Esileht Väikelaps Kes lastega käinud Raekoja platsis Jõuluvana majas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kes lastega käinud Raekoja platsis Jõuluvana majas

Postitas:

Mis kellani jõuluvana kohal on või kus kohast seda saab vaadata siiani infot pole leidnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taat seal pidevalt, juurdepääs elavas järjekorras. sisse saades loete lapsega oma luuletuse ära, taat pakub kommikese ja ongi kõik. Olen seal oma lastega mitu korda käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kell 12 avatakse, lõpuaega ei tea, ehk 18 või 19 isegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Tallinna oma mõtlete, siis see aasta sellega halvad kogemused – ei soovita seega. Laps pärast pigem segaduses ja pettunud, kui õnnelik.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Tallinna oma mõtlete, siis see aasta sellega halvad kogemused – ei soovita seega. Laps pärast pigem segaduses ja pettunud, kui õnnelik.

Mis mõttes halvad kogemused? Ma käisin oma neljasega, minu arust täitsa sõbralik ja klassikaline jõuluvana oli. Nii tugevat kriitikat võiks ikka veidi konkreetsemalt põhjendada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka käisime 1,5-aastasega ja mul sellest head tunnet ei jäänud. Astusime sisse ja ei mingit “Oi, tere!” vms, vaid tuim vaikus jõuluvana poolt. Saime kommi kätte (ei küsitud, kas laps oskab midagi teha, olime lausa ise valmis lapse eest pisikest luuletust lugema) ja küsisime, kas pilti ka saab teha. Järgnes mühatus ja noogutus koos hoiatusega “Ärge minu sülle pange, hakkab nutma ka veel.” Minu meelest ei peaks seda kohe keelama, eriti kuna meil pole nutja laps ja kui ehmub, siis võtame ruttu tagasi. Istusime siis kõrvale kõik koos ja kui jõuluvana nägi, et laps ei karda, võttis sõnagi lausumata enda sülle ja pobises “Peaasi, et ära ei määri mind!” Laps oli kärus istunud ainult, mitte mudaga kaetud. Siis läksime minema. Kõik. Ainult need paar lauset olidki kõik, mis jõuluvana suust tulid. Null soojust.

Hiljem käisime ühes putkas jõuluehteid vaatamas ja seal oli ka poole toredam kogemus, kus meeldiv vana naine küsis, kas lapsel teised jõulud ja näitas, millised ehted lastele meeldivad jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisime, väga meeldiv elamus ja seal majakeses on väga ilus 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kes lastega käinud Raekoja platsis Jõuluvana majas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.