Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes jääb süüdi?

Näitan 19 postitust - vahemik 181 kuni 199 (kokku 199 )

Teema: Kes jääb süüdi?

Postitas:
memmoka

Fakt on see, et jalakäijad viibisid 90km/h kiiruspiiranguga maanteel, teadmata olekus (info puudub alko- ja narkojoobe kohta) ja hoides ohtlikus kohas ka 2-aastast last. Seda õnnetust ei oleks juhtunud, kui laps ei oleks olnud koos vanematega keset maanteed! Kuna juba varasemates kommentaarides toodi välja seda, et selline käitumine on olnud erinevates lõikudes korduv, siis ehk tulekski antud õnnetuse raames teha mitu artiklit-teavitust selle koha, miks ei tohi liikluseeskirju rikkuda jalakäijal! Mul on siiralt kahju lapsest ja autojuhist ning jään ikka ja jälle küsima, millega küll lapsevanemad mõtlesid!

Aga kust on info, et nad olid keset maanteed? Vbl olid nad külavahetee ääres?

+1
-19
Please wait...

Postitas:
Katza

Fakt on see, et jalakäijad viibisid 90km/h kiiruspiiranguga maanteel, teadmata olekus (info puudub alko- ja narkojoobe kohta) ja hoides ohtlikus kohas ka 2-aastast last. Seda õnnetust ei oleks juhtunud, kui laps ei oleks olnud koos vanematega keset maanteed! Kuna juba varasemates kommentaarides toodi välja seda, et selline käitumine on olnud erinevates lõikudes korduv, siis ehk tulekski antud õnnetuse raames teha mitu artiklit-teavitust selle koha, miks ei tohi liikluseeskirju rikkuda jalakäijal! Mul on siiralt kahju lapsest ja autojuhist ning jään ikka ja jälle küsima, millega küll lapsevanemad mõtlesid!

Aga kust on info, et nad olid keset maanteed? Vbl olid nad külavahetee ääres?

“Paraku olid inimesed ilutulestiku laskmise ajal sõidutee peal ja ei pannud tähele neile lähenevat sõiduautot. “

Sõiduauto Volvo liikus sirgel teel suunaga Änari poole ning põrkas kokku esialgsetel andmetel sõiduteel olnud inimestega.”

+14
0
Please wait...

Postitas:
ageta

Pead ühikutele rohkem tähelepanu pöörama, 1,5 promilli (mg/g) ongi 0,75 mg/l. Promillid näitavad alkoholisisaldust veres, mg/l väljahingatavas õhus.

Loe oma viidatud LS uuesti. Joovet mõõdetakse mg/l, ükskõik kas veres või väljahingatavas õhus. Promillides mõõdetakse merevee soolasisaldust. Seega, kriminaalne piirmäär algab 0,75 mg/l. Rahvapäraselt võib teisendada mis tahes ühikutesse, kasvõi viinapudelitesse, aga see ei muuda seadust.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
km70

Loe oma viidatud LS uuesti. Joovet mõõdetakse mg/l, ükskõik kas veres või väljahingatavas õhus. Promillides mõõdetakse merevee soolasisaldust. Seega, kriminaalne piirmäär algab 0,75 mg/l. Rahvapäraselt võib teisendada mis tahes ühikutesse, kasvõi viinapudelitesse, aga see ei muuda seadust.

Jeerum küll, saa aru, et 0,75 mg/l = 1,5 promilli. Keegi hakkas vaidlema, et eiei, ei ole juba ammu enam kriminaalse joobe piiriks 1.5 promilli, vaid on 0.75 mg/l. Need on üks ja sama väärtus, väljendatuna erineval moel.

+11
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Tongi Ott

Palun viidet!

0
-4
Please wait...

Postitas:
Tongi Ott

#3927027: Loe oma viidatud LS uuesti. Joovet mõõdetakse mg/l, ükskõik kas veres või väljahingatavas õhus. Promillides mõõdetakse merevee soolasisaldust. Seega, kriminaalne piirmäär algab 0,75 mg/l. Rahvapäraselt võib teisendada mis tahes ühikutesse, kasvõi viinapudelitesse, aga see ei muuda seadust. Palun viidet!

“Taibudele”, kes mulle miinuseid ladusid:

§ 69.   Sõiduki juhtimist keelav joobeseisund

(1) Juht ei tohi olla joobeseisundis. Joobeseisundi või käesoleva paragrahvi lõikes 3 nimetatud piirmäära ületamine tuvastatakse korrakaitseseaduses sätestatud korras.

(2) Alkoholijoobes olevaks loetakse mootorsõidukijuht, trammijuht ja maastikusõidukijuht järgmistel juhtudel:
  1) juhi ühes grammis veres on vähemalt 1,50 milligrammi alkoholi või tema väljahingatavas õhus on alkoholi 0,75 milligrammi ühe liitri kohta või rohkem

+5
-1
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Mul vähemalt pole sada kasutaja nime. Siin on igal ühel, igas teemas eraldi nimi, et jumala eest mitte ebapopulaarne olla.

Kindel? Kohe igaühel? Võiksid olla väidetes tagasihoidlikum.

Talent on erand, aga saab koguaeg sõimata kah.

Olen jah kindel, niipalju rahvast nüüd äkki nii ebapopulaarses Perekoolis või? Sul endalgi mitu kasutajat. Pole mõtet siin ullikest mängida ja ka tavalist kommentaari ebasobivaks märkida.

Ebatavaliselt lollakat kommentaari – sa tahtsid vist öelda?

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
mrspresley

Promill näitab etanooli kogust milligrammides ühes liitris veres, mõõdetuna vereproovist.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Tongi Ott

Promill näitab etanooli kogust milligrammides ühes liitris veres, mõõdetuna vereproovist.

See ei ole täpne. Selle väitja eksib kui mitte põhikooli, siis gümnaasiumi matemaatika vastu kindlasti.

0
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Üks inimene veel surnud.  🙁

0
-8
Please wait...

Postitas:
Desy

Üks inimene veel surnud. 🙁

Kas on teada ka, kumb meestest? Niipalju olen kuulnud, et lapse isa kaotas jala.

0
-6
Please wait...

Postitas:
perek123

Kas on teada ka, kumb meestest? Niipalju olen kuulnud, et lapse isa kaotas jala.

Suri teine meesterahvas, mitte lapse isa. See vist oli õhtulehes

+2
0
Please wait...

Postitas:
saskia2

Kust selline info? Ikka peavigastused olid need raskeimad antud õnnetuses, millesse ka laps suri.

0
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Kust selline info? Ikka peavigastused olid need raskeimad antud õnnetuses, millesse ka laps suri.

See on mingi suvaline kuulujutt, mida üks pere lähedase tuttav hakkas levitama.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Desy

Ega ma ei pretendeeri tõele, samas kahtlane, et kas päris tühja koha pealt see jutt tekkis.

0
-3
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ega ma ei pretendeeri tõele, samas kahtlane, et kas päris tühja koha pealt see jutt tekkis.

Ma usun, et kui ühelt asjaosaliselt oleks jalg amputeeritud, siis sellest oleks juba lehtedes kirjutatud. Kuulujuttudel ei ole alati tõepõhi all või on need üle paisutatud. Näiteks vigastatul võis olla jalaluumurd, millel oli amputatsiooni oht, aga jalg suudeti siiski päästa.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Desy

Ma usun, et kui ühelt asjaosaliselt oleks jalg amputeeritud, siis sellest oleks juba lehtedes kirjutatud. Kuulujuttudel ei ole alati tõepõhi all või on need üle paisutatud. Näiteks vigastatul võis olla jalaluumurd, millel oli amputatsiooni oht, aga jalg suudeti siiski päästa.

No kui nüüd aus olla, siis enamasti ei räägita ega kirjutata sellistest juhtumisest hiljem, kui just keegi veel ei sure. Ja inimene ise peab ju seda infot jagama. See jalajutt oli väga detailne, kuni selleni välja, et proteesi tulevikus kanda ei saa.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
mudakonn

No kui nüüd aus olla, siis enamasti ei räägita ega kirjutata sellistest juhtumisest hiljem, kui just keegi veel ei sure. Ja inimene ise peab ju seda infot jagama. See jalajutt oli väga detailne, kuni selleni välja, et proteesi tulevikus kanda ei saa.

Kui proteesi kanda ei saa, siis ilmselt on jalg amputeeritud kuni puusani.

0
0
Please wait...

Postitas:
km70

Siinsamas teemas keegi eelmistel lehekülgedel levitas ka infot, et juba on keegi täiskasvanutest surnud, ka “sõbranna lähedane” teadvat täpselt. Tegelikult suri alles nüüd. Neid kuulujutte ei tohi uskuda, mitte kunagi.

+5
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 181 kuni 199 (kokku 199 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes jääb süüdi?