Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 271 )

Teema: Kes maksab

Postitas:
Kägu

Sama siin.

Ühelt poolt saan teemaalgatajast aru ja ega tal ju arulage jutt ei ole.

Teisalt ise, naisena, leian, et ikkagi mees maksab elu kinni, vähemalt endale valisin just sellise mehe, kes on piisavalt jõukas ja kelle jaoks see pole ka mingi probleem.

Samas ma ei hakkaks kunagi midagi nõudma ega nina alla hõõruma, see peaks tulema ikka loomulikult, mehe enda initsiatiivil. Vastasel juhul on naise poolt ikka väga ebaviisakas käitumine.

Ma ei tea, mis ma teeks teie olukorras. Ilmselgelt on teil mõlemal eelarve pingeline. Ma sel juhul mehena ilmselt ütleks veelkord, et kulud pooleks või läheme laiali, sest sa ei suuda ega taha mõlema eest maksta. Mis on okei. Ja eks siis tuleb ka boonusena tõehetk, kus teada saad, mis naine sinust tegelikult arvab.

Kui mulle ei sobiks, lihtsalt lõpetaksingi tema eest maksmise.

 

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teenin hästi ja soovin, et mu kaaslane ka heal järjel oleks, mingit beetat omale seelikusaba külge rippuma ei taha.

Makstud toiduarve näitab heal järjel olekut? Ma ütleksin mehele, mis sa keksid, ma jõuan endale ise ka süüa osta. Pane oma rahakott ära.

Sul ilmselt pole ühtegi kleiti.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et te ei sobi. Naisele ei sobi nii vaene mees, kelle jaoks paar trenni ja väljas söömine on nii suur probleem, aga teemaalgataja on liiga vaene, tema jaoks on see probleem. Teie soovid ei lähe kokku. Mul on hetkel austaja, kes väga tihti ootab, et ma ostaks teatripiletid, kinopiletid, teeks välja. Tema teeb ka vahel, aga mina teen rohkem. Mulle ei valmista see raskusi, minu jaoks on need summad väikesed, aga pikemat tulevikku ma sellise mehega ei näe, ei ole minu jaoks kuigi mehelik, vaid selline tunne tuleb nagu ma oma pojaga käiks ringi, tema eest maksan ka kogu aeg.

+23
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta maha

Soovitan sama. Ei tundu just väga usaldusväärne naine, kui ta oma lubadusi ei pea. Jutt on ka äärmiselt naljakas- mees on perekonnapea. Millise perekonna, tahaks küsida. Teil pole ju perekonda, te lihtsalt käite. Paneb täitsa imestama, milliste naistega tahetakse end siduda, samal ajal on hordide kaupa normaalseid naisi olemas, keda keegi ei taha. Normaalset suhetki teil pole, normaalses suhtes panustavad mõlemad. Sinul teemaalgataja ju polegi mingit naist, sul on tekkinud uus täiskasvanud laps, keda sa nüüd toetama pead.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paneb täitsa imestama, milliste naistega tahetakse end siduda, samal ajal on hordide kaupa normaalseid naisi olemas, keda keegi ei taha.

Eks ikka tahetakse ilusat ja lasteta, siis peabki järeleandmisi tegema. Kui raha pole, pead leppima koleda ja lastega naisega. Nii ongi. Kõike korraga ka ei saa. Teemaalgataja oma väikese palga ja kahe lapsega pole eriline saak, seega ei saa endale siin mingit erilist koonerdamist lubada.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paneb täitsa imestama, milliste naistega tahetakse end siduda, samal ajal on hordide kaupa normaalseid naisi olemas, keda keegi ei taha.

Eks ikka tahetakse ilusat ja lasteta, siis peabki järeleandmisi tegema. Kui raha pole, pead leppima koleda ja lastega naisega. Nii ongi. Kõike korraga ka ei saa. Teemaalgataja oma väikese palga ja kahe lapsega pole eriline saak, seega ei saa endale siin mingit erilist koonerdamist lubada.

Päriselt usud, et sel naisel lapsi pole? Mina selles nii kindel poleks. Kui tal lapsi pole, ja välimust ka piisavalt on, miks ta siis on valinud endale meheks lahkuläinud mitme lapse isa?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et te ei sobi. Naisele ei sobi nii vaene mees, kelle jaoks paar trenni ja väljas söömine on nii suur probleem, aga teemaalgataja on liiga vaene, tema jaoks on see probleem. Teie soovid ei lähe kokku. Mul on hetkel austaja, kes väga tihti ootab, et ma ostaks teatripiletid, kinopiletid, teeks välja. Tema teeb ka vahel, aga mina teen rohkem. Mulle ei valmista see raskusi, minu jaoks on need summad väikesed, aga pikemat tulevikku ma sellise mehega ei näe, ei ole minu jaoks kuigi mehelik, vaid selline tunne tuleb nagu ma oma pojaga käiks ringi, tema eest maksan ka kogu aeg.

Kui naine teenib sama palka, mis see mees, ja ei saa endale trennigi lubada, siis kuhu kaob naise enda teenitud raha? Kui raha pole, ei käidagi trennis ja väljas söömas ja ei oodata, et keegi teine ehk mees need lõbud kinni maksab. Mina arvan, et midagi on jäetud rääkimata ja naisel on lapsed, sinna kaob see raha, mis ta teenib.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine teenib sama palka, mis see mees, ja ei saa endale trennigi lubada, siis kuhu kaob naise enda teenitud raha?

Arvavasti ta saaks, aga ei taha. Lisaks võib-olla kulub raha enda tuunimise ja riiete peale. See on ju ka mehe hüvanguks, võiks öelda. Üks kleit võib vabalt 200-300 eurot maksta ja see pole isegi kallis kleit.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine teenib sama palka, mis see mees, ja ei saa endale trennigi lubada, siis kuhu kaob naise enda teenitud raha?

Arvavasti ta saaks, aga ei taha. Lisaks võib-olla kulub raha enda tuunimise ja riiete peale. See on ju ka mehe hüvanguks, võiks öelda. Üks kleit võib vabalt 200-300 eurot maksta ja see pole isegi kallis kleit.

Kui naine ei teeni nii palju, siis ta ei osta sellist kleiti. Mees loomulikult ei pane tähele, kas kleit on 20 või 200, see on vaid perekoolis eputamiseks.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomulikult ei pane tähele, kas kleit on 20 või 200, see on vaid perekoolis eputamiseks.

Paneb ikka tähele, et naine on ilus, riided istuvad hästi, materjal on hea katsuda. 20 eurone kleit on väga kole, ei istu, materjal kehv. Hinnast mehed muidugi midagi ei tea, arvavad, et naised on niisama ilusad. Tegelikult võtab see kõik ikka palju raha.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

Teil ei ole veel perekonda ju. See, et te üksteisega seksite, pole mingi põhjus rahalisi malekäike teha. Raha ja seks puutuvad omavahel kokku ühe teenuse ja selle ostja puhul. Kuni te aga pole teenussuhtes ega pole veel ka perekond, siis muidugi maksab igaüks ise – see, et algusperioodil maksab rohkem mees, võiks ikka mitmete kuude järel muutuda normaalseks kahe inimese suhteks, ka suhteks rahasse. Kui saab teist perekond, eks siis enne tuleb läbi rääkida, mis saab.
Ja mis jutt see perekonnapeast on. Eriti mugav öelda, et sina mees oled perekonnapea, sa pleki kõik kinni, ma oma raha eest ostan kannikesi ja parfüüme.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on see, et mees maksab osa nö kurameerimisest.  Kui nt restorani minek on mehe kutsel, siis on ju eriliselt imelik oodata, et naine maksaks. Kes kutsub, see maksab. Mul nt pole vaba raha, et mööda restorane käia iga nädal. Muidugi on ajuvaba taganeda kokkuleppest, et igaüks maksab ise, kui selline kokkulepe juba tehtud. Kui taganeb, siis ilmselt on naisele vahepeal kohale jõudnud, et ta on võimeline tegema parema partii. Siis pole miskit parata…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus on, et miks alguses siis nii hirmsasti välja tegid ja endast valet muljet lõid, kui see sul tegelikult üle jõu käib? Alguses on ju küll mugav jõukat tüüpi mängida, et naisele meeltmööda olla ja siis pärast öelda, et ma pole tegelikult selline. Ole siis algusest peale aus, mida sa kardad?

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti imelik olukord teemaalgataja jaoks. Vastused siin on muidugi ka päris imelikud… normaalne naine suudab ikka ise enda toidu ja tegemised kinni maksta, eriti kui ta käib tööl ja ei ole (mehele) koduperenaine.

Kui teil oli juba see vestlus olnud ja sulle jäi mulje, et olete samal lainel, siis on veelgi imelikum, et naine ei taha enda eest maksta. Ma saan aru, et sissetulekud on sarnased, aga ehk ei tea sa tema kõiki väljaminekuid ja tal võib ka sama kitsas olla, kui sul… Aga normaalne inimene ei lähe restorani või trenni või veelgi kuhugi mujale, kui ta ei saa seda endale rahaliselt lubada.

Minu soovitus – ära kutsu teda enam kohtumistele, kus peab raha kulutama. Minge loodusesse jalutama, võtke kaasa lihtsam piknikutoit (naine ehk isegi mõtleb sellele, et looduses pole poode/restorane ja tuleb oma võileiva ja veepudeliga :)), minge ratastega sõitma, randa ujuma… söö endal kõht enne kõvasti täis ja kui naine tahab süüa, siis võid alati öelda, et sa pole näljane ja mingu ostku endale ise midagi :).

Selline käitumine võib muidugi muutuda ka passiv-agressiivseks, kui sa seda puhtast vajadusest ei tee. Nii, et vaata ette, et sa ei muutuks kibestunud meheks, kes salaja enda kaasa võetud porgandeid närib :).

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu soovitus – ära kutsu teda enam kohtumistele, kus peab raha kulutama. Minge loodusesse jalutama, võtke kaasa lihtsam piknikutoit (naine ehk isegi mõtleb sellele, et looduses pole poode/restorane ja tuleb oma võileiva ja veepudeliga :)), minge ratastega sõitma, randa ujuma… söö endal kõht enne kõvasti täis ja kui naine tahab süüa, siis võid alati öelda, et sa pole näljane ja mingu ostku endale ise midagi :).

Hea soovitus. Ilmselt naine siis varsti liigub sellise koonri juurest edasi ja on asi lahendatud. Ja mul tekib ka küsimus, et miks alguses siis kõik kinni plekkisid ja siis alles hakkab jutt, et ei, mul tegelikult pole üldse selleks rahagi, mul on lapsed jne. Mul oli ka ükskord selline austaja. Tegi mulle korra restorani välja, ise kutsus, ise pakkus maksmist ja siis kuu lõpus ültes, et mu eks on väga pahane, sest pidin elatisest raha maha arvama, kuna käisin ju sinuga restoranis. No tõesti ei tekita sümpaatiat selline tüüp.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need naised, kes siin ütlevad, et te ei ole veel pere, miks mees peaks maksma, siis kuidas peaks naine saama aru, et mees on võimeline ja tahab pere eest hoolitseda? Et pruudi eest ei taha maksta ja pärast naise ja laste eest tahab? Tahab ta jee. Pärast on need naised hädaldamas siinsamas, et emapalk saab läbi ja mul on raha otsas, mis ma teen, kuidas ma ikka lähen mehe käest küsima.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised need ilusad naised paraku on.

ei usu, et ilus on, tavaline puuk. ilusate naiste peikad ei käi pk nõu küsimas. Õige mees teab ise, mis teeb, mitte ei otsi küsitavat abi kanafoormist.

Minu jaoks oleks ikka väga kummaline naise trenni eest maksta. Aga noh, kui ise oled lasknud end lüpsimasinaks muuta, siis mis siin ikka viriseda?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vallalise naisena eeldan, et mees maksab loomulikulkt. Milleks mulle juba lastega isa, kes senti veeretab? Teed lapsi, tahad järgmisi suhted siis maksadki kõige eest.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimased 4 kuud suhelnud ühe naisega. Me ei ela veel koos.Mul on eelmisest kooselust 2 last. Temal lapsi pole. Esimesed 3 kuud maksin mina kõik kinni,ühised trennid,väljas söömised,kinos käimised jne. Me teenime mõlemad enam-vähem sama palju. Peale 3 kuud käimist küsisin kas edaspidi võiks ta ise enda trenni eest maksta ja väljas söömas käies maksaks ka tema enda eest. Ta oli nõus. Hinnad on tõusnud,teenuste hinnad samuti,toetan endiselt oma lapsi eelmisest kooselust,rahaliselt pole lihtne hakkama saada. Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

Pingestab Sind kuna teenid vähe, tee rohkem tööd ning saad ka deite maksta. Lahutatud isad ei ole vallalistele naistele väärt kaup turul, peadki ekstra pingutama kahjuks.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jälle tundub see müstika. Ma juba 3-l deidil uurin pinda maksimise osas. Kui inimesed juba nn suhtes ja ei suuda ka rääkida. Küsi otse kuda ta seda maksmise asja ette näeb ja ette kujutab?Mulle tundub see jälle kummaline, millest siis üldse inimesed omavahel räägivad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimased 4 kuud suhelnud ühe naisega. Me ei ela veel koos.Mul on eelmisest kooselust 2 last. Temal lapsi pole. Esimesed 3 kuud maksin mina kõik kinni,ühised trennid,väljas söömised,kinos käimised jne. Me teenime mõlemad enam-vähem sama palju. Peale 3 kuud käimist küsisin kas edaspidi võiks ta ise enda trenni eest maksta ja väljas söömas käies maksaks ka tema enda eest. Ta oli nõus. Hinnad on tõusnud,teenuste hinnad samuti,toetan endiselt oma lapsi eelmisest kooselust,rahaliselt pole lihtne hakkama saada. Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

Aastaid tagasi kena, noore, üsna hästi teeniva ja veel lastetu naisena alustasin samuti suhet lahutatud kahe lapse isaga.

Ma küll ei nõudnud midagi, mees ise tunnetas, et tema maksab väljaskäimised.

Hakkas kuidagi imelikuks kiskuma see suhe…ja ta üks moment tunnistaski, et rahaliselt käib üle jõu talle kõikide järelmaksude, laenude jm tasumine koos meie meelelahutuse kuludega. Sööb vaid praekartuleid kodus…

Eks see suhe katki jäigi.

Miks- sest mina otsisin endale meest ja vähemalt kahe lapse isa. Ega ma täpselt siis ei teadnud mida emadus ja väikelapsed tähendavad. Nüüd ammu abielus olles ja selle läbi teinud kus olen tööturult eemal olnud, keeruliste rasedustega, magamata öödega…ja mees on see kes on sel ajal rahaliselt vastutav olnud- mis ongi loomulik asjade käik.

Nüüd küll tööl aga poole kohaga, sest lapsed tihti haiged…

Kuidas nüüd ette kujutada seda kui oleksin pere loonud tolle lahutatud isaga? Kui ta ei olnud võimeline isegi restorani arveid kinni maksma, siis mis muud tuge sealt “uuele” perele oleks saanud eeldada? Üks häda ja viletsus vaid…

 

 

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks TA ongi teinud suure vea alguses sellega, et kõik kinni maksnid. Sellest on nüüd raske taganeda, teise poole ootused on juba tõusnud.
isiklikult arvan, et on ikka päris imelik lasta mehel oma elu kinni maksta, kui ma olen ise maksujõuline. Isegi alandav oleks sedasi käituda.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viisakas on meesterahval alati maksta väljas söömised näiteks, eriti, kui ise kutsub, aga selleks peab palju raha olema ja pigem siis mõtleksin, et kas nendes oludes on tarvis suhet aretada. Pigem võiks end majanduslikult paremale järjele saada. Tean mehi, kes on sattunud niiviisi päris põhja, et soovid on suuremad kui võimalused ja paraku meestel on enamasti seksisoov juhtiv, seega pead kainelt analüüsima majanduslikku võimekust.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomulikult ei pane tähele, kas kleit on 20 või 200, see on vaid perekoolis eputamiseks.

Paneb ikka tähele, et naine on ilus, riided istuvad hästi, materjal on hea katsuda. 20 eurone kleit on väga kole, ei istu, materjal kehv. Hinnast mehed muidugi midagi ei tea, arvavad, et naised on niisama ilusad. Tegelikult võtab see kõik ikka palju raha.

Mina ei usu, et keegi endale igas kuus selliseid kalleid kleite vms lubaks. Välimuse tuunimisest need kunstküüned jne pikendused on pigem odavad, selle peale selliseid summasid ei kulu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei usu, et keegi endale igas kuus selliseid kalleid kleite vms lubaks. Välimuse tuunimisest need kunstküüned jne pikendused on pigem odavad, selle peale selliseid summasid ei kulu.

Tegelikult tuunimine ei ole odav. Mul on üks tuttav, kes käib ilusüstimas ja kosmeetikul, igas kuus kulub mitmeid sadu eurosid ainuüksi sellele, rääkimata kaenlaaluste karvade lasereemaldus ja muud protseduurid, pediküür, maniküür, kreemid mitukümmend eurot, riided võib tõesti odavalt saada, aga kogu see hooldus maksab. Ei ütleks, et nüüd näonahk nii klaar oleks sellest kõigest, mis selle alla pannakse, aga enesetundele miks mitte, annab palju juurde hoolitsus, ja protseduurid.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimased 4 kuud suhelnud ühe naisega. Me ei ela veel koos.Mul on eelmisest kooselust 2 last. Temal lapsi pole. Esimesed 3 kuud maksin mina kõik kinni,ühised trennid,väljas söömised,kinos käimised jne. Me teenime mõlemad enam-vähem sama palju. Peale 3 kuud käimist küsisin kas edaspidi võiks ta ise enda trenni eest maksta ja väljas söömas käies maksaks ka tema enda eest. Ta oli nõus. Hinnad on tõusnud,teenuste hinnad samuti,toetan endiselt oma lapsi eelmisest kooselust,rahaliselt pole lihtne hakkama saada. Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

Aastaid tagasi kena, noore, üsna hästi teeniva ja veel lastetu naisena alustasin samuti suhet lahutatud kahe lapse isaga.

Ma küll ei nõudnud midagi, mees ise tunnetas, et tema maksab väljaskäimised.

Hakkas kuidagi imelikuks kiskuma see suhe…ja ta üks moment tunnistaski, et rahaliselt käib üle jõu talle kõikide järelmaksude, laenude jm tasumine koos meie meelelahutuse kuludega. Sööb vaid praekartuleid kodus…

Eks see suhe katki jäigi.

Miks- sest mina otsisin endale meest ja vähemalt kahe lapse isa. Ega ma täpselt siis ei teadnud mida emadus ja väikelapsed tähendavad. Nüüd ammu abielus olles ja selle läbi teinud kus olen tööturult eemal olnud, keeruliste rasedustega, magamata öödega…ja mees on see kes on sel ajal rahaliselt vastutav olnud- mis ongi loomulik asjade käik.

Nüüd küll tööl aga poole kohaga, sest lapsed tihti haiged…

Kuidas nüüd ette kujutada seda kui oleksin pere loonud tolle lahutatud isaga? Kui ta ei olnud võimeline isegi restorani arveid kinni maksma, siis mis muud tuge sealt “uuele” perele oleks saanud eeldada? Üks häda ja viletsus vaid…

Ideaalis ei vali ju lastetu noor naine endale tulevaseks meheks ja laste isaks nagunii kaaslaseks eelmise ringi meest, kel lapsed eelmise naisega on. Selline mees valitakse juhul, kui see mees on hästi kindlustatud ja edukas. Minule ikka tundub siin teemas miski valesti, kas on naisel lapsed või on see naine töötu, sest kui naisel pole lapsi ja töötab ja palka saab mehega võrdselt, pole võimalik, et ootab mehelt enda restorani arvete eest maksmist.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei usu, et keegi endale igas kuus selliseid kalleid kleite vms lubaks. Välimuse tuunimisest need kunstküüned jne pikendused on pigem odavad, selle peale selliseid summasid ei kulu.

Tegelikult tuunimine ei ole odav. Mul on üks tuttav, kes käib ilusüstimas ja kosmeetikul, igas kuus kulub mitmeid sadu eurosid ainuüksi sellele, rääkimata kaenlaaluste karvade lasereemaldus ja muud protseduurid, pediküür, maniküür, kreemid mitukümmend eurot, riided võib tõesti odavalt saada, aga kogu see hooldus maksab. Ei ütleks, et nüüd näonahk nii klaar oleks sellest kõigest, mis selle alla pannakse, aga enesetundele miks mitte, annab palju juurde hoolitsus, ja protseduurid.

Seda ka, aga siis sellise kaliibriga naine pürgiks juba edukamate meeste suunas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksab see, kes kutsub kui muud kokkulepet pole. Oletame, et tahad pruudiga kõrtsu minna, käid peale, et lähme ja siis pärast hakkad jaurama, et arve pooleks, no mida. Pruta võibolla väga ei tahtnudki tulla. Mina küll ei hakkaks suhte pärast oma raha rohkem kulutama lihtsalt selleks, et uhke olla ja ise maksta igal pool, ka seal kuhu mind on meelitatud minema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimased 4 kuud suhelnud ühe naisega. Me ei ela veel koos.Mul on eelmisest kooselust 2 last. Temal lapsi pole. Esimesed 3 kuud maksin mina kõik kinni,ühised trennid,väljas söömised,kinos käimised jne. Me teenime mõlemad enam-vähem sama palju. Peale 3 kuud käimist küsisin kas edaspidi võiks ta ise enda trenni eest maksta ja väljas söömas käies maksaks ka tema enda eest. Ta oli nõus. Hinnad on tõusnud,teenuste hinnad samuti,toetan endiselt oma lapsi eelmisest kooselust,rahaliselt pole lihtne hakkama saada. Nädal peale kokkulepet läksime sööma ja tema arvas,et ikkagi peaks mees kõik kinni maksma. Mees on perekonnapea. Nüüd ongi keeruline olukord,meil on koos hea olla aga see rahateema pingestab suhet.

Aastaid tagasi kena, noore, üsna hästi teeniva ja veel lastetu naisena alustasin samuti suhet lahutatud kahe lapse isaga.

Ma küll ei nõudnud midagi, mees ise tunnetas, et tema maksab väljaskäimised.

Hakkas kuidagi imelikuks kiskuma see suhe…ja ta üks moment tunnistaski, et rahaliselt käib üle jõu talle kõikide järelmaksude, laenude jm tasumine koos meie meelelahutuse kuludega. Sööb vaid praekartuleid kodus…

Eks see suhe katki jäigi.

Miks- sest mina otsisin endale meest ja vähemalt kahe lapse isa. Ega ma täpselt siis ei teadnud mida emadus ja väikelapsed tähendavad. Nüüd ammu abielus olles ja selle läbi teinud kus olen tööturult eemal olnud, keeruliste rasedustega, magamata öödega…ja mees on see kes on sel ajal rahaliselt vastutav olnud- mis ongi loomulik asjade käik.

Nüüd küll tööl aga poole kohaga, sest lapsed tihti haiged…

Kuidas nüüd ette kujutada seda kui oleksin pere loonud tolle lahutatud isaga? Kui ta ei olnud võimeline isegi restorani arveid kinni maksma, siis mis muud tuge sealt “uuele” perele oleks saanud eeldada? Üks häda ja viletsus vaid…

Aga kui raha pole, siis nii ongi. Ei käida restos ja uhkelt trennis vaid süüaksegi kodus praekartuleid ja tehakse metsajooksu.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksab see, kes kutsub kui muud kokkulepet pole. Oletame, et tahad pruudiga kõrtsu minna, käid peale, et lähme ja siis pärast hakkad jaurama, et arve pooleks, no mida. Pruta võibolla väga ei tahtnudki tulla. Mina küll ei hakkaks suhte pärast oma raha rohkem kulutama lihtsalt selleks, et uhke olla ja ise maksta igal pool, ka seal kuhu mind on meelitatud minema.

Peale võib ju käia, aga kui sul pole võimalik minna rahaliselt, siis sa ütled ära kutse ja leiad mingi vabanduse, miks sa minna ei saa, mitte ei oota, et sinu partner sinu eest maksaks. Kui sa siiski lähed ja lased endale välja käristada, siis järgmisel korral kas teed talle välja või annad kulutatu sulas tagasi.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 271 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab