Esileht Pereelu ja suhted kes meist on verbaalselt vägivaldne, mees või mina?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: kes meist on verbaalselt vägivaldne, mees või mina?

Postitas:

abielus juba kaua, 20 aastat. Meie ühise tutvuse alguses sai minu ego juba kõva hoobi, kui ühel peol juhtusin kogemata peale oma tulevase mehe ja tema sõbranna miilustamisele. Süütu värk, aga haiget tegi pööraselt. Ei ole suutnud siiani unustada. Amelesid ja suudlesid. No nii tol korral andestasin ja neelasin alla valu. Otseseid petmisi ei ole, ma vähemalt ei tea. Aga neid kordi, kus oleme väljas käinud ja tema tähelepanu on suunatud teistele naistele ja nendega kaasnevate kommentaaridega a’la “kui mu süda veel vaba oleks, siis…”, neid on on olnud palju. Olen solvunud, alla neelanud ja eluga edasi läinud. Muidu on meil hea kooselu olnud, ei laaberda ringi, lapsi hoiab. Aga minu enesehinnang on siiski madal. kardan suuremaid üritusi, kus on võõraid, no mida siis seekord. Loomulikult on meil riiud alati. Aga lepime, räägime ja lähme eluga edasi. Reisil käime koos ja olgem ausad ei kujutaks ette, et käiksime eraldi väljas. Ma kujutaks kõige hullemat ette. Nüüd sain juhuslikult teada, et kurtis sõbrale, et ta tunneb ennast minu orjana. Et ma pidavat teda hullult piirama. Ma vingun ja kiunun pidevalt.Et ta on minu omand. Kui ma seda kõike kuulsin, siis tundsin, et appi. Ma ei hoia kedagi jõuga kinni. Ta on mulle ennegi ette heitnud, et ma peksan teda verbaalselt. Muidugi ma vingun mõnikord, ta vingub ka kui miski ei meeldi. Me kõik vingume mõnikord. Me karjume ja teeme muid asju. Minu jaoks on väga alandav, et ta rääkis seda meie ühisele tuttavale. No see on alandav minu jaoks. Ma ei lähe kellelegi kaeblema, et mul mehega probleemid. Pole asi mida “küla” peal rääkida. Ta nüüd arvab, et ma olen riiu põhjustanud ja peaksin andeks paluma, aga mul on hetkel tunne, et ma külla seda ei taha. Eks siin ole palju nüansse, mis seda kõike mõjutavad ja see on minu nägemus asjast, aga kas reageerin üle?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohissand. Mu arust olete mõlemad vägivaldsed. Ja seda eelkõige enda suhtes. Milleks elada kokku ja luua peret kellegagi, kelle käitumine sulle k o h e pole passinud?
Kui rääkis, siis rääkis. Järelikult tunnebki nii. Järelikult pead sellest midagi õppima.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khajuks me ju ei tea, mis teil kodus toimub, kas siis vingud liigselt või mitte.

Aga üks on kindel – kui ta kurtis seda oma sõbrale, mitte suvalisele tuttavale, siis selles pole midagi imelikku. Sõbrad selleks ongi, et muret kuulata. Kahju ainult, et see sõber siis selline lobamokk on, kes kohe edasi lobises. Kui sina kellelegi ei kurda oma muresid mehega, siis oleks tagumine aega üritada mõni sügavam sõprussuhe leida, keegi, kellele saaks ka vahel kurta.

Mina soovitan sinul küsida mehel totse, mille eest sa peaksid vabandust paluma. praegu teemast isegi ei saa aru, mille eest ta vabandust ootab – kas mingi käitumine, tüli, mida siin pole kirjutanud või sinu solvumine, et ta muret kurtis? Kindlasti pole õigust solvuda, kui keegi oma muret sõbraga arutab, jama muidugi, kui see sõber on latatara.

Kahju muidugi, et üldse juba suhte alguse sleppisid sellise mehega, kes pidevalt võõraid naisi vaatab ja veel oma naise juuresolekul kommenteerib …selliste naiste kohta öeldaksegi, et ei oska endast lugu pidada.

Õpi esmalt ennast austama ja kui oled eneses leidnud austuse enda vastu, siis mõtle, kas soovid selle mehega jätkata.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 10:24; 17.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on ju selge, sul on kodus lits mees.

See üks suudlus kunagi ammu, see selleks. Aga see, et ta kommenteerib ja vahib pidevalt teisi naisi – esiteks teeb ta seda nimme sinu õrritamiseks ja teiseks ilmselt leiab (on leidnud) ta ka võimalusi teiste naistega lõbutseda.

Selge on ka see, et te olete mõlemad verbaalselt vägivaldsed, mitte ainult üks teist.

Kui siiamaani on kooselu sobinud, siis elage edasi kui lahku minna ei taha. Mõlemad kiusate üksteist, ilmselt tunnetades teise piire. Paras sadomaso värk teil.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma julgen väita, et 95% mehi räägib sõbrale, kuidas naine ei luba seda teist ja kolmandat ning vingub, käsutab, kamandab, piirab. täpselt samamoodi kiruvad enamus naisi aeg-ajalt enda mehi sõbrannadele.
seega reageerid selles osas üle jah.

hoopis teine asi on see teiste naistega sahmimine, see peaks Sinu jaoks kordades alandavam olema.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:29; 17.06 11:13; 17.06 14:11; 17.06 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teie suhtes on nii palju miinuseid, et väga raske on arvata, et need mingil hetkel plussideks pöörduksid. kõige parem oleks mees maha jätta, las ta siis olla üksi ja nautigu seda “näägutamisvaba” elu. pärast tuleb põlvili sind tagasi lunima. iseasi kas sul on võimalik seda korraldada. ja see teistele naistele külgelöömine! see on nii alandav olla seal kõrval nagu tühi koht. kujutan ette kuidas need “ihaldusväärsed” naised olukorda kirjeldavad : issand, endal naine kõrval ja kus tuli meelitama ja miilustama. tal oma naisest ikka täitsa savi, ei tea kuhu see asi oleks jõudnud, kui naist juures poleks olnud jnejne..

aga jah, juba su tekst siin pani pea valutama, vaesed lapsed kes kogu seda jama ja nägelust peavad pealt nägema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma julgen väita, et 95% mehi räägib sõbrale, kuidas naine ei luba seda teist ja kolmandat ning vingub, käsutab, kamandab, piirab. täpselt samamoodi kiruvad enamus naisi aeg-ajalt enda mehi sõbrannadele.

Mina küll ei julgeks väita, et 95-el protsendil meestest on kodus naise poolt vaimne terror.
Ega ikka ei ole küll.

Ja kui sa ka väljendasid end nüüd valesti ja pidasid silmas ainult neid mehi kellel ON selline naine, siis ega nemadki kõik oma sõpradele sellest väga ei pihi.
Sest sõbra esimene küsimus oleks ju, et miks sa elad siis sellise naisega, ise oled ju süüdi. Ja kui eladki, siis järelikult hea kaalub halva üle ja kannata ära. Ja kas me võiks hoopis Tänakust rääkida, sinu naiseprobleem tüütab juba ära.

Aga seda olen küll kohanud, et mehed tunnistavad ntx reede õhtul, et tahab ikka õigeks ajaks (max. 23.00) koju minna, sest naine on homseks mingeid ühistegevusi organiseerinud ja nad ei taha ei tüli ega ka rasket pohmakat.

Mis teemaalgataja meest puudutab, siis ma arvan, et haukuv koer ei hammusta.
Kui ta oleks tüüpiline mitmenaisepidaja, oleks nad ammu juba lahku läinud ja mees vahele jäänud jne, selline mees ei kõvata, vaid teeb teoks.
Nüüd on vist juba hilja.

Ja vägivaldsed olete mõlemad võrdselt. Mees ilmselt teemaalgatajas mingit otsest viga ei leiagi ja siis on see “teiste naistega mängimine” nagu kättemaksuks omastarust tal hea mõte.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:57; 17.06 12:23; 17.06 13:30; 17.06 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei julgeks väita, et 95-el protsendil meestest on kodus naise poolt vaimne terror.
Ega ikka ei ole küll.

Kus ma ütlesin, et 95% meestel on vaimne terror kodus naise poolt? Kus? Kaasa võiks ka mõelda, kui lugeda ja kommenteerida.
Ma kirjutasin, et räägivad, et naine ei luba seda või teist või naine vingub ja piirab. Kas või see Sinu enda toodud näide, et peab kell 23 kodus olema. See ei ole isegi kaebamine mitte vaid tavaline jutt, et seda ei või, seda peab.
Meeste jaoks on vingumine juba see, kui kaks korda aastas tuletad meelde, et katus vajab parandamist 😀

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:29; 17.06 11:13; 17.06 14:11; 17.06 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nunnu paar olete…
Mõlemad olete vaimselt vägivaldsed! Sina oled armukade, enne igat pidu on probleem ja peale pidu tüli, mees annab hoolega põhjust, vingute mõlemad. Vägivalda eri vormides on teie suhtes igatahes olemas. Eks igas sellises suhtes ole need vormid erinevad: naine näägutab, mees annab rusikaga vastu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma ütlesin, et 95% meestel on vaimne terror kodus naise poolt? Kus?

Ole lahke, postituses 17.06.2019 10:29 väitsid, et “ma julgen väita, et 95% mehi räägib sõbrale, kuidas naine ei luba seda teist ja kolmandat ning vingub, käsutab, kamandab, piirab.”
(ilma suuri algustähti lause alguses kasutamata, seda vist sul koolis ei õpetatud)

Kui sa veel ei tea, siis vingumine, käsutamine, kamandamine, piiramine – see kõik ongi vaimne terror.
Mine proovi oma sõbranna peal neid tegevusi harrastada – see saadab su kohe puu taha, et kes sa selline oled.

Normaalne inimene valib omale vabatahtlikult, mitte relva ähvardusel, meeldiva kaaslase ja ei vingu tema kallal.

Ok, sina tõenäoliselt kodus vingud ja piirad, see kumab su tekstist läbi.
Aga kõik ei tee seda.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:57; 17.06 12:23; 17.06 13:30; 17.06 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 aastat pole mees tohtinud üksi kuskil käia?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma ütlesin, et 95% meestel on vaimne terror kodus naise poolt? Kus?

Ole lahke, postituses 17.06.2019 10:29 väitsid, et “ma julgen väita, et 95% mehi räägib sõbrale, kuidas naine ei luba seda teist ja kolmandat ning vingub, käsutab, kamandab, piirab.”

(ilma suuri algustähti lause alguses kasutamata, seda vist sul koolis ei õpetatud)

Kui sa veel ei tea, siis vingumine, käsutamine, kamandamine, piiramine – see kõik ongi vaimne terror.

Mine proovi oma sõbranna peal neid tegevusi harrastada – see saadab su kohe puu taha, et kes sa selline oled.

Normaalne inimene valib omale vabatahtlikult, mitte relva ähvardusel, meeldiva kaaslase ja ei vingu tema kallal.

Ok, sina tõenäoliselt kodus vingud ja piirad, see kumab su tekstist läbi.

Aga kõik ei tee seda.

aga ta ei öelnud ju, et meestel on kodus terror, vaid et mehed räägivad, et on terror. Ise ei oska lugeda sõnade tähendust. On suur vahe, kas mees midagi räägib sõpradele või see asi tegelikult on ka. Ja umbes pooled neist meestest ei mõtle seda tõsiselt ja nende sõbrad tegelikult ka teavad, et tegelikult nii ei ole, see on lihtsalt selline meeste omavaheline kõnepruuk, mille peale üldse ei tasu ärrituda

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 10:24; 17.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja umbes pooled neist meestest ei mõtle seda tõsiselt ja nende sõbrad tegelikult ka teavad, et tegelikult nii ei ole,

Sinu teise postitusega ma ei tahaks nõus olla. (esimesega olen pea 100)
Kes mehe sõpradest võtaks tõsiselt sõpra, kes vingub nagu eit, et kodus on halb õhkkond ja samas kõik teavad, et ta ei mõtlegi seda tõsiselt?

See jätaks mehest kohe väga halva mulje sõprade hulgas. ja keegi ei viitsiks seda ülds ekuulatagi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:57; 17.06 12:23; 17.06 13:30; 17.06 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis see vastus ja süüdlase väljakuulutamine lõppkokkuvõttes sulle annaks? Lapiks teie suhte?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees ei olegi vbl l’ts, vaid ta on eelkõige MATS. Naise juuresolekul naisele endale öelda teise naise kohta, et ‘kui ma vaba oleksin’? Nagu päriselt on see kellegi arvates normaalne?Vaata neid teisi naisi, aga ära plärtsa oma armastatud naisele seda jama näkku – nii palju intelligentsust võiks ühes isases siiski olla. Ta on mats või teine variant – teeb seda naisele meelega. Sadist, ei armasta ühesõnaga. Mõlemad variandid on halvad ja lootusetud. Siis ei ole ime, et naisel ei ole enesehinnangut ja enne iga pidu pingesse tõmbub- see kõik on mehe poolt naisesse sügavale sisse juurutatud.
Been there, done that. Mul oli ‘au’ sellise matsi kaaslaseks olla tervelt 5 aastat, armumine oli pime ja enne aru ei saanud, milline molkus see mees oli. Lõpuks jätsin ta maha, elu parim otsus. Mõned näited:
võõras neiu lapsekäruga tänaval. ‘Mulle niiii meeldivad väikesed lapsed…sest neil on noored ilusad emad’
‘oi, milline naine läheb…’ keelelaksutus, kael kõver järele vaatamine, autoaknast poolenisti väljaküünitamine
‘oooo, millised ripsmed teil on, neiu’
Ehituspoe kassaneiule ‘neiu, ma võin teid süles siia alla kauba juurde tõsta, et te ei peaks piiksutajaga kassast välja tulema’
‘sellel naisel on nii suur…ee…süda’
Ja need kõik minule öeldud, mina kui tema kaaslane kõrval seismas nagu loll.
MILLEKS? Et nagu MILLEKS? Olen ma mingi oss tal kõrval, sõber? Ma olen tema armastatu.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma ütlesin, et 95% meestel on vaimne terror kodus naise poolt? Kus?

Ole lahke, postituses 17.06.2019 10:29 väitsid, et “ma julgen väita, et 95% mehi räägib sõbrale, kuidas naine ei luba seda teist ja kolmandat ning vingub, käsutab, kamandab, piirab.”

(ilma suuri algustähti lause alguses kasutamata, seda vist sul koolis ei õpetatud)

Kui sa veel ei tea, siis vingumine, käsutamine, kamandamine, piiramine – see kõik ongi vaimne terror.

Mine proovi oma sõbranna peal neid tegevusi harrastada – see saadab su kohe puu taha, et kes sa selline oled.

Normaalne inimene valib omale vabatahtlikult, mitte relva ähvardusel, meeldiva kaaslase ja ei vingu tema kallal.

Ok, sina tõenäoliselt kodus vingud ja piirad, see kumab su tekstist läbi.

Aga kõik ei tee seda.

kui üks mees räägib teisele, et naine vingub, keelab, kamnadab, siis ei tähenda see ju seda, et ta seda ka teeb või suisa terroriseerib. nagu ma kirjutasin, siis meeste jaoks on ka see vingumine, kui naine tuletab kaks korda aastas meelde, et katus on vaja ära parandada.
aga täiesti mõttetu on seletada midagi inimesele, kes ei tahagi jutu sisust aru saada ja viimase võimalusena hakkab midagi suurtähtede kohta rääkima.
ei taha neid kasutada ja ei kasuta. ei viitsi ja ära vingu mu kallal sellepärast, täiesti vaimset terrorit teed mulle ju 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:29; 17.06 11:13; 17.06 14:11; 17.06 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väärite teineteist. Üks kontrollib ja ei usalda, teine vahib ringi.

Samas siukse mehega teistmoodi ei saagi. Mina ei viitsiks jännata ja liiguks edasi. Nagu pärast esimest sellist kommentaari võõra neiu suhtes. 20 aastat kannatada… Imetlen su kannatust…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine tuletab kaks korda aastas meelde, et katus on vaja ära parandada.

Mida üks naine ka katusest teab?

Selge see, et seal on mingi tõsisem probleem, näiteks, et tuleb vahetada kogu katus, mitte vaid “parandada” nagu arvab keegi naine.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:57; 17.06 12:23; 17.06 13:30; 17.06 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid kordi, kus oleme väljas käinud ja tema tähelepanu on suunatud teistele naistele ja nendega kaasnevate kommentaaridega a’la “kui mu süda veel vaba oleks, siis…”, neid on on olnud palju.

Jah, see on verbaalne vägivald.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma julgen väita, et 95% mehi räägib sõbrale, kuidas naine ei luba seda teist ja kolmandat ning vingub, käsutab, kamandab, piirab. täpselt samamoodi kiruvad enamus naisi aeg-ajalt enda mehi sõbrannadele.

seega reageerid selles osas üle jah.

hoopis teine asi on see teiste naistega sahmimine, see peaks Sinu jaoks kordades alandavam olema.

Ausalt ei usu seda. Ma ei kujuta ette, miks peaks. Enamus riide on ju sellised, et mõlemad saavad aru, et mõlemad süüdi. Ja naine ei luba… see, et naine on millegi vastu, ei tähendabet ei luba. Pigem valikute küsimus.
Aga sõbraga asjade arutamine on vast jah ik pigem ok. Ainult, et kui see sinuni kaarega jõudis, siis jälle imeilk. Või rääkis mees ise?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine tuletab kaks korda aastas meelde, et katus on vaja ära parandada.

Mida üks naine ka katusest teab?

Selge see, et seal on mingi tõsisem probleem, näiteks, et tuleb vahetada kogu katus, mitte vaid “parandada” nagu arvab keegi naine.

Appi 😀 😀 😀 😀 😀
Kas mõni inimene on tõesti nii lühikeste juhtmetega või? 😀 😀

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 10:29; 17.06 11:13; 17.06 14:11; 17.06 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees ei olegi vbl l’ts, vaid ta on eelkõige MATS. Naise juuresolekul naisele endale öelda teise naise kohta, et ‘kui ma vaba oleksin’? Nagu päriselt on see kellegi arvates normaalne?Vaata neid teisi naisi, aga ära plärtsa oma armastatud naisele seda jama näkku – nii palju intelligentsust võiks ühes isases siiski olla. Ta on mats või teine variant – teeb seda naisele meelega. Sadist, ei armasta ühesõnaga.

Igati nõus.
Teine asi, selle “me kõik vingume” kohta. Meil kodus vingub seitsmeaastane laps, ja tallegi tuletatakse iga kord meelde, et ettevaatust, vinguandur hakkab kohe huilgama. Täiskasvanud inimesed ei vingu, vaid oskavad oma rahulolematust olukorraga edastada kontrollitud hääletoonil ja mina-sõnumites. Äärmisel juhul, kui emotsioonid tõesti üle keevad, siis valjusti ja ahastavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted kes meist on verbaalselt vägivaldne, mees või mina?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.