Esileht Pereelu ja suhted Kes hetkel elab läbi lahkuminekut?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kes hetkel elab läbi lahkuminekut?

Postitas:

Olen päris hell, vaid mõni kuu möödunud. Kooselu 6.a.
Kas keegi veel minuga ühes paadis? ????

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 18:24; 03.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled ainuke

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga raske aeg. Olen kogenud, aga nüüdseks juba möödanik. Tean, et see tundub hetkel suur leinaaeg ja raisatud aastad… või siis suur lootus, et äkki polegi läbi. Aga tagasi minna või lootusi hellitada pole mõtet.
Elu läheb ainult edasi ja aina paremaks! Ja need aastad, mis selles suhtes said oldud, pole raisatud, vaid õpitud aastad, elukogemust saadud aastad.

See kaotusvalu on praegu olemas ja see on täiesti loomulik. See valu läheb ajaga tuhmimaks ja ajapikku tuleb elu lihtsalt oma vooluga peale ja see kaotus saab hoopis võiduks. Kindlasti tulevad kunagi ka uued tunded ja armastus kellegi teise vastu, kellega paremini klapib. Praegu tundub see võibolla võimatu, aga tulevikus täiesti võimalik.

Jõudu, tugevust, ja sa ei ole üksi!

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõigil naistel on suhe raisatud aastad? Olete siis alati valinud vale elukaaslase ja siis raisanud oma tühist elu sellele mehele? Miks te siis üldse mehele lähete, elage üksi ja ükski aasta ei lähe elust raisku.

+10
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 19:17; 27.06 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõigil naistel on suhe raisatud aastad? Olete siis alati valinud vale elukaaslase ja siis raisanud oma tühist elu sellele mehele?

Arvata võib.
Et juba alguses saadi aru, et s..tt mees on, aga siis käivitus see naise suur mehe muutmissoov.
Kes proovib paar aastat meest muuta, kes ei saa ka 5 aastaga aru, et see pole siiski võimalik jne.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, läksime abikaasaga lahku. Koos olime olnud 8 aastat. Lahku otsustasime minna ühisel otsusel. Armastasime üksteist väga aga tapsime suhte tülide ja armukadedusega. Otsuse võtsime vastu ligi kuuaega tagasi. Ma ei kahetse lahkuminekut kuigi kahetsen, et suhte aeg ei osanud päästa, mida veel päästa oli.
Kahju oli ikka, väga kahju oli. Elu läheb edasi, temaga või siis ilma temata.
Ei, need ei olnud raisatud aastad. Ta oli väga hea mees, lihtsalt omavahel ei klappinud. See ei tee teda ega mind ju kehvemaks. Lihtsalt saime aru, et see on läbi.
Teemaalgatajale ma kindlasti ei soovitaks end üle hakata meikima ja 8h päevas jõusaalis või klubis veeta nagu mõned teevad. Võta asja rahulikult, keskendu endale, suhtle sõbrannadega, tee karjääri 🙂

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata porri

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel lahkumineku protsess pooleli sõna otseses mõttes. Mees läks sõrmuse lõikamiseks kuuri rauasaagi otsima (olime lollid, et nii jämedad rõngad ostsime), aga vist läks jooma. Hanerasv ka ei aidanud, ma olen nii paksuks läinud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:52; 28.06 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, läksime abikaasaga lahku. Koos olime olnud 8 aastat. Lahku otsustasime minna ühisel otsusel. Armastasime üksteist väga aga tapsime suhte tülide ja armukadedusega. Otsuse võtsime vastu ligi kuuaega tagasi. Ma ei kahetse lahkuminekut kuigi kahetsen, et suhte aeg ei osanud päästa, mida veel päästa oli.

Kahju oli ikka, väga kahju oli. Elu läheb edasi, temaga või siis ilma temata.

Ei, need ei olnud raisatud aastad. Ta oli väga hea mees, lihtsalt omavahel ei klappinud. See ei tee teda ega mind ju kehvemaks. Lihtsalt saime aru, et see on läbi.

Teemaalgatajale ma kindlasti ei soovitaks end üle hakata meikima ja 8h päevas jõusaalis või klubis veeta nagu mõned teevad. Võta asja rahulikult, keskendu endale, suhtle sõbrannadega, tee karjääri ????

Olen alati imetlenud neid inimesi, kes suudavad nn rahumeelselt või ühise otsusena lahku minna, kui aru saadakse, et see ei toimi enam.
Minul samuti keeruline suhe praegu käsil, aga isegi kui inimene aru saab, et ka tema pole selles suhtes õnnelik jms, siis ikka nagu mingi trots, et ei suuda rahulikult lahku minna, vaid hambad ristis vaja edasi proovida…

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:55; 27.06 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutasime 35a abielu klassikalistel põhjustel ca pool aastat tagasi. Algul oli raske ,šokk jne . Nüüd on oma kodu ja olen rahul. Eks veidi kraabib veel hinge aga olen asjad enda jaoks lahti mõelnud. Lahutada tulnuks juba 25 a aastat tagasi aga no nii läks…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati imetlenud neid inimesi, kes suudavad nn rahumeelselt või ühise otsusena lahku minna, kui aru saadakse, et see ei toimi enam.

Minul samuti keeruline suhe praegu käsil, aga isegi kui inimene aru saab, et ka tema pole selles suhtes õnnelik jms, siis ikka nagu mingi trots, et ei suuda rahulikult lahku minna, vaid hambad ristis vaja edasi proovida…

Miks? Mine lahku ja kõik. Täitsa rahulikult. Ütled mehele, mida sul öelda on (ja ütled, et oled kindel, et ei taha koos jätkata). Tülli ka ei pea minema.

Just, nii seda mõtlen ka mina, aga tundub, et see tema puhul pole nii lihtne, et “tülli ka ei pea minema”????
Muidugi ideaalne lahkuminek oleks sõpradena, sest sõbrasuhe toimib meil hästi ????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:55; 27.06 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõigil naistel on suhe raisatud aastad? Olete siis alati valinud vale elukaaslase ja siis raisanud oma tühist elu sellele mehele?

Arvata võib.

Et juba alguses saadi aru, et s..tt mees on, aga siis käivitus see naise suur mehe muutmissoov.

Kes proovib paar aastat meest muuta, kes ei saa ka 5 aastaga aru, et see pole siiski võimalik jne.

Sellisel juhul ongi kõik sitad mehed ja naised siis nagu mingid erilised olendid? Miks peab meest muutma, nagu mingi emmekompleks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 19:17; 27.06 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen päris hell, vaid mõni kuu möödunud. Kooselu 6.a.

Kas keegi veel minuga ühes paadis? ????

Olen sinuga ühes paadis. Lahkuminek toimus pool aastat tagasi, suhte pikkus sama. Eks ma ikka lootsin, et saame oma suhte korda, kuid mees astus kohe uude suhtesse. Olen samuti emotsionaalne ja vahest nutan patja. Pisarad tervendavad ja puhastavad. Suhtlemine katkes päevapealt ja ei ole mingit kontakti. Kindlasti ei otsi ma ise kontakti ega luura ka tema maja ümber. Elan edasi ja mõnes mõttes on isegi kergem. Ei ole enam muret ega vajadust tema koormat kergendada. Kui on väga raske, siis võiks abiks olla rääkimine mõne spetsialistiga. Mind aitasid ka AD-d. Kuid kindlasti aja jooksul abituse tunne ja valu väheneb ning kui uusi kogemusi (üksteist ei kohta) peale ei tule, siis vaikselt kõik halb ununeb. Püüan ka nüüd rohkem mõelda ilusatele mälestustele ja väga pikalt iga olukorda enam ei analüüsi. Tegelen oma hobidega ja naudin suve. Nüüd on aega mõelda oma tegelikele vajadustele ja ootustele. Loodan, et ma väga kauaks üksindusse ei sulgu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 03:07; 29.06 04:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel lahkumineku protsess pooleli sõna otseses mõttes. Mees läks sõrmuse lõikamiseks kuuri rauasaagi otsima (olime lollid, et nii jämedad rõngad ostsime), aga vist läks jooma. Hanerasv ka ei aidanud, ma olen nii paksuks läinud.

Ah? Siiamaani sõrmused sõrmes või?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:23; 28.06 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on aega mõelda oma tegelikele vajadustele ja ootustele.

Oma tegelikele vajadustele tuleks ilmselt sagedamini mõelda ja seda ka öelda, mitte teistele (teisele)näitamiseks teatrit teha. Sel juhul oleks ilmselt oluliselt vähem nutmist teemal “raisatud aastad”.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 12:28; 28.06 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen päris hell, vaid mõni kuu möödunud. Kooselu 6.a.

Kas keegi veel minuga ühes paadis? ????

Olen sinuga ühes paadis. Lahkuminek toimus pool aastat tagasi, suhte pikkus sama. Eks ma ikka lootsin, et saame oma suhte korda, kuid mees astus kohe uude suhtesse.

Ma alati imestan, kui kiiresti ikka neid uusi kaaslasi leitakse! Jääb mulje, et krabatakse ükskõik kes, et siis jälle lahutama hakata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel lahkumineku protsess pooleli sõna otseses mõttes. Mees läks sõrmuse lõikamiseks kuuri rauasaagi otsima (olime lollid, et nii jämedad rõngad ostsime), aga vist läks jooma. Hanerasv ka ei aidanud, ma olen nii paksuks läinud.

Ah? Siiamaani sõrmused sõrmes või?

Siiamaani jah. Otsustasime, et tõstame kangi, kuniks saab hanerasvaga hakkama. Vahepeal tundub ta täitsa armas, aga siis jälle viskab üle.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:52; 28.06 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel lahkumineku protsess pooleli sõna otseses mõttes. Mees läks sõrmuse lõikamiseks kuuri rauasaagi otsima (olime lollid, et nii jämedad rõngad ostsime), aga vist läks jooma. Hanerasv ka ei aidanud, ma olen nii paksuks läinud.

Ah? Siiamaani sõrmused sõrmes või?

Siiamaani jah. Otsustasime, et tõstame kangi, kuniks saab hanerasvaga hakkama. Vahepeal tundub ta täitsa armas, aga siis jälle viskab üle.

Lollakad

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:23; 28.06 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõigil naistel on suhe raisatud aastad? Olete siis alati valinud vale elukaaslase ja siis raisanud oma tühist elu sellele mehele? Miks te siis üldse mehele lähete, elage üksi ja ükski aasta ei lähe elust raisku.

Mees olen. Mulle heideti samuti ette, et kuidas oma (nooruse)aastaid on minule raisanud. Krt, nagu suhtes üksi ollakse ja nagu mina pole oma aastaid raisanud. Kui ma selle välja toon, siis seda ei tehta kuulmagi. Ütlesin, et lähme lahku, lahku ka ei minda. Ainult vigutakse, kui halb koguaeg ja kõik on, ning selles süüdi, kes muu, kui mees. Ma ei tea, kas kõik naised on sellised, kuid eluks ajaks sitamaik suus või siis eelarvamus tagataskust võtta, et naised bitchid.
Ajuvaba

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub kui palju sa teda hinge võtsid, kui palju sa suhte toimimiseks endast loobusid. Mida rohkem sa ennast ära andsid, seda kauem kulub taastumiseks. Arvesta kusagil 2-3 aastaga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 16:58; 28.06 17:27; 29.06 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõigil naistel on suhe raisatud aastad? Olete siis alati valinud vale elukaaslase ja siis raisanud oma tühist elu sellele mehele?

Arvata võib.

Et juba alguses saadi aru, et s..tt mees on, aga siis käivitus see naise suur mehe muutmissoov.

Kes proovib paar aastat meest muuta, kes ei saa ka 5 aastaga aru, et see pole siiski võimalik jne.

Inimene on ju kogu aeg tahtnud loodusseadusi eirata ja “piire nihutada”. Isegi öeldakse, et järjekindlus viib sihile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 16:58; 28.06 17:27; 29.06 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub kui palju sa teda hinge võtsid, kui palju sa suhte toimimiseks endast loobusid. Mida rohkem sa ennast ära andsid, seda kauem kulub taastumiseks. Arvesta kusagil 2-3 aastaga.

Kui sa pead suhte nimel iseendast loobuma, liigitub see täpselt sama moodi teatri tegemise alla. See ei ole asjaosalistele see “õige” suhe. Ning sellisel juhul tuleb lahkuminek varem või hiljem.
Eriti just lähisuhe ja omam kodu on see, kus kõigil osapooltel peab olema võimalus olla see, kes ta on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 12:28; 28.06 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll pikem aeg lahkuminekust.
Aga väsitavaks ja nõmedaks muutis kogu protsessi mehe nägemus.
Esiteks pikaaegne kõrvalsuhe mehel. Samal ajal kodus nõme ja irisev. Siis lahkuminek. Ja siis lõputu mehepoolne soov, et kõik omavahel suhtleks ja sõbrad oleks. Sest nii pidavat kõigil hea ja lihtne olema.
Ma ei oska selle peale muud kosta kui et laske mul hingata.
Ma ei lähe kellegi akna taha luurama, aga ma ei soovi ka, et see seltskond ise minuga suhtlemist otsiks.
Eksmees aga oma nägemuses ei saa aru, mis mul viga on, et ühiste sõprade seltskonnaga grillima minna ei taha või lastega mujale eelistan minna jaanipäeval.
Kui ma ühiste sõpradega peetavast üritustest eemale jään, siis hakkab saatma kirju, et saagu ma üle ja ärgu ussitagu ja, et kas pole aeg kibestumusest üle saada.
No ausalt – topakad. Ma valin ikka sellise seltskonna, kus ma ei pea pingutama ja on mõnus ja tsill olla, mitte ei hakka vägisi head nägu tegema.
Ma ei tea, kas ta teistele üritusest eemale jäänud inimestele ka kirjutab. Nagu ei usu hästi. Olengi vastanud, et ärgu süvenegu sellesse, millisel üritusel ma osalen või ei osale ja kus vabariigi otsas ma mingil päeval olen. Et ma olen nii vana ja enda eest vastutav küll, et ei pea kellelegi aru andma ega vabandama enda mitteosalemise pärast.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen päris hell, vaid mõni kuu möödunud. Kooselu 6.a.

Lahkuminek toimus pool aastat tagasi, suhte pikkus sama. Eks ma ikka lootsin, et saame oma suhte korda, kuid mees astus kohe uude suhtesse.

Ma alati imestan, kui kiiresti ikka neid uusi kaaslasi leitakse! Jääb mulje, et krabatakse ükskõik kes, et siis jälle lahutama hakata.

Kahjuks mõned inimesed ei õpi õppetundidest, mis elu neile ikka ja jälle toob. Tutvusime neti teel ja ka enne minuga kohtumist kadus ta kuuks ajaks ära. Aastaid hiljem tunnistas, et eelmine suhe polnud siis veel päriselt lõpetatud. Mõned ei suuda kuidagi toime tulla lahkuminekujärgsete loomulike protsessidega. Kui enesetunne on sant, hinges tühjus ja kurbus, siis mõni hakkab kohe otsima midagi-kedagi, et seda halba tunnet peletada. Kuid uude suhtesse kiirustamine on sel puhul vale. Kui sa endale omaette olemiseks aega ei võta, ei süüvi endasse ja ei mõtle suhte üle järgi, siis suure tõenäosusega teed uues suhtes samu vigu.
Suhte lõppemise juures ongi positiivne see, et nii õpitakse tundma iseennast ja seda, mida tegelikult healt suhtelt oodatakse.

Mulle tundub, et need inimesed tegutsevad ja toimivad, et ilmtingimata teistele meeldida, heakskiitu pälvida. Kui neile midagi öelda, mis vajaks muutmist või mida ma tahan, siis ollakse südamepõhjani solvunud ja ignoreeritakse nädalaid. Ennast nad päriselt ei tunne ega armasta ning nad väldivad igasuguseid suhtespetsialiste, -nõuandeid ja suhteprobleemide lahendamisi. Omaenda suhete teemal pole nendega võimalik midagi arutada. Ja neile pakubki elus rõõmu vaid uue suhte armumisetunne, kui kõik on veel ilus ning korras (midagi ebameeldivat veel üksteisele ei öelda), kuid armastuseni kunagi ei jõuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 03:07; 29.06 04:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati imetlenud neid inimesi, kes suudavad nn rahumeelselt või ühise otsusena lahku minna, kui aru saadakse, et see ei toimi enam.

Minul samuti keeruline suhe praegu käsil, aga isegi kui inimene aru saab, et ka tema pole selles suhtes õnnelik jms, siis ikka nagu mingi trots, et ei suuda rahulikult lahku minna, vaid hambad ristis vaja edasi proovida…

Miks? Mine lahku ja kõik. Täitsa rahulikult. Ütled mehele, mida sul öelda on (ja ütled, et oled kindel, et ei taha koos jätkata). Tülli ka ei pea minema.

Jah, saada mehe telefonile sõnum, et see suhe on läbi ja lihtsalt mine. Sinu jaoks on see suhe ju niikuinii ammu läbi, juba siis oleks võinud oma eluga edasi minna. Kui on lapsed, siis jagate neid, elatise soovitan kohe ametlikult peale panna. Tavaline.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 16:58; 28.06 17:27; 29.06 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Käsil ka elukaaslasest lahkuminek. Kõik on rahumeelne, me lihtsalt ei sobi kokku. Tema on suur korraarmastaja ja mina olen hajameelne.

Selline tühi tunne on, et mis nüüd edasi ja kuidas.
Tahaks siiski kunagi päris oma peret ja vaatan sõpru ja tuttavaid kes õnnelikus kooselus ja äsja lapsed saanud kadedusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mõned inimesed ei õpi õppetundidest, mis elu neile ikka ja jälle toob. Tutvusime neti teel ja ka enne minuga kohtumist kadus ta kuuks ajaks ära. Aastaid hiljem tunnistas, et eelmine suhe polnud siis veel päriselt lõpetatud. Mõned ei suuda kuidagi toime tulla lahkuminekujärgsete loomulike protsessidega. Kui enesetunne on sant, hinges tühjus ja kurbus, siis mõni hakkab kohe otsima midagi-kedagi, et seda halba tunnet peletada. Kuid uude suhtesse kiirustamine on sel puhul vale. Kui sa endale omaette olemiseks aega ei võta, ei süüvi endasse ja ei mõtle suhte üle järgi, siis suure tõenäosusega teed uues suhtes samu vigu.

Saad ju ikka aru, et see naine oli juba sinu ajal olemas, mitte ei ole uus suhe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22 aastat abielu ja 3 last. Mul veel seisab ees mehega rääkimine lahutusest. Liiga mõttetu tundub, et keegi sul lihtsalt elab elamises ühes toas. Omavaheline suhtlemine puudub, milleks siis suhe. Mees suhtleb rohkem pudeliga kui oma perekonnaga. Elamine on minu oma, ja no on raske meest siit ära saata. Lihtne oleks ise minna. Praegu mees veel töötu kah, lihtsalt pole südant seda lahutuse juttu hetkel ette võtma. Tahaks juba teiega, kes te lahutatud olete, ühes paadis olla!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22 aastat abielu ja 3 last. Mul veel seisab ees mehega rääkimine lahutusest. Liiga mõttetu tundub, et keegi sul lihtsalt elab elamises ühes toas. Omavaheline suhtlemine puudub, milleks siis suhe. Mees suhtleb rohkem pudeliga kui oma perekonnaga. Elamine on minu oma, ja no on raske meest siit ära saata. Lihtne oleks ise minna. Praegu mees veel töötu kah, lihtsalt pole südant seda lahutuse juttu hetkel ette võtma. Tahaks juba teiega, kes te lahutatud olete, ühes paadis olla!

Sama siin. Hea meelega viskaks puugi majast välja, aga ta on nii rott, et tal ei ole kuhugi minna. Korteri üüriks tal raha ei ole ja lapse isa ju tänavale jätma ei hakka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan sellele lahkuminemisele vist teise pilguga ja pean seda sammu mõttetuks, kui pole tegemist just abieluga, kus üks pool on vägivaldne.
Omal ajal lõin oma praeguse mehe teiselt naiselt üle, mis tegelikult avardas mu mõttemaailma, kus ma sain aru, et täpselt samamoodi võidakse minu mees ka minult üle lüüa. Otse loomulikult on neid katseid elus olnud ja mitte vähe ja just see on mind motiveerinud olema targem, kenam, parem, et enamik teisi konkurentsist välistada. Jäävad muidugi noorus ja see nn x-faktor, millega ma enam võistelda ei suuda. Minu trumbid on aga elutarkus, kogemus ja kavalus, isegi salakavalus. Mingid petmisele ahvatlevad naised mind nii lihtsalt enam rivist välja ei löö, isegi kui mees peaks libastuma, mida võib juhtuda meie kõigiga.
Minu mees on muidugi ka jackpot, keda tasub jahtida.
Paar korda oleme erinevatel põhjustel elus jõudnud punkti, kus oleme asunud täitma lahutamisavaldust. Üks selline kord lõppes hoopis ametliku abielu registreerimisega. Iga kord oleme jõudnud mõtteni, et kriisid tulevad ja lähevad ja et kõigele vaatamata eelistame me pensionipõlve koos veeta. Praeguseks on seljataga 20+aastat ühist elu, vaatamata suhtekriisidele. Olen aru saanud, et vaatamata välistele ahvatlustele armastame me ikkagi teineteist ehk kooselu aluseks oli, on ja jääb armastus. Kui armastust pole, kus teineteise suhtes on tekkinud täielik ükskõiksus või põlgus, siis muidugi pole suhte kooshoidmisel mõtet.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes hetkel elab läbi lahkuminekut?