Esileht Hobinurk Kes käinud New Yorkis

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kes käinud New Yorkis

Postitas:

Kuidas oli ja kas meeldis?
Soovitusi?

Pean siin vaikselt plaani

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle meeldib suurlinna sigin-sagin, siis kindlasti tasub minna. Saab palju kõndida, aga ka väga mugavat ja loogilist ühistransporti kasutada. NYC ei ole ainult Times Square ja Central Park, seal on tohutult teha ja näha. Mulle linn meeldib väga ja olen seal palju kordi käinud. Praegu on Norwegianil väga soodsad piletid kevadeks, mis on suurepärane aeg NYCi külastamiseks. Tasub märkida, et kuigi lennupiletid on väga odavad, siis hotellid on üsnagi krõbeda hinnaga, mitte ainult Manhattanil, vaid ka Brooklynis, Hobokenis jne. Soovitaksingi kõigepealt natuke hotelle vaadata, ennast erinevate piirkondadega kurssi viia. Ise ma pole kunagi tegelikult NYCis hotellis ööbinudki, sest siiani olen saanud olla oma lähisugulase ja heade sõprade juures, aga tean kui palju tuttavate-tuttavate-tuttavate öömajapalveid nemad pidevalt said.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armastasin oma elu kui NYC käisin.Mõnus oli tänaval pendeldada kui oli soe, milline anonüümsus. Lihtsalt jõlkusin ringi seal.Olin kunagi lapsehoidja seal aasta seega tuttavaid kohti nagu oli.Ja hiljem lihtsalt olen paar korda läbi käinud, paariks ööks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mõned korrad käinud, meeldis käia muuseumites, need oli tõesti tipptasemel ja huvitavad, Central Park on ok jalutamiseks, kuid midagi erilist ei ole, tipptundidel on nii palju sebimist, et on üsna väsitav Manhattanil ringi käia. Söögikohtades on pea kõikjal järjekorrad ja ootamisaeg suhteliselt pikk. Käisime Empire ja Rockefelleri tipus, seal võib ära käia, laevaga sõita, mõnes muusikapoes ja klubis. Üldiselt sagimine on seal sada korda hullem, kui näiteks Shangai, Londoni või Dubai peatänavatel, liikumiseks ruumi on vähe.
Ütleks nii, et korra või paar võib ära käia, mõned päevad kohapeal veeta, aga elukohana NY ette ei kujuta. Kui ma uuesti läheksin, siis mõne uue muuseumi võtaks ette ja muusikaklubi, aga neid võib leida ka paljudest maailma suurlinnadest. Ühes torkas Ny kindlasti silma, et kirurgi noa all on väga palju naisi käinud, mõnel oli äärmiselt ehmatav plastiknägu ja ebaõnnestunud oppe võib leida ühe päeva jooksul kümneid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi. Alati 6nnes kui saab vaikelinna Washingtoni tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metropolitani muuseumis võiks veeta nädala, ja ikka jääks väheks mu meelest. Ka loodusajaloo muuseumis olime täispika päeva ja sealgi oleks veel võinud päevi veeta. Kunstimuuseumis on tipptasemel kunst nähtaval ilma plastik- ja klaaskaitseta ja inimesed ei tungle end hulluks, et midagi näha, nagu Louvre´is näiteks. Metropolitan Opera on maailma tipp, Broadway muusikalide lauljate tase võtab ka suu lahti. NY on koht, kus kultuurinautleja saab näha, mida suure raha ja hea tahtega on võimalik ära teha, seal on kõike, mida hing ihkab, võimalik näha, tipptasemel ja väga hästi eksponeerituna.
Söömise peale meie ei raatsinud aega raisata, haarasime midagi, kust saime, sest kogu aeg kulus muuseumides, ooperis, vaatamisväärsusi mööda kapates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie plaanime ka lastega kevadel minna ja võtame ka eesmärgiks loodusloo muuseumi, siis top of the rock ja vast ka laevasõidu, ning veel mõned kohustuslikud turistikad. Katsume mitte hulluks joosta, et kõike esimese reisiga ära näha, seda niikuinii ei jõua, kuigi nimekiri mida vaadata ja kuhu minna on väga pikk. Seetõttu võtame rahulikult ja läheme tulevikus uuesti kui linn meeldima hakkab. Mina tahaksin väga minna helikopteri tuurile aga tundub, et kogu perele oleks see päris kulukas ja parem panustame selle raha hea asukohaga korraliku hotelli, et kõik lähedal oleks ja aega transpordile kulutama ei pea. Head planeerimist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=FjU_x1106pg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled seesama, kes küsis ka ajaviite-osakonnas :). Ma igatahes soovitaksin Petrone Printi “Minu New York” ja “Minu Ameerika” ja Epp Petrone blogist http://eppppp.tahvel.info/?s=new+york

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Kes käinud New Yorkis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.