Esileht Ilu Kes kasutanud Placent Active Milano ampulle?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kes kasutanud Placent Active Milano ampulle?

Postitas:
Kägu

Kuidas rahule jäite, kas aitas juuste väljalangemise vastu? Kuidas neid kasutatakse?
http://www.ilukutse.ee/epood/Placent-Activ-juuksevedelik-12x6ml/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Peale juuste pesemist murrad ampullil otsa ära ja valad vedeliku peanahale, algul üle päeva ja hiljem 1-2 korda nädalas. Välja pesema ei pea.

Minul aitas, aga peale ampullide võtsin vaheldumisi ka biotiini ja Placent Activi juuksevitamiine. Mõjuma hakkas umbes 3 kuu pärast, nii et päris kohe tulemust näha ei olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aitäh vastuse eest! Kas niisketele juustele tuleb panna seerum? Ma pesen pead üle 3 päeva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Null kasu neist. Tarvitasin pikalt, aga õnneks pole kallis toode. Kõige väiksematki muutust ei täheldanud.

Please wait...
Postitas:
mina siis

Kasutan. Lisaks veel tbltd, šampoon ja palsam. Mulle väga sobivad. Tulemusi nägin kuu aja pärast. Juukseid tuleb kammide palju vähem välja. Märgatavalt. Seerumit kasutan kohe pärast pesu niisketel juustel. Hõõrun peanaha sisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas niisketele juustele tuleb panna seerum?

Niisketele juustele jah. Ja tegelikult vist ikka peanahale, mitte juustele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas juukseid raskeks, rasvaseks ei jäta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka ei aidanud need. Juukseid rasvaseks ei jäta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Calcigrani ja nende ampullide abiga on mul imetlusväärsed juuksed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule aitavad hästi – juuksed ei lange eriti välja, on tugevemad ja kasvavad väga kiiresti.
Miinus on see, et kahjuks teevad minul need ampullid juuksed siiski kiirelt mustaks.
Kuna ampullid on klaasist, siis peab olema ettevaatlik, et ei kukuks põrnadale või ei veristaks ennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakend on neil nõme jah, mul mitu korda sõrmed verised olnud. Aga mõjust – mul mõjusid imekiiresti, kahe korra järel juba juukseid kammides enam ei tulnud eriti. Samas pikaajalisel kasutamisel jäi see kasu nagu väiksemaks. Kokkuvõttes teevad sama töö siiski ära ka korralikud šampoonid, palsamid ja kuumuse eest kaitsev vaht. Mul muidugi ei ole juuksed kunagi välja langenud, vaid katkenud hoopis, osa ka üsna juure lähedalt. Olete kindlad, et teil juuksed juurega välja langevad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakend on neil nõme jah, mul mitu korda sõrmed verised olnud.

Hoia ampulli otsa murdmise ajal rätiku vm riidega, siis ei verista.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahtsin just sama öelda, et rätiku vahel on kõige mugavam/ohutum avada.
Minul langes tohutult juukseid välja ja võtsin nüüd hiljuti nende juuksevitamiinid kasutusele ja juba paari nädalaga tundsin vahet, seejärel mõtlesin, et lisan ampullid ka juurde. Juuksed on läikivad, terve välimusega ja pehmed. Mina võtsingi enda jaoks seda nii, et kui vähem välja langeb olen juba võitnud – ei oodanudki, et mingi mega pahmakas pikki juukseid kohe pähe kasvab.
Kunagi olen kasutanud ka nende shampoon+palsam+ampullid aga siis nii suurt vahet ei tundnud nii et mina olen hetkel pigem nende juuksevitamiinide usku ja ampullid on lihtsalt lisaks, hullemaks ikka ei tee 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne ampulli avamist tuleb ampulli peale anda väike nips – see viib liigse vedeliku tagasi ampulli kerre. Ampulli kaelal on selline valge joon, mis läheb seejärel kergesti katki.
/avanud tuhandeid ampulle – endine õde/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul ampullid aitasid, kui juuksed olid lahti.
Sampooni ja palsamit enam ei osta, juuksed teeb ruttu väga rasvaseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veits rõve pole endale kellegi abordijäänuseid pähe määrida? Oleks siis, et need reaalselt aitaks. Juuksed kasvavad seestpoolt, aitavad toidulisandid ja hea toit, mitte mingi “seerum”.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ilu Kes kasutanud Placent Active Milano ampulle?