Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes elab Mallorcal v kes kursis kuidas seal ilm aprillis?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kes elab Mallorcal v kes kursis kuidas seal ilm aprillis?

Postitas:
Kägu

Kuidas arvate, kas aprillis tasub sinna minna reisile? Või on enamus kohti kinni ning kuidas päikesega, kas on soe või pigem jahe? Kas peab pikkade riietega käima? Õhtud külmad? Huvitab aprilli teine pool.Vaatasin, et nt veepargid vist kinni, olen kuulnud, et seal need päris kihvtid.
Hotellides basseinid avatud või ei ole veel? Kas toimub nt mingeid ekskurisoone või siis omal käel kuskile sõita, aga kui enamus kohti kinni, siis ka jama 🙁 Vaatasin, et muidu hakatakse reise sinna pakkuma mai lõpust alles.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Kes elab Mallorcal v kes kursis kuidas seal ilm aprillis?

Tavaliselt soe.
http://lymm.wordpress.com/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
kolhoositar

http://ilmmallorcal.blogspot.com/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma vaatasin ka et malagast saab aprillis 12 euriga mallorcale, seega meie pere käib ära:)
Ilm on hea, ujuda ei saa kindlasti kohe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahemeremaades on aprillis meie, st Eesti suvi. Mis tähendab, et võib olla nii 18 kraadi, pilves ja tuuline. Kui ka 30 ja lauspäike.
Ujumine meres sõltub siiski peamiselt iga inimese karastatuseastmest. Minu teismelised lapsed on käinud ka märtsis Vahemeres, oli umbes 16 kraadi, pakun täitsa umbes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2008 aastal oli aprilli teises pooles täitsa soe, üle 20 kraadi iga päev. osad käisid meres ujumas juba, ma ise küll vaid maja juures basseinis. üürisime ise korterit. Mallorca päris mõnus koht puhkuseks, eriti lahedad on väikesed linnad a la Valdemossa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mallorcal on palju mustlasi, ettevaatust rahataskutega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes elab Mallorcal v kes kursis kuidas seal ilm aprillis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.