Esileht Koolilaps Kes esimesena kontaktõppele tagasi?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kes esimesena kontaktõppele tagasi?

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mu küsimus oli siis inspireeritud sellest, et eilsest ajakirjandusest jäi mulje, et haridusministri mõtted liiguvad seda rada, et algklassid kooli suunata. Kui ma aga oma kahe lapse ekooli infot võrdlen, siis mina algklassidega ei nõustu. Vanematele on mugavam, kui algklassid on koolis, aga kinni püüda oleks vaja pigem suuremate klasside nö kadunud hinged.</p>

Minu meelest ka. Sotsiaalne pool on kõigile raske ja algklassilaste vanematel on raske ent keegi justkui ei mäletaks, et 10-11 klass on kõige vähem koolis käinud, võiks isegi öelda et peaaegu polegi. Minu lapse koolis näiteks jupi kaupa alla kahe kuu. Neil on vaja ka varsti eksameid teha, aga kodus õppimine on vajalikesse teadmistesse ikka kohutav augu tekitanud. Kui nüüd järgmisel aastal saab kontaktõppele minna ja eksamid tehakse ka nö vanaviisi, siis on see ikka väga ebaõiglane võrreldes varasema ajaga.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et pole mõtet algklasse enam solgutada. Tegelikult on väikesed lapsed oma koolikohustusega väga tublid (tublid vanemad) ja nende hulgas “kadunud” hingi reeglina pole. HEV lapsed saavad tuge koolis logopeedi ja eriõpetaja käest, nii et nendega ka kõik hästi. Kõige suurem probleem on ikkagi õpilased 5.-8.kl, kes “kadunud” ja pole midagi teinud, pikk puhkus neil  juba ammu. Kooli saadaksin kindlasti ka lõpuklassid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12. klassidel on tunnid nii või teisiti praeguseks läbi. Ainult eksamid veel jäänud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kaheteistkümnendikul küll pole veel tunnid läbi, päris korralik tamp taga

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas ja Harjumaal ma saadaks kooli lapsed mai keskpaigast juuni alguseni – see oleks siis kokkuvõtete ja testide aeg. Mujal võiks varem koolid avada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kaheteistkümnendikul küll pole veel tunnid läbi, päris korralik tamp taga

Homme on ju esimene riigieksam. Mis tunnid peale seda veel siis on? Minu omal on ainult konsultatsioonid matemaatikas ja koolieksami aines.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koolilaps Kes esimesena kontaktõppele tagasi?