Esileht Kodunurk Kes käsitsi toidunõusid pesevad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: Kes käsitsi toidunõusid pesevad

Postitas:

Appi. Käsitsi saab veeklaasi pesta.
Rasvased nõud ikka masinas ja kuuma veega. Ei kujuta ette, et tänapäeval ikka nii ebahügieeniliselt elatakse.

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 19:47; 14.09 07:41; 14.09 12:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Appi. Käsitsi saab veeklaasi pesta.
Rasvased nõud ikka masinas ja kuuma veega. Ei kujuta ette, et tänapäeval ikka nii ebahügieeniliselt elatakse.

Jah, masinast tulnud võivad ju kenasti kirgastajast sillerdada, aga mina seda sisse süüa ei taha.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.09 14:41; 13.09 15:13; 13.09 15:32; 13.09 19:12; 13.09 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kuu aega ehk?
Mul on nõudepesu hari ka, sellega harjan mustemad nõud üle enne kui svammiga pesen. Ma kujutan ette, et kui kuivanud juustu jms kohe käsnaga hõõruks, siis ilmselt hakkab haisema?
Muide minul käsn haisema ei lähegi, vahetan pigem siis, kui on vana ja kulunud. Samas ega ma spetsiaalselt nuustumas ei käi ka…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mu ema kasutab ka selliseid nartse ja see hakkab igatahes varem haisema kui nõudepesusvamm.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 14:55; 13.09 20:22; 14.09 12:49; 15.09 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mu ema kasutab ka selliseid nartse ja see hakkab igatahes varem hiasema kui nõudepesusvamm.

Ju ta ei vahetanud neid siis pärast igat pesu või maksimu kahte kerget mõne nõu loputust, nagu mina. Vanasti mõnel tõesti seisis halliks läinud marlikalts kraanikausiserval. Sama öäk kui nädalake haudunud svammid. Millel on ka veel müstiliselt suur ökoloogiline jalajälg ja pagan teab, mis hais sageli.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.09 17:14; 13.09 19:44; 13.09 20:29; 13.09 21:01; 13.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju kirjutasin, et need nö kaltsud on eelnevalt pestud.

Sul pole kunagi, mitte ühelgi riideesemel, olnud sellist plekki, mis välja ei tule? Ja see, mis riidesse jääb ja välja ei tule enam, pole alati nähtav.

Aga kui sul seda kogemust ei ole, siis mu teismelisel peaks olema üks kollaste kaenlaalustega t-särk – soovid omale nõudepesulappideks ehk?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju kirjutasin, et need nö kaltsud on eelnevalt pestud.

Sul pole kunagi, mitte ühelgi riideesemel, olnud sellist plekki, mis välja ei tule? Ja see, mis riidesse jääb ja välja ei tule enam, pole alati nähtav.

Aga kui sul seda kogemust ei ole, siis mu teismelisel peaks olema üks kollaste kaenlaalustega t-särk – soovid omale nõudepesulappideks ehk?

Oh ära liialda 🙂

On küll olnud plekke. Näiteks ühel hiljuti ruutudeks lõigatud tekikotil olid nii joodi- kui ka briljantrohelise plekid. Sai teda veel paar korda pestud, plekieemaldusvahenditki kasutatud. Aga siis otsustasin, et veel üks viimane põhjalik pesu ja kui välja ei tule, läheb kääride alla. Nii juhtuski. Mis nende korduvpestud joodiplekkkidega siis nii hirmsat on, et ka köögist peab eemal hoidma?

Mäda-, röga- ja okseplekke ning teismelise kollaseid kaenlaaluseid (püha taevas, miks ometi nii sul on?), pole tõesti märganud. Me väga ei oksenda voodisse ka, tegelikult. Kui sa aga spermaplekke silmas pead, siis need ma pesen ju niikuinii hoolikalt välja – laheb see voodilina siis uuesti pärast pesu voodisse või mõne pesukorra järel 90 kraadiga ja kulununa – ruutudeks. Kas sa ei pese voodipesu siis täiesti puhtaks enne uuesti voodisse panekut? Hämmastav, aga sinu valik.

Ka pole ma kuskil öelnud, et iga riideese viimseni läheb lõikamisele. Võin isegi rohkem öelda – vihmamantlid, karvamütsid ja rinnahoidjad raudpoltkindlalt nõudepesulappideks ei saa.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.09 17:14; 13.09 19:44; 13.09 20:29; 13.09 21:01; 13.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Froteesokke pika tsükliga 60ga. Nagu alati.

Tead, ausalt noh, vahet polegi, kuidas sa neid oma vanu sokke pesed, aga ainuüksi see, et sa nende sokkidega pesed inimeste toidunõusid, see on küll rõve.

ma ka kasutan vanu rõivaid lappideks mõnikord, aga ma võtan need siiski kasutusele a la remonditöödel põranda pühkimiseks või vanu ribadeks rebitud voodilinu ja T-särke kasutasin imiku mähkimisalustena, aga nõude pesemiseks? Sul endal ei ole imelik, kui sa pesed pidulikku serviisi vana froteesokiga? (aga mis ma ikka küsin, kui sa seda teed, ju siis sinu jaoks ei ole imelik). Suurema osa inimeste jaoks on see imelik. Isegi nende jaoks, kes pesevad nõusid käsitsi ja švammi iga päev ei vaheta. Ja “imelik” on veel pehmelt öeldud.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 14:54; 13.09 18:54; 13.09 21:17; 14.09 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul endal ei ole imelik, kui sa pesed pidulikku serviisi vana froteesokiga?

Ei ole. Mis tähtsust on korralikult kuuma veega pestud riidetükil selles suhtes, et mis ta enne oli? Oli ta kunagi enne sokikujuline või oli kohe ruudukujuline. Korralik pesutsükkel, korralik loputus, head vahendid – sokk peab absoluutselt puhtaks saama mõlemal juhul – nii siis, kui ta läheb jalga kui ka siis, ku temaga lauahõbedat poleeritakse või jääkompressi tulitavae kohale tehakse. See puhtuse asi on täisa tehtav, usu mind.

Minu arvates on see nii elementaarne, et tundub koomiline, et kelllegi kodus on äsja pestud ja triigitud tekikott üks endiselt kole must asi ning kunagi jalas käinud sokk jäetakse ka kergelt mustaks, nii et jalga kõlbaks panna ja kinga sisse ära peita. Aga jumala pärast mitte käega katsuda! Ma saan aru, et sul vist on vee kokkuhoid ja puha, aga natuke võiks siiski ka hügieenile mõelda. Mina isiklikult soovitan voodipesu, käterätid kuuma veega pesta, vajadusel paar korda ja ka otse ihu vastas olevad kangad vajadusel ja materjalist olenevalt triikida – kui see aparaat võimalik sul oleks soetada.

Sokke mu mees kül ei triigi, tõsi. Aga peseme nad alati päris-päris puhtaks. Proovi, võib hakata meelima.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.09 17:14; 13.09 19:44; 13.09 20:29; 13.09 21:01; 13.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te neid rõvedaid käsnasid üldse kasutate. Nõudepesuhari on ju palju mugavam, hügieenilisem ja ka keskkonnasäästlikum.

Mugavusest küll rääkida ei saa, käsnaga on ikka kordades mugavam.

Käsipidi kuumas vees olla on mugavam? Mis mõttes?

Nüüd pean küll tõsiselt mõtlema, miks ja kuidas sa nõusid pestes käsipidi kuumas vees oled? Ja seda kõrvale jättes on harjaga ehk mugav taldrikuid pesta, aga mitte midagi muud.

Taldrikuid peseb nõudepesumasin. Käsitsi pesen ma vaid nuge ja panne. Ja kui ma neid viimaseid mingi švammiga peseks, siis oleks needki ammu õhtal ja švamme kuluks mitu tükki päevas.

Sa nühid muidu nõusid kuivalt oma bakterikolooniaid täis švammiga, et käed märjaks ei saagi? Millega sa seda švammi siis hoiad? Hammastega?
Harjaga on mugavam, hügieenilisem ja säästlikum nii kätele kui keskkonnale. Kas sul tõesti ei ole paha iga nädal mingi švamm prügikasti visata? Millal meie inimesed küll sellest närusest mõttemaailmast välja kasvavad. Mõni siin tellib neid jõledaid (sisuliselt ühekordseid) švamme lausa aliexpressist ja arvab, et see on lahe!

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.09 15:28; 13.09 19:07; 13.09 22:03; 13.09 22:06; 14.09 10:45; 14.09 19:05; 15.09 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovige nõudepesukäsn peale kuivaks väänamist kitsamale servale püsti kuivama jätta. Kuivab paremini läbi kui lapiti kraanikausile asetades.

Nõudepesuharju on ka erinevaid. Plastmassist väga harali harjastega ei sobi jah hästi tavanõude pesemiseks. Naturaalkiust tihe hari on palju parem, aga seegi ei asenda käsna igas olukorras.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa kujutad ette, et mingi kolm päeva kraanikausiserval toasoojas seisnud seest kergelt niiske svamm on kuidagi hügieenilisem? Päriselt ???? ?

Perekooli maakas otse loomulikult arvab, et tema värvikirev hiina švamm on äge 😀

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.09 15:28; 13.09 19:07; 13.09 22:03; 13.09 22:06; 14.09 10:45; 14.09 19:05; 15.09 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mikrolaineahi olemas, pane käsn 30 sekundiks sinna – tapab kõik haisutekitajad bakterid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsitsi pesen neid asju, mida nõudepesumasinasse ei pane: puidust asjad, piduliku serviis jms. Panne ka tavaliselt, sest need võtavad nõudepesumasinas liiga palju ruumi.
Švammi vahetan siis kui see narmendama hakkab, ostan suvalisi odavaid 10 kaupa pakis. Haisema pole ükski kunagi läinud, pigistan švammi alati korralikult kuivaks (osa pereliikmeid seda ei suuda, neil võiks tõesti švamm mõne päevaga haisema minna). Tõenäoliselt seal mingid mikroobid elavad jah, aga ega täiesti mikroobivaba elu ka väga tervislik pole, organismil ei teki mingit vastupanuvõimet.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan samu svamme, mida teemaalgatajagi. Pesen päris palju nõusid käsitsi. Ca nädalaga annab iga svamm otsad – kare kiht kulub ja pole enam õigesti kare, käsn ise läheb ka pehmeks ja on ebameeldiv kätte võtta.
Pesen enamasti nõudepesuvahendiga, mis lahustab hästi nii rasva kui ka desinfitseerib. Kui pesu lõpetan, lasen väikese tilga vahendit märjale käsnale ja pigistan paar korda läbi, et oleks seda vahtu täis ja panen alusele seisma.
Kunagi ei loputa vahust puhtaks.
Ja et käsn võiks haisema minna, lugesin siit täna esimest korda. Pole kunagi juhtunud.
Nagu mõni eelnevgi kirjutas, enne äraviskamist käin selle käsnaga vetsupoti üle. Uut käsna ei raatsi iga nädal potile raisata, aga sellel on servi, mida potiharjaga kuidagi päris puhtaks ei saa.
Selliseid nõusid, mida ma käsitsi pesen, ei saa kindlasti harjaga puhtaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi. Käsitsi saab veeklaasi pesta.

Rasvased nõud ikka masinas ja kuuma veega. Ei kujuta ette, et tänapäeval ikka nii ebahügieeniliselt elatakse.

Jah, masinast tulnud võivad ju kenasti kirgastajast sillerdada, aga mina seda sisse süüa ei taha.

Mis mõttes?
Sööd nõude pealt mida leige veega pühitud kaltsu/svammiga mis kubiseb bakteritest?
Enamasti lõhnast tunda juba, et haisevad.
Elame 21. sajandil ikka. Nõudepesumasin mingi 500€ ju ainult, pole luksuskaup. See raha tuleb kiiresti tagasi enda tervise, aja, väiksema veekulu jm arvelt.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 19:47; 14.09 07:41; 14.09 12:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis mõttes?
Sööd nõude pealt mida leige veega pühitud kaltsu/svammiga mis kubiseb bakteritest?
Enamasti lõhnast tunda juba, et haisevad.
Elame 21. sajandil ikka. Nõudepesumasin mingi 500€ ju ainult, pole luksuskaup. See raha tuleb kiiresti tagasi enda tervise, aja, väiksema veekulu jm arvelt.

Ma ei saa aru, kas sinu meelest pühivad inimesed mustad nõud svammiga üle ja panevad kappi?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 17:39; 13.09 19:30; 14.09 08:35; 14.09 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõudepesumasin mingi 500€ ju ainult, pole luksuskaup. See raha tuleb kiiresti tagasi enda tervise, aja, väiksema veekulu jm arvelt.

Ma tahaks näha, kuidas ta tüüpilise 60-90ndate korteri minikööki nõudepesumasina paigutaksid. Arvestades, et muu suur ja väike köögitehnika, nõud, pannid-potid, kuivained jms ka kompromissideta ära mahuks.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 16:48; 14.09 10:21; 14.09 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes?

Sööd nõude pealt mida leige veega pühitud kaltsu/svammiga mis kubiseb bakteritest?

Enamasti lõhnast tunda juba, et haisevad.

Elame 21. sajandil ikka. Nõudepesumasin mingi 500€ ju ainult, pole luksuskaup. See raha tuleb kiiresti tagasi enda tervise, aja, väiksema veekulu jm arvelt.

Ma ei saa aru, kas sinu meelest pühivad inimesed mustad nõud svammiga üle ja panevad kappi?

Tundub küll, sest ühel siin ei puutu enda sõnul isegi käed veega kokku.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.09 15:28; 13.09 19:07; 13.09 22:03; 13.09 22:06; 14.09 10:45; 14.09 19:05; 15.09 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub küll, sest ühel siin ei puutu enda sõnul isegi käed veega kokku.

Kummikinnastest ei ole kuulnud? Pesen harva paljakäsi nõusid, sest paljas käsi ei kannata nii kuuma vett kui paks kummikinnas.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 16:48; 14.09 10:21; 14.09 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult perekoolis
Üks peseb nõusid vanade sokkidega ja teine ei saa aru, kuidas švammiga pesijad juba solgisurma pole surnud.
Näed, tuleb välja, et ei sure.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.09 16:14; 14.09 11:26; 14.09 15:17; 14.09 15:24; 14.09 19:40; 15.09 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Švammi kasutan Vileda oma, ei ole haisema läinud kunagi, kasutan palju ka nõudepesuvahendit (öko). Lapp on küll mõnikord imelikuks muutunud, aga siis lendab prügikasti. Meil on puupliit ka igaks juhuks, mulle meeldib ja köök on kogu aeg mõnusalt soe.
Nõudepesumasinat pole, kuigi võiks osta, a ei taha.

Saan taaskord kinnitust siin perekoolis, et ma ebakorrektne perenaine :). Ma ei pese kunagi midagi 90 kraadiga, kuidagi pelgan pesumasinat rikkuda. Bedding programm pakub üldse vaid 40 kraadist pesu. Sokid ei lähe meil kunagi puhtaks ja poja valgeid sokke lihtsalt pillun minema. Viimane kord ei saanud voodilinalt vereplekki ära, kuigi möllasin tollega küll. Voodilinu lõikan küll kääridega tükkideks ja kasutan köögipõranda märgpühkimiseks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks näha, kuidas ta tüüpilise 60-90ndate korteri minikööki nõudepesumasina paigutaksid. Arvestades, et muu suur ja väike köögitehnika, nõud, pannid-potid, kuivained jms ka kompromissideta ära mahuks.

Kompromissideta ei elakski keegi sellises korteris. Kui oma pea ei võta saab sisearhitektilt nõu küsida.
Nüüd kindlasti see häda, et raha pole, 4 last ja mees jättis maha.

Mõni vapram peseb erivarustuses vähemalt tulise veega. Jah, tubli.
Ei tea mis häda inimestel on , et jäädakse mingisse aega kinni ja loobutakse tänapäeva mugavustest.
Juba kümme aastat tagasi oli ilma nõudepesumasinta kortereid raske välja rentida. Viisakam klientuur oskas ikka küsida.
Huvitav kas automaatne pesumasin, kuivati, espressomasin jne on ka paljude jaoks liiga futuristlik veel.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 19:47; 14.09 07:41; 14.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mikrolaineahi olemas, pane käsn 30 sekundiks sinna – tapab kõik haisutekitajad bakterid.

See on müüt. https://www.apartmenttherapy.com/stop-microwaving-your-sponges-immediately-248830

See lugemine ajas mul küll ära igasuguse isu üldse svammi kätte võtta 🙂
Üks hea asi on silikoonist svamm, või siis juba mainitud hari
silikoonsvamm nii nunnu, aliexpressi linki ei lasknud perekool panna, kus seesama svamm maksab 0,75.- 😀 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 14:55; 13.09 20:22; 14.09 12:49; 15.09 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pese kunagi midagi 90 kraadiga,

Ma pesen voodipesu, käterätikuid, sokke, lapse pidžaamat ja koduriideid MÕNIkord 95-kraadise programmiga, eriti siis kui kodus on keegi haige parasjagu. Siis ma tahan seda teadmist, et igasugune viirus ja batsill on välja uhutud.

Kassi küljealune tugitoolikate ja esiku kaltsuvaip käivad ka 95-kraadises pesus. Ometi ma ei arva, et tolle kassi küljealusega oleks hiljem tore nõusid pesta. Ikka see teadmine häirib, et sama riie oli enne kassi perse all. Ja ma ei lase oma kassil ka kuskil toidulaual käppapidi ronida.

Espressomasinat ja kuivatit ma ei kasuta. Esimest seetõttu, et ma ei joo espressot, vaid eelistan presskannu ja teist seetõttu, et mingit 2in1 pesumasinat ma ei soovi aga kuivati mulle elamisse ära ei mahu. Mulle ei mahu siia isegi eestlaetav pesumasin, vaid kasutan pealtlaetavat. See asub väikeses abiruumis, kuhu pole mõtet eestaetavat sisse pressida. nõudepesumasin vast mahuks veel sinna pesumasina kõrvale ära, aga selle ostmiseni ma jõuan siis, kui muud olulisemad remonditööd tehtud.

Samas, ka siis kui kasutad nõudepesumasinat, peaks sul olemas olema käsitsi nõudepesuvahend ja mingi švamm/lapp/hari, sest ega sa sinna masinasse ju väga rokaseid nõusid ei pista ja meie peres ei olegi alati nii palju neid nõusid, et peaks masina käima panema. Aga eks ajad muutuvad, kui tuleb masina järele karjuvam vajadus, siis saab see ka paigaldatud, kasvõi mingi selline, mida annab riiulisse pressida 😀

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 14:54; 13.09 18:54; 13.09 21:17; 14.09 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks näha, kuidas ta tüüpilise 60-90ndate korteri minikööki nõudepesumasina paigutaksid. Arvestades, et muu suur ja väike köögitehnika, nõud, pannid-potid, kuivained jms ka kompromissideta ära mahuks.

Kompromissideta ei elakski keegi sellises korteris. Kui oma pea ei võta saab sisearhitektilt nõu küsida.

Nüüd kindlasti see häda, et raha pole, 4 last ja mees jättis maha.

Mõni vapram peseb erivarustuses vähemalt tulise veega. Jah, tubli.

Ei tea mis häda inimestel on , et jäädakse mingisse aega kinni ja loobutakse tänapäeva mugavustest.

Juba kümme aastat tagasi oli ilma nõudepesumasinta kortereid raske välja rentida. Viisakam klientuur oskas ikka küsida.

Huvitav kas automaatne pesumasin, kuivati, espressomasin jne on ka paljude jaoks liiga futuristlik veel.

Ma ei joo espressot. Üldiselt, mis see sinu peed torgib, kuidas teised eelistavad elada?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.09 16:14; 14.09 11:26; 14.09 15:17; 14.09 15:24; 14.09 19:40; 15.09 15:27;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma tahaks näha, kuidas ta tüüpilise 60-90ndate korteri minikööki nõudepesumasina paigutaksid. Arvestades, et muu suur ja väike köögitehnika, nõud, pannid-potid, kuivained jms ka kompromissideta ära mahuks.

Kompromissideta ei elakski keegi sellises korteris. Kui oma pea ei võta saab sisearhitektilt nõu küsida.

Nüüd kindlasti see häda, et raha pole, 4 last ja mees jättis maha.

Mõni vapram peseb erivarustuses vähemalt tulise veega. Jah, tubli.

Ei tea mis häda inimestel on , et jäädakse mingisse aega kinni ja loobutakse tänapäeva mugavustest.

Juba kümme aastat tagasi oli ilma nõudepesumasinta kortereid raske välja rentida. Viisakam klientuur oskas ikka küsida.

Huvitav kas automaatne pesumasin, kuivati, espressomasin jne on ka paljude jaoks liiga futuristlik veel.

Kas sa arvad, et ma ei oska kõiki su postitusi ebasobivaks märkida?
Kasva suureks, ausalt.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.09 16:14; 14.09 11:26; 14.09 15:17; 14.09 15:24; 14.09 19:40; 15.09 15:27;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tundub küll, sest ühel siin ei puutu enda sõnul isegi käed veega kokku.

Ikka puutuvad, aga käsipidi kuumas vees ma tõesti ei ole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 17:39; 13.09 19:30; 14.09 08:35; 14.09 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub küll, sest ühel siin ei puutu enda sõnul isegi käed veega kokku.

Ikka puutuvad, aga käsipidi kuumas vees ma tõesti ei ole.

Nojah, kui sa mingi leige vee ja ligase svammiga näpuotstega lötsutamist nõude pesemiseks nimetad, siis küll.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.09 15:28; 13.09 19:07; 13.09 22:03; 13.09 22:06; 14.09 10:45; 14.09 19:05; 15.09 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan vanu pestud froteesokke trepi puhastamisel – pesen ja pärast panen vastavat hooldusvahendit peale, aga meenutan õudusega oma vanaema nõudepesulappe, mis rippusid pliidiraua küljes. Froteesokkidega on hea ka kamina esiklaasi puhastada, et ma nendega sööginõusid küüriksin -tänan ei.
Kasutatud riided, mis enam kuhugi ei kõlba – siin H&M (ei tea, kas võtavad jälle vastu), seal töödeldakse need ümber.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 15:58; 14.09 19:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )


Esileht Kodunurk Kes käsitsi toidunõusid pesevad