Esileht Väikelaps Kes käinud 3 aastasega hambaarsti juures?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kes käinud 3 aastasega hambaarsti juures?

Postitas:

Kas teil tehti ka midagi?
Ise käisime täna niisama kontrollis…Hambad on muidu terved. Ühte hambasse pandi mingit asja sisse, kuna konarus oli üsna sügav ja kuna toit sinna tihti kinni jääb, siis raske puhastada…et siis selleks et auku ei tekiks edasi pandi mingi valguskindel asjandus:)
Mõnede tagumiste hammaste igemepiiril oli valge joon…millest siis võib edasi kaaries tekkida nagu ma aru saan, aga neid enam ära sealt ei saa…kuni hambad vahetuvad. Oleme küll korralikult hambaid pesnud, kuid meil oli viga selles vist et ei hakanud kohe pesema kui hambad tulid, vaid hiljem, ehk siis lohakusest.
Nüüd aga kardan et ehk tulebki mõni auk juba…. Poole aasta pärast uuesti kontrolli, et liiga pikk vahe ei jääks.
Kuidas teil? Kas hambad terved?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 09:35; 17.01 10:29; 17.01 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime 3-aastaselt, kõik oli korras. Hambaid hakkaisme pesema, kui esimene lõikus. Kevadel saab poiss 4a, siis lähme uuesti kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ma ka mõtlen, et harjan korralikult..Ikka tükk aega peseme 2x päevas…Mis ma teha saan et auke ei tuleks? Kas ehk hambapasta vaja vahetda? Kasutame President hambapastat ilma Fluorita…aga kas ehk mingis vanuses on see FLuor hambapastas juba vajalik? Vaatasin et mingi Aquafresh hambapasta on eriti madala fluori sisaldusega, kuid siiski ei julgenud osta, kuna ma tean et mu laps neelab iga pesu ajal mingi koguse pastat ikka alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 09:35; 17.01 10:29; 17.01 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps oli 4a. kui lõpuks esimesest korda sai hambaarstile mindud,mõtlesin,et on auke,aga õnneks ei olnud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me jõudsime alles 4-aastaselt esimest korda hambaarstile. Oli 1 auk, mis kohe ka ära parandati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast küsisingi et unustasin hambaarsti käest küsida:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 09:35; 17.01 10:29; 17.01 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fluori on ka meie joogivees piisavalt, niiet hambapastas seda tegelikult vaja ei ole. Pigem räägitakse liigse fluori kahjulikkusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütrele tekkisid suured laigud hammastele ja hambaarst süüdistas just fluoorisisaldusega pastat! Et siis uuri, kui suure fluorisisaldusega sul kodus vesi on ja selle järgi otsustagi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kes käinud 3 aastasega hambaarsti juures?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.