Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 271 )

Teema: Kes maksab

Postitas:
Kägu

Siit teemast tuleb kenasti välja naiste enda seisukoht: Rahaline panus perekonda ja kodusse – võrdne. Laste kasvatamine – naise kohus. Kodutööd  – naise kohus. Kus siis võrdsus on? Naised ise teevad oma elu raskeks ja on lõpuks uhked selle üle ka.

Jah, selline seisukoht meil siin on jah. Mulle ütles üks araablane ükskord, et küll siin teil on meestel lihtne elu, et naist üleval pidama ei pea, aga naiste käitumine on ikka suhteliselt traditsiooniline. Kodus rabavad, laste eest rabavad, temale väga meeldib siin. Palju parem kui ta kodumaal, kus kui naist tahad võtta, siis vastutad tema ja laste eest ka. Siin pole meestel praktiliselt mingeid kohustusi. Kui tööd teevad, teevad pigem endale, vara koguvad endale, kodus teevad minimaalselt. Ja naised ise ütlevad, et see ongi kõik väga tore.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koleda tuunimiseks tulebki raha kulutada.

Tuunivad end ikka ilusad. Kole jääb koledaks ka tuuninguga, pole mõtet kulutada.

Tuunivad end need, kes pole enda välimusega rahul, olgu nad siis koledad või ilusad. Kes on endaga rahul (või, jah, leppinud), need ka ei kuluta kogu sissetulekut tuunimisele. Objektiivselt võib see tuunija olla mittetuunijast ilusam tõesti, aga ilmselt ei pea ta ise ennast siiski piisavalt ilusaks, või on tal ehk vaja kätte saada või kinni hoida meest, kes teda tuunimata piisavalt ilusaks ei pea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuunivad end need, kes pole enda välimusega rahul, olgu nad siis koledad või ilusad. Kes on endaga rahul (või, jah, leppinud), need ka ei kuluta kogu sissetulekut tuunimisele. Objektiivselt võib see tuunija olla mittetuunijast ilusam tõesti, aga ilmselt ei pea ta ise ennast siiski piisavalt ilusaks, või on tal ehk vaja kätte saada või kinni hoida meest, kes teda tuunimata piisavalt ilusaks ei pea.

Tuunivad ka need, kes soovivad oma välimust võimalikult pikalt samasugusena säilitada. 50+ on suur vahe, kas oled nn loomulik vananeja või ei ole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi see huuleõli sinu arust on? Huuli värvin ja mõnikord ei värvi. Küünelakk? Oiei. Mul on muidu korralikult hoolitsetud käed.

Huuleõli on sinu jaoks meik? Kätekreem on ka meik?

Varbaküüned ka lakkimata? See on küll kole.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi see huuleõli sinu arust on? Huuli värvin ja mõnikord ei värvi. Küünelakk? Oiei. Mul on muidu korralikult hoolitsetud käed.

Huuleõli on sinu jaoks meik? Kätekreem on ka meik?

Varbaküüned ka lakkimata? See on küll kole.

Huuleõli on toonitud.

Ära muretse, mul on ikka veel hästi hoolitsetud imeilusad varbad. Sulle ma ei peagi meeldima. Mind jälle ajavad need värvitud kulliküüned oksele ja mis jama veel seal küünte all on. Öäk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varbaküüned ka lakkimata?

Pole tsiteeritav, aga lakkima peab tõesti vigaseid, haigeid varbaküüsi. Ilusa inimese ilus ja kenasti hooldatud küüs ei vaja seda hooldust, mida vajad sina.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ebameeldiv on arveid poolitada. Läheme reisile 1 maksab ja kasseerib pärast teiselt a la 1867 eur ? Jäiks. Restoranist võtame tseki kaasa ja siis jageleme kumb jõi 1 klaasi veini ja teine ühe ? Tegelikult ka või ?

Mina teenin väga hästi, mees minust tunduvalt rohkem. Kumbki ei tea neid numbreid, no ei huvita lihtsalt. Restoranis maksab mees, puhkused maksab mees (väga loogiline ju). Kõik maja (k.a. arvatud, kommunaalid, mööbel) ja autodega seonduva maksab mees. Mina maksan eranditult poes söögiarved, oma iluprotseduurid, garderoobi, trennid, lapsega seonduvad kulud – nii on kuidagi ise paika loksunud. Loomulikult ka näiteks sisekujunduse komponendid ja kõik mis puudutab aiakujundust. Koristajale, aednikule maksan ka mina.

Kõik oleme õnnelikud juba üle 20 aasta sellise elukorralduse juures. Kui koos hakkasime elama olime mõlemad vaesed kui kirikurotid.

Ühine pangaarve on ülim tobedus mida kuulnud olen, mingi privaatsus peaks ikka igale inimesele jääma.

Ja kui lahku lähete, siis mees saab maja ja autod, sina saad oma garderoobi ja külmikust võid juustu kaasa pakkida. Äkki ikka tasuks natuke hoolida, kes mille eest maksab?

Kas on raske aru saada, et äkki on naisel endal ka piisavalt fin. varusid kas siis aktsiate või kinnisvara näol ja saab iseseisvalt ka peale lahutust hakkama. Sina oled see kes peab ühise raha eest ostetud elamise maha müüma ja raha pooleks tegema ning serviisi poolitama hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varbaküüned ka lakkimata?

Pole tsiteeritav, aga lakkima peab tõesti vigaseid, haigeid varbaküüsi. Ilusa inimese ilus ja kenasti hooldatud küüs ei vaja seda hooldust, mida vajad sina.

Aga mulle meeldivad näiteks punased varbaküüned punase kleidi ja lahtiste kingade juurde. Alati ei värvita ennast selleks, et midagi varjata vaid ka siis kui tahad lahedaid aktsente lisada. Aga kui sulle meeldib olla naturaalne kartulikoorevärvi juuste ja ilma ühegi säravama elemendita näos või mujal siis anna minna. Igav.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varbaküüned ka lakkimata?

Pole tsiteeritav, aga lakkima peab tõesti vigaseid, haigeid varbaküüsi. Ilusa inimese ilus ja kenasti hooldatud küüs ei vaja seda hooldust, mida vajad sina.

Aga mulle meeldivad näiteks punased varbaküüned punase kleidi ja lahtiste kingade juurde. Alati ei värvita ennast selleks, et midagi varjata vaid ka siis kui tahad lahedaid aktsente lisada. Aga kui sulle meeldib olla naturaalne kartulikoorevärvi juuste ja ilma ühegi säravama elemendita näos või mujal siis anna minna. Igav.

Pole tsiteeritav, kes pole tsiteeritav, aga värvitud küüned ei tähenda, et oleks ilma elementideta. Tänapäeva noored aga kannavad kõik musta ja valget ja on ikka säravad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvimata küüned*& ei tähenda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuunivad end need, kes pole enda välimusega rahul, olgu nad siis koledad või ilusad. Kes on endaga rahul (või, jah, leppinud), need ka ei kuluta kogu sissetulekut tuunimisele. Objektiivselt võib see tuunija olla mittetuunijast ilusam tõesti, aga ilmselt ei pea ta ise ennast siiski piisavalt ilusaks, või on tal ehk vaja kätte saada või kinni hoida meest, kes teda tuunimata piisavalt ilusaks ei pea.

Tuunivad ka need, kes soovivad oma välimust võimalikult pikalt samasugusena säilitada. 50+ on suur vahe, kas oled nn loomulik vananeja või ei ole.

50+pole kahjuks mingit vahet enam milline see välimus on. Vana on vana.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuunivad end need, kes pole enda välimusega rahul, olgu nad siis koledad või ilusad. Kes on endaga rahul (või, jah, leppinud), need ka ei kuluta kogu sissetulekut tuunimisele. Objektiivselt võib see tuunija olla mittetuunijast ilusam tõesti, aga ilmselt ei pea ta ise ennast siiski piisavalt ilusaks, või on tal ehk vaja kätte saada või kinni hoida meest, kes teda tuunimata piisavalt ilusaks ei pea.

Tuunivad ka need, kes soovivad oma välimust võimalikult pikalt samasugusena säilitada. 50+ on suur vahe, kas oled nn loomulik vananeja või ei ole.

No aga siis tuunidki ju ennast sellepärast, et sa pead end ilma tuunimiseta 50aastaselt  koledaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga siis tuunidki ju ennast sellepärast, et sa pead end ilma tuunimiseta 50aastaselt  koledaks?

Ma ei ole veel 50, aga mõtlen jah siis ka endiselt ilus välja näha. Ja see loogika, et muidu ei pea ennast ilusaks, on täiesti vildakas. Pean küll ilusaks, aga kui saan ennast veel ilusamaks teha, miks siis mitte. Ja kui naine enda eest üldse ei hoolitse, siis ei paista see suur ilu lihtsalt väljagi. Nägin just loomaaias üht naist, kes polnud kõige noorem, aga kellel oli vapustav figuur ja kaunid näojooned. Kahjuks oli ta meikimata, juuksed värvimata, seljas tunked ja mitte keegi ei pannud teda tähelegi. Kuna ise teen meiki, siis oskan ilu ehk rohkem näha, aga kui seesama naine oleks niimoodi üles löödud nagu mõni staar, siis kõik vaataks teda, aga seni on ta ikka ainult üks loomatalitaja, kelles ilu keegi ei näe.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuunivad end need, kes pole enda välimusega rahul, olgu nad siis koledad või ilusad. Kes on endaga rahul (või, jah, leppinud), need ka ei kuluta kogu sissetulekut tuunimisele. Objektiivselt võib see tuunija olla mittetuunijast ilusam tõesti, aga ilmselt ei pea ta ise ennast siiski piisavalt ilusaks, või on tal ehk vaja kätte saada või kinni hoida meest, kes teda tuunimata piisavalt ilusaks ei pea.

No 200 eurot kuus pole muidugi mitte kogu sissetulek, eks, vaid umbes kümnendik tavainimesel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huuleõli on toonitud. Ära muretse, mul on ikka veel hästi hoolitsetud imeilusad varbad. Sulle ma ei peagi meeldima. Mind jälle ajavad need värvitud kulliküüned oksele ja mis jama veel seal küünte all on. Öäk.

Varvastel kulliküüned? Pole elus näinud. Millise kaadriga sa küll suhtled, öäk. Mul pole ühelgi tuttaval isegi sõrmi selliseid, ammugi mitte varbaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole tsiteeritav, aga lakkima peab tõesti vigaseid, haigeid varbaküüsi. Ilusa inimese ilus ja kenasti hooldatud küüs ei vaja seda hooldust, mida vajad sina.

Ähh? Mul on ilusad varbaküüned. Päris haige jutt, et lakivad need, kel koledad. Ei, ikka need, kel ilusad ja kes hoolitsevad enda eest. Lakkimata varvastega naine on ma ei teagi mis Eesti.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ebameeldiv on arveid poolitada. Läheme reisile 1 maksab ja kasseerib pärast teiselt a la 1867 eur ? Jäiks. Restoranist võtame tseki kaasa ja siis jageleme kumb jõi 1 klaasi veini ja teine ühe ? Tegelikult ka või ?

Mina teenin väga hästi, mees minust tunduvalt rohkem. Kumbki ei tea neid numbreid, no ei huvita lihtsalt. Restoranis maksab mees, puhkused maksab mees (väga loogiline ju). Kõik maja (k.a. arvatud, kommunaalid, mööbel) ja autodega seonduva maksab mees. Mina maksan eranditult poes söögiarved, oma iluprotseduurid, garderoobi, trennid, lapsega seonduvad kulud – nii on kuidagi ise paika loksunud. Loomulikult ka näiteks sisekujunduse komponendid ja kõik mis puudutab aiakujundust. Koristajale, aednikule maksan ka mina.

Kõik oleme õnnelikud juba üle 20 aasta sellise elukorralduse juures. Kui koos hakkasime elama olime mõlemad vaesed kui kirikurotid.

Ühine pangaarve on ülim tobedus mida kuulnud olen, mingi privaatsus peaks ikka igale inimesele jääma.

Ja kui lahku lähete, siis mees saab maja ja autod, sina saad oma garderoobi ja külmikust võid juustu kaasa pakkida. Äkki ikka tasuks natuke hoolida, kes mille eest maksab?

Kas on raske aru saada, et äkki on naisel endal ka piisavalt fin. varusid kas siis aktsiate või kinnisvara näol ja saab iseseisvalt ka peale lahutust hakkama. Sina oled see kes peab ühise raha eest ostetud elamise maha müüma ja raha pooleks tegema ning serviisi poolitama hakkama.

Ei poolita ma midagi. Mina olen see varakam pool, kes kõik kinni taob ja kelle teine pool suhte lõppedes oma riidepambuga välja kolib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu jutt. Naine, kes soovib lapsi ja perekonda, on eelnevalt omandanud normaalse kõva hariduse ja saavutanud seeläbi materiaalse iseseisvuse, ei? Mida need mehed siia üldse puutuvad?

Oleks see vaid nii, sa reaalelu ei näe üldse, istud ideaalmaailmas…?

Ei istu, olen 3 lapse ema ja materaalselt (oma haridusest ja haritusest tulenevalt) täiesti iseseisev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga siis tuunidki ju ennast sellepärast, et sa pead end ilma tuunimiseta 50aastaselt koledaks?

Ma ei ole veel 50, aga mõtlen jah siis ka endiselt ilus välja näha. Ja see loogika, et muidu ei pea ennast ilusaks, on täiesti vildakas. Pean küll ilusaks, aga kui saan ennast veel ilusamaks teha, miks siis mitte.

Tähendab, sa EI ole oma välimusega rahul. Seda ma ju räägingi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin just loomaaias üht naist, kes polnud kõige noorem, aga kellel oli vapustav figuur ja kaunid näojooned. Kahjuks oli ta meikimata, juuksed värvimata, seljas tunked ja mitte keegi ei pannud teda tähelegi. Kuna ise teen meiki, siis oskan ilu ehk rohkem näha, aga kui seesama naine oleks niimoodi üles löödud nagu mõni staar, siis kõik vaataks teda, aga seni on ta ikka ainult üks loomatalitaja, kelles ilu keegi ei näe.

See on puhas trollimine praegu. Te ei taha ometi öelda, et päriselt on inimesi, kelle meelest peaks naine end meikima selleks, et loomaaias sita viskamise ajal kõik tema ilu imetleks?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varbaküüned ka lakkimata?

Pole tsiteeritav, aga lakkima peab tõesti vigaseid, haigeid varbaküüsi. Ilusa inimese ilus ja kenasti hooldatud küüs ei vaja seda hooldust, mida vajad sina.

Aga mulle meeldivad näiteks punased varbaküüned punase kleidi ja lahtiste kingade juurde. Alati ei värvita ennast selleks, et midagi varjata vaid ka siis kui tahad lahedaid aktsente lisada. Aga kui sulle meeldib olla naturaalne kartulikoorevärvi juuste ja ilma ühegi säravama elemendita näos või mujal siis anna minna. Igav.

Mulle meeldib õigekiri ja komad, sulle mitte. Õigemini, sa ei oska.

Ma ei ole huvitatud sinuga seksimisest, värvi oma varbakesi nii säravpunaseks, kui tahad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga siis tuunidki ju ennast sellepärast, et sa pead end ilma tuunimiseta 50aastaselt koledaks?

Ma ei ole veel 50, aga mõtlen jah siis ka endiselt ilus välja näha. Ja see loogika, et muidu ei pea ennast ilusaks, on täiesti vildakas. Pean küll ilusaks, aga kui saan ennast veel ilusamaks teha, miks siis mitte. Ja kui naine enda eest üldse ei hoolitse, siis ei paista see suur ilu lihtsalt väljagi. Nägin just loomaaias üht naist, kes polnud kõige noorem, aga kellel oli vapustav figuur ja kaunid näojooned. Kahjuks oli ta meikimata, juuksed värvimata, seljas tunked ja mitte keegi ei pannud teda tähelegi. Kuna ise teen meiki, siis oskan ilu ehk rohkem näha, aga kui seesama naine oleks niimoodi üles löödud nagu mõni staar, siis kõik vaataks teda, aga seni on ta ikka ainult üks loomatalitaja, kelles ilu keegi ei näe.

Ja kõigest hoolimata sa nägid, et tal on vapustav figuur ja kaunid näojooned. Või sa arvad, et loomaaiatalitaja ainus elueesmärk on end elevantide ja pereisade jaoks nägu krohvi täis toppida?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on puhas trollimine praegu. Te ei taha ometi öelda, et päriselt on inimesi, kelle meelest peaks naine end meikima selleks, et loomaaias sita viskamise ajal kõik tema ilu imetleks?

Sa ei taha ometi öelda, et nii lollisti kirjutatust aru said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähendab, sa EI ole oma välimusega rahul. Seda ma ju räägingi.

Ei tähenda. See tähendab seda, et ma pole näinud ühtki naist oma elus, keda meik ilusamaks ei teeks. Ja 90 protsenti naisi sellepärast ka meigivad, et meikimata kujul ei tule nende ilu välja. See ei tee neid koledaks ega endaga rahulolematuks. Koledat naist ei aita ka meik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole tsiteeritav, aga lakkima peab tõesti vigaseid, haigeid varbaküüsi. Ilusa inimese ilus ja kenasti hooldatud küüs ei vaja seda hooldust, mida vajad sina.

Ähh? Mul on ilusad varbaküüned. Päris haige jutt, et lakivad need, kel koledad. Ei, ikka need, kel ilusad ja kes hoolitsevad enda eest. Lakkimata varvastega naine on ma ei teagi mis Eesti.

No siis ma olen viies Eesti. Elu jooksul ehk 5x lakkinud ja ikka kenad puhtad tavalised küüned. Just eile sandaalides imetlesin, et oh, polegi vaja lakki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga minu varbad sulle ei peagii meeldima, need peavad mulle meeldima. K õik ei soovi liigset tähelepanu ja mina ei soovi mingi punase kleidi ja punaste varvastega tähelepanu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähendab, sa EI ole oma välimusega rahul. Seda ma ju räägingi.

Ei tähenda. See tähendab seda, et ma pole näinud ühtki naist oma elus, keda meik ilusamaks ei teeks. Ja 90 protsenti naisi sellepärast ka meigivad, et meikimata kujul ei tule nende ilu välja. See ei tee neid koledaks ega endaga rahulolematuks. Koledat naist ei aita ka meik.

Sinu arust. Minu arust teeb suurem osa meiki naisi lihtsalt naeruväärseks. Need võltsripsmed, kõik see kontuurimine ja möksimine, kohutav. Päriselt arvad, et kollane jume/jumestuskreem ja siis selle peitmine põsepunaga on tervislik, ilus, seksikas? See ei tee sind ilusamaks, see teeb sind teiseks fake inimeseks. Ja mingi hetk tuleb see siiski maha võtta.

Tahad ilusat jume, hoolitse oma naha eest, et see säraks, mitte ära topi cm võltssära peale.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need võltsripsmed, kõik see kontuurimine ja möksimine, kohutav.

Kui ma rääkisin meikimisest, siis see ei tähenda midagi sellist. Jälle mingi inimene, kes arvab, et meigivad ainult need, kes on üle meikinud ja kelle näos see silma kargab. Ülemäära krohvimisel ja maitsekal meigil on suur vahe sees, aga ilmselgelt pole seda mõtet sulle rääkima tulla, sa ei tea meikimisest midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need võltsripsmed, kõik see kontuurimine ja möksimine, kohutav.

Kui ma rääkisin meikimisest, siis see ei tähenda midagi sellist. Jälle mingi inimene, kes arvab, et meigivad ainult need, kes on üle meikinud ja kelle näos see silma kargab. Ülemäära krohvimisel ja maitsekal meigil on suur vahe sees, aga ilmselgelt pole seda mõtet sulle rääkima tulla, sa ei tea meikimisest midagi.

Õnneks ei tea jah. Miks peab? Minu jaoks totaalne lollus, mis kasutab ära vaid naiste ebakindlust. Ja naised ise kiidavad takka, et ainult võõbatud naine on ilus.

Praegu vaatan prillitoosist kahte taluperenaist, pole loomulikult grammigi meiki, aga räägivad oma kutsumusest ja nad lihtsalt säravad. Silmades on elu, pale sirab. Imeilus.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu vaatan prillitoosist kahte taluperenaist, pole loomulikult grammigi meiki, aga räägivad oma kutsumusest ja nad lihtsalt säravad. Silmades on elu, pale sirab. Imeilus.

Ja kust sina võtad, et neil pole meiki? See näitabki, kui loll sa oled. Ega meigitud naine pole nagu mingisugune kloun, kellel see kohe silma kargab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 271 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab