Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes ära käinud LA UH-s

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kes ära käinud LA UH-s

Postitas:

Mina täna käisin. Millist rüümu võib ikka tuua hea uudis uh-s. Seal räägiti, et kõik väga hästi ja tundub korras olevat. Sugu kindlalt teada ei saanud aga arst arvas, et pigem see sugu mida isegi arvan olevat. Ok seda ma veel kindlalt ei usu ja rõõmus olen igal juhul. Tähtsaim ju lapse tervis. Mäletan veel liiga selgelt oma eelmise lapse pärast muretsemist.

Mis ma aga äelda tahtsin oli siis see. Sain sellest uh külastusest sellise positiivse energi pommi. Kõndisin sealt siis pärast tööle nägu laia naeru täis. Mõni võis vaadata küll, et see vist veidi imelik. Aga lihtsalt nii hea tunne oli sees.

Kuupäeva tõsteti uh järgi 2 päeva varasemaks endiselt 2 juunilt 30 mai peale. Nii, et läheb põnevaks.

Tunne on endal olnud algusest peale supper ei mingeid muresi. Kui teiste lastega on nii olnud´, et vähesel määrel olen tundnud kerget iiveldust vahel arva ja vahel on ka lõhnad seganud siis seekord seelles osas kõik suurepärane. Uutmoodi mure on aga tekkinud viimastel nädalatel. Nimelt valulik on häbemeluu kohalt siis kui kõnnin. Kas see tunne kestab lõpuni?

Kuidas teistel läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paistan olevat ikka tõesti pilvepiiril. Isegi kirjutada enam ei oska 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõmu on alati tore lugeda, ise lähen täna 13.00 LA-sse ja olen ka elevil. Tähtaeg 01.06 hetke seisuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun selgitage, mis tähendab LA :)) Ausõna, ma nuputan ja nuputan..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LA- loote anatoomia uuring, tehakse 19-21 nädalal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen ka täna õhtul 🙂 Tähtaeg on 28.05. Ei jõua ära oodata 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teeb tõesti nii õnnelikuks kui kõikk korras on. Mul LA järgmine nädal, väga ootan juba.
Kui KV käisin mõõtmas oli ka nii tore arst ja resident, keda ta juhendas + 2 inimest veel. Igatahes super õhkond ja sai päris palju nalja kõhubeebi äratamisega. Ta magas nii armsalt käsi vastu põske,sellises poosis, et vajalikku mõõtu polnud näha. Küll ma seal siis köhisin ja raputati kõhtu kuni pisike neile lihtsalt selja keeras 🙂
Väga positiivse kogemuse sain ja samuti käisin mööda tänavat lai naeratus näol.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lihtsakt teadmiseks, et LA tähtaja järgi ei arvestada midagi, ikka põhiliselt päevade järgi.

Aga edu teemaalgatajale. Tõepoolest on ülim tunne, kui saad teada, et lapsega kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda fakti jah. UH- s öeldi ka, et põhiliselt ikkagi päevade järgi. Päevade järgi on 27 mai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen 16.Jaanuar . Ja tähtaeg on 28.05.2012 😛
Loodan teada saada soo ja vastused ,et kõik on ok ! (:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmm… imelik…
mina lähen 13.02 LA-se aga siis mul alles 12 nädalat..
mäletan et esimese lapsega käisin ikka hiljem (vist oli siis 20 nädalat)
kusjuures kes on pelgulinna sünnitus majas?
seal ikka asi nii keeruliseks tehtud olen nüüd juba 2 korda käinud naistearsti juures,aga alles 31. lähen ämmaemanda juurde,siis mu rasedus registreeritakse ja siis saan alles rasedaraamatu.
esimese lapsega olin keskhaiglas,seal tundus asi natuke kiirem ja loogilisem =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kes ära käinud LA UH-s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.