Esileht Ilu ja tervis Kes läinud rasedusega jalgadest/tagumikust paksemaks?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kes läinud rasedusega jalgadest/tagumikust paksemaks?

Postitas:

Kas kaalu langedes on jalad/tagumik iseenesest tagasi väiksemas läinud, või peaks rohkem vaeva nägema?
Nimelt olen suhteliselt masendunud hetkel…Eelmise suve püksid, mida täna proovisin olid täitsa ümber kintsu ja eest kinni ei läinud. MASENDAV!
Kusjuures raseduse alguses (umbes 12 nädalal) ostsin rasedateksad, mida kandsin raseduse lõpuni…ei jäänud väikseks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 16:41; 28.05 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sünnitasid? Puusapiirkonda raseduse ajal kogunev rasv on oluline imetamise jaoks.
Ise olen alati sinna kena poltsri kogunud, kuid imetamise lõppedes (2-3a imetanud oma lapsi) olen taas omas kaalus tagasi. Ilma erilise pingutuseta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 16:48; 27.05 17:11; 27.05 17:19; 28.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal, palun ärge levitage neid müüte, et mingisugune rasv on oluline imetamise jaoks. Imetamise jaoks on oluline, et ema korralikult täisväärtuslikku toitu sööks, KMI võib seejuures olla normaalne 20-22 ja rasvaprotsent väga madal, st ema lihaseline. Kuskilt peki ega rasva seest keha seda piima välja ei ime ja alakaalulised emad toidavad oma lapsi sama edukalt kui pekised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 16:54; 27.05 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes müüte levitan? Samuti, nagu keha vajab menstruatsiooni jaoks rasvu, et saaks toota hormoone jne, vajab keha ka imetamise ajal neid samu rasvu, et toota taaskord hormoone, seekord siis imetamise tarbeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 16:48; 27.05 17:11; 27.05 17:19; 28.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel, et teatud põhjustel ei saanud ma ühel imetamise perioodil süüa muud kui kapsast, kartulit ja puhast vett. Ei olnud lapse allergia, ega gaasidega seotud, ammugi mitte minu sooviga kaalu langetada- oli üks terviseprobleem, mis mul muud tarbida ei võimaldanud. Ometi võttis mu organism lapse jaoks vajaliku minu tagavaradest ja laps võttis mitme kuu jooksul juurde 1,5-2kg kuus. Nii et ema täisväärtuslik toit pole sugugi see kõige-kõigem näitaja, nagu Sinu levitatud müüt väidab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 16:48; 27.05 17:11; 27.05 17:19; 28.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte rasedusest ei lähe taguots ja kintsud paksuks, vaid söömisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis mõttes müüte levitan? Samuti, nagu keha vajab menstruatsiooni jaoks rasvu, et saaks toota hormoone jne, vajab keha ka imetamise ajal neid samu rasvu, et toota taaskord hormoone, seekord siis imetamise tarbeks.[/tsitaat]

Keha ei vaja menstruatsiooni jaoks \”rasvu\”, vaid keha ei tohi olla haiglaslikult alakaaluline. Ehk siis KMI ei tohiks langeda alla 16-17. Kui KMI on normaalne, 20-22, ja ema teeb trenni, siis pole piimaga ka mingeid probleeme. Ega rasvaprotsent ei pea olema 40, et piima tuleks ja päevad käiksid, tule jumal appi.

Teema on ju sellest, et teemaalgatajal on kaalu robinal juurde tulnud ja riided ei mahu enam selga, mingisugune jutt, et jaa, ongi vaja nii, on kuritegelik lausa.

Teemaalgataja: hakka mõõdukat trenni tegema, sööma palju salatit-lahjat liha ja ära kuula netis rumalaid kägusid, kes ütlevad, et imetamiseks peavad pekipüksid jalas olema.

*kaks last saanud nii, et rasva% kehas pole üle 18 läinud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 16:54; 27.05 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega minugi kmi pole olnud imetamise ajal rohkem, kui 18,5, enne olin aga selgelt alakaaluline. Teemaalgataja ei maini küll kusagil, et enne oli kmi 35 ja nüüd Sinu pakutud 40. Võis vabalt olla ka 16 ja hiljem siis, kui enam pükstesse ei mahtunud, näiteks 18. Suvalised numbrid panin, ei ole vaja neist kinni hakata. Keha siiski vajab vajab toimimiseks rasva. Samuti jätab algataja lahtiseks perioodi, mis sünnitusest praeguseks möödas on. See on aga oluline fakt. Kui alles kuu-paar, pole küll veel vaja mingeid imesid oodata või teha. Igaühel on erinev ainevahetus, taastumine rasedusest ja sünnitusest toimub erineva ajaperioodi jooksul. Intensiivne trenn või enda näljutamine raseduseelsetesse pükstesse mahtumiseks- see on lausa ohtlik vahetult peale sünnitust ja imetamise alguses. Oma esimese postitusega pigem üritasin algatajat rahustada ja lohutada, mitte konkreetset valeinfot jagada ning samas küsisin ka kohe, millal ta sünnitas, sest see on kõige olulisem teave.
Keha siiski vajab toimimiseks rasva. Kui arstiteaduskond lõpetamata või suisa alustamatagi, võid ka lihtsalt googeldada, et teadmisi omandada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 16:48; 27.05 17:11; 27.05 17:19; 28.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii..SÜnnitusest on möödas 1 kuu. Imesid ei ootagi, lihtsalt mõtlesin et kas tasapisi langev kaal ka ümbermõõte vähendab, või peaks selleks tõsisemat trenni tegema.
Enne rasedust olin normaalkaalus…KMI oli 23.
Juurde tuli 17kg, millest 10 on maas.
Ma ei märganud et mu jalad rasedusega paksemas läksid, kuna kandsin terve raseduse aja ühtesid ja samu pükse, seega oli suvepükstesse mittemahtumine minu jaoks \”uudis\”…
Igatahes võtsin nüüd ette kergemad sörgiringid, et ehk annab veel midagi saavutada…kui mitte, siis vähemalt parema enesetunde saab 🙂

Aa ja keegi siin kirjutas et pekk ja ülekaal(täpset sõnastust silma all ei ole) tuleb söömisest mitte rasedusest, siis ma omaarust ei väitnudki nagu rasedus oleks selles süüdi 🙂 Muidugi on oma töö selles söömisel, mida raseduse ajal rohkem harrastasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 16:41; 28.05 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh jumal, palun ärge levitage neid müüte, et mingisugune rasv on oluline imetamise jaoks. Imetamise jaoks on oluline, et ema korralikult täisväärtuslikku toitu sööks, KMI võib seejuures olla normaalne 20-22 ja rasvaprotsent väga madal, st ema lihaseline. Kuskilt peki ega rasva seest keha seda piima välja ei ime ja alakaalulised emad toidavad oma lapsi sama edukalt kui pekised.[/tsitaat]

Ära levita müüte, et kõik emmed võtavad imetamisega kenasti alla ja kui kuskil on rasva, siis on see laiskusest-vot ei ole!
See on inimese kehakeemias kinni ehk siis kuidas mõjub kehale prolaktiin. Mõnel juhul alandab kaalu, mõnel juhul hoiab vett ja rasva.

Aga teemasse: võib olla küll, et rasedusega lähevad naised puusast-jalgadest laiemaks, aga üldjuhul, trenniga, kaob see mõne aastaga hiljemalt…Samas on ka neid, kellel ei kaogi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii..SÜnnitusest on möödas 1 kuu. Imesid ei ootagi, lihtsalt mõtlesin et kas tasapisi langev kaal ka ümbermõõte vähendab, või peaks selleks tõsisemat trenni tegema.
[/tsitaat]

1 kuu on veel väga väike aeg. Küll kaalu langedes ka ümbermöödud vähenevad. Trenni võid ju siiski teha. Käi kasvõi käruga pikki otsi, mõjub reitele ja taguotsale päris hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vist mingi imenaine. Rasedusega võtsin juurde 15 kg (pikkust mul 163 cm ja kaalusin enne rasedust 74 kg). Lapse 15. elupäevaks olid kõik rasedusega tulnud kilod mu kehast läinud. 8 kg läks maha haiglas, 3,9kilose lapse võtsin koju kaasa. Ylejäänud kilod kadusid kodus. Nyyd on veel kolm kilo imetamise ja kärutamisega maha läinud. Eks seda pekki on veel, mida saagida. Ideaalis võiks 10 kg veel maha võtta.
Aga rasedus on mu kehakuju muutnud kyll. Enne oli tagumik punnis taga nagu jennifer lopezil. Nyyd on tagumik lamedam, aga pole alla lönti vajunud. Aga võibolla kujutan seda ka endale ette, sest raseduse ajal oli mu kõht päris suur (ymbermõõt 110 cm). Olen sellise kehatyybiga naine, kellel rasvad ladestuvad reitele ja puusadele. Talje on alati alles ja rind kena väike ja ymar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kes läinud rasedusega jalgadest/tagumikust paksemaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.