Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes käinud uues kaubanduskeskuses T1?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kes käinud uues kaubanduskeskuses T1?

Postitas:
Kägu

Kas keegi juba käinud? Kuidas tundus, kas oli palju uusi poode, mida teistes kaubanduskeskustes pole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodulehelt saab vaadata, mis poed on. Tundub suht niru valik, pigem lähen Ülemistesse 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

täna käisin … ainukesed uued poed olid sellised vene rahvusest prouade peetavad poekesed, kus müügis paar kasukat ja mõni kott. üks Jaapani nänni pood oli tegelikult väga lahe – sellised natuke teistmoodi kaubad olid. aga üllatavalt vähe poode on avatud tõesti … silma ei jäänud ka ühtegi spordikaupade poodi, mis on tõsiselt üllatav. arvasin, et kohustuslikud Sportland, Rademar ja Sportsdirect on juba ammu platsis 🙂 lähiajal igatahes ei plaani sinna küll uuesti minna 🙂

* mina läksin sinna vaid eesmärgiga loomapoest kassile uut pesa osta ja selle ma sealt ka ära tõin 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

täna käisin … ainukesed uued poed olid sellised vene rahvusest prouade peetavad poekesed, kus müügis paar kasukat ja mõni kott.

Neile tulevad Lasnamäelt ostjad või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

täna käisin … ainukesed uued poed olid sellised vene rahvusest prouade peetavad poekesed, kus müügis paar kasukat ja mõni kott.

Neile tulevad Lasnamäelt ostjad või?

mulle jäi küll mulje, et suurem osa inimestest, kes seal täna ringi jalutasid olidki kohalikud venelased 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ka u keskpäeva paiku ja suht vaikne oli. Rahvast muidugi uudistamas oli, aga kuna maja on nii suur, siis nad hajuvad laiali. Sisekujundus on hea, ilus, ka poed on avarad, aga kokkuvõttes igav. Pildinäituse osa oli üllatav, kunsti saab seal nautida ka. Minu meelest võiks seal olla rohkem huvitavaid söögikohti, siis tasuks tulla. Praegu on lahtiolevad poed kõik samasugused kui mujal. Selver on väga suur, annab marssida piima järele. Jaapani pood oli tõesti lahe, huvitavaid teistmoodi asju oli väljas, aga muu silma kahjuks ei hakanud. Tulin ja läksin küll trammiga (arvasin, et ei saa autole parkimiskohta), aga parkas näitas 500+ vaba kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ja rahvast oli palju. Õhuline, kõrge, aga kaubanduskeskus nagu ikka. Ma eitea mida ei oodanudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, täna on mitu mu FB tuttavat olnud T1 täägitud. Nii oluline on maailmale teatada, et “olen nüüd siin käinud”. Nukker.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin täna. Poode on palju, aga osa veel avamata ja tundus, et paljudes poodides ei ole jõutud veel kogu kaupa välja panna.

Kunstinäitus oli üllatav, 3.korrusel köieronimine (ilma turvavõrguta) kohutav, aga huvitav vaadata. Poed nagu poed ikka, kui ükskord kino ja kõik söögikohad ka avatakse, võib seal vabalt pool päeva ära sisustada.

Selveri avamispakkumistes lubatud odavat võid ja Gourmet kassikonservi ei olnud:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen juba kaks korda käinud, kuna pood on mu kodule väga lähedal (aknast näen seda).
Eile käisin korraks uudishimust, täna oli vaja lambipirne, kuna läks läbi ja avastasin, et kodus varud otsas. Lambipirni ma ka sain, Selverist. Kuna need olid suht sissepääsu lähedal, siis käisingi viis meetrit riiulini ja kaks meetrit kassani. Selver tundub suur, inimesed ostsid kärutäite kaupa mingeid asju, aga ma ei viitsinud sügavamale poodi tungida, kui vajalik ese käes. Mõtlesin veel, et näe, polnudki nii hull, et oleks ära eksinud 😀 Mu meelest on Ülemiste keskus keerukam, seal saab küll eksida. Ma olen kohalik ja Ülemistes palju käinud, aga seal tuleb ikka ette olukordi, kus mõtlen, et oot, kuhu poole nüüd minema peab. T1 on küll väljast hästi lahmakas, aga sees on lihtne, teed oma ringi ära ja koguaeg tajud, kus on väljapääs ja kustpoolt sa tulid. Ülemistes kipub see taju kaduma.

Ma ütleks, et söögikohad tunduvad küll sellised, mida ma mujal ei ole eriti näinud. Kebab, churros, grillburgerid, jäätis jne. Kui restoranide korrus ka lahti läheb, siis mina igatahes loodan, et neil söögikohtadel läheb ka edaspidi hästi. Praegu olid söögikohad kõik väga popid. Tühjana ilutsesid peamiselt prillipoed ja ehtekauplused.

Poodidesse ma eriti süvenenud ei ole, seal suurem osa veel suletud ka ja suures massis ma ei viitsi trügida. Esmapilgul tundus asjalik. Turistid on selle ka juba üles leidnud, Selkus oli palju soomlasi 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus see T1 veel asub? (pole kohalik)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nii imelik nimi T1?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, täna on mitu mu FB tuttavat olnud T1 täägitud. Nii oluline on maailmale teatada, et “olen nüüd siin käinud”. Nukker.

Mingi Delfi või Õhtulehe “ajakirjanik” suutis oma nupukese pealkirjas lausa kolm lolli viga teha. Erutus uuest poest oli vist nii suur😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinnas, Ülemiste raudteejaama juures, Peterburi maantee ääres.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nii imelik nimi T1?

Äkki näiteks “Tallinna Esimene”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Terminal 1 oli vist see nimi pikemalt. Väga palju poode ja üks terve korrus olid veel suletud. Üldmulje ok, aga ei midagi põrutavat, nagu nad ise reklaamivad ennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on meil niigi palju kaubanduskeskusi ja kõigi jaoks ei jätkugi juba kliente, aga muudkui laienevad ja tehakse uusi juurde… ajuvaba.
Kui kaubandus ükskord kokku kukub ja keskused tühjaks jäävad, mis te arvate, mis nendest hoonetest siis saab?
Ise vaatasin nt Ülemiste keskuses, et sinna saaks pagulaste laagri teha. Inimesed elama panna. Kui klaasseinad midagi täis kleepida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks kaubandus kokku peaks kukkuma? Inimesed vajavad asju ka edaspidi ja ka edaspidi pole korteris elvatatel inimestel kodus midagi teha. Ikka tahavad välja sööma minna. Me siiski saame ühe rikkamaks ja saame ka väljas lõunatamist lubada.

Ootad massimigratsiooni Venemaalt? Asukoha mõttes ei saa meil tep mitte lõuna suunast tulevatele migrantide keskus olla. Selleks tuleb läbi terve Euroopa tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi Delfi või Õhtulehe “ajakirjanik” suutis oma nupukese pealkirjas lausa kolm lolli viga teha. Erutus uuest poest oli vist nii suur😁

Nii meelitatakse lolle kommima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on meil niigi palju kaubanduskeskusi ja kõigi jaoks ei jätkugi juba kliente, aga muudkui laienevad ja tehakse uusi juurde… ajuvaba.

See on sinu meelest.
Aga mine proovi näiteks Kristiine taha või Rocca ette parkimiskohta leida.
Seal tekib hoopis vastupidine mulje – inimesed ainult kaubanduskeskustes elavadki. Ja neid on ikka veel liiga vähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist arvad, et kaubandustöötajad lendavad nagu Karlssonid, et nendel autosid ei olegi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks kaubandus kokku peaks kukkuma? Inimesed vajavad asju ka edaspidi ja ka edaspidi pole korteris elvatatel inimestel kodus midagi teha. Ikka tahavad välja sööma minna. Me siiski saame ühe rikkamaks ja saame ka väljas lõunatamist lubada.

Sest üha enam ostetakse internetist, kõike – toitu, riideid, tehnikat. Kui ma tahan minna välja sööma, siis vabanda, aga kaubanduskeskuse toitlustuskoha valin ainult turistina. Ostjate ostujõud küll võib kasvada (kuni krahhini, mis paratamatult varsti tuleb), kuid nad ei suuna seda sugugi kaubanduskeskustes kolamisele. Eriti ja siia tõmban kohe mõttes priske joone alla, kui kaubanduskeskuste parkimisteema on endiselt kokkuhoiu koht. Ma EI lähe ühegi Kaboomi ega kampaania ajal kuhugi suurde keskusse, kus tean, et pole parkimiskohti. Samuti ei lähe ma sinna T1. T1 läheb madal ostujõud, see kes jahib avamisallahindlust ning lihtsalt tunneb, et on osa kõrgklassist, kui käib uues ilusas majas. Ostujõust 80% aga istub samal ajal rahulikult kodus või palmi all ning tellib oma kauba netist. Kuller toob koju ja mingit probleemi pole.
Neid kaubanduskeskusi ehitatakse selgelt klientide üle võtmiseks, mitte pole turg nii lai, et kõigile jätkub. Eks nüüd näis, kes kukub. Sikupilli Prisma on omale niši leidnud – ööpood. Võimalik, et selle abil jäävad ellu. Ülejäänud keskus aga sureb. Järve Keskus elab tänu oma asukohale, võib olla ei sure. Ülemiste on nii suur, et ilmselt ei sure, aga eks neil T1-ga kõvaks sõjaks läheb. Mängu lähevad vaaterattad ja trill-trall.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on sinu meelest.

Aga mine proovi näiteks Kristiine taha või Rocca ette parkimiskohta leida.

Seal tekib hoopis vastupidine mulje – inimesed ainult kaubanduskeskustes elavadki. Ja neid on ikka veel liiga vähe.

Parkimiskohta otsides võib tõesti selline mulje tekkida, aga kaubanduskeskuses eneses on küllalt poode, mida eriti mitte keegi ei külasta. Eriti hakkab see silma Ülemistes ja Roccas. Pakun, et suurem osa parkijaid ei pargigi seal kaubanduskeskuse külastamiseks vaid muul eesmärgil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakun, et suurem osa parkijaid ei pargigi seal kaubanduskeskuse külastamiseks vaid muul eesmärgil.

Ja-jah. Rocca ees parkijad käivad Loomaaias ja autos seksimas. Kondoome on ju samuti terve parkla täis…
Ja Kristiine parkijad sõidavad sealt edasi bussiga kesklinna, kuna see on viimane tasuta parkimise koht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Internet koos Google otsinguga on küla kohalik?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ka u keskpäeva paiku ja suht vaikne oli. Rahvast muidugi uudistamas oli, aga kuna maja on nii suur, siis nad hajuvad laiali. Sisekujundus on hea, ilus, ka poed on avarad, aga kokkuvõttes igav. Pildinäituse osa oli üllatav, kunsti saab seal nautida ka. Minu meelest võiks seal olla rohkem huvitavaid söögikohti, siis tasuks tulla. Praegu on lahtiolevad poed kõik samasugused kui mujal. Selver on väga suur, annab marssida piima järele. Jaapani pood oli tõesti lahe, huvitavaid teistmoodi asju oli väljas, aga muu silma kahjuks ei hakanud. Tulin ja läksin küll trammiga (arvasin, et ei saa autole parkimiskohta), aga parkas näitas 500+ vaba kohta.

Oskad sa öelda, mis selle Jaapani nänni poe nimi on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oskad sa öelda, mis selle Jaapani nänni poe nimi on?

Miniso – http://miniso.ee/EN/Home

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ja rohkem ei lähe ka. Parkimiskohti ei olnud, majaplaani kuskilt ei leidnud, et huvitavad kohad kiiresti läbi käia, poed ja kaubad üsna mõttetud. Üks söögikoht oli väga hea, kuid sellepärast sinna enam parkimiskohtade pärast rüselema minna ei viitsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest üha enam ostetakse internetist, kõike – toitu, riideid, tehnikat. Kui ma tahan minna välja sööma, siis vabanda, aga kaubanduskeskuse toitlustuskoha valin ainult turistina. Ostjate ostujõud küll võib kasvada (kuni krahhini, mis paratamatult varsti tuleb), kuid nad ei suuna seda sugugi kaubanduskeskustes kolamisele. Eriti ja siia tõmban kohe mõttes priske joone alla, kui kaubanduskeskuste parkimisteema on endiselt kokkuhoiu koht. Ma EI lähe ühegi Kaboomi ega kampaania ajal kuhugi suurde keskusse, kus tean, et pole parkimiskohti. Samuti ei lähe ma sinna T1. T1 läheb madal ostujõud, see kes jahib avamisallahindlust ning lihtsalt tunneb, et on osa kõrgklassist, kui käib uues ilusas majas. Ostujõust 80% aga istub samal ajal rahulikult kodus või palmi all ning tellib oma kauba netist. Kuller toob koju ja mingit probleemi pole.

Neid kaubanduskeskusi ehitatakse selgelt klientide üle võtmiseks, mitte pole turg nii lai, et kõigile jätkub. Eks nüüd näis, kes kukub. Sikupilli Prisma on omale niši leidnud – ööpood. Võimalik, et selle abil jäävad ellu. Ülejäänud keskus aga sureb. Järve Keskus elab tänu oma asukohale, võib olla ei sure. Ülemiste on nii suur, et ilmselt ei sure, aga eks neil T1-ga kõvaks sõjaks läheb. Mängu lähevad vaaterattad ja trill-trall.

No väga palju asju tahan ikka oma silmaga enne kaeda, kui ostma hakkan. Ma ei osta kunagi pükse, mida proovinud pole. Ei viitsi mina selle tagasisaatmisega jamada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nii imelik nimi T1?

Sest neil on plaan neid järjest ehitada, T tähendab Tallinnat ja järgmiseks tuleb T2, T3, T4, T5 jne.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes käinud uues kaubanduskeskuses T1?