Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes enne ööseks külla minekut küsib mida tuua ja võtab oma voodipesu kaasa?

1 postitus (kokku 1)

Teema: Kes enne ööseks külla minekut küsib mida tuua ja võtab oma voodipesu kaasa?

Postitas:
Kägu

Elame mehega populaarses kuurortlinnas ja suve jooksul ikka päris palju sõpru ja sugulasi soovib öömaja.
Nendest vaid 2 perekonda on tulnud oma voodipesuga ja mõned üksikud korraliku toidukotiga, (eelnevalt helistab ja pakub välja mida külakostiks ja nt lastele hommikusöögiks toob, et ei saaks topelt)

On ka selliseid kes täiesti käed taskus tulnud ning väljas söömas käies lasnud endale välja teha. Nu ma teen toad valmis neile, pärast pesen pesu ja koristan, valmistan, katan ja koristan mitu söögikorda, väljas käies maksab mees arve. Ja kusjuures inimesed isegi ei too laualt oma taldrikut kraanikausi juurde…

Eile tuli külla mehe ammune sõber oma naise ja kolme teismelisest lapsega väike kommikott näpus. Jäävad kaheks ööks.
Eile käisime kõik koos restoranis. Minu mees maksis arve…hommikul katsin laua ja söödi hoolega. Täna pean jälle poodi minema, et homme hommikuks midagi tuua… Ma olen nii tüdinud ja väsinud olemast kokk, teenindaja ja koristaja…

Kas ainult meil on sellised sõbrad-tuttavad või see ongi normaalne, et sõpradele külla minnes oodatakse hotelli täisteenust? …Seda siin kirjutades otsustasingi, et järgmistele, kes külla tahavad tulla, ütlen, et võtku kaasa omad voodipesud ja midagi ka lauale panekuks….

0
0
Please wait...

1 postitus (kokku 1)

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes enne ööseks külla minekut küsib mida tuua ja võtab oma voodipesu kaasa?