Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kes hiljuti kodulaenu taotlenud?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kes hiljuti kodulaenu taotlenud?

Postitas:
Kägu

Kas tõesti hetkel nii pikad järjekorrad? Saatsin viite panka taotlused eelmine esmaspäev ja siiamaani ootan, et keegi kuskil ühendust võtaks. Sissemaks ja korralik sissetulek olemas, uus kodu oleks ideaalses kohas, aga ükski pank ei vasta…sattusin lihtsalt halvale ajale, et uut kodu osta?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ju ammu teada, et inimesed on praegu ostmisega nii lolliks läinud, et kõik krabatakse ees ära ja veel järjekord on ka ukse taga, kui eespool olija peaks loobuma. Ma olen praegu üldse ostmisest loobunud, sest kohe, kui leian midagi, mis mulle huvi pakub, on see juba bronnitud või isegi müüdud. Arendajad kas ei viitsi või ei jõua kuulutusi isegi maha võtta. Mõni ime siis, et pangad ei jõua taotlusi normaalse aja jooksul läbi vaadata. Mitmed tuttavad on hiljuti ostnud ja kõik räägivad, et said hädavaevu jaole, sest maakler tahtis juba teistele müüa, kuna pangalt ei saanud piisavalt kiiresti vastust. Mõttetu maraton, jään rahulikumaid aegu ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just taotlesin, panka taotlus tehtud, sain tagasisidet haldurilt ca 3 päeva pärast.

Kinnisvara oli enne välja valitud. Lähipäevil on notaris aeg.

 
<p style=”text-align: left;”>Laenu taotlesin kodupangast – Swed ( kogu aeg olid erinevad laenu jms pakkumised netipangas ka üleval).</p>
Ei ole elus ühtegi järelmaksu vms. olnud.

Ainus on autoliising.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja millega see kõik varsti lõpeb – majanduskrahhiga, kus palju inimesed jäävad oma kodudest ilma, sest kõik on üles ehitatud laenudele….

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja millega see kõik varsti lõpeb – majanduskrahhiga, kus palju inimesed jäävad oma kodudest ilma, sest kõik on üles ehitatud laenudele….

Ja vahe üüritud kodust ilma jäämisega seisneb selles et… ?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LHV vastas mõne tunniga, Coop ei reageerinudki, Swed ja SEB reageerisid mõne päevaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sain lhv-st kiire ja mõistliku teeninduse. netist tehtud taotlusele vastati paari tunni pärast juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja millega see kõik varsti lõpeb – majanduskrahhiga, kus palju inimesed jäävad oma kodudest ilma, sest kõik on üles ehitatud laenudele….

Nagu mis tingimused selliseks krahhiks on hetkel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu mis tingimused selliseks krahhiks on hetkel?

Täpselt samad, mis eelmise buumi ajal.  Majandusajalugu vaadates on igale tõusule järgnenud langus, igale buumile krahh.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kes hiljuti kodulaenu taotlenud?