Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes keegi Wish’ist on midagi tellinud?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kes keegi Wish’ist on midagi tellinud?

Postitas:
Kägu

Kuidas toodete kvaliteet ja kätte saamise garantii?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane youtube+i wish haul ja näed ise. Arvesta, et osa neist videote tegijaist on sponsoreeritud ja need muidugi väga ei kurda. Siin on perekooli teema, siin paistab olevat teine samasisuline perekooli teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Palju palju suurem võimalus saasta saada, kui Aliexpressist.
Hoolikalt tuleb tagasisidet vaadata. Tihtipeale kaup erineb päris palju pildil olevast ja nt riiete kvaliteet on pask. Puhas polüester võimutseb.
Sama kehtib Joomi kohta.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen tellinud. Kohale jõuab asi enamasti pigem varem. Riided on suht jama ja pead hoolikalt jälgima suuruseid ning materjale aga muud asjad on olnud korralikud. Olen tellinud telefoni kaasi, meisterdamisvahendeid jms. Jama korral olen ka raha ilma probleemideta tagasi saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen tellinud odavat tilu-lilu: telefoniümbriseid, vesipiibutarvikuid, spordikella rihmasid – nendega on enamasti kõik kombes.

Kindlasti ei peaks tellima elektroonikat (kirjas mingi konkreetse brändi konkreetne asi, tuleb mingi seda meenutav Hiina mänguasi. Raha sain küll tagasi Wishilt ilusti.).

Soovitan sama, mis eelnevalt öeldud: hoolikalt vaadata tagasisidet. Mul oli nt selline lõbus juhus, et panin otsingusse saunalinad. Tuli selline tootepilt, kus bikiinides naine seisab basseini ääres ja hoiab kahe käega laiali lina, kus pööratud värvidega riigilipu muster – väga kena. Hakkan tagasisidet lugema ja üle ühe on “väga tore lipp, aga ma mõtlesin, et see on saunalina” :D. Siis läksin uuesti listingut vaatama ja selgub, et kuskil polegi sõnagagi mainitud, et tegemist oleks saunalinaga – pesuehtne lipp! 🙂 Ometigi olin otsisõnana kasutanud just “saunalina” ja basseini ääres seisva bikiinides neiuga lippu reklaamida on ka huvitav kontseptsioon.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen Wishi kohta mitu korda mõelnud, et kas see on mingi naljaleht või misasi. Tellinud ma pole, aga facebookis kogu aeg keksib nende reklaam. Kerin vahel seda riba ja vaatan, et no wtf, MIDA seal müüakse. Enamasti ma ei saa aru, mis nende toodetega tegema peaks. Nt eile just nägin, müügil on hambad. Mitte proteesid ega mingid karnevaliks vampiirihambad, vaid tavalised hambad, ühe kaupa pakitud. Edasi, mingid läbipaistvad kleepsud küüntele. Ei, mitte need, mis laki asemel pannakse vaid mingid paksemad, tervet küünt ära ei kata, samas servake jääb üle ääre. Veel olid mingid noksi-püksid, strateegilises kohas oli hundi pilt, varustus tuli siis asetada hundi ninasse, siis nagu moodustus 3D hunt. Nüüd just vaatasin, mingid pastellvärvides hülgenägudega pulgakesed. Neid näikse kuluvat palju, misiganes eesmärgil, sest taustal karbikeses on veel mitu peotäit. No mis kuradi asjad need kõik on ja mis tehakse nendega? Ma olen viimased kümme aastat ainult oma mehe tavalisi aluspüksa näinud, kas peaksin vihjama, et ta telligu omale ka need hundininaga? Ühelgi pildil toote nimetust juures ei ole, ma fb ei hakka klikkima ka, muidu ei pääse ma enam iial nendest püksireklaamidest. Proovisin, et vaatan netis niisama seda lehte, aga ilma registreerimata ei näidanud midagi. Väga imelik leht mu meelest.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel olid mingid noksi-püksid, strateegilises kohas oli hundi pilt, varustus tuli siis asetada hundi ninasse, siis nagu moodustus 3D hunt. Ma olen viimased kümme aastat ainult oma mehe tavalisi aluspüksa näinud, kas peaksin vihjama, et ta telligu omale ka need hundininaga? Ühelgi pildil toote nimetust juures ei ole, ma fb ei hakka klikkima ka, muidu ei pääse ma enam iial nendest püksireklaamidest. Proovisin, et vaatan netis niisama seda lehte, aga ilma registreerimata ei näidanud midagi.

Ei pidanud kuhugi sisse logima. Püksid on siin. Teiste asjade kirjeldused olid liiga ebamäärased, et neid otsida, wish tahab tõesti sisselogimist miskipärast, aliexpressis saab küll mu teada niisama ka vahtida asju, vähemalt mõnda aega tagasi veel sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen tellinud kahed saapad ja kingi. Need on küll kenasti vastupidanud. Tuunikad olid jamad, aga jopega jäin rahule. Kohale jõudsid küllaltki kiiresti.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kes keegi Wish’ist on midagi tellinud?