Esileht Hobinurk Kersna uus saade Nõmmikust

Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )

Teema: Kersna uus saade Nõmmikust

Päris imestan, miks Kersna seda Ehat üles ei otsinud, oleks saanud saatele ju veel vinti juurde keerata.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajakirjanikuna on ta tasemel. Saatel polnud viga, avas Nõmmikut mitmest küljest.

Kersna puterdas terminitega. Ajas segi lavastuse ja etenduse, oli ka muid lapsusi.

Lisaks häiris mind, et Kersnat ennast näidati selle saates liiga palju. Ta muidugi inimesena üldse ei meeldi mulle.

Muud mõttes oli saade enamvähem OK. Jah, intervjueeritavad suutsid Kersna stiilist paremad olla.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julm ja ebameeldiv inimene. Olin siiani arvamusel, et oma tööd ta tunneb ja elusaatus (tervise tõttu) on tal väga raske olnud, aga selle saatega tekkis küsimus, et kas inimene saab hea saatejuht olla, kui ta on nii julm ja ebaõiglane ja ennast täis. Jah, kõik teavad, et suured kunstnikud on sageli pahedega, aga minna seda tütrele nina alla hõõruma, et sellest pisaraid või skandaali välja kiskuda on ääretult julm, isekas ja ebaprofessionaalne.
Vaatasime abikaasaga seda saadet ja väga meeldis kuni selle jubeda stseenini. Siis vaatasime teineteisele otsa, et mis õudus see nüüd oli… Mina, 50+ naine, suutsin vaid mõelda, kui reedetuna ja alasti tunneksin end mina, kui keegi minule annaks lugeda mingi kirja, mille minu isa kohta on kirjutanud keegi anonüümne (!!!) hull lõtvade elukommetega naine (või selle ema….) Tõestamatu lugu, mõttetu lugu, julm, alatu ja jube.
Tütre ees müts maha, ilmselgelt ei olnud tema elu lapsena kerge, ja nüüd sellist alandamist püstipäi ja väärikana taluda, see on lihtsalt imetlusväärne.

+26
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 12:19; 03.01 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ago-Endrik Kerge puhul arvan, et tal on vist tervis väga kehv ja vahepeal tundus, et ta ei saa isegi aru, mis saates ta on ja miks teda intervjueeritakse. Mulle jäi sama mulje. Ta nägi välja vana ja mitte kõige paremas konditsioonis.

Algul mõtlesin sama, et vana ja haige,  aga saate lõpuks nägin lihtsalt vana ja kadedat meest … öelda, et Nõmmik ei olnud eriti andekas – see on kadedus, mitte seniilsus.

+21
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 16:12; 03.01 12:21;
To report this post you need to login first.

Tütre ees müts maha, ilmselgelt ei olnud tema elu lapsena kerge, ja nüüd sellist alandamist püstipäi ja väärikana taluda, see on lihtsalt imetlusväärne.

Miks sa arvad, et ta elu lapsena kerge ei olnud?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 11:20; 03.01 11:57; 03.01 12:39; 03.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julm ja ebameeldiv inimene. Olin siiani arvamusel, et oma tööd ta tunneb ja elusaatus (tervise tõttu) on tal väga raske olnud, aga selle saatega tekkis küsimus, et kas inimene saab hea saatejuht olla, kui ta on nii julm ja ebaõiglane ja ennast täis. Jah, kõik teavad, et suured kunstnikud on sageli pahedega, aga minna seda tütrele nina alla hõõruma, et sellest pisaraid või skandaali välja kiskuda on ääretult julm, isekas ja ebaprofessionaalne.

Vaatasime abikaasaga seda saadet ja väga meeldis kuni selle jubeda stseenini. Siis vaatasime teineteisele otsa, et mis õudus see nüüd oli… Mina, 50+ naine, suutsin vaid mõelda, kui reedetuna ja alasti tunneksin end mina, kui keegi minule annaks lugeda mingi kirja, mille minu isa kohta on kirjutanud keegi anonüümne (!!!) hull lõtvade elukommetega naine (või selle ema….) Tõestamatu lugu, mõttetu lugu, julm, alatu ja jube.

Tütre ees müts maha, ilmselgelt ei olnud tema elu lapsena kerge, ja nüüd sellist alandamist püstipäi ja väärikana taluda, see on lihtsalt imetlusväärne.

See on ikka iroonia, eks?

Tütar sai teada, et üks noor naisterahvas armastas tema isa? Mis alandus!?! Nõmmiku tütar on täiskasvanud intelligentne ja elukogenud naine. Sinu kirjeldatud reaktsioon oleks kohane ebastabiilsele enesekesksele ja eluvõõrale teismelisele.

+11
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 11:51; 03.01 12:40; 03.01 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja neid võõraid naisi on siis vaja tütrele kiita? Milleks? Või kogu riigile teada anda, et oli üks selline üllameelne naine, kes lausa Aafrikasse sõitis, et aga keegi ei kannataks? Oletame, et see lugu ongi tõsi, oligi üllameelne, sõitis Aafrikasse (julgen küll kahelda selles, et sel ajal oleks see nii lihtne olnud…), et aga oma elu armastust säästa, milleks siis seda kajastada saates? Mida see saatele juurde andis? Vastik.

+12
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 12:19; 03.01 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Kuidas teile meeldis?

Oli ilusaid kohti ka, aga peale peale saadet ei jäänud head tunnet.

Miks oli vaja lahata seda armukese teemat? Ja seda veel Sulevi tütrega.

See tundus ka kuidagi tütre poolt kummaline, hakata rääkima kui rahatu isa lõpus oli.

Vaatasin, et Kerge on nii vanaks jäänud …</p>

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 17:10; 03.01 19:09; 03.01 19:12; 11.01 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et selle kirja suhtes oli enne läbimäng, mitte nii nagu arvatakse, et ootamatult antaksegi selliseid asju kaamera ees üle.  Saade ei olnud ju  otse eetris, vaid  varem valmis tehtud, kokkulõigatud saatega, kus  on ka ilmselt kordusvõtteid ning enamuse osa saatest püsis ikka tütre mälestustel.

Ma loodan vähemalt niigi palju, aga see ei tee seda veel okeiks. Liiati kui on teada, et tütar ei armastanud intevjuusid anda, isast rääkida ja vanu haavu lahti kiskuda, seda enam hõõruda seda selle mehe lapsele nina alla (mida tema teha sai ja kuidas 20a hiljem reageerima, Kersna ootas pisaraid või viha või tundlemist või mida see tütar selle infoga peale pidi hakkama kaamera ees? Õnneks oligi tütar taskaalukas ja intelligentne inimene, nagu siin öeldi ja ilane intriig jäi saamata. Aga arvatavasti haiget tegi ikkagi, kes tahaks oma isast telesaates selliseid asju arutada.).

“Kõrvalarmastuse” (oli see nüüd armuke või niisama armumised,  see jäigi selgusetuks) teemat lahati 1o minutit eraldi teemaarendusena mingi mammakese kirja järgi (kes teab palju seal tõtt oligi, aga -vahemärkus-  nõuka ajal oli nsvlsõbralikke riike Aafrikas küllalt, kuigi ega nüüd see asi nii ka ei käinud, et tahan, lähen Aafrikasse, tahan, kolin päevapealt Saksamaale…), aga Kersna minu meelest ei maininud Nõmmiku ABIKAASAT, seda 33a Nõmmikuga abielus olnud Aili Nõmmikut, kes tema kodu pidas, Saaremaal tema külalistele süüa tegi, Draamateatris töötas ja tema last kasvatas, vist nimepidi mitte kordagi ega rääkinud temast- parandage mind kui ma eksin, tütar rääkis emast küll. Nõme.

Ta võttis nt selle teemaks, et elu lõpus oli Nõmmik oma naisega järjest lähedasem või temas kinni.

Õigus, seal rääkis küll. Seda rääkis rohkem tütar ise, ja pärast armukeseloo lahkamist.

Ka Sallost üritas ta mitu korda mingit klatsi välja pigistada kõigest hingest (kas olid kadedad jne, Sallo ütles, et tema neid jutte ei tea; kas olid pahane, et filmi ei võetud jne  ja Kuslap jt üldse ei laskunud nende teemadeni, ainult Kergelt sai kätte halvustava jutu, mis võis ka olla kokkumonteeritud). Valmisest tegi ta mitte-nii-läbi-lillede süüdlase Nõmmiku surmas, kuigi tütar rääkis, et ta kunagi polnud puhata osanud, oli Vello Viisimaa surmast saadik pidetu ja end kaotanud ja töötaski end surnuks.

Saate viimane lõpp oli mage, hale, kade, vihastav ja kõmulik.

+22
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 10:33; 02.01 11:24; 02.01 21:32; 03.01 17:11; 03.01 20:00;
To report this post you need to login first.

Armukese teema lahati 1o minutit eraldi teemaarendusena mingi mammakese jutu järgi, aga Kersna minu meelest ei maininud Nõmmiku ABIKAASAT, seda 33a Nõmmikuga abielus olnud Aili Nõmmikut, kes tema kodu pidas, Saaremaal tema külalistele süüa tegi, Draamateatris töötas ja tema last kasvatas, vist mitte kordagi, ei nimepidi ega üldse- parandage mind kui ma eksin, tütar rääkis emast küll. Nõme.

Mainis küll. Ta võttis nt selle teemaks, et elu lõpus oli Nõmmik oma naisega järjest lähedasem või temas kinni.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 11:20; 03.01 11:57; 03.01 12:39; 03.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saates oli ka omajagu huvitavat, väga tore oli näiteks Helgi Sallo (ja kui imeliselt ilusad fotod temast Estonia laval!), kuid saatel oleks pidanud olema ka päris toimetaja. “Lavastus” ja “etendus” olid Kersnal läbivalt valesti ja eriti arvestades saate temaatikat olid need vead karjuvad. Paar korda intervjueeritav küll parandas teda.

Põhimõtteliselt ju armukesest rääkida võib – keegi siin eespool mainis, et nt F. Mercury armukesed ju meil teada – aga viis, mis oli valitud, oli sügavalt ebaeetiline. Oli selgelt näha, et Kersna nautis olukorda ning justkui tahtis toituda segadusest intervjueeritava sees. Nii lihtsalt ei tehta, see ei tõsta saate ajakirjanduslikku väärtust, vaid langetab seda.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ometi seda ei tehtud, samas omistati Sulev Nõmmikule anomnüümkirja alusel abielurikkumist.

????????

Anonüümkiri???? See, et perekooli käole nimesid ei öeldud, ei tähenda et see oli anonüümkiri.

Abielurikkumine????  Mis osa seal see abielurikkumine oli?

Ja kas see Eha üldse mingi saladus oli, nagu ka saates näidati siis Eha poeg mängis ühes Sulevi lavastuses. Ning nagu ka kirjast selgus, siis Sulev käskis Eha talle koju helistada.

Üleüldse oli tegemist mingi 26 aasta taguse kirjaga mis oli mingi Eha ema nägemus asjast.

Minu arust, lihtsalt tore kiri saate lõpus, muidu poleks saates midagi uute ega huvitavat.

+8
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 12:59; 03.01 18:57; 03.01 19:51; 03.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis aastatel need hops-hops Aafrikasse ja Saksamaale minekud väidetavalt toimusid?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 18:53; 03.01 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgnev, rõhutan, on minu isiklik arvamus ja nägemus saatest, selle autorist ja presenteeritud infost. Ütlen kohe ära, et olen väga häiritud sellest saatelõigust, mis käis väidetava armukese kohta.

Kersna on imal ja paatoslik eneseimetleja. Samuti tundub ta valmis olevat minema n-ö üle laipade, et mingi klatši abil “klikke” teenida? Mis krdi kiri see oli, kas on üldse tõestus olemas, et see asi oli päris, see kiri oli päris? .. Ja veel mingi vanaproua pandud laua taha näitlema kirja kirjutades – kui jabur, kui naeruväärne .. Aga kahtlemata tütrele selle kirja kätte poetamine, see on nagu tipp, selle peale isegi ei oskaks tulla. Kuhu edasi, kui labaseks üldse saab minna … Uus tase ikka täiesti. Ma usun, et Kersna enda meelest on tegemist suurepärase teletööga, lausa musternäidisega sellest. Aga tegelikkuses ma küsiks tõendeid, kuidas Kersna tõestab,. et selline kiri tõepoolest olemas on .. Ma ei väida, et ei ole (ehkki kiri tundus kuidagi liiga hea välja nägevat selleks, et pärineda nii kaugest ajast; mul on endal sellest ajast kirju ja need küll nii heas seisus pole), aga selliselt seda presenteerides, nagu see saates oli, võib sellise kirja olemaolu kellele iganes omistada. Kellegi portreesaatesse võtta sisse ja veel teha sellest kaalukas osa, mingi anonüümne kiri .. Uskumatu. Tegelikult on see sellisel kujul esitletuna minu meelest laim, seda enam, et Sulev Nõmmik on mulla all ja ei saa omalt poolt midagi öelda. Ja tõesi, kui on olemas keegi Eha, kelle EMA otsustab Kersnale kirja saata .. siis mina isiklikult hakkan tõesti kahtlema selle ema-tütre tandemi vaimses stabiilsuses või siis üldse olemasolus. Ja kui nemad kaks mängisid Sulev Nõmmiku elus nii suurt rolli, siis miks neid saatesse ei kutsutud? Kui nagunii oli otsustatud kaardid lauale lüüa, siis mida see enam muutnud oleks? Ometi seda ei tehtud, samas omistati Sulev Nõmmikule anomnüümkirja alusel abielurikkumist. Ma ei ole kindel kas see mitte juriidiliselt ei kvalifitseeru sõna otseses mõttes kellegi väärikuse alandamiseks ja laimu kohta peaks ka mingi paragraaf olema. Iseasi, kas see surnute korral postuumselt toimib. Ma lihtsalt panen end olukorda, kus nt mulle tuldaks mu isa kohta (kes terve elu oli minu teada emaga õnnelikud abielus) sellised asju rääkima, presenteerima anonüümkirju. Ma annaks kolaka vastu kõrvu ilmselt.

Sallost oli samuti näha, et Kersna talle ei imponeeri ning tundus kohati väga piiri peal, et mitte halvasti öelda. Eks saade on ju kokku lõigatud ja järjekorda muudetud. See, kuidas Kersna teda pinnis ja lolli mängis .. kui piinlik. Kersna ilmselt tahab endale lubada olla Urmas Ott, kuid seda ta loomulikult ei ole. Ott oli särav päikesepoiss, kes tõesti võis endale üht-teist lubada ja kohati laveerida hea ja halva maitse piiril, kuid Ott jäi siiski kuidagi siiraks, sirgjooneliseks, ausaks ja väärikaks. Kerna on piinlik piniseja ja jutlusepidaja, sealjuures ammu üle astunud hea maitse piirist, evimata illmselt vähimatki enesekriitikat.

Kokkuvõttes – Kersnale jäi sel korral isegi Kroonika madal latt kõrgeks .. (

Äkki ikka vaatad saate veel kord üle? Tütar ju ütles, et ema ja isa valmistasid teda korduvalt lahutuseks ette, aga siis jäi asi soiku ja lahutus tulemata.

Sina muidugi virutaks vastu kõrvu, õnneks erinevalt sinust on Nõmmiku tütar intelligentne inimene.

Kirja tõestuseks oli Eha mulatist poeg, kes oli koos Anu Kaaluga kaadris.

 

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 11:51; 03.01 12:40; 03.01 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ometi seda ei tehtud, samas omistati Sulev Nõmmikule anomnüümkirja alusel abielurikkumist.

????????

Anonüümkiri???? See, et perekooli käole nimesid ei öeldud, ei tähenda et see oli anonüümkiri.

Abielurikkumine???? Mis osa seal see abielurikkumine oli?

Ja kas see Eha üldse mingi saladus oli, nagu ka saates näidati siis Eha poeg mängis ühes Sulevi lavastuses. Ning nagu ka kirjast selgus, siis Sulev käskis Eha talle koju helistada.

Üleüldse oli tegemist mingi 26 aasta taguse kirjaga mis oli mingi Eha ema nägemus asjast.

Minu arust, lihtsalt tore kiri saate lõpus, muidu poleks saates midagi uute ega huvitavat.

Vabandust, kuid ma sain aru, et Nõmmik oli ju abielus selle väidetava suhte ajal?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 17:10; 03.01 19:09; 03.01 19:12; 11.01 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ometi seda ei tehtud, samas omistati Sulev Nõmmikule anomnüümkirja alusel abielurikkumist.

????????

Anonüümkiri???? See, et perekooli käole nimesid ei öeldud, ei tähenda et see oli anonüümkiri.

Abielurikkumine???? Mis osa seal see abielurikkumine oli?

Ja kas see Eha üldse mingi saladus oli, nagu ka saates näidati siis Eha poeg mängis ühes Sulevi lavastuses. Ning nagu ka kirjast selgus, siis Sulev käskis Eha talle koju helistada.

Üleüldse oli tegemist mingi 26 aasta taguse kirjaga mis oli mingi Eha ema nägemus asjast.

Minu arust, lihtsalt tore kiri saate lõpus, muidu poleks saates midagi uute ega huvitavat.

Tore kiri?!?

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 17:10; 03.01 19:09; 03.01 19:12; 11.01 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kuid ma sain aru, et Nõmmik oli ju abielus selle väidetava suhte ajal?

Siin taheti öelda, et abielu oli küll, aga rikkumist ei olnud

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 19:43; 04.01 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kuid ma sain aru, et Nõmmik oli ju abielus selle väidetava suhte ajal?

Ja Nõmmik oli abielus. Aga milline suhe??? Suhteid on erinevaid. Keegi pole kunagi väitnud, et tegemist oli kahepoolse armusuhtega. Või sa arvad, et see tõmmu laps oli Sulevi oma? ????

Võib-olla oli mingi omamoodi fänni ja iidoli suhe?

Ning selle kirja kirjutas ju Eha ema ehk see oli ju kolmanda inimese nägemus sellest suhtest.

Ja kui nõukogude ajal inimene Aafrikasse ning Saksamaale elama asub siis seal on taga ikka rohkem tegureid kui lihtsalt mingi tuju.

Vaata asja laiemalt, märka detaile!!!

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 12:59; 03.01 18:57; 03.01 19:51; 03.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kiri?!?

Jah, see oli lihtsalt 26 aasta tagune tore kiri ning huvitav osa kogu saates, mis ilma selle kirjata oleks olnud lihtsalt üks järjekordne igav saade mis lihtsalt refereerib varasemaid saateid Sulevist.

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.01 12:59; 03.01 18:57; 03.01 19:51; 03.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see oli lihtsalt 26 aasta tagune tore kiri ning huvitav osa kogu saates, mis ilma selle kirjata oleks olnud lihtsalt üks järjekordne igav saade mis lihtsalt refereerib varasemaid saateid Sulevist.

No see on siis küll puhtalt kivi Kersna kapsaaeda, kui ta pooleteisetunnise saate juurde ÜHTEGI muud varjatud tahku ja huvitavat seika Sulev Nõmmikust ei leia kui afäär, ja saatesse muudmoodi põnevust tuua kui seda tütrele nina alla hõõrudes!

Ülejäänud saade oli ju nagunii ammuse materjali uuesti kokkumonteerimine ja saadet hoidis üleval tema tütar ja tema mälestused ja jutud, Kersnal olid ainult intervjuud lisada. Viimane osa oleks võinud olemata olla (“paljastus”, Kerge jutt- jah, eks nõuka ajal oli ainult taevas piiriks  ja kui midagi tegemata jäi, siis andetuse tõttu /iroonia/. Nõmmikul sai palju rohkem tehtud kui mõnelgi teisel- filmid, lavastused, Kärna Ärni jpm.), saade poleks mitte midagi kaotanud.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.01 10:33; 02.01 11:24; 02.01 21:32; 03.01 17:11; 03.01 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulev Nõmmik oli mul lapsepõlves lemmiknäitleja ja seega ootasin ma seda saadet väga. Kersna saatejuhina tundus juba enne saate algust vale valikuna ja saade ise tõestaski seda – erksast ja andekast näitlejast tehti depressiivne lookene, kiskudes välja ühe seiga, mille puhul ei tea me keegi, kas mingit tausta sel oli ja kas ikka oli ainus. Nt. armukese asemel võis olla tegemist lihtsalt ühe andunud austajaga vm. taolist. Kumbagi asjaosalist ju seda rääkimas ei olnud ja seega oleks selle koht olnudki kusagil minevikus. Nõustun ka sellega, et saatejuhti, isegi tema häält, pildist rääkimata, oleks olnud oluliselt vähem olla, veelgi parem, üldse mitte.

Kokkuvõttes üleskutse – tehke Nõmmikust üks tore saade või dokumentaal, positiivse noodiga ja kindlasti kellegi teise saatejuhiga.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui nõukogude ajal inimene Aafrikasse ning Saksamaale elama asub siis seal on taga ikka rohkem tegureid kui lihtsalt mingi tuju.

Tõmmu lapse saamiseks polnud tol ajal küll vaja Aafrikasse sõita 😀 Piisas, kui Endla tn merekooli ees mõni neeger maha murda.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minu arvates ei olnud depressiivne saade, vaid aus. Ja ärge olge nii puritaanid. Palju hullem oleks end tunda üksikuna, kui su abielu ei toimi, aga vähemalt oli keegi, kes südant soojendas. Tänu armukestele jäävad paljud abielud tegelikult püsima, mitte vastupidi.

Paljud arvavad, et komöödia näitlejad või tegijad elavad eraelus ka väga lõbusat elu ja muudkui naeravad. Benny Hill naerutab miljoneid siiani, aga tema enda elu oli tegelikult kurva võitu ja üksildane.

+7
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 17:41; 04.01 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Vabandust, kuid ma sain aru, et Nõmmik oli ju abielus selle väidetava suhte ajal?

Ja Nõmmik oli abielus. Aga milline suhe??? Suhteid on erinevaid. Keegi pole kunagi väitnud, et tegemist oli kahepoolse armusuhtega. Või sa arvad, et see tõmmu laps oli Sulevi oma? ????

Võib-olla oli mingi omamoodi fänni ja iidoli suhe?

Ning selle kirja kirjutas ju Eha ema ehk see oli ju kolmanda inimese nägemus sellest suhtest.

Ja kui nõukogude ajal inimene Aafrikasse ning Saksamaale elama asub siis seal on taga ikka rohkem tegureid kui lihtsalt mingi tuju.

Vaata asja laiemalt, märka detaile!!!

Nõukogude inimene ei saanud lihtsalt välismaale minna, see pidi läbi abielu toimuma. Videoklipp väikse poisiga oli aastast 1985 ja poiss umbes neljane. Saksamaale  minek aga pidi juba iseseisvuse algusaega jääma. Seega kokku päris pikk suhtlemine läbi nende aastate.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 17:41; 04.01 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt ja ausalt: Mulle on Kersna inimesena lapsepõlvest saadik vastik olnud(nagu filmis Viimne Reliikvia ütleb Hans Gabrielile) aga ajakirjanikuna on ta jälgitav. Kõik mis puudutab tema eraelu ja tema isiklikke probleeme, siis seal ma talle kaasa ei ela, ta jääb minu jaoks kaugeks ja külmaks, aga oma tööd teeb rahuldavalt.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mis puudutab tema eraelu ja tema isiklikke probleeme, siis seal ma talle kaasa ei ela, ta jääb minu jaoks kaugeks ja külmaks, aga oma tööd teeb rahuldavalt.

… Ja kuidas sulle see saade siis istus, kus ta käsitleb kellegi teise eraelu ja isiklikke probleeme?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 19:43; 04.01 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin just Evald Hermaküla tehtud 87. aasta saadet Nõmmikust. Hoopis teine tase ja kvaliteet.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 17:10; 03.01 19:09; 03.01 19:12; 11.01 01:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 61 kuni 87 (kokku 87 )


Esileht Hobinurk Kersna uus saade Nõmmikust