Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes elanud peredes Ameerikas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kes elanud peredes Ameerikas

Postitas:
Kägu

Noh, kas au-parina või vahetusõpilasena.
Kas tõesti on nii, et aasta ajaga tuleb 20 kilo kaalus juurde. Kas inimene siis ei saa keelduda pererahva pakutud toidust või siis vähemalt väiksemad portsud võtta?
On äkki nii, et pererahvas solvub, kui ei sööda neid toite, mida pakutakse. No aga kas pean neid ilmtingimata sööma ja 20 kilo juurde võtma?
Päris hirm tuleks peale, kui teaksin juba enne, et kui tagasi sealt tulen, olen 20 kilo tynnim.

0
0
Please wait...

Postitas:
Alfonss

RE: Kes elanud peredes Ameerikas

ära muretse, eestis on bärbikultuur, võtad ruttu alla tagasi, muidu valehäbi silmad täis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega siis kõik kohe automaatselt 20 kilo juurde ei võta, isegi ameeriklased pole kõik paksud 🙂
Muidu on ameerika toidus igasuguseid salakavalaid asju küll, mis võivad ainevahetust ja kehakaalu mõjutada (nt. high fructose corn syrup), samuti jumaldavad nad pastat ja saia. Teine asi on see, et suur osa ei käi kunagi jalgsi, igale poole ikka autoga. Aga igaüks kontrollib ise, mida sööb ja kui palju sporti teeb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

üldiselt kipub nii olema jah, portsud oluliselt suuremad, toidud tihti rasvasemad ja eriti magusamad, igale poole sõidetakse ja pidev näksimine käib kogu aeg. Muidugi ei tähenda, et kindlasti juurde võtad, aga pead kaalul hoolega silma peal hoidma küll. Ise käin tihti nädalate kaupa ameerikas, aga söön tervislikult ja teen tavalisest rohkem sporti, siiani olen lisakilodeta pääsenud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei võta midagi. Minu tuttavad on seal kõik väga tervislikud ja saledad. Söö vähem ka käi jooksmas. Mina elasin seal 4 a ja olin elu kõige paremas vormis 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb suuresti sellest, millised on selle pere enda toitumisharjumused. USAs on täiesti võimalik tervislikult toituda kui on tahtmist ja aega. Seal müüakse samamoodi kapsast, peeti,kaalikaid, porgandeid poes 🙂 Küsimus on selles, kas pererahvas neist ka midagi mõistlikku kokku oskab panna ja kas neile sellised asjad maitsevad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ikka ikka, nii kui lennukist maha astud, hakkad paisuma 😉

tegelt on asi selles, et head ja paremat pakutakse iga nurga peal ja toit on nende palga kohta odav

oleks siin ka rohkem pakse, kui iga nurga peal söökla hinnaga head toitu saaks

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina küll juurde ei võtnud – ära unusta, et Ameerika on ka tervisespordi maa, pea igal perel on YMCA vm spordiklubi kaart, kus siis vehid jõudu teha ja saad ujumas käia. Söök on jah nagu ta on, pasta, pizza, friikad, vahvlid, sai moosi ja maapähklivõiga. Kuid võid vabalt sattuda ka peresse, kus süüakse lisaks ka tervislikke asju või tehakse lausa ise kodus leiba ja suppi.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes elanud peredes Ameerikas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.