Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kes hiljuti kodulaenu võtnud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kes hiljuti kodulaenu võtnud

Postitas:

Mis pangast ja kui suur oli panga poolne intress.
Tänud, kes väikest infot jagavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intress on ju igale inimesele erinev.

Praegu pakuvad pangad marginaali vahemikus 1,5 – 2,8% + 6 kuu euribor.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:36; 23.03 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal SEB pangast laen, pakuti parimat intressi (poolteist aastat tagasi), aga olen kuulnud ka seda, et Nordeast võtavad viimasel ajal paljud – tundub, et head tingimused. SEBs on kõige väiksem nõutav netosissetulek (krooniajal oli seal 7000, Swedis, Sampos 8500-9000)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti ei ole võtnud. Aga pakkumist küsi loomulikult igast pangast, mis aga meelde tuleb.

Meile pakuti nt SEBist kõige kehvemat intressi, kui kodulaenu võtsime (mitte väga hiljuti). Kusjuures mõlemad mehega olime olnud üle 10a kliendid, muid laene/liisinguid/kreeditkaardivõlgu pole/polnud, mees oli kuldklient. Miskipärast teised pangad hindasid meid kõrgemalt (swed, nordea ja sampo tegid kõik soodsama pakkumise) ja nii me panka vahetasimegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sampo on täiesti mõttetu pank, sealt pole üldse mõtet küsida või siis sattusin mingi imelikul laenuhalduri otsa. Kõige parema pakkumise tegi Nordea (ca 1,5) ja SEB (ca 1,6). Swed pole siiamaani suutnud oma pakkumist teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tegi just Sampo kõige parema pakkumise, kõige kallima ja räigema tegi Swed. Nordea ja SEB jäid sinna 2 vahele. Kusjuures ma olen olnud Swedi klient 14 aastat!!! Nüüd lõin enda järel lõplikult ukse kinni. Sampo pakkumine oli marginal 1,1 (ülihea!)+6 kuu Euribor.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul tegi just Sampo kõige parema pakkumise, kõige kallima ja räigema tegi Swed. Nordea ja SEB jäid sinna 2 vahele. Kusjuures ma olen olnud Swedi klient 14 aastat!!! Nüüd lõin enda järel lõplikult ukse kinni. Sampo pakkumine oli marginal 1,1 (ülihea!)+6 kuu Euribor. [/tsitaat]

Millal see oli? Sel aastal vist küll mitte. 2011 lõpp oli Nordeal kampaania ja siis andsid kõik soodsmalat, hetkel alla 2% küll keegi kusagilt ei saa. Ainult refinantseerimise korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millal see oli? Sel aastal vist küll mitte. 2011 lõpp oli Nordeal kampaania ja siis andsid kõik soodsmalat, hetkel alla 2% küll keegi kusagilt ei saa. Ainult refinantseerimise korras.[/tsitaat]Saab ikka alla kahe. Swed pakkus 1,6%, näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:36; 23.03 23:40;
To report this post you need to login first.

SEB ja 1.8+6kuu euroibor, laen võetud 1kuu tagasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kes hiljuti kodulaenu võtnud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.