Esileht Hobinurk kes lähiajal reisile?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: kes lähiajal reisile?

Postitas:

Õues on märg ja jahe, kerge sügismasekas hakkab peale tulema. Unistaks õige reisimisest. Kes teist, Käod, plaanib lähiajal (sügisel) reisi. Kuhu lähete? Varsti ju koolivaheaeg ning sügisene reisitippaeg käes…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehhikosse 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korfule, viimane aeg, aga hea lihtsalt vahelduseks puhkusel olla. Koolivaheaeg mind ei puuduta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerifele kogu perega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreekasse mõne päeva pärast. Talveperioodil tahaks ka veel kuhugi minna, aga pole veel otsustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheme türki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mallorcale ja Menorcale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen nädalaks Istanbuli, puhtalt arhitektuuri- ja kultuurireis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime nädal tagasi Kreekas. Väga mõnus ja soe(päeval 25-27) oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kohas, kus päeval oli +35 kraadi, nüüd on vähe jahedam, +29. Hommikul vaatasin kodust ilmateadet ja mõtlesin, et peab vist koju jõudes autole talverehvid alla panema, suvised parajad pastlad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasiasse kuuks ajaks- Cambodia-Laos-Vietnam (suvel ei puhka, laps ei tule kaasa)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saaremaale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Honolulusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreetale lähme perega koolivaheajaks. Loodame, et ilm on ikka soe. Talveks on veel üks reis plaanitud, Euroopast väljapoole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte päris kohe, aga piletid talveks Sri Lankale ostetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 22:56; 25.11 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot tahaks minna Egiptusesse. Ma tean, et pool Eestit on seal juba käinud aga mina ei ole. Võtakski mingi paketika (no nt https://www.novatours.ee/puhkusereisid/egiptus) ja läheks ja oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot tahaks minna Egiptusesse. Ma tean, et pool Eestit on seal juba käinud aga mina ei ole. Võtakski mingi paketika (no nt https://www.novatours.ee/puhkusereisid/egiptus) ja läheks ja oleks.

Küll on nende kahtlaste maade reisid odavaks läinud, sinna vist tahtjaid eriti enam ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind odavate paketireiside puhul hirmutab pisut, et äkki hotell asub kuskil perifeerias ja peangi ainult toa ja basseini vahet seiklema. Samas pole kunagi sellisel päevitamisreisil käinud. Kes on, ehk oskate öelda, kas kultuurireisija kannatab nädala niisama passimist välja? Väga tahaks kuhugi sooja kohta minna ja sellist niisama passimispuhkust pole olnud ei tea mis ajast… äkki paari raamatuga ikka veaksin välja? Ma ei ole mingi elitaarne mutt, lihtsalt selline turist, kes tahab kohaliku elu-oluga tutvuda pisut rohkem kui turistikates suveniiriputkades käimine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka paketi puhul saad ju ise hotelli valida, kõigi hotellide asukoht on kaardil näha, kirjelduses ka kindlasti mainitud, kui kaugel keskusest. Vaata kodulehel ringi ja vali endale sobiva asikohaga.
Ja alati saab päevaseid tuure osta, enamasti pakuvad neid kõik reisibürood ise ka, aga kohalikelt osta on odavam.
Me oleme pakette ostnud tihtilugu, sest vahel pakutakse nii odavat lendu, et igal juhul odavam kui ise pileteid ostes, aga ega me seepärast siis hotelli passima jää, ostame ekskursioone lisaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 22:56; 25.11 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind odavate paketireiside puhul hirmutab pisut, et äkki hotell asub kuskil perifeerias ja peangi ainult toa ja basseini vahet seiklema. Samas pole kunagi sellisel päevitamisreisil käinud. Kes on, ehk oskate öelda, kas kultuurireisija kannatab nädala niisama passimist välja? Väga tahaks kuhugi sooja kohta minna ja sellist niisama passimispuhkust pole olnud ei tea mis ajast… äkki paari raamatuga ikka veaksin välja? Ma ei ole mingi elitaarne mutt, lihtsalt selline turist, kes tahab kohaliku elu-oluga tutvuda pisut rohkem kui turistikates suveniiriputkades käimine.

Sharm el sheikis pole mingit kohalikku elu. See on 40 a tagasi püsti pandud turismiasutus. Ainus kohalik asi on ehk papüürus ja selkegi originaalsus on kaheldav.
Ehk jah, istud külmas rannas ja loed raamatut (sõltub mis ajal lähed, tuul muutub aastavahetusel ja väga vastikuks)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Hobinurk kes lähiajal reisile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.