Esileht Pereelu ja suhted Kes hoolitseb mehe riiete eest?

Näitan 29 postitust - vahemik 91 kuni 119 (kokku 119 )

Teema: Kes hoolitseb mehe riiete eest?

Postitas:

Meil on kodus nõudepesumasin ja pesumasin, kuhu käivad kõikide pereliikmete (mina, mees ja 16 ja 18 aastased pojad) nõud ning riided. Nõudepesumasina ostu initsiatiiv tuli mehelt, sest talle nõusid pesta ei meeldi.

Pesu masinasse panen tavaliselt mina, sest mulle meeldib seda teha. Kuid sellega saavad hakkama ka kõik teised.

Meie pere 3 meesterahvast on kindlasti edevamad kui mina. Initsiatiiv nende garderoobi täiendada tuleb alati neilt endilt, mina võin küll ka poes kaasas olla ning öelda, mida valikust arvan.

Mehele ei ole ma omal algatusel mitte ühtegi riidetükki ostnud. Poistele ostsin enda maitse järgi riideid vast siis, kui nad veel 7-8 aastased olid. Suuremana on nad ise poes kaasas olnud.

Lipsusõlmed, püksiviigid jm taoline samuti minusse ei puutu. Keemilisse puhastusse viime korraga kõigi pereliikmete asju, kuid vabalt võib olla, et sellise mõtte käib välja ka üks poistest, et pintsak vajaks vist puhastust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe riided ostan põhiliselt mina. Kuna tema mõõdud/kaal on aastakümneid väga stabiilsena püsinud ja ta teeb ka peamiselt tubast tööd, siis üldiselt kestavad tema riided/jalanõud üsna pikka aega. Meest ei huvita moetrendid, tegelikult ei huvita teda ühegi inimese riiete disain, ta lihtsalt ei märka seda. Ise käiks ta siiamaani oma keskkooliaegsete hilpudega vist ringi.

Mina ka reeglina pesen riideid. Linu, rätikuid jms olen vahel mehele ka usaldanud. Triikimisiga ei tegele peres eriti keegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanud normintellektiga mees peaks oskama nii enda sokke kui lapse kleite pesta. Pesujuhendid on üldjuhul rahvusvahelises “keeles”.

Mitte keegi polegi ju väitnud, et ei oska, väidetakse, et ei tee, mitte ei oska. Kui peres on tööd teisiti jagatud, siis see ei ole ka tegelikult kellegi teise kui selle pere siseasi. Ma oskan ka päris mitmekesiseid töid, aga kõiki neid ma küll ei tee, mõne jätan mehele.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.06 09:09; 09.06 09:17; 09.06 09:22; 09.06 09:27; 09.06 09:49; 09.06 10:05; 09.06 11:07; 09.06 11:29; 09.06 12:00; 09.06 12:39; 09.06 12:54; 09.06 13:23; 09.06 14:44; 09.06 15:44; 11.06 14:59; 18.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodutööd ära jaotatud, riiete pesemise-triikimise võtsin enda peale. Mees võib rahulikult panna saunalinad 40 kraadiga koos tavapesuga pesema, mulle see jälle üldse ei meeldi, saunalinad ja voodipesu pesen eraldi kõrgel kuumusel. Seega pesen pesu heameelega ise. Kuivatist võtab ka asju välja nii, et peaks kõik üle triikima, kui mina kuivatiga toimetan, siis on triikimist tunduvalt vähem. Muidu pesumasinat ja kuivatit oskab käima panna küll. Nõud paneb igaüks masinasse jooksvalt ise, pärast õhtusööki tavaliselt mees.
Riideid ostab endale ise, vahel olen kingituseks sokke ja aluspesu kinkinud, aga need on ka kindlad mudelid/materjalid, millest tean, et selliseid kannab.
Ma leian, et see on iga pere siseasi, kuidas need asjad lahendatud on, samas kui mees tuleks nõudma, et naine peab need kohustused endale võtma, siis esiteks peab see naisele sobima ja teiseks peab olema mehel välja pakkuda, mis kohustused tema selle asemel enda kanda võtab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on liba. Ükski naine ei hoolitse tänapäeval oma mehe eest.

Sinu kommentaar on liba.

Sest tavaline perekoolikas on selline, et “avastab”, et tal on rippuvad käsivarred, avastab, et ta on 40kg ülekaalus ja loomulikult ta hoolitseb oma suvalise mehehakatise eest.
Sest kui see kah ükspäev minema läheb, siis on pekkis.
Uut ei tule mitte kunagi.

Pigem hoolitseda.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 09:25; 09.06 12:32; 11.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuramuse pesemise teema siin käib?

Ükski naine siinmail ei küüruta pesupali juures ega jõe ääres pesu loputades. Automaatpesumasinaga pesemine on maailma lihtsaim asi, millest olematu teema üles tõmmata.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 11:05; 09.06 13:45; 11.06 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks mul mehega selles suhtes vedanud, et ta peseb nõusid, põrandaid ja pesu. Samuti kõik õmblustööd on tema teha, sest ma vihkan õmblemist ????
Süüa teeb ka, kui ma ei viitsi teha. Tomuimejaga tõmbab toad vabatahtlikult üle jne jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta nüüd päris täpselt ette, kas osadel on kodus eraldi pesukorvid vannitoas või sorteeritegi mehe riided välja, kui oma pesu pesete?

Meil on 4-liikmeline pere ja igaühel on oma pesu jaoks korv. Noorema lapse riided pesen mina koos enda omadega, mees ja vanem laps pesevad oma riided alati ise. Mina ei tea mehe riietest mitte midagi ja ka suurema lapse omadest mitte. Riideid on kõigil piisavalt palju, niiet masin saab üldjuhul ikkagi täis. Vajadusel saab täiteks mõne käterätiku lisada või hoopis ökonoomsemat programmi kasutada.

Mu mees teeb ka kõiki nn. meeste töid, mis eelpool kirjeldatud. Sellegipoolest ei kujutaks ma ette end mehe aluspükse kokku lappamas. Kui kuivatis ongi tema riided lõpetanud ja mul ees, võtan välja ning panen talle voodi peale hunnikusse. Kui ta kodus on, kamandan kuivati juurde ja palun tühjendada. Tema minul samamoodi, kui minu asjad seal ees on.
Isegi laps saab oma riiete majandamisega alates 12-ndast eluaastst hakkama. Miks ei peaks saama täiskasvanud inimene?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 08:05; 16.06 08:07; 16.06 13:34; 22.06 21:34; 22.06 21:38; 22.06 21:45; 23.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis mõttes peab iga pereliige ise oma riideid pesema? Et panebki mees oma 3 trussikupaari ja sama palju sokke pesumasinasse ja siis vajutab nuppu.

Mu mehel on omajagu rohkem kui 3 trussikupaari ja muid riideid samuti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 08:05; 16.06 08:07; 16.06 13:34; 22.06 21:34; 22.06 21:38; 22.06 21:45; 23.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes hoolitseb mehe riiete eest?

… on sama hea küsimus kui…

Kes hoolitseb naise sissetuleku eest?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta nüüd päris täpselt ette, kas osadel on kodus eraldi pesukorvid vannitoas või sorteeritegi mehe riided välja, kui oma pesu pesete?

Meil on 4-liikmeline pere ja igaühel on oma pesu jaoks korv. Noorema lapse riided pesen mina koos enda omadega, mees ja vanem laps pesevad oma riided alati ise. Mina ei tea mehe riietest mitte midagi ja ka suurema lapse omadest mitte. Riideid on kõigil piisavalt palju, niiet masin saab üldjuhul ikkagi täis. Vajadusel saab täiteks mõne käterätiku lisada või hoopis ökonoomsemat programmi kasutada.

Mu mees teeb ka kõiki nn. meeste töid, mis eelpool kirjeldatud. Sellegipoolest ei kujutaks ma ette end mehe aluspükse kokku lappamas. Kui kuivatis ongi tema riided lõpetanud ja mul ees, võtan välja ning panen talle voodi peale hunnikusse. Kui ta kodus on, kamandan kuivati juurde ja palun tühjendada. Tema minul samamoodi, kui minu asjad seal ees on.

Isegi laps saab oma riiete majandamisega alates 12-ndast eluaastst hakkama. Miks ei peaks saama täiskasvanud inimene?

Mina ei olegi öeldnud, et ei peaks hakkama saama. Mul on näiteks lapsi 3 ja mul ei ole ruumi vannitoas, et kõigile eraldi pesukorv panna. Samuti ei saa ma aru, mida hullu on mehe aluspükste kokku lappamises. Lappab tema minu omi ka, kui vaja. Pubekatelt muidugi võib oodata mingil määral oma riiete ise pesemist, aga pesukorvist välja ka ei loobi. 6-aastast ei sunni ka ise oma pesu pesema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 16:23; 16.06 13:27; 16.06 13:38; 23.06 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei olegi öeldnud, et ei peaks hakkama saama. Mul on näiteks lapsi 3 ja mul ei ole ruumi vannitoas, et kõigile eraldi pesukorv panna. Samuti ei saa ma aru, mida hullu on mehe aluspükste kokku lappamises. Lappab tema minu omi ka, kui vaja.

Mul jällegi on ruumi. Tegelikult orgunni küsimus, sest riiete kogus on ju sama siis, kui need on ühes hunnikus või eraldi. Pea tuleb tööle panna, kuidas need eraldada.

Ma lihtsalt ei kujuta end ette mehe aluspükse kokku lappamas, mõned tegevused on personaalsed, millega tegeleb iga inimene isiklikult. Samamoodi, nagu ma ei tõmba talle alukaid hommikuti jalga ja ei pese tema hambaid. Nii lihtsalt on, igaüks hoolitseb oma ihuasjade eest ise. Minu jaoks tundub üldse imelik küsimus, mis seal siis hullu on? Polegi hullu, aga miks üldse peaks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 08:05; 16.06 08:07; 16.06 13:34; 22.06 21:34; 22.06 21:38; 22.06 21:45; 23.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuramuse pesemise teema siin käib?

Ükski naine siinmail ei küüruta pesupali juures ega jõe ääres pesu loputades. Automaatpesumasinaga pesemine on maailma lihtsaim asi, millest olematu teema üles tõmmata.

Meie masin ei sorteeri ise pesu, ei pane seda masinasse, ei vala pesuvahendit, ei pane õiget programmi, ei võta pesu välja, ei pane kuivama, ei võta kuivamast ära, ei sorteeri, ei pane pesu kokku ja kappi.
See kõik on tõepoolest lihtne ja seda võib mees teha küll.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 10:36; 16.06 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei olegi öeldnud, et ei peaks hakkama saama. Mul on näiteks lapsi 3 ja mul ei ole ruumi vannitoas, et kõigile eraldi pesukorv panna. Samuti ei saa ma aru, mida hullu on mehe aluspükste kokku lappamises. Lappab tema minu omi ka, kui vaja.

Mul jällegi on ruumi. Tegelikult orgunni küsimus, sest riiete kogus on ju sama siis, kui need on ühes hunnikus või eraldi. Pea tuleb tööle panna, kuidas need eraldada.

Ma lihtsalt ei kujuta end ette mehe aluspükse kokku lappamas, mõned tegevused on personaalsed, millega tegeleb iga inimene isiklikult. Samamoodi, nagu ma ei tõmba talle alukaid hommikuti jalga ja ei pese tema hambaid. Nii lihtsalt on, igaüks hoolitseb oma ihuasjade eest ise.

Aga seksite ka eraldi või? See ka ju “ihuasi” 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 16:23; 16.06 13:27; 16.06 13:38; 23.06 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodutööd jaotatud nii, et puhta pesu eest hoolitsen mina. Maja pealt pesu kokku ei korja, pesen seda, mis pesukorvi pandud v.a. kõige pisema lapse asjad. Teised otsustavad ise, millal aeg riided pessu panna. Riideid inimeste järgi eraldi ei pese, sorteerin värvi-materjali mt järgi. Kuiva pesu (kuivatit pole) kui viitsin, korjan-sorteerin ise. Kui ei viitsi, kamandan kõik ise pesu ära viima.
Riideid pole kunagi mehele ostnud, teinekord olen kaasas ja arvan midagi aga valdavalt tegeleb ise sellega.

Toiduga seotud kohustused on valdavalt mehe kanda (menüü, pood, valmistamine), mina hoian köögi korras.

Hetkel olen kodune, püüan kodu jooksvalt korras hoida, kui olen tööl, on koristustööd rohkem pereliikmete vahel jagatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellegipoolest ei kujutaks ma ette end mehe aluspükse kokku lappamas.

Mis seal lapata on? Paned nad üksteise osa sirgelt kas kappi või sahtlisse… Muide, mina olen see, kes mehe pesu “kokku lappab”, sest tema viskaks need lihtsalt niisama hunnikus sahtlisse või jätaks teise tuppa diivanile, kust käib vastavalt vajadusele võtmas. Mulle see ei sobi ja nii olengi mina see, kes kogu pesu “kokku lappab”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4-liikmeline pere ja igaühel on oma pesu jaoks korv. Noorema lapse riided pesen mina koos enda omadega, mees ja vanem laps pesevad oma riided alati ise. Mina ei tea mehe riietest mitte midagi ja ka suurema lapse omadest mitte. Riideid on kõigil piisavalt palju, niiet masin saab üldjuhul ikkagi täis. Vajadusel saab täiteks mõne käterätiku lisada või hoopis ökonoomsemat programmi kasutada.

No aga igaühel on ju veel eraldi tumedad riided, heledad riided, õrna pesu programmi vajavad riided, voodiesu jne. Ja kõigi nende eraldi programmi vajavate pesude peale tuleb ühe inimese rõivastest masin täis? Maru suured kapipinnad peavad teil olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 09.06 09:09; 09.06 09:17; 09.06 09:22; 09.06 09:27; 09.06 09:49; 09.06 10:05; 09.06 11:07; 09.06 11:29; 09.06 12:00; 09.06 12:39; 09.06 12:54; 09.06 13:23; 09.06 14:44; 09.06 15:44; 11.06 14:59; 18.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees juba mitmendat korda väidab, et tema ei tea ühtegi teist meest, kes oma riideid ja nõusid ise peseks. Riideid talle ostan mina. Mõlemad käime tööl. Et sellised tööd pole meeste tööd?! Peale pikka kooselu on keegi talle sellised mõtted pähe istutanud. Kuidas teie peres?

Loomulikult ostab mees ise oma riided ja suudab riideid ka pesta. Sa oled võtnud ju ema rolli. Ja noo “teised” mehe ka, ootavad naiselt, et võtaks ema rolli. Eks ühel hetkel tüütab ära ka emaga magamine. Tegelikult mees ja naine peavad suutma olla nii iseseisvad, et ei vajaks enam ema ega isa. Naine ootab, et mees võtaks “isa” ülesanded enda kanda, mees, et naine muutuks emaks. Ja siis häda kui lähedus kaob. Iga inimene peaks elama mõne aasta täiesti üksi, siis tulevad oskused enda eest hoolitseda iseenesest. Perekonnas võib teha igasuguse tööjaotuse, seda siis vastavalt sellele, kellel on mugavam ja otstarbekam mingeid asju teha. KUi mees remondib autot, siis naine riietepoes võib ju vaadata ka midagi mehele. Aga kui mees lösutab hambad laiali teleka ees või arvutis mänge mängida ja siis naine jookseb, et kullakesel ikka kõik olemas oleks…. noo selline asi viib selleni, et naisel saab kõrini ema olemas ja mees ei taha ka emaga enam voodit jagada ühel hetkel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav lugemine. Meie peres lähevad eraldi pessu heledad riided, tumedad riided, värvilised riided, õrnad riided, voodipesu ja rätikud. St 5 masinatäit kindlasti. Kas tõesti peaks mees ja laps seda eraldi tegema ehk siis 3×5 korda masin tööle? Mõttetu raiskamine ju? Loomulikult pesen pere asjad korraga sorteeritult vastavalt kangale mitte inimesele. Mees niidab samal ajal aias või remondib midagi. Tööd jagub kõigile ja lihtsam nii, mitte end killustama mitme asja vahel. Igaüks peseb oma asjad ja siis niidab oma nurgakese aiast nt? 😉 Äkki hakkaks igaüks oma kaht kartulit ka eraldi keetma? Jõukohane ju kõigile…

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 10:29; 22.06 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks mul mehega selles suhtes vedanud, et ta peseb nõusid, põrandaid ja pesu. Samuti kõik õmblustööd on tema teha, sest ma vihkan õmblemist ????

Süüa teeb ka, kui ma ei viitsi teha. Tomuimejaga tõmbab toad vabatahtlikult üle jne jne.

Igaühele oma. Mina sellise mehe poole ei vaatakski.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav lugemine. Meie peres lähevad eraldi pessu heledad riided, tumedad riided, värvilised riided, õrnad riided, voodipesu ja rätikud. St 5 masinatäit kindlasti. Kas tõesti peaks mees ja laps seda eraldi tegema ehk siis 3×5 korda masin tööle? Mõttetu raiskamine ju? Loomulikult pesen pere asjad korraga sorteeritult vastavalt kangale mitte inimesele. Mees niidab samal ajal aias või remondib midagi. Tööd jagub kõigile ja lihtsam nii, mitte end killustama mitme asja vahel. Igaüks peseb oma asjad ja siis niidab oma nurgakese aiast nt? ???? Äkki hakkaks igaüks oma kaht kartulit ka eraldi keetma? Jõukohane ju kõigile…

Kas sellest miinusest peaks järeldama, et süüa tohib veel perele korraga teha või peakski moodsas peres igaüks ise endale süüa tegema? Või peaksingi järgmisel laupäeval ise niitma ka pool aeda ja mees samal ajal peseb toas oma trussikuid? Oeh, mulle ei meeldi üldse palavaga õues olla. Valiks meelsasti jaheda toa toimetamiseks 😉 Ps. Ma ei karda mehe aluspesu katsuda. Siiani pole mingit löövet saanud sellest 😉

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 10:29; 22.06 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina lugesin pealkirja kogemata, et “kes hoolitseb mehe riista eest” ning ei saanud aru, miks vastajad mingist särgitriikimisest hakkasid rääkima….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei olegi öeldnud, et ei peaks hakkama saama. Mul on näiteks lapsi 3 ja mul ei ole ruumi vannitoas, et kõigile eraldi pesukorv panna. Samuti ei saa ma aru, mida hullu on mehe aluspükste kokku lappamises. Lappab tema minu omi ka, kui vaja.

Mul jällegi on ruumi. Tegelikult orgunni küsimus, sest riiete kogus on ju sama siis, kui need on ühes hunnikus või eraldi. Pea tuleb tööle panna, kuidas need eraldada.

Ma lihtsalt ei kujuta end ette mehe aluspükse kokku lappamas, mõned tegevused on personaalsed, millega tegeleb iga inimene isiklikult. Samamoodi, nagu ma ei tõmba talle alukaid hommikuti jalga ja ei pese tema hambaid. Nii lihtsalt on, igaüks hoolitseb oma ihuasjade eest ise.

Aga seksite ka eraldi või? See ka ju “ihuasi” ????

Seksimine on loomulikult paaris tegevus, mitte personaalne ihuasi. Milleks selline rumal võrdlus?
Aga kuna sa ilmselt seksid oma mehega (nagu minagi), kas siis käid tal tagumikku ka seepärast pühkimas? Või vahetab mees sul tampoone ja raseerib kaenlaaluseid? Oma pesu pesemine on mu meelest täpselt võrdne nende toimingutega.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 08:05; 16.06 08:07; 16.06 13:34; 22.06 21:34; 22.06 21:38; 22.06 21:45; 23.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellegipoolest ei kujutaks ma ette end mehe aluspükse kokku lappamas.

Mis seal lapata on? Paned nad üksteise osa sirgelt kas kappi või sahtlisse… Muide, mina olen see, kes mehe pesu “kokku lappab”, sest tema viskaks need lihtsalt niisama hunnikus sahtlisse või jätaks teise tuppa diivanile, kust käib vastavalt vajadusele võtmas. Mulle see ei sobi ja nii olengi mina see, kes kogu pesu “kokku lappab”.

Ei olegi midagi lapata, aga miks peaks? Mehe habeme ajamine vms ihutoimingud poleks ka keerulised mul läbi viia, aga sellegipoolest on normaalne, et mees nendega ise hakkama saab.
Sellest on mul täitsa ükskõik, milline mehe sahtel välja näeb. Ise paneb, ise võtab sealt oma asju. Kui diivanile jätaks vedelema, siis see mulle ka ei sobiks. Aga sel põhjusel ma mehe teenijaks ka ei hakkaks, vaid teeksin talle selgeks, et igaüks majandab ise oma riietega. Õnneks pole pidanud selliseid asju täiskasvanud mehele õpetama, et riided käivad kapis, mitte diivanil.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 08:05; 16.06 08:07; 16.06 13:34; 22.06 21:34; 22.06 21:38; 22.06 21:45; 23.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või peaksingi järgmisel laupäeval ise niitma ka pool aeda ja mees samal ajal peseb toas oma trussikuid?

Miks su mees toas trussikuid peab pesema? Kas ta ei oska neid masinasse panna, et saaks minna muru niitma samal ajal, kui masin käib?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 08:05; 16.06 08:07; 16.06 13:34; 22.06 21:34; 22.06 21:38; 22.06 21:45; 23.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei olegi öeldnud, et ei peaks hakkama saama. Mul on näiteks lapsi 3 ja mul ei ole ruumi vannitoas, et kõigile eraldi pesukorv panna. Samuti ei saa ma aru, mida hullu on mehe aluspükste kokku lappamises. Lappab tema minu omi ka, kui vaja.

Mul jällegi on ruumi. Tegelikult orgunni küsimus, sest riiete kogus on ju sama siis, kui need on ühes hunnikus või eraldi. Pea tuleb tööle panna, kuidas need eraldada.

Ma lihtsalt ei kujuta end ette mehe aluspükse kokku lappamas, mõned tegevused on personaalsed, millega tegeleb iga inimene isiklikult. Samamoodi, nagu ma ei tõmba talle alukaid hommikuti jalga ja ei pese tema hambaid. Nii lihtsalt on, igaüks hoolitseb oma ihuasjade eest ise.

Aga seksite ka eraldi või? See ka ju “ihuasi” ????

Seksimine on loomulikult paaris tegevus, mitte personaalne ihuasi. Milleks selline rumal võrdlus?

Aga kuna sa ilmselt seksid oma mehega (nagu minagi), kas siis käid tal tagumikku ka seepärast pühkimas? Või vahetab mees sul tampoone ja raseerib kaenlaaluseid? Oma pesu pesemine on mu meelest täpselt võrdne nende toimingutega.

Et siis pesu peseb igaüks omaette suletud uste taga? Sest neid teisi tegevusi tehakse meil kodus küll lukustatud uste taga. Peaks hakkama pesu masinasse toppides ka ka kõiki saunast välja kupatama, kuna tegemist on privaatse ihuasjaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 16:23; 16.06 13:27; 16.06 13:38; 23.06 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis pesu peseb igaüks omaette suletud uste taga? Sest neid teisi tegevusi tehakse meil kodus küll lukustatud uste taga. Peaks hakkama pesu masinasse toppides ka ka kõiki saunast välja kupatama, kuna tegemist on privaatse ihuasjaga.

Kuna meil on üks pesumasin, siis paratamatult jah, igaüks viibib masina juures üksi, kui seda pesuga täidab. Sauna samas ruumis ei ole.
Kas su mees ajab habet ja peseb hambaid vaid lukustatud ukse taga? Kas väikelapsel sa ei aitagi tagumikku pühkida? Veider tõesti. Ega need asjad, mida (täiskasvanud) inimesed reeglina ise teevad enda eest hoolitsemiseks, ei pea kõik vaid lukustatud uste taga olema tehtavad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 08:05; 16.06 08:07; 16.06 13:34; 22.06 21:34; 22.06 21:38; 22.06 21:45; 23.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale pikka kooselu on keegi talle sellised mõtted pähe istutanud.

Ebapopulaarne mõte ilmselt, aga kui mees on hakanud vinguma aastaid toiminud elukorralduse pärast, siis on tema ellu tekkinud selline inimene, kellega sind ja teie elu võrrelda.

Meie peres on nii, et see, kes pesu pesta otsustab, paneb masinasse ja viib kuivama ka teiste pereliikmete riided (mustapesukorv on ühine, sealt võtab). Ja sööginõusid peseb kord üks, kord teine – vahel tõuseb esimesena mees, vahel mina. Kes pesema hakkas, peseb ära ka teiste pereliikmete nõud – ei ole nii, et peale ühist söömaaega igaüks oma taldrikuga kraanikausi järjekorras seisab:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt ei kujuta end ette mehe aluspükse kokku lappamas, mõned tegevused on personaalsed, millega tegeleb iga inimene isiklikult. Samamoodi, nagu ma ei tõmba talle alukaid hommikuti jalga ja ei pese tema hambaid.

Oota veel 30 aastat mehe vanaduseni, mingi tema sporditraumani või mehe esimese puusaoperatsioonini ja siis sa nii lõikad tema varbaküüsi, vahetad tema aluspesu, kui ka pesed tema tagumikku. Või saadad ta vanadekodusse, sest sinu jaoks oleks see “personaalne, millega iga inimene peaks tegelema ise isiklikult. Ja üldse, võtke ta ära sinna oma hooldekodusse, mina tema pesugi ei lappa, rääkimata muust jõledusest!”.

Minul oleks külll väga kurb kuulata, kui mu mees poleks nõus minu aluspükse puudutama, sest see on “liiga personaalne”. No ta käib oma “liiga personaalse” ihuliikmega selle asja sees, mis käib nende aluspükste sees – ehk siis minu sees.

Õnneks on mul normaalne mees ja võib mulle poest isegi tampoone tuua, kui õigest pakist pildi talle saadan. Samamoodi ei kuku mina kaamelt selili maha, kui juhtun mehe aluspüksid kogemata kokku lappima (mitte et see muidu minu töö oleks).

Loodan, et ka sinu mees on sinust lahkem ja aitab sind kasvõi end pesta, kui näiteks selg haige ja voodist üles ei saa. Või ütleb, et see on liiga personaalne…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 09:39; 09.06 09:54; 24.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 91 kuni 119 (kokku 119 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes hoolitseb mehe riiete eest?