud? Minu arust saade sellele vastust ei andnud, kas tütar tõesti kuulis sellest esimest korda või oli see asi talle teada ja kiitis teema saates käsitlemise heaks. Kui see temaga kooskõlastatud ei olnud, siis soovitaks küll kohtusse pöörduda.

Kui tütar tõesti sellest kirjast eelnevalt midagi ei teadnud, siis oli tema rahulik reaktsioon asjale 5+. Ma ise küll kindel ei oleks, et suudaksin samas olukorras nii rahulikuks ja viisakaks jääda, kui Nõmmiku tütar. Nõustun, et selle kirja osas jäi asjale odava kõmu maik man.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 00:13; 03.01 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kohast sa võtad, et see tütrele seal kaamerate ees näkku visati???

Kas sa saadet üldse vaatasid?

Kersna võttis kirja välja ja andis tütrele, kes ilmselgelt ei teadnud, millega tegu. Tütar luges… Kui Kersna siis küsis tütre käest, et kas too teadis midagi sellest naisest, vastas tütar, et ta ei teadnud.

Kui see ei ole ootamatu ja ebadelikaatne “rabamine”, siis mis veel? Loodan, et sa ei hakka seda osadele perekooli inimestele omast turaka juttu ajama, et “ei visatud ju näkku” (mõeldes siinkohal otsesest viskamist).

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 16:19; 02.01 16:26; 03.01 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et selle kirja suhtes oli enne läbimäng, mitte nii nagu arvatakse, et ootamatult antaksegi selliseid asju kaamera ees üle.  Saade ei olnud ju  otse eetris, vaid  varem valmis tehtud, kokkulõigatud saatega, kus  on ka ilmselt kordusvõtteid ning enamuse osa saatest püsis ikka tütre mälestustel.

Selle mõte oli tuua Sulev Nõmmiku minevikust välja asjaolu, mida keegi ei teadnud, midagi uut. Mind ei häirinud, aga kas see ema lootis saada oma elus 60 sekundit kuulsust, aga ilmselt on ta juba surnud või tahtis oma südamelt ära rääkida loo, mis tegi ta tütrele haiget.

 

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kohast sa võtad, et see tütrele seal kaamerate ees näkku visati???

Kas sa saadet üldse vaatasid?

Kersna võttis kirja välja ja andis tütrele, kes ilmselgelt ei teadnud, millega tegu. Tütar luges… Kui Kersna siis küsis tütre käest, et kas too teadis midagi sellest naisest, vastas tütar, et ta ei teadnud.

Kui see ei ole ootamatu ja ebadelikaatne “rabamine”, siis mis veel? Loodan, et sa ei hakka seda osadele perekooli inimestele omast turaka juttu ajama, et “ei visatud ju näkku” (mõeldes siinkohal otsesest viskamist).

Jumal, milline lamba jutt! See oli saade, eelsalvestatud saade, mitte otsesaade. Seal saab stsenaariumit, k.a reageeringuid, n-ö harjutada.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 21:11; 02.01 21:32; 03.01 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäin mõtlema, et mida andis see armukese loo lisamine saatesse. Miks oli see vaja välja tuua? Kas saade sai nüüd parem? Minu arvates pigem vastupidi: ilma selle armukese osata oleks olnud heas stiilis saade, selle mõttetu kõmu otsimisega tõmbas Kersna endale ja saatele vee peale.

Ja kui kõmu on nii oluline, siis miks Kersnat ennast ülistavas kolmeosalises saates ei esitatud Liinale küsimusi a la “Kui te Vahuriga suhtesse astusite, siis oli Vahuril ju tegelikult elukaaslane. Kuidas te seda kommenteerite?” või “Kas teil oli häbi ka kellegi suhet lõhkuda?”. Selle asemel esitati nende armulugu kui puhas süüdimatu suhe kahe inimese vahel. Kõik petmised jms lükati kuhugi vaiba alla peitu ja tehti nägu, end neid pole olnud. Kahepalgelisus.

Aga tõesti – viis punkti Nõmmiku tütrele, kes väga rahulikult küsimustele vastas ja olukordadele reageeris. Minu meelest ta vaatas seda kirja saades Kersnat isegi natuke sellise pilguga, et “mida sa, loll, tahad nüüd, et ma teen”? Selles olukorras jäi rumalaks Kersna.

Samuti püüdis Kersna Sallolt välja pigistada kahjutunnet, et Nõmmik teda filmidesse ei võtnud. Lootis vist, et Sallo hakkab Nõmmikut maha tegema, aga Sallo reageeris väga viisakalt ja ei pakkunud talle mingit konti, mida edaspidi pureda saab. Hoopis Kersna jäi ise lolliks oma küsimusega, sest Sallo vastas väga viisakalt, et ega kõik ei peagi filmis mängima ja temal olid omad rollid mujal.

Ago-Endrik Kerge puhul arvan, et tal on vist tervis väga kehv ja vahepeal tundus, et ta ei saa isegi aru, mis saates ta on ja miks teda intervjueeritakse.

+37
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ago-Endrik Kerge puhul arvan, et tal on vist tervis väga kehv ja vahepeal tundus, et ta ei saa isegi aru, mis saates ta on ja miks teda intervjueeritakse.

Mulle jäi sama mulje. Ta nägi välja vana ja mitte kõige paremas konditsioonis. Kõrval intervjueeriti Arne Mikku, kes on Kergest 5 aastat vanem, aga tema oli väga särav ja ergas.

+25
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 11:20; 03.01 11:57; 03.01 12:39; 03.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )


Esileht Hobinurk Kersna uus saade Nõmmikust