Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 271 )

Teema: Kes maksab

Postitas:
Kägu

Olen viimased 4 kuud suhelnud ühe naisega. Me ei ela veel koos.Mul on eelmisest kooselust 2 last. Temal lapsi pole. Esimesed 3 kuud maksin mina kõik kinni,ühised trennid,väljas söömised,kinos käimised jne. Me teenime mõlemad enam-vähem sama palju. Peale 3 kuud käimist küsisin kas edaspidi võiks ta ise enda trenni eest maksta ja väljas söömas käies maksaks ka tema enda eest. Ta oli nõus. Hinnad on tõusnud,teenuste hinnad samuti,toetan endiselt oma lapsi eelmisest kooselust,rahaliselt pole lihtne hakkama saada. Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

+19
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asjad tuleb selgeks klaarida omavahel. Muud polegi soovitada.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimased 4 kuud suhelnud ühe naisega. Me ei ela veel koos.Mul on eelmisest kooselust 2 last. Temal lapsi pole. Esimesed 3 kuud maksin mina kõik kinni,ühised trennid,väljas söömised,kinos käimised jne. Me teenime mõlemad enam-vähem sama palju. Peale 3 kuud käimist küsisin kas edaspidi võiks ta ise enda trenni eest maksta ja väljas söömas käies maksaks ka tema enda eest. Ta oli nõus. Hinnad on tõusnud,teenuste hinnad samuti,toetan endiselt oma lapsi eelmisest kooselust,rahaliselt pole lihtne hakkama saada. Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

Sa juba ühe teema tegid, mis sulle segaseks jäi?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tema eeldab, et mees maksab ja sina eeldad, et igaüks maksab iseenda eest, siis mis tulevikku sa teil näed?

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea.

Nii ongi, mees peab maksma naise toidu eest. Keegi peale sinu pole süüdi, et pead maksma alimente. Tegelikult ei tohiks ühe keskmise mehe jaoks olla probleemiks toita ära lapsed ja naine. Ilmselt su eksnaine katab niikuinii pooled lastega seotud kulud.

+10
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mees on perekonnapea.

Kus sa leiad neid puuknaisi? Kas käite lasteaias? said omale kolmada lapse, kes tahab ülalpidamist. Oh issand.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes on õiglane, et mees maksab meelelahutuse eest, sest naisel kulub palju rohkem raha välimuse peale. Juuksed, küüned, meik, lõhnad, riided jne. Kui ta raha ei kuluta, siis öeldakse, et ei hoolitse oma välimuse eest ja siis mees teda ei taha. Meestele meeldivad mukitud naised, aga selle peale läheb ropp raha. Näiteks see Jan Uuspõllu uus armastus, keda nimetati piltilusaks naiseks, tal on juuksepikendused, kunstrinnad, süstid tehtud, kunstvärki väga palju, kallid riided ja ta on alles 25. Mida vanem, seda rohkem raha kulub, siis hakkavad juba hambad läbi minema, pluss veel iluoperatsioonid, et tasemel olla. Meestel sellist kulu pole.

+14
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta maha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam-vähem pooleks oleks siiski õiglane maksta. See, kui palju lapsi kummalgi on, ei puutu üldse asjasse kui nad ühised ei ole. Selle poolt olen ma küll, et esmakohtingu arve võiks mees maksta.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta maha

Soovitan TA-le sama (olen ise naine). Sellise kullakaevajaga sul tulevikku pole, varem või hiljem hakkab talle kõvasti jalgu jääma ka see elatisraha, mida sa oma lastele maksad.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad mehised mehed, kellele on auasi oma naist hellitada. Kui ma peaks kellegagi kohtingule minema, siis arve saabumisel ma pakuksin, et võin ise maksta ja kui mees selle peale kergendunult ohkab ja lasebki mul maksta, siis rohkem ta mind ei näeks. Kui mees ütleb mu pakkumise peale, et väga armas, aga pane nüüd oma rahakott ära, mina maksan, siis temaga võib suhet edasi arendada. Teenin hästi ja soovin, et mu kaaslane ka heal järjel oleks, mingit beetat omale seelikusaba külge rippuma ei taha.

+33
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teenin hästi ja soovin, et mu kaaslane ka heal järjel oleks, mingit beetat omale seelikusaba külge rippuma ei taha.

Makstud toiduarve näitab heal järjel olekut? Ma ütleksin mehele, mis sa keksid, ma jõuan endale ise ka süüa osta. Pane oma rahakott ära.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on lihtsalt sedatüüpi naisega, kes ei ole huvitatud ise enda arveid kinni maksma. Tõenäoliselt ka kooselu puhul ta eeldaks, et tema palk on talle isiklikuks kasutamiseks ja ühised kulud (koduga seotud arved, toidu- ja olmekaubad jms) maksab mees. Ma küll ei kujuta ette, kuidas kaks sellises küsimuses erineval arvamusel olevat inimest ühist tulevikku kujundaksid. Mina otsiksin pigem endale sellise kaaslase, kes jagab minuga ühiseid seisukohti majanduslikes küsimustes. Teine variant on siis pakkuda välja, et edaspidi harrastate ühiselt sellist meelelahutust, mille eest ei pea maksma või mis ei maksa nii palju. Nt käite jalutamas, üksteisel külas või peate õues piknikku, söögid ostate poest.

Teine pool on see, et kui see naine tõesti sinust kui inimesest hooliks, siis ta ka mõistaks, et sul ei ole praegu rahaliselt võimalik nii suuri väljaminekuid võimaldada. Kui see tekitab probleeme, siis ei jää paraku muud muljet kui et naisel on sinuga küll võib-olla tore aega koos veeta, aga suuresti on eesmärk selles, et saaks toredaid asju kellegi teise kulul teha.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleksin mehele, mis sa keksid, ma jõuan endale ise ka süüa osta.

Sind vaevab alaväärsuskompleks. Kindlasti pole sa miljonär, et sul oleks raha liiga palju. Võta vastu, mida sulle pakutakse!

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on kurb, et meie inimeste palgad on nii väikesed, et sellepärast minnakse lahku, sest on probleemiks, kes maksab paari trenni või väljas söömise eest. Äkki ei lähekski sinna trenni või välja sööma siis, kui see nii suur probleem on, et maksta ei jõua. Pole ju mingid eluvajadused. Mul on endal kogemus mehega, kes ostis mulle mingi 8 eurose salati, kuigi pakkusin ise maksmist ja pärast hakkas seda nina peale viskama, et näe, ostsin sulle toitu. Masendav.

+28
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimased 4 kuud suhelnud ühe naisega. Me ei ela veel koos.Mul on eelmisest kooselust 2 last. Temal lapsi pole. Esimesed 3 kuud maksin mina kõik kinni,ühised trennid,väljas söömised,kinos käimised jne. Me teenime mõlemad enam-vähem sama palju. Peale 3 kuud käimist küsisin kas edaspidi võiks ta ise enda trenni eest maksta ja väljas söömas käies maksaks ka tema enda eest. Ta oli nõus. Hinnad on tõusnud,teenuste hinnad samuti,toetan endiselt oma lapsi eelmisest kooselust,rahaliselt pole lihtne hakkama saada. Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

Mis toimub sinu peas, et sa üldse alustad iseseisva naise allutamist tema eest makstes ? Selline maksmine on ju sinu poolne võimutsemine ja näitab, et oled vägivallale kalduv. Kuidas üldse tuleb kohe suhte algul inimesele pähe, et KOHE maksab kõik kinni, mida naine vajab ? Ainult vägivaldne inimene on selliseks teoks võimeline. Kiiresti on vaja saavutada võim teise üle.

+2
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind vaevab alaväärsuskompleks. Kindlasti pole sa miljonär, et sul oleks raha liiga palju. Võta vastu, mida sulle pakutakse!

Ma kirjutasin kuskil, et tunnen alaväärsust? Ei kirjutanud, seega on tegemist sinu tundega, millega sa pead tõsiselt tööd tegema. Mingi puupea olen, et teise kulul söömas käin? Anna kannatust.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teatud tüüp naisi, kes eeldab, et sina maksad kõik, kui koos elama hakkate, siis tahab ta ka nii, et tema palk on tema taskuraha ja sina plekid kõik muu. Täiskasvanud inimene võiks siiski suuta oma toidu ise kinni maksta, eriti kui sellest on teil juba juttu olnud. Aga samas, kui sina ei maksa, siis maha ta su jätab, ise tead, oleks see suur kaotus või on  on kokkuhoid suurem kui su huvi tema vastu.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised need ilusad naised paraku on.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei jaksa endale järgmist naist (peret) lubada, siis oleks pidanud ühega piirduma, nii on paraku. Mehed alati arvavad, et nemad on loodud seemet pritsima sinna ja tänna, aga unustavad ära, et järelkasv tuleb üles ka kasvatada.

+26
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil ei ole veel perekonda (ja tõenäoliselt ei tule ka, sa ei jaksa ülal pidada). Te olete eraldi elavad kaks täiskasvanud võrdset täiskasvanut.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil ei ole veel perekonda (ja tõenäoliselt ei tule ka, sa ei jaksa ülal pidada). Te olete eraldi elavad kaks täiskasvanud võrdset täiskasvanut.

Ei, TA tahaks olla, naine ei ole.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ütleb mu pakkumise peale, et väga armas, aga pane nüüd oma rahakott ära, mina maksan, siis temaga võib suhet edasi arendada. Teenin hästi ja soovin, et mu kaaslane ka heal järjel oleks, mingit beetat omale seelikusaba külge rippuma ei taha.

Mulle kõlab selline väljendus mehe poolt jällegi lugupidamatult. Ei sooviks suhet arendada kellegagi, kes tegelikult ei pea mind endaga võrdväärseks.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kirjutasin kuskil, et tunnen alaväärsust? Ei kirjutanud, seega on tegemist sinu tundega, millega sa pead tõsiselt tööd tegema. Mingi puupea olen, et teise kulul söömas käin? Anna kannatust.

Aga kui leidub “lollakas”, kes soovib sind toita, milleks siis mitte lasta ennast täis sööta. Pole vaja olla mingi veidrik-põhimõtteline.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ütleb mu pakkumise peale, et väga armas, aga pane nüüd oma rahakott ära, mina maksan, siis temaga võib suhet edasi arendada. Teenin hästi ja soovin, et mu kaaslane ka heal järjel oleks, mingit beetat omale seelikusaba külge rippuma ei taha.

Mulle kõlab selline väljendus mehe poolt jällegi lugupidamatult. Ei sooviks suhet arendada kellegagi, kes tegelikult ei pea mind endaga võrdväärseks.

See et sul rahakott on, ei ole mingi võrdsuse näitaja

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes on õiglane, et mees maksab meelelahutuse eest, sest naisel kulub palju rohkem raha välimuse peale. Juuksed, küüned, meik, lõhnad, riided jne.

Meestel ju kõik sama, v.a. küüned, aga õnneks aina rohkem mehi käib maniküüris ja pediküüris ning kosmeetikus. Juukselõikus 2 korda kuus, ok meiki küll ei ole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Makstud toiduarve näitab heal järjel olekut? Ma ütleksin mehele, mis sa keksid, ma jõuan endale ise ka süüa osta. Pane oma rahakott ära.

Jälle see Uhkustaja-Kägu, kelle jaoks on kaaslase arve maksmine eputamine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel ju kõik sama, v.a. küüned, aga õnneks aina rohkem mehi käib maniküüris ja pediküüris ning kosmeetikus. Juukselõikus 2 korda kuus,

Ei tea ühtki sellist ilueedit. Kas teemaalgataja on selline mees?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma peaks kellegagi kohtingule minema, siis arve saabumisel ma pakuksin, et võin ise maksta ja kui mees selle peale kergendunult ohkab ja lasebki mul maksta, siis rohkem ta mind ei näeks.

Teemaalgataja puhul ei olnud teemaks esimene kohting, vaid kõik kulutused nelja esimese kuu jooksul, sealjuures teenitakse enamvähem võrdselt…

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine arvas, et kuna tema andis mehele seksi, siis on trenni ja restoraniarved “tasaarvekdatud”. Lihtne, Paljud naised käituvad nii.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 271 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab